EdWork Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EdWork Sp. z o.o.

Karmel

Wyjazd udany, zarobilem naprawdę dobre pieniądze i wszystko bezstresowo zorganizowane

Parma

Firma godna polecenia. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt świetnej komunikacji

Oskar

Zazwyczaj nie dodaje komentarzy czy opinii, ale uważam, ze ta agencja zasluguje na pochwale. Panie bardzo pomoicne, kompetentne

Kinia

Pracuję się w miłej atmosferze z wzajemnym szacunkiem. Wypłaty na czas, polecone pracę bez niedomówień jak najbardziej firmę polecam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EdWork Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
aleksander

Acando to firma, która wykazuje profesjonalizm na każdym kroku. Ich zespół doskonale rozumie moje potrzeby i zawsze znajduje idealne rozwiązanie dla mojej kariery.

mikron

Praca z Acando to czysta przyjemność! Bezproblemowa i szybka rekrutacja, a także profesjonalna obsługa na każdym etapie.

Madzia

Acando to firma, z którą współpracuje się niezwykle łatwo i przyjemnie. Zawsze stawiają na pierwszym miejscu potrzeby swoich pracowników i dbają o ich komfort.

Sebastian

Polecam tę agencję. 100% profesjonalności! Komunikacja jest bardzo dobra, przelew na czas, zarobki wysokie.

Wiktor Kos

Firma godna polecenia, sprawdzona już wiele razy na różnych projektach. Pomoc i indywidualne podejście do pracowników na bardzo dobrym poziomie

Porka

Jedna z najlepszych na rynku - dobre stawki, sprawdzone zlecenia i miła współpraca z biurem

Ahson

Stabilne zatrudnienie i dobra pensja - dla mnie super

Haszko

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Świetny kontakt. Godna polecenia w 100%

żaneta

Pracuję już dla tej firmy 5 lat.Jestem z niej zadowolona a mam doświadczenia- raczej złe w 3 innych firmach.

d.g

Wspaniała organizacja procesu rekrutacji - szybko i sprawnie przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne i informują o wyniku w ciągu krótkiego czasu.

zuk

współpracuje z nimi już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z ich ofert pracy

Zak

Acando Personal to świetne miejsce do pracy - ich warunki są naprawdę konkurencyjne

Koral

Acando dba o dobre warunki pracy swoich pracowników, zapewniając im odpowiedni sprzęt i narzędzia do wykonywania zadań.

Borek

Polecam firmę Acando każdemu, kto szuka pracy w Niemczech. Ich usługi są na bardzo wysokim poziomie, a klienci są traktowani z szacunkiem i życzliwością.

Boston

Acando zawsze zapewnia wysoką jakość usług i stałą opiekę nad pracownikami. Polecam tę agencję każdemu, kto szuka dobrej pracy tymczasowej

Jadwig

pracujac w tej firmie otrzymujesz wsparcie i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą w Niemczech, co ułatwia życie za granicą.

Zostaw merytoryczną opinię o EdWork Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w EdWork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EdWork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EdWork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 98 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EdWork Sp. z o.o.