Opinie o Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. w Kraków Wielicka 28B

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. w Kraków Wielicka 28B

Jak wygląda rozpoczęcie pracy w te connectivity? Czy są jakies ogólne szkolenia wstępne czy od razu szkolenia z procesów w obrębie teamu? Czy praca jest wciąż tylko z domu?

F
@Kasia

Onboarding trwa 1-2 dni, potem są szkolenia w zespole, ale wszystko na spokojnie. Nie jest tak, że od razu jesteś rzucony na głęboką wodę. Praca zdalna jest możliwa, można też przychodzić do biura, ale na razie nie ma przymusu.

Jak długo trwa proces awansu w Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.?

Nie da się odpowiedzieć na to pytanie ;) Awans można dostać jak się człowiek jakoś wykaże, nie ma określonego czasu, po którym można go dostać. Można tez zmieniać stanowisko aplikując do innego działu wewnątrz firmy.

Juana

Nie polecam. Rozmowa w bardzo przyjemniej atmosferze, niemniej jednak brak feedbacku przy rekrutacji na stanowisko menadżerskie przez 2 miesiące bardzo źle świadczy o firmie.

Czy ktoś wie jak długo trwa proces rekrutacji? Po jakim czasie od rozmowy z potencjalnym teamleaderem dostaje się feedback?

TM
@Marcin

w moim przypadku były to 2 dni

Czy rekrutacja na stanowisko Praca w Szczecinie- pracownik produkcji/magazynu w firmie Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Te employee

Zgadzam się z poprzednią opinią, że na początku było super a teraz firma idzie w złą stronę. Faktycznie firma rozrasta się za szybko, za szybko chcą wprowadzić standaryzacje i zmuszają ludzi do udziału w projektach poprzez wpisywanie tego w ich celach rocznych. W ten sposób nie można odmówić udziału w projekcie, nawet jeśli ktoś nie jest nim zainteresowany lub po prostu nie ma to czasu. Dochodzi coraz więcej obowiązków i rozdzielają to na ludzi w zespole a nowych nie zatrudniają. Powoli wymyka się to spod kontroli, jak wcześniej wspomniano, jeśli nikt nie choruje i nie ma rotacji to jakoś się kręci, jeśli zaczynają się odejścia to wszystko pada i jest zbyt duże obciążenie pracą w zespole bo trochę schodzi zanim nowa osoba przyjdzie i się wyszkoli a nie ma już czasu zatrudniać kogoś z dłuższym okresem wypowiedzenia, trzeba ściągać ludzi szybko. Etaty dopchane, shstematycznie dokładają pracy więc zdarza się, że wracając po 1 dniu wolnego w skrzynce czeka nawet 100 maili do przerobienia. Na plus można dodać miłą atmosferę w firmie, ludzie w większości życzliwi i bardzo pomocni. Ogólna ocena średnia. Nie jest jeszcze tak źle, żeby uciekać, ale jeśli firma będzie dalej szła w takim kierunku to niestety będzie coraz gorzej.

Jakich zarobków brutto można spodziewać się na stanowisku z dodatkowym, rzadkim językiem obcym? Doświadczenie w korporacji już także mam. 5k netto na rękę jest możliwe?

walec się toczy

Na początku było bardzo ok, tera zjest średnio, nie jest ani zle ani dobrze. Firma się powiększa a co za tym idzie coraz więcej procedur, standaryzacji na siłę (to jest chyba najgorsze, coś co dzialało dobrze teraz trzeba zmienić z inny sposób któy zajmuje dwa razy tyle czasu bo ma być tak u innych). DUżo pracy, etaty wyciśniete na maksa, dopóki nikt nie choruje, nie odejdzie to jakośto isę toczy, Jakby ktoś się pochorował czy odszedł to zaczyna sięgaszenie pożaru bo etaty są wyśrubowane na 100% lub więcej. Do tego wciskanie każdemu jakiegoś "projektu". Ogólnei nie aplikwoałem do zepsołu projektowego, jakbym chciał robić projekty to bym sobie takiej pracy szukał. Tutaj wciskają projkety każdemu. Mam wrażneie że wszystko jest nastawione na to by pieknei wyglądało w powepoincie, a nie żeby coś dobrze działało w praktyce. Dyrektor bardzo fajny i ludzki człowiek, management to jużinna bajka, skupiają sie głownie na "prodżektach" i oczekują że jak ktoś oprócz swojej normalnej pracy dostanie jeszcze prodżekt to będzie piał z zachwytu. Team Leaderzy, to zależy, są bardzo fajni i mniej udani. Ludzie ogólnie fajni. Podsumowując nie jest tak zle by odchodzić, nie jest tak idealnie by mówić że jest wow. Niestety kierunek nie jest najlepszy, coraz więcej korpo-bullshitu który mocno obciąża pracowników którzy mają za dużo pracy

Witam, Firma dająca wiele możliwości, słuchająca pracownika, bardzo dbająca o atmosferę (czasem aż za:)), natomiast z drugiej strony dużo wymagająca od ludzi, na pewno nie można się nudzić. Szeroki wachlarz zadań . Duże perspektywy rozwoju ale tez dużo różnorodnych obowiązków

Jak szefostwo w Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Odp

Nie wiem jak to jest w innych działach, ale w moim super, nie ma na co narzekać, managerzy i TLowie są kompetentni, najwyższy management również. Poza tym dobrze traktują pracowników, mają konkretne oczekiwania, zgodne ze stanowiskiem, na którym się pracuje.

Marcel

Dobra firma, dająca możliwości rozwoju osobistego a praca w miłej atmosferze więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić firmę i pracę.

Czy jest możliwość pracy w Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. na część etatu?

Zależy od stanowiska ale myślę że warto zapytać HR

Iza

Czy rozmowy są teraz przez kamerkę ?

Rekrutacja

Bardzo sprawna, profesjonalna rekrutacja, szybki feedback, wszystko sprawnie przeprowadzone, „po ludzku”, bez żadnego nadęcia

@Rekrutacja

Mógłbyś napisać coś więcej o samym procesie rekruracji? Z ilu etapów się składa, może jakies przykładowe pytania? :)

@Magda

Proces standardowy - rozmowa telefoniczna z rekruterem, później rozmowa wideo z team lead i rekruterem. Oczywiście tez po części po angielsku i (w moim przypadku) niemiecku. Całość bardzo szybko od wysłania CV do otrzymania oferty. Pytania głównie o doświadczenie zawodowe, motywację do rozpoczęcia pracy na tym stanowisku, kompetencje miękkie. Aplikowalam normalnie przez stronę, bez polecenia itp

Bardzo dziękuję za odpowiedź

@Rekrutacja

A jeśli chodzi o widełki finansowe mógłbyś/mogłabyś coś więcej napisać? Jak długo trwał proces w rekrutacji w Twoim przypadku? I jak wygląda rozpoczęcie pracy w czasie pandemii, trzeba pracować z biura czy wszystkie szkolenia są online? Jeśli chodzi już o ostatni etap to czy pytania są standardowe czy spotkałaś/spotkałeś się z czymś nietypowym?

Starter
@Magda

@Rekrutacja też jestem bardzo ciekawy jak wyglada ten ostatatni etap i jakich pytań można się spodziewać.

Starter

Blablabla
@Magda

Na rozmowie obecny jest potencjalny przełożony i osoba z HR, głównie jednak rozmowę prowadzi przełożony. W moim przypadku większość była po polsku, padło tylko kilka pytań w celu sprawdzenia języka obcego. Tak po krótce pytania wiążą się z dotychczasowym doświadczeniem i motywacją do zmiany. Miałam też pytania bardziej fachowe, np.jak należy zaksięgować przykładowy dokument. Każdy TL ma pewnie swój zestaw pytań, więc nawet ciężko przytoczyć jakiś przykład.

@Blablabla

Dziękuję za odpowiedź :)

@Magda

Magda, widełki finansowe zależą od stanowiska i doświadczenia zawodowego, wiec nie da rady odpowiedzieć na to pytanie ;) w moim przypadku proces był bardzo krótki, po wysłaniu cv szybki kontakt i dwie rozmowy w przeciągu tygodnia, odpowiedz po kilku dniach. Ale na pewno nie zawsze tak jest :) praca i szkolenia w czasie pandemii z domu. Pytania na rekrutacji standardowe i same konkrety, przede wszystkim o doświadczenie, wiedzę, sprawdzenie języków.

Zostaw merytoryczną opinię o Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.

Te Connectivity Poland Services Sp. z o.o.