OLYMPUS Business Services sp. z o.o.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OLYMPUS Business Services sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Wrocław to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Senior Accountant? Co powiecie o pracy w firmie OLYMPUS Business Services sp. z o.o.?

Ma.lwina
Kandydat

Hej, jakie macie wrażenia jeśli chodzi o zespół GL? Jakie są widełki? Czy robi się dużo nadgodzin? Jak atmosfera? Dzięki!

Maja
@Ma.lwina

A na jakie stanowisko ogólnie chcesz się starać?

Ma.lwina
@Maja

Na GL accountant :)

@Ma.lwina

w GL jest super managerka - mega wyrozumiała, pomocna i empatyczna. Wymagająca, ale przy tym wszystkim jedna z fajniejszych przełożonych w firmie. Praca jak to praca - wszędzie są obowiązki, z których trzeba się rozliczać ;) koniec miesiąca jest mocno intensywny, ale taka specyfika pracy, w większości zespołów w OBSE tak to wygląda.

Urszula
@pracownik

A ta fajna managerka to jest awansowana osoba czy przyszła na to stanowisko z zewnątrz? Znaliście ją wczesniej?

Marzena Nowy wpis
@pracownik

piszesz, że jest wymagająca, a w czym to się głównie objawia? :p pewnie można się od niej sporo nauczyć

Zainteresowany
Kandydat

Czy ktoś miałby ochotę podzielić się swoją opinią na temat pracy na stanowisku BI Reporting Specialist? Jaka jest atmosfera w zespole i ilość obowiązków?

@Zainteresowany

Pracowałeś już wcześniej na takim stanowisku? Masz jakiekolwiek doświadczenie?

Gopler Nowy wpis
@anonim

Tak, miałem styczność w pracy na podobnym stanowisku. Widzę, że co kilka miesięcy pojawia się oferta pracy na to stanowisko i zastanawiam się czy jest to spowodowane dużą rotacją i ogólnym niezadowoleniem w zespole czy może zespół się rozszerza

Zalosne
Kandydat

Firma żart. Obiecują feedback niezależnie od decyzji do 2 tygodni, jednak pomimo upływu 2 miesięcy od rozmowy kwalifikacyjnej, kontaktu ze strony Olympusa brak

Karolina Nowy wpis
@Zalosne

No jeśli serio tak masz to słabo troszkę. :( Będziesz się upominać?

Życzliwy

Czy firma przewiduje podwyżki inflacyjne w październiku? jeśli to w jakiej wielkości?

OLYMPUS Business Services sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Facility Manager. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Firma OLYMPUS Business Services sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Developer. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Szukam pracy w mieście Wrocław na stanowisku Import Specialist. Najlepiej na Import Specialist. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Nadzieja umiera ostatnia

Dołączyłem do firmy niedawno, przeniosłem się z ogromnego korpo. Jestem pod wrażeniem, serio - wszyscy pomocni, dostępy, sprzęt itp praktycznie od ręki. Widać , że ta firma dba o pracowników i ich szanuje. Wreszcie czuję, że żyję:)

Kandytat
@Nadzieja umiera ostatnia

Cześć. Jakie stanowisko/ dział? Bo się zastanawiam nad aplikacja :)

Bum
@Nadzieja umiera ostatnia

Szanuje? Ciekawe. Pewnie dlatego tyle osób już odeszło, czyli się szanowanymi i odpowiednio wynagradzanymi...

terefere
@Bum

wiesz, myślę, że dużo zależy od tego, do jakiego działu/zespołu dołączysz i kto jest Twoim przełożonym ;)

W Wrocław OLYMPUS Business Services sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Accountant. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Flower Girl

Miłe zaskoczenie - dzięki za prezent z okazji dnia kobiet :) Niby mała rzecz, a wprawiła mnie w świetny nastrój. Tak trzymaj OBSE

Firma OLYMPUS Business Services sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Manager. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

pytanie
Kandydat

ile czekaliscie na odpowiedz w sprawie decyzji po 1 rozmowie (z rekruterką)?

Termo
@pytanie

Złożyłem CV w połowie grudnia, 1 rozmowa przed świetami, druga w połowie stycznia.

OLYMPUS Business Services sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Junior Accountant w Wrocław. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Realista
Kandydat

Siemanko, bylem w Wielkiej Brytanii 12 lat, język tylko angielski, czy dostanę robotę i co w waszej firmie trzeba robić? Pozdro ekipa

Kam.
@Realista

Wiesz, sama znajomość j. angielskiego nie jest w dzisiejszych czasach jakimś wielkim atutem. W Olympusie stawia się głównie na znajomość SAPa, Excela, dodatkowego języka, doświadczeniu w tzw. łańcuchu dostaw i generalnie umiejętności miękkie. Angielski zawsze można podszkolić.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Financial Controller w OLYMPUS Business Services sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Wrocław
Kandydat

Order management specialist with German z doświadczeniem jakie są widełki wynagrodzenia? Mogą się wypowiedzieć też osoby z innymi językami

k.
@Wrocław

W tym zespole wynagordzenia są baaardzo zróżnicowane. Co sobie wynegocjujesz na rozmowie to Twoje. Nie jest to stanowisko juniorskie więc możesz trochę ponegocjować. Wszystko zależy jaki masz backgroud zawodowy i jak bardzo firmie zależy na pracowniku.

Ewa
@k.

A jak mnie więcej plasują się te widełki? Czy w grę wchodzi około 6-7k netto czy stawki raczej do 6k?

T.
@Ewa

heh... jak dostaniesz 5 na rękę to będzie ok ;)

Czy firma OLYMPUS Business Services sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracodawca

@Pytanie

W naszej firmie obowiązuje ściśle przestrzegana zasada równego traktowania wszystkich pracowników. Nie tolerujemy jakichkolwiek przejawów dyskryminacji ze względu na płeć, wyznanie czy pochodzenie. Olympus jest firmą międzynarodową, dlatego szczególnie ważne jest dla nas równe traktowanie wszystkich pracowników, z należnym im szacunkiem.

Ufg
@Pytanie

Razem z moim kolegą z działu (to samo stanowisko, te same obowiązki) zaczynaliśmy w tym samym momencie. Oboje zgodziliśmy się na zaproponowaną stawkę. Mieliśmy również podobne doświadczenie i staż pracy, różnica polegała na tym, że ja w tamtej chwili mialam skończone studia I stopnia w tym kierunku i byłam w trakcie robienia studiów II stopnia, a on nie. Dostałam 500zl brutto mniej... Gdzkr jest wasza równość w płacy? ????

Jan

Możecie mi powiedzieć jakie działy są w wOlympus-ie. Kojarzę tylko order management część sales support, ale czy są bardziej stabilne zespoły, gdzie nie ma aż takiego natłoku pracy i rotacji?

Aga
@Jan

Wydaje mi się, że management jest dość stały i raczej nie ma natłoku pracy.

K.

GoWork to chyba miejsce dla sfrustrowanych ludzi.. jako pracownik z dłuższym stażem, mogę powiedzieć co nieco. Pracowałem w tej firmie w jednym z głównych działów. Co do pozytywów: procesy dość kompleksowe (nie czyste wklepywanie w kółko tego samego, tylko np. proces obsługi zamówień robiony jest w centrum od A do Z). Są szkolenia wewnętrzne, dodatkowe programy (jeden od people managementu, drugi od Excela/VBA) - można się nauczyć co nieco. Mają dofinansowania do kursów, szkoleń i językowe - może nie najlepsze warunki, jak na Wrocław, ale kryteria są wszystkim znane. Kraje, z którymi ja współpracowałem (i znajomych z pracy) są w porządku, nie ma większych problemów. W zeszłym roku podwyżek nie było, ale w tym roku podobno mają się pojawić. Dodatkowo wpadł bonus w "tych ciężkich czasach" oraz jednorazowe dofinansowanie na wyposażenie domowego biura. Jest sporo projektów (ja tam je lubiłem), więc można się nauczyć nowych rzeczy. Z minusów, to: Komunikacja to bardziej informacje przekazywane z góry na dół, poza propozycją usprawnienia procesów, to raczej nie licz, że ktoś się przejmie Twoim zdaniem. Coś co było plusem centrum (fajna, "startupowa" atmosfera) zanikło, i już jest typowe korpo. Duże ciśnienie na usprawnienia i projekty, bez stabilizacji sytuacji obecnej. Znikome chęci doceniania pracowników za ich zapierz w ciągu roku. Na niektóre kraje duży natłok roboty i nadgodziny. Aspiracje mieli duże, wykonanie na trzy z plusem.

Ma.
@K.

zgadzam się :) nie jest to jakaś fatalna firma ale najlepsza też nie. fakt, oczekiwania na początku były przeogromne - a wyszło jak zwykle. Ja byłem jeszcze rekrutowany przez Randstadt, rekruterka tak samo opisywała czego to tutaj nie będzie, nowa firma, nowe możliwości itd. Do dziś nie zapomnę jak już w biurze (gdzie wystawały kable ze ścian i przechodziło się pod drabinami) na rozmowie jeden z managerów powiedział "bo wie Pan, my chcemy być inną niż wszystkie firmy, wyróżniać się na tle wrocławkich korporacji, chcemy być elitarni, czeka nas ciężka praca". Dosłownie takie rzeczy tam padały. Jak sobie potem przypominałem te słowa i mijałem tegoż pana na korytarzu i weryfikowałem z jego postawą w pracy to mi się zawsze śmiać chciało ;)

Absolwent
@K.

Możesz rozwinąć nacisk na projekty, czy to dla osób które chcą awansować jedyna droga? Co jeśli nie uczestniczy się w takich projektach? Można stracić pracę?

V.
@Absolwent

Stracić pracy raczej nie stracisz, ale możliwość awansu czy wyższej oceny rocznej już tak. Dużo zależy od przełożonego, chyba najgorszym rotacyjnie działem jest Sales Support. Jest program przejść wewnątrz do innych działów, ostatnio całkiem sporo ludzi z tego korzystało.

kandydat
@V.

Możesz proszę rozwinąć jakie stanowiska są w sales support? Czy w skład działu wchodzą stanowiska związane typu purchase specialist, albo order management

T.
@kandydat

tak, one należą do Sales Support. Rotacja przeogromna. Są zespoły, w których pozmieniali się wszyscy, mimo tego, że istnieją one stosunkowo niedługo - najstarszy 3 lata.

Zostaw merytoryczną opinię o OLYMPUS Business Services sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w OLYMPUS Business Services sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLYMPUS Business Services sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLYMPUS Business Services sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLYMPUS Business Services sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLYMPUS Business Services sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLYMPUS Business Services sp. z o.o.