Quanta Energy S.A.

Opinie o Quanta Energy S.A.

Mateusz

Jestem byłym pracownikiem, natomiast z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę. Świetna atmosfera, bardzo dobre warunki pracy. Firma daje bardzo dużo możliwości oraz wszystkie potrzebne narzędzia pracy, oczywiście wymagania są adekwatne do otrzymanych profitów, aczkolwiek zaangażowany pracownik z chęcią pracy w branży OZE na pewno sobie poradzi.

Mateusz

To prawda, pracowałem krótko bo 3 miesiące. Odszedłem, ponieważ OZE jednak nie jest "moją" branżą, po przemyśleniu postanowiłem zrezygnować i rozstaliśmy się w dobrych relacjach.

Firma daje szansę na duży rozwój zawodowy. Profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do biznesu. Wiedzą czego chcą i czego oczekują od pracowników. Długo się zastanawiałam czy zmienić pracę ale teraz nie żałuję. Dużo się tu mogę nauczyć.

@MM

Oferujemy profesjonalne szkolenia produktowe, rozwojowy coaching i silne wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy. Zależy nam, aby osoby dołączające do naszego zespołu były przede wszystkim ekspertami w swoich specjalizacjach, a my zajmiemy się wdrożeniem w branżę PV.

Ktoś widzę, że o auto podpytywał, specjalista ds. zakupów raczej go nie ma ale w opisie oferty pojawiła się mowa o niezbędnych narzędziach do wykonywania pracy, które są udostępniane. co się na nie składa?

Majka Nowy wpis

Dzień dobry, niestety nie jest dla mnie zbyt jasne to stwierdzenie, że wymaga się zaawansowanej znajomości Excela jeśli chodzi o prace jako specjalista ds. controllingu, a w ofercie jest to dosłownie podkreślone jako warunek konieczny. Było też tutaj napisane, że na przykładowe zadanie ma się ze 30 minut. Możecie opisać krótko swoje? Chce wiedzieć jakie funkcje lepiej sobie odświeżyć

Kajetan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Handlowcy dostają umowę o pracę czy tylko B2B?

W niektórych ofertach podają widełki w innych nie, akurat na dział zakupów, na który chce iść nie piszą wprost niczego o zarobkach… możecie chociaż napisać czy to praca na podstawie czy może są jeszcze prowizje?

Kandydatka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

@Pracodawca Proszę o informację, ile trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji projektowej, kiedy można spodziewać się ewentualnego kontaktu ? Z góry dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję do zobaczenia! :)

Cześć, byliście już może na rekrutacji na specjalistę ds. controllingu? Napisano teraz wprost, że będzie zadanie do wykonania. Ciekawi mnie ile i jakie mniej więcej są dawane oraz jak dużo czasu ma się na wykonanie?

Edyta

Witam, rekrutacja na Specjalistę ds. controllingu składa się z 3 etapów, w tym zadanie rekrutacyjne sprawdzające poziom zaawansowania programu Excel. Przy zaawansowanej znajomości Excela (warunek konieczny) potrzebny czas na wykonanie zadania to ok. 30min. Zachęcam do przesyłania aplikacji :-)

@Edyta

Czy w przypadku niepowodzenia kandydat ma szanse na ponowne podejście do procesu rekrutacji? może nie w tej konkretnej ale jeśli za jakiś czas ponownie będą prowadzone nabory to będzie brany pod uwagę czy jednak trzeba dłużej poczekać?

Czy w Quanta Energy S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Edyta

Witam, oferujemy prywatną opiekę medyczną, karty multisport, czy w zależności od zajmowanego stanowiska system premiowy. Zachęcam do przesyłania aplikacji :-)

Damian Walczak

Solidna firma, która poważnie traktuje klientów. Doradca bardzo pomocny przy całym projekcie z założeniem instalacji i pozyskaniu środków. Oceniam ich pozytywnie.

I co aplikował ktoś na tamta ofertę dla specjalisty ds. controllingu? Mnie ona zniknęła z widoku, nie widzę jej przynajmniej w tych aktualnych ofertach. Bardziej widzę siebie na dziale zakupów, ale mimo wszystko ciekawi mnie to czy proces rekrutacyjny mimo wszystko bywa podobny? A atmosfera na działach? Jak ludzie miedzy sobą teraz się integrują?

Mira

A czy przy dokumentacji ktoś pracował? po postach widzę, że ludzie dopytywali o prace projektantów oraz ewentualne stawki. W ofercie która ma teraz przed sobą również nie są one wprost podane, ale może tutaj tez chodzi o rozmowę? wynegocjuję coś jeśli się postaram? :) w jakim konkretnie dziale pracuje specjalista ds. dokumentacji rozwojowej OZE? Jaki jest zespół, czy rotacje są częste?

Rekruter
@Mira

Specjalista ds. dokumentacji projektowej OZE pracuje w dziale PnB (projekty z pozwoleniem na budowę) i zajmuje się permittingiem (pozwolenia). Wewnętrznie mamy od ponad roku 3 osobowy zespół, który właśnie rozbudowujemy. Zachęcam do przesłania aplikacji, jeżeli Pan/Pani posiada doświadczenie, zgodnie z podanymi oczekiwaniami w ogłoszeniu rekrutacyjnym :)

@Rekruter

A z controllingiem jak u Was jest? także widzę ze specjalista obecnie jest potrzebny. Ile osób liczy dział i czy zdarzają się rotacje? Tak samo z czego wynikają te nabory? czy to właśnie zmiana na stanowisku czy jednak jakiś rozwój?

Rekruter

Tak, mamy uruchomioną obecnie rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. controllingu. Rozwijamy dział finansów i będzie to nowo powstałe stanowisko. M.in. wymagana jest zaawansowana znajomość Excela (weryfikowana poprzez wykonanie zadania w drugim etapie procesu rekrutacyjnego). Zapraszamy do aplikowania :-)

Ta oferta na dział controllingu wciąż jest widoczna? Prawie miesiąc temu ktoś już się do niej tu we wpisach odnosił. Z opis zaciekawiła mnie „bardzo dobra znajomość Excela” jako warunek konieczny – jak wiec jest ona weryfikowana teraz? jakie zadania się dostaje i o jaki konkretnie poziom chodzi?

klient21

Firma do polecenia jeśli ktoś chce założyć w swojej firmie panele. Jest dobry kontakt, można negocjować warunki, ogólnie mają bardzo elastyczny podejście. Jak się będzie inwestycja zwracać zobaczymy. Póki co jeśli chodzi o sam kontakt i obsługę daję pozytywną opinie.

Hej, widzę ze raczej pojawiają się opinie od klientów a jest trochę ofert na takim portalu. Czy jako projektant ktoś teraz pracował i miałby zdanie? Są oferty na trzy miasta, myślicie ze warunki jakkolwiek się pomiędzy nimi różnią? Dla przykładu atmosfera? Jakie teraz mogą być widełki płacowe?

Edyta

Dzień dobry, zgadza się, mamy obecnie otwarte rekrutację na stanowisko Projektant instalacji PV oraz Projektant instalacji PV z językiem niemieckim. Zachęcam do wysłania CV w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia lub na adres email praca@quantaenergy.pl., by przystąpić do procesu rekrutacji i poznać się z nami :)

@Edyta

I co z tymi widełkami, bo dalej się nie dowiedzieliśmy? :) ja nawiązuje do oferty bez języka niemieckiego, ale pewnie są jakieś kursy później oferowane przez pracodawcę? Będzie można wtedy przejść na to w pewnym sensie równolegle stanowisko? o ile lepiej płatna jest opcja z językiem?

Edyta

Dzień dobry, na stanowisko Projektant instalacji fotowoltaicznych (małe instalacje) w PL wynagrodzenie uzależnione jest od poziomu doświadczenia, posiadanych uprawnień, wybranej formy umowy itp. (od 5000 do 11000 zł netto). W procesie rekrutacji na stanowisko Projektanta instalacji na rynek niemiecki poszukujemy wyłącznie osoby swobodnie komunikującej się w j.niemieckim.

Jakie są mocne strony pracodawcy Quanta Energy S.A.?

zadowolony

Jak dla mnie wszystko na tak. Kontakt, warunki umowy i realizacja. Co warte podkreślenia pomoc od przedstawiciela mieliśmy na każdym etapie. Może dobrze trafiliśmy, może to standard ale jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Roksana

Cześć. Ile średnio pracują tu instalatorzy? Mój tata pracował całe życie przy instalacji pomp ciepła, teraz od niedawno zaczął działać z fotowoltaika. Zależy mu jednak na stabilności, da się tu popracować dłużej? Czy warunki na to pozwalają? Pensja jest adekwatna do wykonywanej pracy? Będę wdzięczna za każde info;)

Albis

Instalacja wykonana solidnie i terminowo zgodnie z ustaleniami. Po mojej stronie minimum formalności. Jak partnera w biznesie mogę polecić bo się nie zawiodłem.

Radosław Trochim

Jeśli chodzi o fotowoltaikę to chyba jedna z lepszych firm na rynku. Oferta szybko przygotowana, w oparciu o parametry firmy - najlepsza cenowo i jakościowo z 4 do wyboru. Do montażu wszystko dobrze prowadzone, kontakt był na każdym etapie inwestycji. Sam montaż w wyznaczonych umową terminach. Uwag brak, jesteśmy zadowoleni.

Czy urlop w Quanta Energy S.A. jest płatny 100%?

ERP

Doradca bardzo merytoryczny, kontakt z polecenia. Instalacja i cały proces związany z inwestycją dopięty i zamknięty w 3 miesiące. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Quanta Energy S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Quanta Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Quanta Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quanta Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quanta Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Quanta Energy S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quanta Energy S.A.