Phu Eco-Constans Wojciech Kania

Opinie o Phu Eco-Constans Wojciech Kania

Aktualność
Kolejna ekologiczna kotłownia powstała w beskidzie żywieckim.
Widziałem na własne oczy.

Szkoda tylko że zdjęcie przedstawia kotłownię która była zamontowana w 2017r. Byłem ją zobaczyć kilka dni po montażu bo właściciel tej instalacji to mój dobry znajomy. Niestety nie powiedział żadnego dobrego słowa o rzeczonej tutaj firmie. Z resztą czytając poprzednie opinie , nie dziwię się...

Damian Nowy wpis

Witam. Na firmę trafiłem z polecenia( bardzo dużo pozytywnych komentarzy) Więc troszkę poszperałem o firmie Pana Wojtka. I z się decydowałem a raczej moi rodzice. I powiem szczerze był to strzał w dziesiątkę. Jak było ustalone tak zostało wykonane. Usługa wykonana na wysokim poziomie. Widać, że nie ma tu ściemy. Pompa śmiga aż miło. Tak trzymać!!! Polecam. Panie Wojktu myślę, że już nie bawem spotkamy się na innej inwestycji. Pozdrawiam

Kaśka Nowy wpis

Czyli pracownicy firmy wykonują swoją pracę jak najbardziej profesjonalnie bo takie opinie dodajecie. Może ktoś wie, jakie zatem wymagania nakładane są na pracowników do montażu takich pomp, zastanawiam się czy chłopak by się zmieścił w tych wymaganiach?

Józef S. Nowy wpis

Zainstalowana pompa ciepła pracuje bardzo dobrze. Pompa została podłączona i zaprogramowana przez pracowników firmy profesjonalnie i nie wymaga żadnej interwencji z mojej strony. Instalacja hydrauliczna położona idealnie, trzyma pion i poziom , cieszy oko. Uznania zasługuje krótki czas wykonania usługi. Polecam firmę pana Kani.

Robert Mytych Nowy wpis

Polecam, szybka realizacja, super ekipa monterów, czysto, dokładnie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Phu Eco-Constans Wojciech Kania? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Phu Eco-Constans Wojciech Kania?

Dariusz

Super firma. Bardzo profesjonalna i zaangażowana na każdym etapie współpracy

Czy możliwa jest tu również praca biurowa, szukam czegoś jako sekretarka lub recepcjonistka? Czy doświadczenie i wiedza z branży fotowoltaicznej jest wtedy wymagana? W jakich godzinach pracuje tutaj biuro? Czy ze względu na stanowisko wymagany jest określony dress code? Może biała koszula lub coś podobnego?

Bodzio

Super firma. Bardzo profesjonalna i zaangażowana na każdym etapie współpracy

Można podejść z życiorysem do sklepu firmowego na Lipnicką 258? Pytam jako pracownik magazynowy z 11 latami w zawodzie. Przeczytałem co jest na stronie firmy, o usługach, o sklepie stacjonarnym i że godziny pracy, to 7-16, poniedziałek-piątek oraz sobota 8-12. Takie same godziny pracy miałbym na magazynie? I co z ludźmi w firmie, sympatyczni i skorzy do pomocy? Pod kątem zarobków też bym nie narzekał, jak tu jest?

Małgorzata

Wykonanie profesjonalne i fachowe.

Rysiek

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat pracy przedstawiciela, wydaje mi się, że firma działająca w branży fotowoltaiki zapewne ma swoich ludzi od tego. Po samych wpisach widać zadowolenie ze strony klientów z wykonanej usługi. Fajnie by było dostać się do pracy, wie ktoś jakich kwalifikacji wymaga firma i jak przebiega współpraca? Zapewne jest to praca typowo w terenie, są jakieś określone godziny pracy?

Właściciel
@Rysiek

Panie Ryszardzie Jestem przekonany że dane kontaktowe firmy są ogólnie dostępne Chcieć to znaczy móc!!!!!!!!!!!!

Ruda
@Właściciel

Osobiście wolałabym się dowiedzieć opinii na temat pracy w tej firmie, a także warunków od pracowników z tego forum... Co do dzwonienia, to nie zawsze mam czas, więc lepiej poczekać na pisemną odpowiedź. :) Skoro Pan już odpowiedział, to można liczyć na udzielenie odpowiedzi na pytania kolegi @Rysiek? Bo również interesuje mnie to stanowisko. Pozdrawiam. :)

AndrzejeM.

Pomimo wielu przeciwieństwieństw natury pogodowej i walki ze starą kotłownia oraz solarami dali radę i wszystko działa jak należy. Z opinią długo zwlekałem aby mieć przegląd jak instalacja będzie się sprawować podczas mrozów jak i upałów. Testy wypadły pozytywnie.

Czy w Phu Eco-Constans Wojciech Kania poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Mariusz

Miałem możliwość skorzystać z usług pana Wojciecha, każdej szanującej czas osobie z czystym sumieniem Polecam!!! Fachowe podejście i co najważniejsze duże doświadczenie.

Ludzie podający się za klientów wyrażają dość regularnie i bez ogródek swoje zadowolenie z usług, ale jakoś nie widać, by po drugiej stronie było tak samo. Czyżby pracownicy nie mieli powodu do zadowolenia z wykonywanej pracy i tego, jak mają za to płacone, że nie widać ich tutaj? Jeśli nie ma się czego wstydzić, czy lękać, to chętnie bym poznał, ile może wynieść pensja zasadnicza montera; oraz dowiedział, jak to się ma do trudu, którego ta robota wymaga?

Klient

Polecam firmę Eco-Constans .Mieliśmy kilka firm oferujacych nam fotowwoltaikę jednak Eco -Constans została wybrana przez nas. Powodem była wiedza i profesjonalizm, który proponował pan Wojciech Kania. Pan Wojciech była jedyna osobą ktory podczas rozmowy chce doradzić nie sprzedać na siłę . Na każdym etapie rozmowy komunikacja z panem Wojtkiem była bez zastrzeżeń. Nie mozna pominąć profesjonalizmu ekipy monterskiej w składzie Adrian, Łukasz, Olek, Jarek. Podziekowanie dla pracowników biura-wszystkie prace zwiazane z realizacją całego projektu na wszystkich etapach prac zostały wykonane przez panią Ewę oraz pana Dawida. Panie Wojtku Gratulacje dla całego zespołu, który po sobie zostawił ład, porządek i estetycznie wykonaną pracę. Niebawem Ta firma będzie mi zakładać Pompę Ciepła Pozdrawiam Henryk - Pszów

Kryśka

Klienci piszą o profesjonalnym podejściu ze strony pracowników. Ile tak ogólnie trwa szkolenie do tej pracy? I czy jest w siedzibie firmy czy trzeba gdzieś jeździć, wytłumaczy mi ktoś jak to wygląda?

Wszystko poszło gładko, chociaż w moim starym domu łatwo nie było. Super ekipa. Polecam szczerze.

Jo

Można w 100 proc polecić

@Jo

Chodzi Panu o pracę tam? Chciałbym coś wiedzieć, jakie kwalifikacje są potrzebne, by tu dostać pracę i czy szykują się jakieś rekrutacje, dla jasności, czy to może być miejsce dla mnie? W czerwcu kończę technikum elektryczne. Zresztą mama u wcześniej pytała, ale niestety nikt jej nie odpisał.

Danuta

Czy firma zatrudnia uczniów na przyuczenie? Syn po maturze chciałby podjąć taką pracę. Tu jest sporo pozytywnych opinii klientów więc myślę że sporo mógłby się nauczyć. Mógłby ktoś dać znać jakie stawki są oferowane dla takich uczniów?

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Eco-Constans Wojciech Kania - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Phu Eco-Constans Wojciech Kania?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Eco-Constans Wojciech Kania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phu Eco-Constans Wojciech Kania?

Phu Eco-Constans Wojciech Kania