5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polski Kredyt

Sandra

Dziękuję bardzo Panie Mateuszu za pomoc w uzyskaniu kredytu na mój wymarzony samochód, bez Pana by się to nie udało, jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia przy okazji. Pozdrawiam Sandra P.

@Sandra

Zbyszek

Dzięki tej firmie zaoszczędziłem czas w poszukiwaniu najlepszej oferty dla mnie. Dokumenty z którymi sobie nie radziłem, pomogli mi skompletować. Serdeczne dzięki za zaangażowanie i zrozumienie starszej osoby i oczywiście pomoc w uzyskaniu pożyczki.

@Zbyszek

Gabriela

Polecam i serdecznie dziękuje za uzyskaną pomoc.

@Gabriela

Luizka

Dzięki za pomoc i ja też polecam

@Luizka

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polski Kredyt.
Robert

Gorąco polecam - otworzyli mi firmę w Polsce oraz w Belgii, dali księgowość i obsługę administracyjną w obu krajach. Co więcej w miesiąc po otwarciu, załatwili mi 2 leasingi na pojazdy dostawcze. Polecam - Robert

Małgorzata

Znowu ratują mi życie więc dalej polecam

Krystian

Mam u nich jusz prawie 4 rok samochod w najmie i caly czas wszystko jest dobrze i bardzo dobra obsluga w belgi Polecam

Małgorzata

Jedyna taka firma która pracuje w Polsce i w Belgii. Gorąco polecam, a ja mam już swój wymarzony domek i to dzięki nim. Serdecznie dziękuję i raz jeszcze polecam.

Sabina Brx

Dzięki nim już nie płacę za wynajem bo mam własny dom w Brukseli. POLECAM

Leszek

Mimo moich prób z kredytem nie udało mi się dostać kredyt więc zacząłem szukać pomocy. Trafiłem na tą firmę i kredyt uzyskałem więc polecam.

Aleksander

Przedsiębiorstwo godne zaufania - polecam.

Szymon
@Aleksander

Jeśli to opinia klienta, to brawo za poziom świadczonych usług, a jeśli pracownika, to poproszę o odpowiedź, na temat możliwości zatrudnienia. Co się liczy jeśli chodzi o kandydata i jakiej kwoty wynagrodzenia może się w zamian spodziewać?

Aktualność
Mercedes V 300 Avangarde Long z 2022 roku.
Oferujemy wynajem długoterminowy z możliwą opcją wykupu na koniec kontraktu. Akceptujemy negatywną historię kredytową, krótki staż zatrudnienia lub prowadzenia działalności.  Oferta skierowana do firm i osób indywidualnych.
polskikredyt.eu

Kamila Krawiec

Super firma !!!Pełen profesjonalizm(usunięte przez administratora) Jestem zachwycona współpraca z tą firmą .Dziękuję bardzo za pomoc w uzyskaniu kredytu i za pełne wsparcie z państwa strony ❣️❣️❣️❣️

Natasha

Pożyczka gotówkowa 120 tysięcy złotych. Dziękuje że wspieracie obywateli Ukrainy.

Dmytro

Dobra to firma pomogli mi dostac kredyt 90 000 zlotych i maja pracownika co mowi po ukrainsku to pomaga

roman

wzialem od nich forda w najmie na 5 lat. wszystko ok a ford sprawuje sie bardzo dobrze. polecam

Polecam konkretnie sprawnie i skutecznie

Zbigniew
@Kasia

Też brałaś kredyt? Jak tak to jaki? Hipoteczny czy mniejszy i mniej obciążający? Bo teraz tak te raty szybują że strach. Tu dają ze stałym czy ze zmiennym oprocentowaniem?

Honorata

A tutaj to jak zdolność oceniają? Chyba, że standardowo po prostu?

Krystian

Dostałem kredyt na dom wiec dziekuje i polecam. Kontakt mam od znajomego ktory ma od nich samochod i tez jest zadowolony

Dorota C z Brukseli

Polecam tą firmę. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, zlecenie firma zakończyła pozytywnie. Polecam

@Dorota C z Brukseli

Amelia

Dziękuję za profesjonalną pomoc przy kredycie gotówkowym oraz leasingu na samochód. Polecam

@Amelia

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Kredyt - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Polski Kredyt?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Kredyt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Kredyt?