Opinie o Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. w Kraków Wielicka 28B

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. w Kraków Wielicka 28B

Anonimowy

Nie polecam. Wiele osób wyjeżdża, coraz więcej, przekaz jest jasny! Tak wiele obietnic... nigdy nie dotrzymanych! Jeśli spróbujesz mówić, odpowiedź zawsze będzie taka sama... musisz czekać, albo nawet zaprzeczą obietnicom! Zbyt wiele projektów, w większości bezsensownych! i oni też to wiedzą, wszyscy skupieni tylko na widoczności, a nie na prawdziwej pracy. wiadomość publiczna niesie ze sobą więcej gratulacji niż rzeczywistych godzin spędzonych w pracy na rozwiązywaniu problemów. Przeciążenie pracą, stres, fałsz, frywolność.

Nie polecam. Ciągła presja, duży workload, projekty, ulepszenia (nawet te bez sensu, byle były), odciąganie od właściwej pracy. Widoczni ulubieńcy managementu i dopiero reszta. Pracowników traktuje się bardziej jak uczniów/studentów niż dorosłych ludzi. Na zewnątrz firma pozuje na postępową, w środku toksycznie. Rekrutacja tez niepoważna - standardem są rozmowy już w biurze, potem cisza.

Emilia

czemu toksycznie? możesz opisać jakąś konkretną sytuację której tam doświadczyłeś? Jak tu się relacje układają? chciałam zanieść im papiery do pracy

Mika
@Emilia

Ja pracuję miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Lepiej samemu zweryfikować niż kierować się czyjąś opinią.

Zadowolona
@Emilia

W każdej firmie znajda się osoby zadowolone i niezadowolone. Wg mnie panuje bardzo fajna partnerska atmosfera, ludzie których poznałam w firmie to super osoby :) Ale jak to w życiu bywa, zależy jak się trafi, w jednym zespole może być lepiej, w innym gorzej. Dla mnie całościowo na plus, można się dużo nauczyć i są bardzo dobre benefity

@Mika

Miesiąc? Opowiesz jak bieżące wdrożenie do pracy tu wygląda? I na umowie na próbny jesteś? jaka stawka, na start każdy ma to samo?

Wanda

Rozwiniesz kwestię tych wspomnianych projektów skoro już się zgadzasz? Jak duży wpływ ma się obecnie na ich przebieg i na co konkretnego można się tu nastawiać? jaki jest bieżący zakres?

Paula

Hej, jak wyglądają godziny pracy w TE? Czy godziny pracy są dostosowane do kraju na którym się pracuje np. USA?

@Paula

Tutaj większość zespołów pracuje na kraje europejskie. Wiec normalne godziny pracy

Witam, Ile można zarobić pracując w obsłudze klienta? Interesuje mnie praca z językiem angielskim na początek, a z czasem z niemieckim (pracuję nad tym językiem).

Czy rekrutacja na stanowisko Praca w Szczecinie- pracownik produkcji/magazynu w firmie Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Oo1

Stanowczo nie polecam, pracowała tam około 4 miesiące w Krakowie- bardzo toksyczna atmosfera, ciągła presją i patrzenie na ręce dosłownie. Na jakie spotkanie nie pójdziesz obojętnie czy jest to konferencja czy wyjazd patrzą na ręce i robią o Tobie notatki! Pracownik nigdy nie ma racji, pomimo tego że team leader nie potrafił prowadzić projektu... rok zajęło mi pozbycie się strachu jaki ta firma we mnie wytworzyła. Teraz pracuje od roku właśnie w innej miejscu i w porównaniu do Te jest naprawdę wspaniale :)

@Oo1

notatki mieliby robić? a po co tak w sumie, to robią tu jakieś roczne wynik zbiorcze i porównują ludzi ze sobą czy jak? one cokolwiek wnoszą czy nie należy tym zbytnio się przejmować?

Potencjalny kandydacie

Potencjalny kandydacie, spójrz tylko na popis zdolności managementu TE poniżej - 3 komentarze zaraz po sobie o 23.15, 23.16 i 23.18, jakże merytoryczne ("fajna firma") i jakże wcale nie próbujące zrobić teraz z TE ekskluzywnego miejsca, gdzie tylko ambitni, pracowici ludzie z aspiracjami się odnajdą i rozwiną. Nie mylmy pojęć, ambicji z chorymi ambicjami, pracowitości z pracoholizmem, rozwoju ze stopniowym zanikaniem życia prywatnego przez nadmiar pracy i stres, jaki to miejsce dostarcza. Czy ta zadania są ambitne, zależy dla kogo. Jeśli chcesz się przełączyć z księgowania faktur cały dzień to tak, tutaj zobaczysz coś innego, natomiast często praca będzie musiała być wykonywana byle jak, bo jest jej po prostu za dużo na jedną osobę i choćbyś siedział cały dzień i myślał, że dzięki temu zdążysz, to nie, nie zdążysz zrobić swojej pracy porządnie. Gwarantuję ci, nie jest "fajnie", w pewnych działach można już przyjmować zakłady i obstawiać jak szybko odejdzie nowa osoba. Szkolenia wstępne to zbieranie jakichś ochłapów wiedzy po ludziach, którzy jeszcze tu pracują i może pamiętają jak się dany proces robiło, a jak to o dziwo nie wystarczy to jedyna pomoc, na jaką możesz liczyć od przełożonego to "sprawdź w procedurze" lub "porównaj z innym krajem". Istnieje spora szansa, że procedura nie istnieje, a na innym kraju robi się to zupełnie inaczej niż powinno na twoim. Jedyne pocieszenie to długi okres próbny, przez pierwsze 6 miesięcy możesz uciec już tylko w 2 tygodnie!

zgadza sie
@Potencjalny kandydacie

100% prawda

Anonim celowo/ na przekór

Widać, ze go work nie różni się niczym od innych social mediów, wszystkie opinie pozytywne oznaczone są ???? a cały hejt podoba się wszystkim komentującym. Czytają opinie jest to po prostu żenujące i powoduje ze staje się niewiarygodne- oczywiście dla tych czytających z uwaga. Powodzenia dla wszystkich

Artur
@Anonim celowo/ na przekór

Czyli co, wszystko tu działa jak należy Twoim zdaniem? To kto to pisze, konkurencja? :D

Bdb
@Artur

Jakby było tak zle, to nie byłoby tyle osób, które są w firmie od czasu jej otwarcia w Krakowie ;)

Dorota
@Artur

Gratulacje, ze zrozumiales przekaz, mnie skladnia tego wpisu pokonala

Dorota
@Bdb

A ile takich osob dokladnie jest i na ilu pracownikow?

no wlasnie
@Dorota

ile?

kandydat

Witam , nie polecam, dostałem list intencyjny od Te connectivity Warszawa po czym jak zrezygnowałem z obecnej firmy , 2 tygodnie poozniej dostałem telefon od Te że jednak nie otwierają tego stanowiska . Zostałem bez pracy w chwili obecnej !!!!

Olga
@kandydat

A co dokładnie jest w tym liście intencyjnym? Chyba powinny być tam jakieś zabezpieczenia na taką ewentualność że oni rezygnują?

@Olga

Jest przedstawiona oferta i warunki . Niestety nie ma mocy prawnej . pierwszy raz coś takiego widzę że firma się wycofuje

Abc
@Kandydat

List intencyjny jest podstawą, żeby dochodzić swoich praw przed sądem pracy, zwłaszcza jeśli zdążyłeś wypowiedzieć już umowę u dotychczasowego pracodawcy. Bezpłatną pomoc prawną oferuje wiele kancelarii, poszukaj w swoim mieście. Można też przez związki zawodowe lub stowarzyszenia studenckie przy wydziałach prawa. Walcz o swoje

Łucja
@Abc

A miałeś może taka sytuacje z ta firma właśnie? Czy to wiedza z innego miejsca pracy?

Abc
@Łucja

Jestem po studiach podyplomowych z prawa pracy, pracowałem w kancelarii gdzie takie przypadki były rozpatrywane, ale osobiście nie byłem w takiej sytuacji. Warto jednak szukać pomocy prawnej, jest sporo instytucji pro bono lub które za niewielkie pieniądze doradzą. W opisanej sytuacji pewnie nie chciałabym współpracować z firmą, która wypięła się na mnie, ale są zobowiązani zwrócić część kosztów utraconych poprzez niedomknięty transfer.

Marian
@kandydat

A obecna firma nie przytuli z powrotem?

nie zgodze sie
@Abc

to jest umowa ktora mozna zerwac z 2 tyg wypowiedzeniem z obydwu stron, nie jest wiazaca dzonilam do PIP

Podobno pracując w firmie Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 6300 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Fff

Wszystko zależy pewnie od stanowiska

Wiecie może, czy w Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Odp

Raczej nie, ale są często rekrutacje na stanowiska juniorskie. Trzeba śledzić stronkę z ofertami pracy.

Joanna
@Odp

Dzięki za podpowiedź :) a na stanowiska juniorskie mają szansę osoby które jeszcze nie pracowały w branży?

@Joanna

Najlepiej czytać ogłoszenia ;) Są publikowane do różnych działów i trzeba patrzeć jakie kwalifikacje w każdym przypadku są preferowane

tak
@Odp

oczywiscie, ze szukaja! w teamie pracuje osoba na intership 3miesiecznym

Krystyna
@tak

I co po tym intershipie?

Tak
@Krystyna

Teraz otworzyli trochę stanowisk dla praktykantów w finansach :)

Pracuje, ale jeszcze nie długo mi zodtalo. Tylko powiem że (usunięte przez administratora)totalne. (usunięte przez administratora)athmosphere

Urszula

na ile miałeś umowe ze piszesz ze nieduzo zostało ? i napisz cos wiecej o tym dnie, o co dokładnie ci chodzi ?

Olga

A powiesz na jakim stanowisku pracujesz? I w sumie ile czasu tu spędziłeś?

Bez nicka

Dużo pracy, fajna atmosfera. Firma dla ludzi z aspiracjami

Ona
@Bez nicka

(usunięte przez administratora) i tyle. Jak ktoś zna języki dobrze to nie będzie dawał się wykorzystywać jak w tej firmie. Masakra

Katarzyna
@Bez nicka

Aż takie opcje rozwoju są? Proszę powiedz coś więcej

M.

Cześć, powiecie coś prosze o francuskich zespołach? na linkedin itp ciągle pojwiają się oferty właśnie do nich, coś sie tam dzieje szczególnego? dzięki,

Joanna
@M.

A czemu pytasz, chcesz do nich dołączyć? Znasz dobrze francuski? :)

A.
@M.

Musisz bardziej sprecyzować jeśli interesuje Cię konkretna opowiedz, w firmie jest sporo francuskich działów, także w każdym może być inaczej… sama nie pracuję we francuskim zespole, ale może ktoś doradzi jeśli doprecyzujesz pytanie :)

Fajna firma

Bajabongo
@Anonim

Anonimowa Dziewczyno Bez nicka zalecam jednak dodawanie komentrarzy w co najmniej tygodniowych odstepach, bo od razu widac, ze jestes jedna i ta samo osoba, ktora za wszelka cene chce przekonac forumowiczow jakie to TE jest super. Moze powiedz od razu jakim dzialem badz zespolem zarzadzasz, bo Twoje wpisy zalatuja na kilometr urazonym team leaderskim ego...

Dziewczyna

Wymagająca firma dająca pole do rozwoju ale tylko dla ludzi pracowitych i z potencjałem

Czy ktoś może napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Dziękuję!

@Anonim

Ogólnie ok, ale czuć korporacje...mnóstwo niepotrzebnych spotkań, blokady w kalendarzu bo są obowiązkowe, zmuszanie do dodatkowych projektów, które zajmują połowę czasu pracy. To już zależy czy ktoś lubi taki klimat.

Ciekawa opinia, zmuszanie do projektów….przecież to cześć pracy za co dostajemy wynagrodzenie. To jest coś co może zrobić prace interesująca…

Maria

No dlatego trzeba wpisy weryfikować, no bo nie wszystkie są wiarygodne. A jakiś % dodatkowo oprócz podstawy dostajecie za zrealizowany projekt?

@Maria

Maria, są kwartalne bonusy przydzielane za osiągnięcia, wiec jak ktoś się wykaże w projekcie, czy ogólnie w pracy, to jest za to nagradzany :)

Zupaogorkowa

Owszem jesli ten projekt ma jakikolwiek sens a nie jest wymyslany na sile na zasadzie "usprawniajmy choc nie ma na to ani pomysłu, ani ludzi ani w sumie potrzeby". Mnostwo takich ma miejsce w TE, na początku jest entuzjazm u manadzerow a po kilka miesiącach zapada cisza badz okazuje sie, ze jest opoznienie a tak w ogole to sie ich za duzo toczy naraz

Widać, że TE jeszcze dużo brakuje żeby dorównać innym firmom. Chociaż zarobki są na wysokim poziomie, to jest duży stres, duża ilość pracy, bardzo słabe szkolenia wprowadzające, nadgodziny, ciągle zmiany, luki w procedurach, gra warta świeczki...

@Anonim

TE jest młodą firmą na rynku krakowskim, wiec zdecydowanie nie pracuje się tu jak choćby w capgemini, gdzie na każdy szczególik procesu jest rozpisana procedura i tak naprawdę można zupełnie nie myśleć w trakcie pracy, tylko działać jak robot. Tylko czy to jest optymalne - po dłuższym czasie takiej pracy mózg przestaje działać na wysokich obrotach, a człowiek się nie rozwija ;) Co do szkoleń wprowadzających to zależy to od zespołu i czasu możliwego na przeprowadzenie szkolenia, jednak w razie problemów zespoły i przełożeni są pomocni i jak spytasz to nie powinno być problemu z uzyskaniem odpowiedzi.

Poszukujący

Interesują mnie informacje nt. stanowiska Energy Product Engineer lub pokrewnych. Na jakie zarobki na takim stanowisku może liczyć osoba z kilkuletnim doświadczeniem jako inżynier serwisu z działki elektroenergetycznej w dużej korporacji? Jak wygląda podejście do czasu prac na stanowiskach inżynierskich? Pozdrawiam i z góry dziękuję

Katarzyna
@Poszukujący

Skoro masz doświadczenie to powiedz ile powinno się oczekiwać? W porównaniu do konkurencji

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Odp

Raczej zdalnie, choć może się zdarzyć, ze manager danego zespołu zaproponuje spotkanie w siedzibie firmy

Mmm

Obecnie rozmowy są prowadzone wyłącznie online.

Transformers

Na jakie zarobki można liczyć w Customer Service lub Solution Consultant?

Zostaw merytoryczną opinię o Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 6 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.

Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.