EdWork Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EdWork Sp. z o.o.

Ilona

Piszesz zapewne o tej ofercie pracy https://www.gowork.pl/oferta/spawacz-slusarz-od-zaraz-!,3B3mQirMeH1BxQSFx1PZBx,warendorf ? Pracodawca w ogłoszeniu pisze o zakwaterowaniu w przyjemnych warunkach - jak to możliwe, że w kwaterze nie ma nawet łóżka? Może zaszła jakaś pomyłka i wystarczyło wyjaśnić to z kimś z EdWork?

Admin

Przecież podczas rozmowy od początku był Pan poinformowany o tym, że jesteśmy agencją pośrednictwa pracy. Po przyjeździe na miejsce nagle okazało się coś innego? Szkoda, że nie wspomniał Pan o porzuceniu miejsca pracy i o próbie wyłudzenia pieniędzy... A jeśli chodzi o pozytywne opinie to proszę sobie wyobrazić, że niektórzy chcą pracować i są zadowoleni z pracy!

Arbeit

Wyjechaliśmy z chłopakiem w Czerwcu do pracy. Praca jak pani w biurze nam powiedziała zaczęliśmy na drugi dzień na produkcji wszystko w Niemcach po polsku jest.

Katarzyna
@Arbeit

Hej, do czego dokładnie pojechaliscie? Jak tam to wszystko wygląda, możesz coś więcej powiedzieć? :)

????><

Witam w poniedzialek mam jechac do Niemiec do pracy przy pakowaniu wedlin z tego co tu przeczytalem to chyba nie mieszkac w ruinie bez mebli

Mxx
@????><

Witam chcę jechać tam z kolegą do pracy na produkcji przy pakowaniu mięsa,czy był już ktoś tam z tu obecnych?. Jak jest z zakwaterowaniem wypłatami i wogóle opłaca się tam jechać czy tylko pojechać i stracić pieniążki? Pozdrawiam.

Ona ona
@Mxx

Hej i jak pojechaliscie? Jestem ciekawa ponieważ również sie wybieramy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EdWork Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
zadowolony

Szczerze polecam! Pracownicy agencji bardzo dokładnie poinformowali mnie o warunkach pracy i wszystko było tak jak mówili. POLECAM!

Iza
@zadowolony

Czy mógłbyś opisać dokładniej jak wyglądała Twoja współpraca z EdWork.pl? Na jakim stanowisku pracowałeś? Jakie były Twoje obowiązki? Myślę, że taki dokładniejszy opis może być pomocny dla innych osób, które planują współpracę z EdWork.pl.

Pracownica
@Iza

Jeśli szukasz pracy, lub masz problemy finansowe i chcesz się sie odbić polecam Ci tą pracę. Jedziesz zarabiać pieniądze nie jedziesz na wczasy. Jeśli określisz swój cel i będziesz go realizować wszystko będzie dobrze. Ktoś przyjeżdża na hotel pracowniczy. Dostaje pokój w którym jest łóżko. Pościel, kołdrę itp. musisz zabrać ze sobą jest to normalne. Jeśli chodzi o meble nie potrzebujesz ich tak naprawdę na start.Jeśli potrzebujesz mebli bardzo możesz na ebaykleianzeigen znaleźć wiele fajnych mebli za darmo. Co do pracy: praca na produkcji przy bandzie, tęmpo normalne. Wiadomo na początku musisz włożyć trochę wysiłku by się wszystkiego nauczyć. Najgorsze 2 tygodnie. Potem wszystko idzie z górki :). Jeśli masz pytania pracują tam ludzie mówiący po polsku, którzy udzielą wszystkich informacji.

Zakwaterowanie katastrofa. Normalnie żart. Miałam pracować na produkcji wędlin gdy przyjechałam na zakwaterowanie zrezygnowałam. W pokoju nie było łóżka. Stan oplakany pomieszczenia i wszędzie śmieci. Nie było żadnych mebli

Iza
@Kasia

Czy rozmawiałaś o tym problemie z pracodawcą? Jakie były Wasze początkowe ustalenia jeśli chodzi o zakwaterowanie? Interesuje mnie to, jak dalej potoczyły się Twoje losy. Wyjechałaś, czy udało się dojść do porozumienia z pracodawcą i dostałaś inne zakwaterowanie?

Zbigniew

Jeżeli powodem rezygnacji z pracy jest opóźnienie w czasie przyjazdu kierowcy to gratuluję i życzę powodzenia w pracy... Rozumiem, że na codzień jest jest Pani prezesem w dużej koropracji i nie mogła Pani poczekać na kierowcę, który był wysłany specjalnie dla Pani, a wyjazd do pracy w Niemczech to był po prostu taki kaprys?

Pracownica
@Kasia

Pracowałam w tej firmie i nie rozumiem dlaczego pani nie poprosiła o inny pokój ? Nie słyszałam nigdy o takiej sytuacji. Kto jedzie tyle km i wraca bez podjęcia pracy? Nielogiczne i wygląda na opinię konkurencji. Pozdrawiam.

Admin

Pracy za granicą szukałem stosunkowo krótko. Oferta tej firmy wydawała się interesująca i dlatego zdecydowałem się na wyjazd. W moim przypadkuy była to praca na produkcji. Wszystko była tak jak zapewniali mnie pracownicy biura w Polsce. Pojechaliśmy razem z dziewczyną żeby zarobić na wesele i się udało! Owszem praca jak każda praca fizyczna wymagała włożenia wysiłku ale liczyliśmy się z tym szukając pracy za granicą. Prosiliśmy o pokój 2 osobowy i taki tyeż dostaliśmy. Pensja była wypłacana na czas a kwota była dokładnie tak jak wynikała z podpisanej przez nas umowy i przepracowanych godzin. Zazwyczaj nie decyduję się na wystawianie opinii ale coś mnie trafia jak widzę że ktoś wylewa swoje żale za nieopowodzenia życiowe na innych. Polecam pracę dla tych, którzy chcą podjąć pracę tymczasową ale również tym którzy chcieliby spędzić trochę więcej czasu za granicą!

Admin

Szanowny Panie, Pojechał Pan do pracy w Niemczech jako elektryk i taka oferta pracy czekała na Pana. Owszem koleżanka popełniła błąd mówiąc Panu o wynagrodzeniu 15 e/h brutto ale z tego co wiem miał pan otrzymać wyższe wynagrodzenie (17 e/h) ale Pan nie chciał podjąć pracy. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to zapomniał Pan dodać, że miał Pan za nie nie płacić więc nie rozumiem skąd podana kwota 600 euro za zakwaterowanie?! Jeżeli miał Pan jakieś problemy i wątpliwości dlaczego nie dzwonił Pan do nas tylko wylewa swoje żale publicznie, oczerniając i strasząc osoby, które wykonały swoją pracę w jak najlepszy sposób (nasza praca polega na rekrutacji). Jeżeli już straszy Pan naszego pracownika prokuraturą chciałbym Pana poinformować, że publiczne oczernianie i obrażanie również jest karalne. W celu wyjaśnienia całej sprawy proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pozdrawiam

Nietety wszystkie zamieszone opinie są nieprawdziwe ponieważ żadna z tych osób nigdy nie pracowała w firmie Edwork sp. z o.o.

No właśnie pracowała Pani w Consign Zeitarbeit GmbH a nie w Edwork sp. z o.o.

Krzychu

Miałem podobną sytuację. Przyjechałem do biura tam kobiety mówiące po niemiecku wsadził mnie do auta i kazały jechać na zakwaterowanie. Zakwaterowanie okazało się katastrofą. Pokój i cały dom był też w opłakanym stanie. Prawie nie było mebli A te co były to z wystawek. Kazali mi jedną noc spać w schowku bez łóżka. Miałem pociąć prace bez języka na produkcji. Wyjechałem z stamtąd jak najszybciej

Zostaw merytoryczną opinię o EdWork Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w EdWork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EdWork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EdWork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 98 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EdWork Sp. z o.o.