Opinie o Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. w Kraków Wielicka 28B

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. w Kraków Wielicka 28B

Kaznodzieja

Przykro patrzeć jak to miejsce się zmieniło. Z firmy gdzie jeszcze niedawno wolność wypowiedzi była wartościa nr1, gdzie zżyci ludzie stali za soba murem, gdzie stanowisko było tylko tytułem ale liczył się człowiek, to tylko wspomnienie. “Wizjonerstwo” rodem z poradnikow dla managerow, oderwanie od rzeczywistości, wyodrębnienie kasty, która posłusznie przytakuje w szerokim uśmiechu, zatracajac wartości, które stanowiły o sile firmy, chroniac swoje stołki, gabinety i benefity. Dwulicowość i fałszywość to dźwignie kariery. Nie ma tam osób, które stana w obronie kogoś. Nie ufaj nikomu, nie zwierzaj się, nie narzekaj, nie kwestionuj, rób co każa, zgłaszaj do wszystkiego nawet jak wiesz, że nie dostarczysz, zawsze miej dobry dzień i entuzjazm, stwórz korporacyjny obraz Żon ze Stepford a osiagniesz wszystko! Zakładam, że to standard korpo środowiska ale jak ktoś myśli, że w TE jest inaczej to jest w błędzie

Kto
@Kaznodzieja

A ja się dziwie, że to kogoś jeszcze dziwi. Czego spodziewaliście się po miejscu gdzie kumpel zatrudnił kumpla? Czego innego się spodziewacie po manadżerach jeśli tu dopiero pana Boga za nogi złapali (prześledźcie ich wcześniejszą karierę i pokażcie sukcesy) i mają jak pączki w maśle. Spodziewacie się, że ktoś stanie w obronie? Powie co myśli? Wszyscy tańczą jak im zagrają. Znacie przykłady Polaczka robiacego karierę za granicą, który nie leczyłby kompleksów poprzez stawianie siebie jako alfy i omegi i karmiacego próżne ego poprzez uwielbienie podwładnych? Jeszcze dużo musimy się nauczyć, umieć “mieć władzę”.

Napoleon

Dyktatura i kult jednostki. Nie ma miejsca na własne zdanie, a każda próba dyskusji skutecznie jest uciszana. Będzie tylko gorzej, bo lepiej to było. Korpo bullszity do potęgi, brak poszanowania pracowników i pranie ich mózgów. Wszystko opakowane w sztuczne uśmiechy i pozorne bratanie się z mróweczkami. Obietnice wielkich karier, a jak widze, to ludzie po 4 latach z trudem awansuja.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 25 września na Lento.pl ogłoszenie na stanowisko Inżynier Serwisu.

Witam wszystkich, wie ktoś może jak wygląda praca w dziale O2C ? Jaka jest ilość nadgodzin ? Jak wygląda szkolenie ?\ Pozdrawiam Kandydat

Rozczarowany
@Kandydat

szkolenia są takie na ile, ktoś kto będzie Cię szkolił podzieli się swoją wiedzą. Nie ma procedur, więc musisz liczyć na rzetelność osoby szkolącej. Nadgodziny w dziale płatności są nawet w weekendy. a w collection w zależności czy masz parcie, żeby klepać w nadgodzinach ilość pracy, której i tak nie uda się przeklepać, czy nie.

Czy rekrutacja na stanowisko Praca w Szczecinie- pracownik produkcji/magazynu w firmie Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

nie polecam tego miejsca, nie jest otwarte na różnorodność, bardzo ksenofobiczne, bardzo nieprzyjemne, atmosfera absolutnie nie do zniesienia.

Czy w Tyco można liczyć na poniższe: wakacje "Pod Gruszą", bonus świąteczny, podwyżki inflacyjne/roczne ? Kogo obejmują podwyżki ?

Fff
@Zainteresowany

Wakacje pod grusza - nie Bonus świąteczny - nie, symboliczny upominek na święta Podwyżki - tak, obejmują wszystkich, poza osobami, które niedawno przyszły do firmy Do tego jest jeszcze całkiem przyjemna premia roczna

@Fff

Dziękuję za odpowiedź A jak długo trzeba być w firmie, żeby podwyżka obejmowała ? Kiedy przyznawane są podwyzki ?

Zxcvb
@Zainteresowany

Podwyżki inflacyjne i bonusy są przyznawane po zakończeniu roku fiskalnego - w listopadzie :) nie jestem pewna, ile dokładnie trzeba byc w firmie, żeby dostać tę podwyżkę, ale jest to kilka miesięcy przed tym, jak je przyznają. Bonus wyliczają proporcjonalnie, nie musi być przepracowany cały rok, aby go dostać, jeśli dołączy się do firmy w ciągu roku, to dostaje się procent za przepracowane miesiące (np. 5/12).

Pani
@Zainteresowany

Obecnie są symboliczne wczasy pod grusza, Premia roczna, bonusy kwartalne za osiągnięcia w zespole, bonusy kwartalne za osiągnięcia dla całej firmy, dodatkowe pieniądze do wypłaty co miesiąc za home office, dodatkowy płatny dzień wolnego na urodziny, co miesiąc pokaźna sumka na multikafeterie, dużo konkursów gdzie tez można wygrać dużo punktów, duża podwyzka roczna

A.K.
@Pani

duża podwyżka roczna? tylko dla tych, co są blisko managementu. Podobnie jest ze spot bonusami, które przyznawane są tym samym osobom co kwartał.

MaxKOlonko-mowi jak jest
@Pani

Wczasy pod gruszą 200pln na multikafeterii. Premia roczna w zależności od wyników firmy i oceny rocznej, mniej więcej to "trzynastka". Bonusy kwartalne tylko dla nielicznych w wysokości 1tys brutto. Dopłaty do pracy zdalnej to obowiązek ustatwowy (dodam że firma nie udostępnia proaconikom fotela biurowego czy monitora). Dodatkowy dzień wolny w miesiącu gdy ma się urodziny. POdwyżki roczne - no cóż w ostatnim roku przy inflacji 18% podwyżka była około 8%, więc to raczej podniżka była. W innych latach około 3%. Punkty co miesiąc na multikafeterii to nieco ponad 100pln, jęsli ktoś za to chce multisporta to praktycznie musi całość punktów na to wykorzystać. Bonusa świątecznego w tym roku nie było, nie było nawet czekolady, nie było nawet życzeń od managementu.

Będzie dobrze
@MaxKOlonko-mowi jak jest

Ja jestem zadowolony z jakiejkolwiek podwyżki, w innych firmach można pomarzyć o takiej podwyżce jak tutaj i bonus który jest 13stka, gdzie indziej szef rzuci Ci 100zl jak psu kość….

Rafi
@A.K.

Z tego co wiem każdy dostał podwyżkę na poziomie 8-10 % rocznych zarobków. To na serio jest duża podwyżka. Spot bonusy dostają osoby które wygrały głosowanie, wiec nie rozumiem skąd wziął się ten komentarz. Dodatkowe bonusy są rozdawane za szczególne osiągnięcia, które są szczegółowo opisane, nikt nie dostaje bonusa za ładne oczy, tylko wdraża tool lub angażuje się projekt… a cześć projektów jest robiona na podstawie ankiet, które wypełniają pracownicy…

HAHA
@Rafi

duża podwyżka 8% przy inflacji 18%? Firma cały czas tnie koszty, obecnie zamiast nowych pracowników zatrudnia się stażystów na śmieciówkach. W wielu działach ludzie są przeładowani pracą.

Kk
@HAHA

W poprzedniej korpo nie dostawaliśmy żadnej podwyżki, a inflacja tez była… podwyżka na poziomie 8-10% to duzo

Jarek

Jakie zarobki w gl? Junior, mid?

Twin

Nie polecam - brak szcunku do ludzi, - zanie można wyrażać jeśli jest po myśli przełożonego - zmienianie zadań z dnia na dzień bez komunikacji. Domyśl siė co ma w głowie szef - przytakuj, nie kwestionuj, śmiej z dwocipów szefa, a gdzieś zajdziesz To nie te czasy gdzie pracy nie było. Poza tym jest jeszcze życie na które nie ma czasu jak tam pracujesz Jest tyle stresu i pushu że nie pozostaje obojętne na życie prywatne. A po co? To tylko praca

Natala
@Twin

z czego wynika ta zmienność w zadaniowości? i jak to później wpływa na cały efekt? od dłuższego czasu już to trwa? i czy ktoś uderzał z tym tematem bezpośrednio do szefostwa? jak teraz takie rozmowy wyglądają?

Twin
@Natala

Mam na myśli sytuacje gdzie jest push na projekty. Wszystkie najważniejsze, za moment masz wszystko rzucić i nowymi się zająć, a tamte w zapomnienie Wkładasz czas, serce i o (usunięte przez administratora) rozbić Do szefów się nie dobijesz, poza tym jak kwestionujesz sens to jesteś postrzegany jako niekumaty, bo nie widzisz większej skali To tylko praca a wymogi są takie żeby siedzieć po godzinach. A nie daj Boże zrób błąd

Lena
@Twin

Przykro mi ze tak trafiłaś… ja jestem w dziale S2P i lepszej Team liderki nie mogłam mieć. Dba o nas, motywuje, prowadzi coaching, stoi za nami murem przed managementem, kiedy jest ciężko przymyka oko na pewne sprawy. Zawsze stara się pomoc w trudnych sprawach, jest bardzo mądra i wie jak nas pokierować.

Daria

Czy są jakieś premie roczne, półroczne? Czy to zależy od managera?

Mądra
@Daria

Są premie roczne, które dostają wszyscy pracownicy, zależne od wyniki finansowego firmy, a firma bardzo dobrze radzi sobie na rynku.

Baby
@Daria

Są roczne premie. W TE rok finansowy kończy się we wrześniu, bonusy dostajemy w listopadzie. Jeśli ktoś nie pracował cały rok finansowy to procentowo wylicza się jego udział. Zazwyczaj bonus roczny to taka 13nastka. Poza tym co kwartał głosujemy na osobę w zespole która zrobiła coś niezwykłego i ona dostaje dodatkowy bonus ok 1000zl

Celestyna

Jak warunki pracy i wynagrodzenie w dziale obsługi klienta? Dział francuski. Czy jest dużo nadgodzin? Jak management?

On - AR dział

Wystarczy poczytać opinie niżej, potwierdzam, nieludzko dużo pracy, brak pracowników z powodu rotacji, często ludzie odchodzą po miesiącu, brak czasu na szkolenia, stracone nerwy i czas.

Ciotka klotka

To było fajne miejsce pracy kiedyś, na samym początku bardzo dobrze się tam pracowało, ale niestety wszystko się zepsuło. Firma rośnie w błyskawicznym tempie i rotacja również. Robi się bałagan. Dawniej było tak normalnie, teraz robi się korporacyjny badziew, zbyt dużo presji, obowiązków, nadgodzin, łatanie etatów "stażystami". Trzeba ich przeszkolić, poświęcić czas a oni zaraz odejdą i znowu jest dziura. Słabe zarządzanie, bardzo słabe. I dużo konekcji, zdecydowanie za dużo. Będzie coraz gorzej. Dużo oszczędności, wszędzie, na początku płace były dobre, ale teraz już bardzo odbiegają od rynkowych. Atmosfera też coraz gorsza bo ludzie przeciążeni. Awanse są, ale po awansie bywa różnie. Ludzie po "awansie" dostają tyle rzeczy, że im się odechciewa, część zmieniła firmy, część poprosiła o ponowną zmianę na stanowisko niżej a najwytrwalsi zostali i nadal walczą. Kiedyś polecałam, teraz już nie.

Disappointed

Toxic people. Little games and political allies. People are just tools to achieve targets. Reality doesn’t look like shown on linkedin.

Jagod86

Firma TE zniszczyła mi życie. Obiecywali wiele, a w rezultacie pozbyli się jak bezużytecznego produktu, którego na rynku mogą znaleźć więcej i taniej i to w bardziej przychylnych warunkach. Zero ludzkich odruchów, jedynie biurokracja i korpochłód. Stany depresyjne, niska samoocena, brak pieniędzy - to zawdzięczam firmie która promuje wartość człowieka i zespołu. Nie polecam, ceny wizyt u terapeutów są za drogie a po tym jak TE się was pozbędzie ledwo was będzie stać na sznur.

Czy ktoś może napisać coś więcej o pracy w tej firmie w dziale GL? Idzie się wyrobić czy dużo nadgodzin? Jak praca na co dzień i atmosfera w zespołach? Dziękuję!

TRU
@Anonim

Poza zamknięciem nadgodzin raczej nie ma (są zespoły gdzie jest ich więcej ze względu na odejścia osób i brak nowych pracowników lub nagłe L4, ale jest to raczej przejściowe, przy pełnym składzie w ciągu miesiąca praktycznie nie ma nadgodzin). Nadgodziny tylko do odbioru. Atmosfera ok, ludzie raczej otwarci i chętni do pomocy i dzielenia się wiedzą.

Księgowy

Stanowczo nie polecam tego miejsca pracy - pracownicy traktowani jak towar, w momencie zamykania projektu zostają z niczym. Fatalna atmosfera, a Polscy pracownicy są traktowani jak gorszy towar i nie zapewnia się im bezpiecznego środowiska

Ala

Jak wygląda kwestia rozpoczynania pracy ? Od której można zacząć pracę np.na GL?

Blania
@Ala

Zaczynamy między 7 a 10 i pracujemy 8:15, na pewno tak pracują wszystkie działy księgowe.

@Blania

Co z elastycznością w tym zakresie? Można jednego dnia pracować godzinę krócej a drugiego przykładowo to nadrobić? W takich sytuacjach można się dogadać czy cykl pracy na to nie pozwala?

Blania
@Wanda

Raczej pracuje się te standardowe 8:15 i wielkiej elastyczności tutaj nie ma. Jest też możliwość wcześniejszego wyjścia i odrobienia w inny dzień, tak jak chyba w każdej firmie. Oczywiście jak masz jakąś wyjątkową sytuację to pewnie jest możliwość dogadania i wprowadzenia bardziej elastycznego grafiku ( np.tak mają osoby, które studiują), ale to pojedyncze przypadki.

@Blania

Dzięki. A tych wspomnianych studentów to ilu zazwyczaj jest? Zaczęła mnie zastanawiać ogólna perspektywa na rozwój. Jakie są prowadzone podstawowe szkolenia i na jaki jeszcze inny ich zakres można się nastawiać? Byłyby organizowane po godzinach?

G.

Stanowczo nie polecam tego miejsca pracy, ciagla rotacja, presja i nieprzyjemna atmosfera. Pracowalem tam odpowiednio dlugo aby miec porownanie i na poczatku bylo duzo lepiej, niestety zmienilo sie na gorsze, zwlaszcza podejscie managementu. W niektorych zespolach nowe osoby odchodza po miesiacu, wiec to o czyms swiadczy. Bardzo duzo pracy. Jedyne sluszne zdanie nalezy do przelozonego, wiec lepiej nie dyskutowac.

@G.

Ale z tym pogorszeniem, to ogólnie sytuacja w całej firmie się zaczęła psuć, czy po dłuższej pracy po prostu ludzi gorzej traktują?

@G.

Ciekawe, rotacja zdecydowanie poniżej poziomu rynkowego. Tak ogólnikowe opinie są po prostu śmieszne, wg mnie management bardzo otwarty na opinie ale ludziom się po prostu nic nie chce nic proponować- lepiej krytykować, to zawsze latwiejsze

Gnom

Zalezy w jakim zespole, w niektórych faktycznie ludzie dluzej, w innych szkoda sie uczyc imion bo jest taki młyn

Witamy management TE na gowork

Witamy management TE na gowork :) Ciekawe, czy walczenie przez was z napisaną tu prawdą jest spowodowane kolejnymi odejściami. Po waszych komentarzach widać dokładnie to, jaka panuje atmosfera w TE - pracownik zły, tylko by siedział i narzekał, firma dobra. Nawet brak procedur próbujecie bronić porównaniem się do capa czy innego ibma(a spora część z was stamtąd właśnie przyszła, czyżby jakieś żale z przeszłości?), jakie to dla was typowe! Wytknie wam się coś, co kuleje w firmie czy w danym dziale czy procesie - od razu "ale gdzieś jest gorzej". Tak, można się porównywać z gorszymi i pocieszać, ale do czego to prowadzi? Opinie są według was tylko ogólnikowe? Może ktoś chciał wyrazić swoją ogólną opinię o firmie, a nie pisać o konkretnym zespole czy team leaderze, ale komentujcie dalej w swoim stylu to na pewno rozbudzicie w ludziach chęć do pisania konkretów. Nawet pora dodania waszych komentarzy jest podobna do pory wysyłania przez was maili po godzinach pracy (w TE nagminne), co za ironia.

Ona
@G.

Tak, to sama prawda, też miałam porównanie z innymi firmami i jedna z najgorszych, szkoda czasu i zdrowia gdzie można wykorzystać to gdzieś indziej.

@Ona

To porównanie masz jakieś szczegółowe? Pytam, bo ciekawa byłabym zestawienia skoro tak piszecie na temat tych warunków. O których obszarach szczególnie jest tu mowa, porównasz?

Xxx
@G.

Popieram słowa, również pracowałam w tym zakładzie praca mi się bardzo podobała ale ludzie stwarzają taka beznadziejną atmosferę że wolałam się zwolnić niż byc za chwilę na lekach pensja minimalna wymagana Derektorskie

Mika

Cześć, może mi ktoś powiedzieć jak wygląda czas pracy w Te? Od której można zacząć pracę i jest 8h czy 8.5h ?

karma

Obecnie przeciwko TE sa zlozone 3 pozwy o (usunięte przez administratora). Niech kazdy kandydat sie zastanowi czy warto dolaczac do tej firmy.

Jj
@karma

Pozwy o złe traktowanie pracowników? Czemu admin cenzuruje slowo na M konczace sie na ING

Wanda

Być może, pytanie dlaczego ktoś chciał się nim posłużyć? To pojęcie nieco rozległe jakby nie patrzeć. Umiecie wgl to zdefiniować w kontekście firmy skoro sądzicie, że tego typu okoliczności tu faktycznie występują?

Zostaw merytoryczną opinię o Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.

Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.