Phu Eco-Constans Wojciech Kania

Opinie o Phu Eco-Constans Wojciech Kania

ola

bardzo dobra firma szybki kontakt

Grzegorz Wilk

Goraco polecam , wybrałem firme lokalna po sasiedzku , aby miec pewnosc w dotrzymaniu gwarancji i rekojmi , Fotowoltaika pracuje z pompy Ciepła rowniez jestem zadowolony .

@Grzegorz Wilk

Panie Grzegorzu w imieniu swoim i całej ekipy bardzo dziękujemy.

Grzegorz Wilk

Klientka

Firma nierzetelna . Montowaliśmy pompę ciepła ale p. Kania nie przyznał sie ze jego firna tego nie robi tylko przysłał podwykonawcę. Monaż zawierał błędy na które p Kania nie reaguje. Wszelkie proby kontaktu bezskuteczne. Zadnego protokolu odbioru, żadnej gwarancji, zero kontaktu. Szokujące ze w dzisiejszych firma pozwala sobie na takie olewanie klienta. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

@Klientka

Dzień dobry, od lat współpracujemy z tymi samymi firmami podwykonawczymi i do tej pory nie mieliśmy z nimi żadnego kłopotu. Jeśli takowy wystąpił proszę o podanie swoich prawdziwych danych, tak aby można było ustalić w czym tkwi problem. Na ten moment Pani (bądź Pana/konkurencji) oskarżenia są insynuacją. Stwierdzenie o bezskutecznych próbach kontaktu również nie jest prawdziwe. Jeśli nie udało się Pani skontaktować z Panem Wojciechem, czy to przez nadmiar pracy czy okres urlopowy, to istnieje również drugi firmowy telefon, który cały czas dostępny jest dla klientów. Co więcej, od dwóch miesięcy, po ustabilizowaniu sytuacji pandemicznej i zakończeniu remontu istnieje również sklep firmowy, w którym obecni są pracownicy firmy, a także często sam szef. W każdej chwili można przyjść i osobiście wyjaśnić kwestię nieprawidłowości w montażu, jeśli takie wystąpiły. Na dzień dzisiejszy żadna z powyższych możliwości kontaktu z Pani (Pana/konkurencji) strony nie została odnotowana przez naszą firmę, dlatego też nie jesteśmy w stanie pomóc. Jak widać istnieje wiele możliwości kontaktu z naszą firmą, które przyniosą bardziej wymierne korzyści niż bezpodstawne oskarżenie w Internecie, w anonimowym wpisie. Nie wykluczamy możliwości pomyłki z naszej strony, ponieważ każdy ma prawo popełnić błąd. Jednakże nie damy sobie wmówić, że próby kontaktu z nami są bezskuteczne, ze względu na powyższe możliwości wyjaśnienia zaistniałych problemów. Niezmiennie zapraszam Panią/Pana/konkurencję do kontaktu innego niż anonimowy wpis w Internecie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Phu Eco-Constans Wojciech Kania? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
jacek

Firma Pana Kani wykonywała dla mnie dwie inwestycje, fotowoltaikę oraz pompę ciepła. Obie usługi wykonane zostały bardzo szybko i solidnie, od momentu zamówienia do zakończenia prac upłynęło niespełna dwa tygodnie. Jakość wykonanych instalacji oceniam również wysoko. Bardzo dobry kontakt zarówno z właścicielem jak i z panami bezpośrednio wykonującymi instalację. Wszystko zgodnie z umową żadnych dopłat ani problemów technicznych. Gorąco polecam firmę Wojciecha Kani.

@jacek

No o super jak wszystko zostało szybko zrealizowane i przede wszystkim z dobrą jakością. A jak ceny? Są przystępne?

niezadowolony

Odradzam tą firmę: 1 . adres Lipnicka 258 Bielsko-Biała to fikcyjny adres -nie ma tam żadnej firmy , 2. mili przed podpisaniem umowy - po wykonaniu robót z firmą brak kontaktu , 3. brak pisemnego przekazania wykonanej instalacji, kart gwarancyjnych falownika i paneli , 4. niechlujny montaż . Nie polecam

Klient
@niezadowolony

Z DNIEM 08.03.2022r. FIRMA ZOSTAŁA WYKREŚLONA Z LISTY WYKONAWCÓW PROGRAMU SŁONECZNA ŻYWIECCZYZNA. Przypadek?

Amber
@niezadowolony

Po wykonaniu kontakt marny

@Amber

1. Biuro funkcjonuje. 2. Kontakt cały czas pod numerem telefonu 790 810 811. 3. Książka i instrukcja z falownika znajduje się w pudełku. Gwarancja paneli na podstawie faktury. 4. Niechlujny komentarz. Niechlujny montaż proszę zgłosić na podstawie rękojmi. I dodatkowo: 5. Proszę wykazać się odrobiną odwagi i podpisać komentarz z nazwiska. Jeśli jest Pan/Pani naszym prawdziwym klientem.

Damian

Firma profesjonalna,pracodawca rzetelny,zarobki bardzo dobre.Polecam każdemu tego pracodawce i każdemu przyszłemu prosumentowi realizację projektu w Eco-Constans

Adam W.

Skorzystałem z usług firmy Eco-Constans dzięki pozytywnym ocenom na portalu Oferteo, jak i opiniom moich znajomych, którzy również skorzystali z firmy Pana Wojciecha. Jestem bardzo zdziwiony negatywnym wpisom tutaj i nie sądzę by były one rzetelne i prawdziwe. Nie mam nic do zarzucenia, profesjonalna obsługa od pierwszego kontaktu i oferty do zakończenia inwestycji. Staranny montaż, bez uszkodzenia poszycia dachu i elewacji budynku. Co najważniejsze, firma wywiązała się z obietnicy montażu systemu przed zmianą systemu rozliczenia z Tauronem. Jestem bardzo zadowolony i nadal będę polecał firmę Eco-Constans.

W firmie pracowałem przez okres ponad 4 lat. Do niedawnej rezygnacji ze współpracy zmusila mnie przeprowadzka do innego miasta. Okres pracy u Pana Wojciecha wspominam bardzo dobrze, terminowe wypłaty, brak problemów w kontakcie na linii pracownik-pracodawca. Pracowaliśmy na najlepszych komponentach i nigdy nie stosowaliśmy zamienników poza plecami klienta. Z punktu widzenia pracownika nie mam nic do zarzucenia i byłem bardzo zadowolony ze współpracy.

Sytuacja ta została wyjaśniona dawno temu, a kancelaria nie dopilnowała swoich obowiązków usuwając naszą firmę z rejestru długów i narażając nas na straty wizerunkowe. Dopiero po tym wpisie i naszej interwencji w owej kancelarii dług zniknął ze strony. Sprawą tą zajmuję się już nasz adwokat, a my nie omieszkamy wyciągnąć z tego konsekwencji. Na ten moment firma nie posiada żadnych długów i nie ma żadnych podstaw aby zaprzestać posługiwania się pieczątką "rzetelna firma", gdyż jak najbardziej jest to zgodne z prawdą.

Agnieszka

Gdzie można znaleźć informacje o obecnie trwających rekrutacjach w Phu Eco-Constans? Szukałam w internecie, ale niestety nic tam nie ma o wolnych miejscach... Może tutaj na forum ktoś coś podpowie?

kandydat do pracy
@Agnieszka

To firma ,jednoosobowa o adresie wirtualnym- pojedź na Lipncką258 , a przekonasz się co tam jest-podpowiem : skrzynka na listy...

@kandydat do pracy

Kandydatem do pracy Pan nie jest i prawdopodobnie nigdy nie był. Mamy zatrudnione ekipy na etacie, z którymi od 4 lat współpracujemy i nie szukamy nowych osób, zwłaszcza takich, które znów bezpodstawnie oskarżają nie podpisując się swoimi prawdziwymi danymi. Nie jest to pierwszy raz gdy firma gowork pozwala na takie insynuacje, podczas gdy na innych portalach, chociażby oferteo, próżno szukać podobnych opinii, gdyż jest to kontrolowane i weryfikowane w bardziej rzetelny sposób niż tutaj. O jakości firmy świadczy ilość zadowolonych klientów, których nam nie brakuje, a nie wystawne biuro, które z racji remontu, a obecnie sytuacji pandemicznej jest nieczynne do odwołania. Wszelkie sprawy formalne załatwiamy zdalnie, a po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość umówienia spotkania czy to w biurze, czy w innym, dogodnym dla klienta miejscu.

Czy Państwo piszący o wspaniałym montażu i obsłudze, mają jak ja i ogrom klientów problem z serwisem oraz reklamacjami?

@Ewa

Potwierdzam - to firma ,która nie jest rzetelna- zupełny brak reakcji na reklamacje

Maikel

Siedziba wirtualna Lipnicka 258 ,adres starej strażnicy,Brak kontaktu(usunięte przez administratora)

klient
@Maikel

To prawda- pod tym adresem nie ma żadnej firmy -wisi tyko skrzynka na listy

Link

Firma dramat. Brak kontaktu w trakcie realizacji usługi i po niej. Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia prac nadal instalacja fotowoltaiczna nie została ukończona. O każdą informację trzeba się prosić. Nadal nie wiem czy instalacja została zgłoszona do elektrowni czy nie oraz kiedy zostanie ukończona. Jakoś wykonania bardzo słaba. Kosztorys po zakończeniu prac przedstawiony został o blisko 20% wyższy niż pierwotny.

@Link

Witam, informacje o kosztorysie znacznie wyższym niż pierwotny są kłamstwem oraz pomówieniem, z czego postaramy się wyciągnąć odpowiednie konsekwencje. Łatwo rzucać takie oskarżenia nie podpisując się swoimi prawdziwymi danymi. Jeśli kiedykolwiek taka sytuacja miała miejsce, proszę o kontakt pod swoimi nazwiskiem, a my rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Pozdrawiam.

Andrzej z Cieszyna

Zlecenie wykonane błyskawicznie przez uśmiechniętych ludzi mimo złej pogody i i międzyświątecznego okresu. Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Inni się mogą uczyć.

Jakub

Bardzo dobrze wykonany montaż. Na montaż przyjechała 4 osobowa brygada (jeden elektryk). Każdy znał swój fach oraz wykonał dobrze swoją pracę. Firma dodatkowo podjęła się zdjęcia wcześniej zamontowanych kolektorów, których zdjęcie było nie lada wyzwaniem. Ekipa posprzątała miejsce montażu. Schludnie wykonana elektryka. Pan Wojtek doradził w kwestii konstrukcji z czego jestem bardzo zadowolony.

M.Syty

Firma wykonała u nas instalację fotowoltaiczną o mocy 6,4 KW z optymalizatorami 3 dni temu. Ekipa przyjechała na umówiony termin i godzinę. Sprawie i szybko zamontowała panele na dachu. Profesjonalnie wykonano instalację i zamontowano falownik. Dzień po montażu, przyjechał specjalista z Tauronu, który wymienił licznik i obecnie produkuję już prąd ze słońca.

Mirek77

Możliwość rozwoju w ciekawej branży (fotowoltaika). Dobra komunikacja z Szefem i to co najważniejsze, pieniądze na czas.

Firma Eco-Constans wykonywała u nas instalacje fotowoltaiczna o mocy 5kW dwa tyg temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy, wykonawcy byli punktualni, dobrze przygotowani do zadania, montaż przebiegł dzięki temu sprawnie i szybko, jakość wykonania jest bardzo dobra mimo że był to dość trudny stary dach na budynku gospodarczym. Szczególnie podoba mi się estetyka wykonania wszystkich podłączeń do falownika, panowie kreatywnie zaproponowali lepsze rozwiązanie niż pierwotnie planowaliśmy z mezem, współpracujący z firmą elektryk jest rzetelnym profesjonalista który chętnie doradzi i pomoże w razie pytań, dziękujemy za przyjemna współpracę, polecam tą firmę z czystym sumieniem

@Anna

W imieniu całego zespołu dziękuję za tak miłe słowa. Polecamy swoje usługi dla Państwa i Państwa znajomych

Jan

Solidnie zamontowany system na bardzo ciężkim dachu,dachowka ma prawie 50lat jednak ekipa bez problemu sobie piradziła. Chętnie polecę ta firme moim znajomym.

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Eco-Constans Wojciech Kania - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Phu Eco-Constans Wojciech Kania?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Eco-Constans Wojciech Kania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phu Eco-Constans Wojciech Kania?

Phu Eco-Constans Wojciech Kania