Pakersi Kamil Kik

Opinie o Pakersi Kamil Kik

kasia

Dzień dobry. Widziałam ofertę pracy w Pakersach. Na naszym rejonie i wg na półnony Polski jest mało punktów. Czym to jest spowodowane? Czy to nie jest dobre miejsce na taką franczyzę? Jak to wygląda os " środka" ? W jakich widełkach można zamknąć zarobki? Na jakie koszty trzeba być nastawionym od początku? ( pisano tutaj o 20-30tys ale ile pokrywa dofinansowanie a ile trzeba mieć środków własnych? Poproszę o odpowiedzi. Dziękuję i pozdrawiam

@kasia

Dzień dobry, najpełniejsze informacje uzyska Pani rozmawiając z nami, zawsze będzie też mogła Pani dopytać o szczegóły :) Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 732 739 734 lub zgłoszenie się przez stronę https://pakersi.pl/franczyza. Odpowiadając na Pani pytania: 1. Rzeczywiście jesteśmy obecni bardziej na południu niż na północy. Obecność w każdej miejscowości, a czasem nawet konkretnym osiedlu należy jednak rozpatrywać indywidualnie. Jeśli chodzi Pani po głowie konkretne lokalizacja, prosimy o kontakt, bezpłatnie i niezobowiązująco sprawdzimy ją. 2. Zarobki zależą od wielu czynników, przede wszystkim od lokalizacji i aktywności konkretnej osoby. Mamy zarówno Punkty będące którymś z kolei biznesem danego Franczyzobiorcy i generujące stosunkowo małe obroty, ale za to napędzające ruch w innych przedsięwzięciach, jak i lokalne centra usług kurierskich, w których pracuje po kilka osób, a obroty wynoszą ponad sto tysięcy złotych miesięcznie. Większość Punktów jest jednak gdzieś pośrodku :). 3. Najwięcej zależy od stanu lokalu. Większość osób rzeczywiście na start przeznacza 20-30 tys. zł netto. Obecnie można skorzystać z dofinansowań na ponad 35.000 złotych na terenach miejskich i do 100 tys. na terenach wiejskich, więc przy dobrych wiatrach da się sfinansować otwarcie Punktu Kurierskiego bez środków własnych. Nawet w takiej sytuacji zalecamy jednak mieć zapas środków na wszelki wypadek. Najlepiej gdyby zgłosiła się Pani pod numer 732 739 734 lub wypełniając formularz https://pakersi.pl/franczyza - pomożemy znaleźć finansowanie.

Aktualność
Pakersi laureatem w rankingu Gazeli Biznesu 2022

Sieć Punktów Kurierskich Pakersi już po raz trzeci została wyróżniona w rankingu Gazele Biznesu i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Partnerom, którzy przyczynili się do tego sukcesu!
maria420@wp.pl

Witam - prosze o interwencje poniewaz moja paczka wyslana z Polski /Suwalki/ dotarla do Dartford i tam lezy juz 22 dni - paczka mala zaledwie wazacza 4kg200dkg - sa w niej ubrania 'dresy,kurtka.bluza i 2 koszulki - mozna to sprawdzic a nie trzymac jak by tam bylo jakies zloto /a to tylko prezent dla mojego dziecka - ktory mial dojsc na urodziny/ prosze o interwencje /numer paczki 223788312/ dziekuje i pozdrawiam

maria420@wp.pl

dnia 27.10.2022 wyslalam 2 paczki - do dnia 13.11.2022 jeszcze leza w Dartford - gdzie i jak najlepiej interweniowac

@maria420@wp.pl

Dzień dobry, ustalimy co się dzieje i jutro się odezwiemy. Zawsze można też się skontaktować przez telefon 788 784 784 i e-mail pakersi@pakersi.pl

Aktualność
Jak nadać paczkę kurierem?

W Punktach Kurierskich Pakersi można nadać paczkę kurierem na dwa sposoby.

1. Osobiście - przynieś swoją przesyłkę, a nasi doradcy zajmą się resztą:

- zapakują paczkę
- zmierzą i zważą przesyłkę
- wydrukują etykietę
- pomogą wypełnić dokumenty w przypadku wysyłki międzynarodowej

2. Zamawiając kuriera pod wskazany adres - do domu lub firmy

Niezależnie od wybranej metody Klienci naszych Punktów Kurierskich mogą liczyć na naszą pomoc w doborze najlepszego przewoźnika do rodzaju wysyłanego towaru.

Dbamy o każdą przesyłkę, jak o swoją!
Aga79

Punkt Pakersów prowadzę od roku i jestem bardzo zadowolona. Teraz mam pracownika ale na poczatku działałam sama i bylo dużo roboty . Oprócz nadawania paczek dobrze można też zarobić na ludziach, którzy je odbierają z punktu - dziennie mam z 50 takich osob. rzeczy do pakowania tez są ważne, więc warto przygotwoac sobie stół roboczy, bo ludzie są chętni do pakowania na miejscu. Kartony można zamówić u Pakersów. Szkoda że nie dają taśmy z logo i sama musiałam to ogarnąć. Ogólnie firma się rozwija, cały czas można liczyć na szkolenia i pomoc ale dużo robiłam też samam, żeby punkt działał tak jak działa - reklama na Facebooku, wpisy na wizytóce Google, rozdawanie ulotek . .Ważna jest lokalizacja , bo według mnie to jest 40 % sukcesu. No i żeby lokal miał parking, bo w przypadku większych przesłyek czy palet jest to ciężko bez miejsca, w którym można zaparkować pod samym pukntem.

@Aga79

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią. Taśmę z logo mamy w planach. W razie jakichkolwiek pytań - pozostajemy jak zawsze do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w prowadzeniu Punktu.

@Pakersi Kamil Kik

O fajny pomysł z taśmą i jeszcze foliopaki ????

MirkaZet

Moim zdaniem jak teraz jest takie zapotrzebowanie na kurierów to bardzo dobry pomysł na biznes. Obroty wzrosły tak, że zatrudniłam dodatkowego pracownika. Moge dobrać ofertę z kilku dostawców, mam dobre ceny na całą Europe no i wysylki niestandardowe. Jedno czego brakuje to brandowanych materiałów do akowania jak taśmy. Ale na tym co jest też dajemy radę.

@MirkaZet

Cieszymy się, że biznes się rozwija. Planujemy wzbogacenie oferty - także jeśli chodzi o materiały do pakowania - tak, by w pełni odpowiadać na zapotrzebowanie naszych Partnerów Biznesowych. Pozdrawiamy serdecznie!

@MirkaZet

No ale takie taśmy czy nawet koperty sztywne i foliopaki było by chyba super .Ale to już Centrala powinna działać ????

Otworzyłam Punkt Kurierski w sierpniu 2020 r. Jestem zadowolona z obrotu. Wiadomo jakie są poczatki. Z czasem jednak zaczęło się rozkręcać, trochę rozmów z opiekunem handlowym i ogólnie całą Centralą, potem jakoś to poszło. Teraz są stali klienci i znają mnie w mieście. Co więcej sprzedaż materiałów do pakowania też dobrze idzie, a nie tylko nadawanie paczek. Jeśli mogłabym coś zasugerować to polecam PUDO sobie rozkręcić, bo to stały ruch zapewnia i klientów.

Mirosław
@Ewa

Z tego, co się orientuję Pakersi pomagają franczyzobiorcą w wyborze dogodnej lokalizacji, a nawet w marketingu, by rozkręcić obroty? A koszt rozpoczęcia działalności to 20-30 tyś zł?

@Mirosław

Szanowny Panie Mirosławie, oczywiście udzielamy wsparcia w wyborze optymalnej lokalizacji oraz marketingowego. Jeśli chodzi o koszt - pomagamy również pozyskać dotacje na ten cel. Zapraszamy serdecznie do kontaktu pod nr tel.: 732 739 734.

@Ewa

A co to PUDO ??

@Ania

PUDO (ang. PickUp Drop Off) to punkt, w którym można nadawać paczki, ale też zamówić kuriera, żeby zostawił je w Punkcie. Taka usługa przydaje się np.: - firmom, do których kurier przyjeżdża za wcześnie i wolą zostawić swoje wysyłki w punkcie kurierskim - osobom, które robią zwroty zakupów kupionych przez Internet - jeśli kurier nie zastał odbiorcy w domu może zostawić paczkę w PUDO, więc odbiorca może odebrać paczkę w okolicy Również zachęcamy naszych Franczyzobiorców do obsługi paczek od jak największej ilości przewoźników i pomagamy w tym na ile możemy.

Kamyk

Jestem nie tyle pracownikiem pana Kamila, ale jednego z punktów Pakersi. Po miesiącu pracy jestem zadowolony ze współpracy. Ciężko mi coś więcej mówić bo to dopiero początki, mam swój lokal, udało mi się znaleźć klientów biznesowych, więc potencjał jest. Nie mam na ten moment na co narzekać, oczywiście zawsze mogło być lepiej, ale jest okej.

Byly
@Kamyk

Mogę wiedzieć w jakim mieście masz punkt ?

@Kamyk

Dziękujemy za zaufanie i życzymy samych sukcesów zawodowych!

marko
@Kamyk

Można prosić o kontakt do Pana? Jestem zainteresowany otwarciem takiego punktu i wolę zapytać kogoś kto już w tym jest, a nie czytać same super opinie z reklamy

@marko

Panie Marko, na stronie https://pakersi.pl/nasze-punkty znajdzie Pan listę naszych Punktów Kurierskich. Najlepiej podjechać do kilku wybranych przez Pana punktów w okolicy i na żywo zapytać Franczyzobiorców o opinie :).

Rafał
@marko

Człowieku daj sobie spokój . Daj do siebie kontakt , chętnie Ci przemowie do rozsądku , ja popłynąłem z tą nędzną firmą duże pieniądze . Nie polecam i nie radzę wchodzic z nimi w biznes .

@Rafał

W firmie Pakersi nie zatrudniamy i nigdy nie zatrudnialiśmy pracownika o imieniu Rafał. Jeśli naszym Odbiorcom zależy na rzetelnych opiniach - zachęcamy do odwiedzenia naszych punktów kurierskich: ich lista jest dostępna pod adresem https://pakersi.pl/nasze-punkty

marek72
@Rafał

Cześć, odezwij się na adres marek.sowinski72@gmail.com, chętnie się dowiem.

Kozik

Radzę wszystko przeliczyć, ponieważ z każdej strony już wszędzie można wysłać paczki, orlen, allegro, paczkomaty, konkurencja. Trzeba słuchać co dokładnie mówi centrala i to robić, bo intuicja zawodzi. Jak robi się zgodnie z modelem, to konkurencja przestaje mieć znaczenie, bo zarabia się na dużych paczkach, a nie na malych obsługiwanych w konkurencji. Marża, marża, marża. W nadaniach małych paczek jej nie ma. Marża jest w dużych paczkach, w wysyłkach do niemiec, do angli, w niestandardach. To się sprawdza nawet jak sie wydaje, że nikt tego nie wysyła. Zaznaczam, że uważam że nie ma co liczyć aż ktoś wszystko zrobi za mnie i samemu trzeba działać. Na początku ciężko było, ale na pewno przez 2 lata już jest lepiej i szybciej działa wszystko. Prowadzimy lokal z dziewczyną i bedziemy otwierac drugi. Ja zostanę na tym i wezmę pracownika, dziewczyna wezmie drugi. Jestem zadowolony.

Sławek
@Kozik

Witam! Interesujący pomysł na biznes. W jakiej miejscowości prowadzicie Państwo punkt? I w jakiej myślicie o otwarciu drugiego? Sławek.

Kozik
@Sławek

@Sławek Prowadzę pod Poznaniem, mam na oku miejscowośc 20 km dalej. Nie bedę za dużo pisać, bo konkurencja nie śpi i jeszcze ktoś mi podbierze lokal albo załatwi sobie wyłączność na całe miasto i będę po zawodach. Myślę, że każda miejscowosć na Zachód od Wisły będzie dobra, bo ludzie masowo ściągają części samochodowe z zachodu i jakoś muszą to wysłać. z resztą cały handel międzynarodowy to jest żyła złota. I import i eksport. Mamy DHL i GLS do wysyłek za granicę i lokalne firmy obsługujące Polskę. jak chcesz więcej, to pisz rpywatną wiadomośc.

@Kozik

Dzień dobry, dziękujemy za zaufanie i chęć działania. Cieszymy się, że planowany jest dalszy rozwój. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

@Alex
@Kozik

Jak mogę się z Tobą skontaktować?

Co wchodzi w socjal Pakersi Kamil Kik?

Dzień dobry, w zależności od stanowiska, oferujemy: - Elastyczny czas pracy (7-20) - Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej - Możliwość pracy częściowo zdalnej (max 2 dni w domu, po okresie próbnym) - Własne miejsce parkingowe - Samochód służbowy - Samochód służbowy do użytku prywatnego - Imprezy integracyjne - Owoce w biurze - Praca w centrum, w nowoczesnym biurowcu - Multisport z pakietem medycznym

Wojtek

Mam Punkt niedaleko stolicy. Generalnie na początku nie bylo łatwo. Pewnie gdyby nie lokalizacja, nie miałbym siły przebicia. handlowiec pomógł mi wybrać dobre miejsce do otwarcia Punktu i nawet fajnie to działa. Dużo dała poczta pantoflowa, polecenia u znajomych, rodziny, czy wsród samych klientow, co przychodzą do Punktu. lubię swoją pracę, pozyskałem lokalnych częściarzy, wysyłających meble oraz tych, co nadają duże ilości paczek w automatach, dzięki nim mam regularne nadania i dobre pieniądze. Cieszę się, że ludzie już mnie znają, kojarzą i przychodzą. Pomógł mi też markieting, bez niego i dobrej lokalizacji pewnie bym nie ruszył.

@Wojtek

Cieszymy się, że Punkt sprawnie działa. Życzymy dalszych sukcesów!

Jabłonka

Współpraca okej, jak czegoś nie wiemy można dzwonić na wsparcie. Zawsze jest pomoc. Konkurencja jest, ale trzeba sobie radzić i szukać klientów. Prócz punktu mam też artykuły papiernicze, więc dzięki temu lepszy zysk. Zawsze może być lepiej, ale nie ma co narzekać.

@Jabłonka

Gdyby potrzebne było jakieś wsparcie - zapraszamy do kontaktu. Udzielamy bezpłatnych konsultacji - dla naszych Partnerów Biznesowych - odnośnie sprzedaży i marketingu.

Doma

Jestem bardzo zadowolona z usług Pakersów! Paczka dotarła szybko i bezpiecznie. Będę korzystać w przyszłości.

@Doma

Dzień dobry, cieszymy się, że jest Pani zadowolona. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług!

@Doma

Przypominamy, że na www.pakersi.pl można znaleźć listę naszych punktów.

Mateusz

Polecam, przesyłki szybko doszły

@Mateusz

Dzień dobry Panie Mateuszu, cieszymy się, że jest Pan zadowolony.

@Mateusz

Na www.pakersi.pl można znaleźć pełną listę punktów.

Damian

Dzień dobry Jaki jest koszt otwarcia punktu franczyzowego ?

@Damian

Panie Damianie, mamy różne możliwości finansowania inwestycji (w tym pełne dofinansowanie). Całkowity koszt otwarcia Punktu, w zależności od stanu lokalu, to ok. 20-30 tys. zł. Zapraszam do umówienia kontaktu indywidualnego przez stronę https://pakersi.ac-page.com/finansowanie - pomożemy dobrać odpowiednie finansowanie do Pana indywidualnych możliwości (np. miejsce zamieszkania, status zatrudnienia, wiek itp.).

Ex Franczyzobiorca

Prowadziłem punkt kurierski oparty o franczyzę Pakersi i niestety ze względów zdrowotnych musiałem zrezygnować. Chciałbym podziękować za blisko 2 lata współpracy panu Kamilowi, Markowi oraz wszystkim pracownikom, którzy wspierali mnie w lepszych i gorszych chwilach. Początki były ciężkie, ale z każdym tygodniem było coraz lżej i coraz korzystniej finansowo. Mam nadzieję, że osoba, która przejęła mój punk doskonale sobie poradzi.

Ilona45
@Ex Franczyzobiorca

Interesuję się branżą kurierska, w jakiej miejscowości prowadził pan swój punkt? Jest możliwość przejęcia?

@Ex Franczyzobiorca

My również serdecznie dziękujemy za bycie z nami i zaufanie. Trzymamy kciuki za poprawę stanu zdrowia. Mamy nadzieję, że dane nam jeszcze będzie w przyszłości współpracować. Pozdrawiamy ciepło!

Zadowolona

Można powiedzieć, że „pracowałam”, bo prowadzę punkt kurierski. Mój punkt działa od 1.12 więc też początki, ale jestem zadowolona. Fakt że myślałam, że inaczej to będzie wyglądało, że od razu zacznę zarabiać, no ale niestety nie. Zrozumiałam jak to wygląda i już robię wszystko, żeby każdy tydzień, a nawet dzień był co raz lepszy. Współpraca ze wszytskimi przewoźnikami na plus. Jak ktoś ma swój lokal to już w ogóle super. Ja wynajmuję, więc trzeba odjąć czynsz od zysków. Jak ktoś chce otwierać swój punkt to najlepiej pomyśleć o czymś dodatkowym, żeby przyciągnąć klientów. Wspracie pomaga, nie mogę powiedzieć o firmie złego zdania, tylko najgorsza jest konkurencja, ale każdy tak mówi więc trzeba więcej robić niż mówić. I to właśnie idę robić - zarabiać :).

@Zadowolona

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią. Zdanie naszych Partnerów Biznesowych jest dla nas bardzo ważne. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy samych sukcesów w prowadzeniu Punktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Pakersi Kamil Kik - Wrocław

• Jak się pracuje w Pakersi Kamil Kik?

Zobacz opinie na temat firmy Pakersi Kamil Kik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pakersi Kamil Kik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pakersi Kamil Kik?

Kandydaci do pracy w Pakersi Kamil Kik napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pakersi Kamil Kik