Pakersi Kamil Kik

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pakersi Kamil Kik

Doma
Klient

Jestem bardzo zadowolona z usług Pakersów! Paczka dotarła szybko i bezpiecznie. Będę korzystać w przyszłości.

Mateusz

Polecam, przesyłki szybko doszły

Kamyk

Jestem nie tyle pracownikiem pana Kamila, ale jednego z punktów Pakersi. Po miesiącu pracy jestem zadowolony ze współpracy. Ciężko mi coś więcej mówić bo to dopiero początki, mam swój lokal, udało mi się znaleźć klientów biznesowych, więc potencjał jest. Nie mam na ten moment na co narzekać, oczywiście zawsze mogło być lepiej, ale jest okej.

Byly
@Kamyk

Mogę wiedzieć w jakim mieście masz punkt ?

@Kamyk

Dziękujemy za zaufanie i życzymy samych sukcesów zawodowych!

Wojtek

Mam Punkt niedaleko stolicy. Generalnie na początku nie bylo łatwo. Pewnie gdyby nie lokalizacja, nie miałbym siły przebicia. Handlowiec pomógł mi wybrać dobre miejsce do otwarcia Punktu i nawet fajnie to działa. Dużo dała poczta pantoflowa, polecenia u znajomych, rodziny, czy wsród samych klientow, co przychodzą do Punktu. lubię swoją pracę, pozyskałem lokalnych częściarzy, wysyłających meble oraz tych, co nadają duże ilości paczek w automatach, dzięki nim mam regularne nadania i dobre pieniądze. Cieszę się, że ludzie już mnie znają, kojarzą i przychodzą. Pomógł mi też markieting, bez niego i dobrej lokalizacji pewnie bym nie ruszył.

@Wojtek

Cieszymy się, że Punkt sprawnie działa. Życzymy dalszych sukcesów!

MirkaZet

Moim zdaniem jak teraz jest takie zapotrzebowanie na kurierów to bardzo dobry pomysł na biznes. Obroty wzrosły tak, że zatrudniłam dodatkowego pracownika. Moge dobrać ofertę z kilku dostawców, mam dobre ceny na całą Europe no i wysylki niestandardowe. Jedno czego brakuje to brandowanych materiałów do akowania jak taśmy. Ale na tym co jest też dajemy radę.

@MirkaZet

Cieszymy się, że biznes się rozwija. Planujemy wzbogacenie oferty - także jeśli chodzi o materiały do pakowania - tak, by w pełni odpowiadać na zapotrzebowanie naszych Partnerów Biznesowych. Pozdrawiamy serdecznie!

Jabłonka

Współpraca okej, jak czegoś nie wiemy można dzwonić na wsparcie. Zawsze jest pomoc. Konkurencja jest, ale trzeba sobie radzić i szukać klientów. Prócz punktu mam też artykuły papiernicze, więc dzięki temu lepszy zysk. Zawsze może być lepiej, ale nie ma co narzekać.

@Jabłonka

Gdyby potrzebne było jakieś wsparcie - zapraszamy do kontaktu. Udzielamy bezpłatnych konsultacji - dla naszych Partnerów Biznesowych - odnośnie sprzedaży i marketingu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pakersi Kamil Kik się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Doma

@Doma

Dzień dobry, cieszymy się, że jest Pani zadowolona. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług!

@Doma

Przypominamy, że na www.pakersi.pl można znaleźć listę naszych punktów.

Mateusz

Polecam, przesyłki szybko doszły

@Mateusz

Dzień dobry Panie Mateuszu, cieszymy się, że jest Pan zadowolony.

@Mateusz

Na www.pakersi.pl można znaleźć pełną listę punktów.

Aktualność
Wszyscy Pakersi nadają z GLS!

Intensywny rozwój marki Pakersi przyczynił się do zwiększenia zakresu współpracy z naszym stałym, zaufanym partnerem biznesowym - GLS. Dzięki temu wszystkie Punkty Kurierskie Pakersi mogą nadawać krajowe przesyłki typu Pick&Ship poprzez swój panel nadawczy. Takie paczki mogą być odbierane przez przewoźnika z dowolnego adresu wybranego przez nadawcę.

Atutem szerszego zakresu integracji jest również możliwość wysłania paczek bez etykiety. To kurier przyjeżdża na wskazane przez Nadawcę miejsce - po odbiór przesyłki z wydrukowanym dokumentem przewozowym. Dzięki temu Klienci zaoszczędzają czas oraz wygodnie nadają swoje paczki.

Marka Pakersi stale podwyższa jakość swoich usług, słuchając potrzeb Klientów.

Jest to sieć nagrodzona Laurem Konsumenta, Gazelami Biznesu, Złotym Certyfikatem Rzetelności, Solidnym Kurierem oraz Rzetelną Firmą.
Aktywnie działa w branży usług kurierskich i szybko się rozwija dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na tego rodzaju ofertę. Specjalizuje się w dostawach przesyłek zagranicznych do ponad 220 krajów świata, nawet o niestandardowych gabarytach. Firma każdego dnia dostarcza tysiące przesyłek i dąży do bycia najbezpieczniejszą marką oferującą usługi kurierskie i doradztwo. Osobom marzącym o własnym, sprawdzonym biznesie, marka oferuje bezpieczne rozwiązania pozwalające osiągnąć niezależność finansową.

GLS to firma logistyczna, oferująca wysokiej jakości usługi paczkowe dla ponad 250 tys. klientów. Sieć umożliwia sprawne dostarczanie paczek, zazwyczaj już w następnym dniu roboczym. Doręcza wysyłki krajowe, ale także europejskie. Marka posiada blisko 4 tys. punktów tzw. Szybkiej Paczki i stara się realizować swoje, zamierzone cele, które polegają m.in. na: nieustannym zwiększaniu jakości usług dla swoich klientów, precyzyjnym dostosowywaniu usługi do zmieniających się potrzeb czy wykorzystywaniu najnowszych technologii informatycznych.

Pakersi - 10 lat na rynku

Właśnie mija 10 lat od otwarcia pierwszego Punktu Kurierskiego Pakersi. Przez ten czas marka Pakersi bardzo się rozwinęła. Wspólnie z Klientami i Partnerami biznesowymi stworzyła ogólnopolską sieć punktów kurierskich - ponad 100 placówek w całym kraju.

W ciągu 10 lat przesłaliśmy wspólnie miliony paczek. Każdego dnia tysiące klientów obdarzają nas zaufaniem i powierzają swoje przesyłki.

Marka Pakersi to wiarygodny partner biznesowy, któremu zaufały setki podmiotów. Firma aktywnie działa w branży usług kurierskich i szybko się rozwija dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na tego rodzaju ofertę. Tym, co wyróżnia markę na tle konkurencji, jest strategiczne podejście do procesu pozyskiwania Klientów. Jednocześnie to jedyna sieć w branży nagrodzona Laurem Konsumenta i Gazelami Biznesu.
Ewa

Otworzyłam Punkt Kurierski w sierpniu 2020 r. Jestem zadowolona z obrotu. Wiadomo jakie są poczatki. Z czasem jednak zaczęło się rozkręcać, trochę rozmów z opiekunem handlowym i ogólnie całą Centralą, potem jakoś to poszło. Teraz są stali klienci i znają mnie w mieście. Co więcej sprzedaż materiałów do pakowania też dobrze idzie, a nie tylko nadawanie paczek. Jeśli mogłabym coś zasugerować to polecam PUDO sobie rozkręcić, bo to stały ruch zapewnia i klientów.

Mirosław
@Ewa

Z tego, co się orientuję Pakersi pomagają franczyzobiorcą w wyborze dogodnej lokalizacji, a nawet w marketingu, by rozkręcić obroty? A koszt rozpoczęcia działalności to 20-30 tyś zł? Rozumiem, że bilans od rozpoczęcia do dnia dzisiejszego zawsze był dodatni i nie ma mowy o dopłacaniu do interesu nawet na początku?

@Mirosław

Szanowny Panie Mirosławie, oczywiście udzielamy wsparcia w wyborze optymalnej lokalizacji oraz marketingowego. Jeśli chodzi o koszt - pomagamy również pozyskać dotacje na ten cel. Zapraszamy serdecznie do kontaktu pod nr tel.: 732 739 734.

Damian
Kandydat

Dzień dobry Jaki jest koszt otwarcia punktu franczyzowego ?

@Damian

Panie Damianie, mamy różne możliwości finansowania inwestycji (w tym pełne dofinansowanie). Całkowity koszt otwarcia Punktu, w zależności od stanu lokalu, to ok. 20-30 tys. zł. Zapraszam do umówienia kontaktu indywidualnego przez stronę https://pakersi.ac-page.com/finansowanie - pomożemy dobrać odpowiednie finansowanie do Pana indywidualnych możliwości (np. miejsce zamieszkania, status zatrudnienia, wiek itp.).

Aktualność
Allegro rozpoczyna współpracę z siecią Pakersi

Ogólnopolska sieć punktów kurierskich Pakersi została nowym partnerem biznesowym internetowej platformy handlowej. Kontrakt zakłada rozwój usług nadań przesyłek w punktach marki Pakersi, przez firmy sprzedające na Allegro. Ponadto dzięki rozpoczętej właśnie współpracy, klienci indywidualni zyskają możliwość odbioru zamówień w ponad 100 lokalizacjach w całym kraju.

Współpraca Allegro i sieci Punktów Kurierskich Pakersi pozwoli klientom marki nie tylko na korzystanie z dodatkowych punktów nadań i odbiorów przesyłek w Allegro One Punkty, Pakersi. To także możliwość skorzystania z usług dodatkowych, takich jak zabezpieczenie towaru, pakowanie przesyłek, nadanie do wysyłki czy wydruk i przyklejanie etykiet.

Z kolei Klienci indywidualni zyskują możliwość odbioru przesyłek zamówionych z Allegro o dogodnej dla siebie porze, bez umawiania się z kurierem. Zapewnia to wygodę odbioru w profesjonalnym punkcie świadczącym usługi kurierskie. - Skorzystanie z możliwości odbioru w punkcie jest rozwiązaniem wybieranym przez klientów coraz częściej również ze względu na redukcję śladu węglowego - mówi Kamil Kik, prezes zarządu sieci punktów kurierskich Pakersi. - Jako podmiot działający na polskim rynku bierzemy odpowiedzialność za otaczające nas środowisko i wspieramy wszelkie działania zmierzające do jego ochrony - dodaje.

Współpraca Allegro i Pakersi wpisuje się w aktualną sytuację rynkową – wzrastający popyt na usługi kurierskie – i jest elementem biznesowej strategii rozwojowej sieci. W ostatnim roku marka uzyskała 45% udziału w otwarciach nowych placówek w branży. Zwiększyła sprzedaż o 286%. Obecnie niemal w każdym tygodniu na mapie Polski pojawia się kolejna placówka sieci aktywnie działającej na rynku od niemal 10 lat.

Allegro jest platformą zakupów online pierwszego wyboru dla polskich konsumentów, osiągającą wysoki wzrost przychodów, rentowność i przepływy pieniężne przy dużej skali działalności. Grupa prowadzi wiodącą platformę handlową typu marketplace w Polsce, jaką jest Allegro.pl, oraz porównywarkę cenową Ceneo.pl. Jako najbardziej rozpoznawalna marka e-commerce i największy podmiot prowadzący działalność w branży handlu detalicznego artykułami niespożywczymi w Polsce pod względem GMV, Allegro.pl jest również jednym z 10 największych portali e-commerce na świecie oraz należy do 100 największych portali internetowych na świecie pod względem miesięcznej liczby wizyt. Sprzedaż realizowana przez firmy za pośrednictwem platformy e-commerce typu marketplace Allegro.pl obejmuje następujące kategorie produktowe: elektronika, dom i ogród, sport i turystyka, produkty dla dzieci, motoryzacja, moda i obuwie, zdrowie i uroda, książki, multimedia, kolekcje i sztuka oraz supermarket. Platforma Allegro.pl umożliwia sprzedaż nowych produktów przede wszystkim firmom prowadzącym działalność w formule biznes-klient i przyciąga średnio 21 mln internautów miesięcznie, co odpowiada 66% mieszkańców Polski w wieku 16 lat lub więcej oraz 78% wszystkich użytkowników Internetu w Polsce. W 2021 Allegro uruchomiło zieloną sieć logistyczną One by Allegro, w tym kilkaset punktów nadań i odbioru oraz ponad 1000 zielonych automatów One Box by Allegro.

Integrację technologiczną i oprogramowanie, umożliwiające współpracę między Pakersi i Allegro zapewniła firma Smart Points. – W oferowanym przez nas rozwiązaniu gramy w jednym zespole z przewoźnikami i sklepami detalicznymi, aby jak najlepiej wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów e-commerce. Sieć punktów nadawczo-odbiorczych (tzw. PUDO), którą w ten sposób tworzymy, to swoisty pomost pomiędzy światem online i offline, dzięki któremu wszyscy odnoszą korzyści. Konsumenci zyskują możliwość wyboru lokalizacji odbioru wg swoich (często bardzo indywidualnych) kryteriów, przewoźnicy optymalizują swoje sieci dostaw, a sklepy przyciągają klientów zyskując szansę na dodatkowy przychód ze swojej podstawowej działalności – wyjaśnia Wojciech Kliber, członek zarządu Smart Points.

Podkreśla, że zgodnie ze statystykami nawet 40% klientów e-commerce, odbierających lub nadających swoje przesyłki w sklepie stacjonarnym, dokonuje przy okazji dodatkowego zakupu.

Marka Pakersi dostarcza sprawdzonych i efektywnych rozwiązań w obszarze usług kurierskich. Pakersi to wiarygodny partner biznesowy, któremu zaufały setki podmiotów. Jest to jedyna sieć w branży nagrodzona Laurem Konsumenta i Gazelami Biznesu. Tym, co wyróżnia markę na tle konkurencji, jest strategiczne podejście do procesu pozyskiwania Klientów. Punkty kurierskie Pakersi to miejsca, w których mogą oni bezpiecznie i w sposób wygodny nadać oraz odebrać przesyłki - zarówno krajowe, jak i zagraniczne, zamówić kuriera do domu czy skorzystać z dodatkowych usług, takich jak np. pakowanie paczek.

Pakersi Kamil Kik poszukuje osoby na stanowisko Franczyzobiorca w mieście Międzyrzec Podlaski. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Ex Franczyzobiorca

Prowadziłem punkt kurierski oparty o franczyzę Pakersi i niestety ze względów zdrowotnych musiałem zrezygnować. Chciałbym podziękować za blisko 2 lata współpracy panu Kamilowi, Markowi oraz wszystkim pracownikom, którzy wspierali mnie w lepszych i gorszych chwilach. Początki były ciężkie, ale z każdym tygodniem było coraz lżej i coraz korzystniej finansowo. Mam nadzieję, że osoba, która przejęła mój punk doskonale sobie poradzi.

Ilona45
@Ex Franczyzobiorca

Interesuję się branżą kurierska, w jakiej miejscowości prowadził pan swój punkt? Jest możliwość przejęcia?

@Ex Franczyzobiorca

My również serdecznie dziękujemy za bycie z nami i zaufanie. Trzymamy kciuki za poprawę stanu zdrowia. Mamy nadzieję, że dane nam jeszcze będzie w przyszłości współpracować. Pozdrawiamy ciepło!

Kozik
Klient

Radzę wszystko przeliczyć, ponieważ z każdej strony już wszędzie można wysłać paczki, orlen, allegro, paczkomaty, konkurencja. Trzeba słuchać co dokładnie mówi centrala i to robić, bo intuicja zawodzi. Jak robi się zgodnie z modelem, to konkurencja przestaje mieć znaczenie, bo zarabia się na dużych paczkach, a nie na malych obsługiwanych w konkurencji. Marża, marża, marża. W nadaniach małych paczek jej nie ma. Marża jest w dużych paczkach, w wysyłkach do niemiec, do angli, w niestandardach. To się sprawdza nawet jak sie wydaje, że nikt tego nie wysyła. Zaznaczam, że uważam że nie ma co liczyć aż ktoś wszystko zrobi za mnie i samemu trzeba działać. Na początku ciężko było, ale na pewno przez 2 lata już jest lepiej i szybciej działa wszystko. Prowadzimy lokal z dziewczyną i bedziemy otwierac drugi. Ja zostanę na tym i wezmę pracownika, dziewczyna wezmie drugi. Jestem zadowolony.

Sławek
@Kozik

Witam! Interesujący pomysł na biznes. W jakiej miejscowości prowadzicie Państwo punkt? I w jakiej myślicie o otwarciu drugiego? Sławek.

Kozik
@Sławek

@Sławek Prowadzę pod Poznaniem, mam na oku miejscowośc 20 km dalej. Nie bedę za dużo pisać, bo konkurencja nie śpi i jeszcze ktoś mi podbierze lokal albo załatwi sobie wyłączność na całe miasto i będę po zawodach. Myślę, że każda miejscowosć na Zachód od Wisły będzie dobra, bo ludzie masowo ściągają części samochodowe z zachodu i jakoś muszą to wysłać. z resztą cały handel międzynarodowy to jest żyła złota. I import i eksport. Mamy DHL i GLS do wysyłek za granicę i lokalne firmy obsługujące Polskę. jak chcesz więcej, to pisz rpywatną wiadomośc.

@Kozik

Dzień dobry, dziękujemy za zaufanie i chęć działania. Cieszymy się, że planowany jest dalszy rozwój. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Aga79
Klient

Punkt Pakersów prowadzę od roku i jestem bardzo zadowolona. Teraz mam pracownika ale na poczatku działałam sama i bylo dużo roboty . Oprócz nadawania paczek dobrze można też zarobić na ludziach, którzy je odbierają z punktu - dziennie mam z 50 takich osob. rzeczy do pakowania tez są ważne, więc warto przygotwoac sobie stół roboczy, bo ludzie są chętni do pakowania na miejscu. Kartony można zamówić u Pakersów. Szkoda że nie dają taśmy z logo i sama musiałam to ogarnąć. Ogólnie firma się rozwija, cały czas można liczyć na szkolenia i pomoc ale dużo robiłam też samam, żeby punkt działał tak jak działa - reklama na Facebooku, wpisy na wizytóce Google, rozdawanie ulotek . .Ważna jest lokalizacja , bo według mnie to jest 40 % sukcesu. No i żeby lokal miał parking, bo w przypadku większych przesłyek czy palet jest to ciężko bez miejsca, w którym można zaparkować pod samym pukntem.

@Aga79

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią. Taśmę z logo mamy w planach. W razie jakichkolwiek pytań - pozostajemy jak zawsze do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w prowadzeniu Punktu.

Zadowolona

Można powiedzieć, że „pracowałam”, bo prowadzę punkt kurierski. Mój punkt działa od 1.12 więc też początki, ale jestem zadowolona. Fakt że myślałam, że inaczej to będzie wyglądało, że od razu zacznę zarabiać, no ale niestety nie. Zrozumiałam jak to wygląda i już robię wszystko, żeby każdy tydzień, a nawet dzień był co raz lepszy. Współpraca ze wszytskimi przewoźnikami na plus. Jak ktoś ma swój lokal to już w ogóle super. Ja wynajmuję, więc trzeba odjąć czynsz od zysków. Jak ktoś chce otwierać swój punkt to najlepiej pomyśleć o czymś dodatkowym, żeby przyciągnąć klientów. Wspracie pomaga, nie mogę powiedzieć o firmie złego zdania, tylko najgorsza jest konkurencja, ale każdy tak mówi więc trzeba więcej robić niż mówić. I to właśnie idę robić - zarabiać :).

@Zadowolona

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią. Zdanie naszych Partnerów Biznesowych jest dla nas bardzo ważne. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy samych sukcesów w prowadzeniu Punktu.

Aktualność
DHL Express - nowe partnerstwo Pakersów!

W Punkcie Kurierskim Pakersi można nadać m.in. przesyłki międzynarodowe. Dzięki przedstawicielom naszego doświadczonego działu sprzedaży, długotrwałe negocjacje umożliwiły  pozyskanie nowego Partnera Biznesowego i dziś możemy pochwalić się współpracą z firmą DHL Express. Jest to nasz kolejny Partner realizujący przesyłki międzynarodowe, który uzupełnia nasze portfolio o przesyłki lotnicze, szczególnie poza Unię Europejską. To m.in. dzięki niej różnorodne paczki naszych Klientów mogą w krótkim czasie, trafić do adresatów na cały świat.

Przykładowy czas dostawy z DHL Express:
Niemcy - nawet 24h
Holandia - nawet 24h
Wielka Brytania - nawet 24h
USA - nawet 48h
Turcja - do 78h

Przewidywany czas dostawy przesyłki można sprawdzić w systemie śledzenia przesyłek, który jest dostępny na naszej stronie internetowej Pakersi oraz na stronie przewoźnika DHL Express.

Niestandardowe przedmioty

Dzięki współpracy z nowym Partnerem Biznesowym nasi Klienci mogą wysyłać niestandardowe przedmioty do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii czy reszty świata.

Wysyłasz zestaw kieliszków do Martini, ubrania, książki, dokumenty, zabawki, a może rękodzieło? Z Pakersami możesz nadać wszystko do ponad 220 krajów i terytoriów!

Chcesz wysłać niestandardowy przedmiot? Zgłoś się do naszych Punktów Kurierskich, dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą, indywidualną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Doradztwo w zakresie wysyłki zagranicznej

W naszych Punktach Kurierskich nie tylko nadasz i odbierzesz przesyłkę krajową lub zagraniczną, ale również otrzymasz doradztwo naszych ekspertów w dziedzinie wysyłki międzynarodowej.

Doradzimy:

• jak wysłać niestandardową przesyłkę za granicę,

• jak bezpiecznie zapakować paczkę,

• jak prawidłowo uzupełnić dokumentację celną,

• jak wypełnić pełnomocnictwo czy oświadczenie eksportowe.

Jesteśmy eko!

Współpracując z DHL Express wszystkie nadania w naszych Punktach poprzez tego przewoźnika neutralizują emisję dwutlenku węgla.

Jak to możliwe?
Z każdej przesyłki DHL przeznacza 2 zł na działania dla naszej planety! #Jesteśmy eko!

Już dziś możesz skorzystać z wysyłki międzynarodowej, nawet najbardziej niestandardowego przedmiotu. Odszukaj swój punkt na stronie Pakersów i wyślij paczkę szybko oraz wygodnie z Pakersami.

Pamiętaj, że w Punkcie Kurierskim Pakersi możesz również łatwo odebrać przesyłkę zagraniczną! Zaufaj Pakersom, dbamy jak o swoje.

Aktualność
Wysyłka do automatu Orlen Paczką już dostępna!

Nadajesz paczki do automatu paczkowego? Pakersi przychodzą z pomocą!

Grupa Orlen uruchomiła 200 automatów paczkowych, dostępnych przez całą dobę na terenie całej Polski.

Przyjdź do Punktu Kurierskiego Pakersi - wyślemy za Ciebie paczkę w wybrane przez Ciebie miejsce w kraju. Potem wystarczy już tylko szybko i wygodnie odebrać ją w automacie paczkowym Orlen Paczka.

Korzyści z odbioru w automacie:

• nawet 3 dni robocze na odbiór,

• automat dostępny jest przez całą dobę,

• dzięki aplikacji mobilnej można m.in. bezdotykowo otwierać skrytki w automatach, zyskać kupony i rabaty za odbieranie przesyłek, śledzić ich status,

• udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością (łatwy podjazd do automatu, wygodne umiejscowienie panelu do obsługi oraz możliwość odbioru paczek w zasięgu ręki).

Orlen Paczka to nowoczesna sieć punktów nadania i odbioru, które znajdują się w dogodnych lokalizacjach dla Klienta. Sieć Orlen Paczka obejmuje około 1100 stacji Orlen, ponad 1000 kiosków RUCH-u, prawie 4000 punktów partnerskich - w tym Punkty Kurierskie Pakersi oraz 200 automatów paczkowych. Firma przewiduje, że do końca 2022 roku Klienci będą mogli korzystać z 2000 automatów paczkowych na terenie całego kraju.

Aktualność
Pakersi zdobywcą Gazeli Biznesu 2021!

Intensywny rozwój firmy Pakersi przyczynił się do zajęcia miejsca w gronie laureatów 22. edycji rankingu ,,Gazele Biznesu 2021”. Nagroda jest m.in. potwierdzeniem wiarygodności firmy oraz stabilności finansowej. Już po raz drugi marka Pakersi znajduje się obok najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Marka Pakersi jest wiarygodnym partnerem biznesowym, któremu zaufały setki podmiotów. Firma aktywnie działa w branży usług kurierskich i szybko się rozwija dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na tego rodzaju ofertę. Tym, co wyróżnia markę na tle konkurencji, jest strategiczne podejście do procesu pozyskiwania Klientów. Jednocześnie to jedyna sieć w branży nagrodzona Laurem Konsumenta i Gazelami Biznesu.

Tylko w ciągu ostatniego roku przedsiębiorstwo uzyskało 45% udziału w otwarciach nowych placówek w branży, zwiększyło sprzedaż o 268% i powiększyło swój zespół trzykrotnie.

Gazele Biznesu to prestiżowy ranking dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, które odnotowały intensywny wzrost finansowy. Warunki uczestnictwa w konkursie to m.in.: roczne przychody ze sprzedaży między 50 tys. a 100 mln złotych, wzrost zysków oraz przychodów ze sprzedaży w badanym okresie, brak strat finansowych.

Szczegóły na stronie pakersi.pl »

Aktualność

Zostaw merytoryczną opinię o Pakersi Kamil Kik - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pakersi Kamil Kik?

Zobacz opinie na temat firmy Pakersi Kamil Kik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pakersi Kamil Kik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Pakersi Kamil Kik?

Liczba opinii klientów firmy Pakersi Kamil Kik, to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pakersi Kamil Kik?

Kandydaci do pracy w Pakersi Kamil Kik napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.