Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.

Opinie o Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.

MM

Niedawno na stronach internetowych wyświetliły się oferty pracy na stanowisku "fakturzystki" oraz "specjalisty do obsługi sklepu internetowego". Wysłałam CV, zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną, która okazała się jedynie ogromną stratą czasu. Jak mówi ogłoszenie: 1. "Oprócz adekwatnych do umiejętności i doświadczenia wynagrodzenia" - jak się okazało podczas rozmowy kwalifikacyjnej są to stanowiska 'podstawowe', a proponowana stawka to 2tys netto - KPINA jak na dzisiejsze czasy. Doświadczenie i umiejętności nic nikomu tutaj nie dadzą. Jeszcze te zapewnienia Pani, która prowadziła rozmowę, że u nich 8 godzin jest wypełnione pracą, a czasem trzeba zostawać na nadgodzinach. Moje odczucia? - ogromny wyzysk człowieka za liche wynagrodzenie. 2. "zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego w szybkim tempie" - czytaj jako albo zwolni się wyższe stanowisko albo nie, możesz czekać 6msc jak się wykażesz, a możesz czekać 2 lata. 3. "Ponadto oferujemy pracę w atrakcyjnym wymiarze czasowym" - nie wiem, gdzie tu atrakcyjny wymiar czasu pracy, gdzie firma pracuje na dwie zmiany od 6 do 14 oraz 14 do 22. PODSUMOWUJĄC - NIE POLECAM.

@MM

Wynagrodzenie na danym stanowisku pracy zależne jest m.in. od umiejętności i doświadczenia, co naszym zdaniem jest sprawiedliwym i racjonalnym podejściem, niestety nie możliwe jak i nie sprawiedliwe jest oferowanie takiego samego wynagrodzenia osobie która nie posiada żadnego doświadczenia jak specjaliście w danej dziedzinie. Odnośnie rozwoju zawodowego, oczywiście zależny jest on od aktualnej sytuacji firmy w danym dziale, ale również samej osoby (jej chęci, ambicji czy też możliwości), z uwagi na to nie da się tego określić w sztywnych ramach czasowych, jednakże dzięki szybkiemu tempu rozwoju firmy uważamy, iż jest on znacznie szybszy od standardów rynkowych. Odnosząc się do wymiaru czasu pracy, jest on również zależny od danego działu. Niektóre z działów pracowały w trybie zmian (6:00 -14:00 / 14:15 - 22:00), aczkolwiek zmiany te spowodowane były sytuacją wirusową i wmożonymi zachorowaniami w naszym mieście/rogionie. W tej chwili ten system zmian nie jest już praktykowany.

Profesor

Niestety poniższe opinie są w 100% zgodne z prawdą. Szkoda, że te opinie po czasie są moderowane i wycinane są ważne kwestie. W skrócie: pracownicy super, ekipa młoda i energiczna, ale szefostwo wraz z całym kierownictwem ogranicza zapędy i ambicje pozostałych. O podwyżki trzeba błagać, nikt ze strony kierownictwa tej firmy nie zauważy dobrej pracy podwładnych i nie zaproponuje nic lepszego. Jedyne co otrzymujesz to wymagania z kosmosu wobec Twojej pracy i brak perspektyw na dalszy rozwój. Jeśli to twoja pierwsza praca i nie przeszkadza Ci takie traktowanie (bądź też nie masz porównania) to okej. W przeciwnym razie ODRADZAM.

@Profesor

Jako iż jest to subiektywna opinia, pozwolimy się z nią niezgodzić i naszym subiektywnym zdaniem jest ona niezgodna z rzeczywistością. Firma od początku swojego istnienia rozwija się w szybkim tempie dzięki czemu możliwości rozwoju (zawodowego i finansowego) są naszym zdaniem znaczne (oczywiście również zależne od danego działu i specjalizacji), jednakże w bardzo dużym stopniu uzależnione od indywidualnych ambicji, możliwości oraz chęci danej osoby. Informacje o moderowaniu opinii, są również niestety niezgodne z prawdą, ponieważ sweris GoWork takowej możliwości niedopuszcza (pod wyjątkami taki jak, łamanie ich regulaminu czy też prawa).

DrAdi

Witam. Aktualnie widzę, że poszukują technika informatyka. Czy ktoś wie na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

Tonik

Macie może wiedzę czy firma mino tej trudnej sytuacji prowadzi rekrutacje?

Aplikowałeś na stanowisko Magazynier – dział dostaw i przyjęć oferowane przez firmę Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Innpro Robert Błędowski?

Odp

Wszystko ładnie na konto.

gregorsan

Na jakie wynagrodzenie mozna liczyc na stanowisku magazyniera?

Ryszard

Czy firma działa bez zmian? Zastanawiam się dlaczego nikt nie korzysta z forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.