Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

enduro

Witam wszystkich Moze mi ktoś powiedziec jak wygląda praca w logistyce w kvasinach na wózkach? . Czy lepiej jest na montażu na przykład

Logistyka
@enduro

linkę obsługuje logistyka i zawsze lepiej na logistyce na wózku niż na stojąco na montażu na lince

txz

ja z bonusem świątecznym 28k a pracuje niecały rok w tranwalderze

mateki
@txz

masz jakiś kontakt do tej firmy?

nova

A jechał ktos może z firmy Sedulus z Opola?Czy praca jest rzeczywiście na dwie zmiany i po 8 godzin dla kobiet na produkcji i mieszkanie tylko 100 zl?Proszę o odpowiedź

Pracownik zx

Napisałem że 'w części' wywalasz tą roznice w wynagrodzeniu na pokoj a nie w calosci, super ze znasz czechy kilka lat jednak 100% osob tutaj to nie ty, pracowalem w czechach rok ma kraj swojego plusy i minusy ale na stale niechcial bym tam mieszkac, ja jestem z okolic poz tam stawki na produkcji to zazwyczaj 13-14 do lapy plus jakies premie, wystaczy poszukac na necie a nie brac 1 lepszej oferty w samym volkswagen w poz na start masz 3 kola, jak chodzi o inny rejon mam znajomego z wroca ktory robi na jakies produkcji z uszczelkami i ma 2.8 kola, praca w pl jest tylko trzeba poszukac i nie isc jak zbity pies na rozmowe i godzic sie na wszystko. Dlatego nie kapuje jednego jak ktos juz chce wyjechac z jakis tam powodow to po co pracowac za 1tys wiecej jak mozna za 3tys na zachodzie

lady
@Pracownik zx

pracownik zx w poznaniu 3 koła netto w volkswagenie dają na start?

Pracownik zx

W pl 3.5 moze nie ale za 2.5 juz bez problemu sie znajdzie a mieszkanie w pokoju z min 1-2 osobami w obcym kraju za 1 tys wiecej które i tak wywalisz w części na współdzielenie pokoju to zaczywiscie szczyt marzen a ceny sa wieksze o ok 20% ktoś nie wierzy na słowo wujek internet zawsze pomocny. Tak nawiasem wynajecie pokoju w 2-3 osoby bo takie sa standardy w czech to koszt w polsce 200-300zl wiec i tak kazdego pracujacego w polsce stac

@Pracownik zx

Czechy dla mnie nie sa obcym krajem, spedzialem tu juz kilka lat. Jest tak wszystko podobne, jakbys w Polsce mieszkal, z tym ze jest to normalny kraj ! A skad wziales tego tysiaka za zakwaterowania ? 2500 w Skodzie potracaja to daje 400 zlotych. A byles w ogole w Czechach ze stwierdzasz ze ceny sa wyzsze ? Owszem cos jest drozsze, cos tansze, ale zapewniam cie, ze to na jedno wychodzi.

@Pracownik zx

tak nawiasem mowiac, to gdzie w Polsce dostaniesz prace bez doswiadczenia za 2500 ? To sa bardzo dobre pieniadze jak na Polske, mozesz byc nie wiem jak zmotywowany z zapalem do pracy ale proponuja i tak 1700 - 2000, wez z tego zyj, nie mowie o jakims odkladaniu kasy juz.

Pracujący
@Witek

Skąd Ty masz takie wiadomości, Manpower potrąca od 1 grudnia 2016 z wynagrodzenia 6,5 tysiąca za ubytovnie Hurka, za miejsce!, to samo za miejsce na prywatnych kwaterach wynajmowanych przez Manpower, oszołomy np mieszkają w 10 w mieszkaniu 4+1 i każdy płaci za miejsce po 5 tysięcy koron! co daje 50 tysięcy miesięcznie!!! tak okradają ludzi

@Pracujący

Wiesz kolego, nie wszyscy pracują pod Manpower, dużo o nich słyszałem shitu, tak samo jak o Sk Express i Gi Grup, ja w Trenkwalderze robię i ich mogę polecić, mieszkam z gościem z DP WORK i też chwali sobie.

zielony yeti
@Witek

No bo akurat te dwie firmy mają dobrą opinię znam ludzi co tam pracują i jak im powiedziałem ile zarobiłem w innej agencji to Malo mnie śmiechem nie zabili:-)

Pracownik zx

Po co wy sie tam pchacie, jeszcze rozumiem jak ktos mieszka pod granica i dojezdza ale tak mieszkac tam i zyc to sensu niema. Fakt zarobisz ta trojke na wstepie ALE za domek trzeba placic, za dojazd w wiekszosci agencji tez na stolowce choc bys sie uparl wydasz minimum 300zl bo praca jest ciezka i jesz 2 razy wiecej oraz latwiej sie tam kase wydaje bo nie placisz gotowka tylko sciagaja ci z czeku pod koniec miesiaca,dlatego srednio tak na czeku po wszystkich odliczeniach zostaje ludziom ok 2 tys jeszcze trzeba wziasc pod uwage ze czechy sa tak 20% drozsze niz polska i jeszcze mieszkasz zazwyczaj z totalna cholota bo tak 50% co tam jezdzi to albo totalni desperaci albo z jakis powodu musieli uciekaja z kraju wiec wybor nalezy do ciebie. Dlatego nie kapuje po co tam jechac jak tak samo w pl to znajdzie sie robote za 2tys i mieszkasz u siebie bez stycznosci z holota

@Pracownik zx

wez mi powiedz, gdzie w Polsce zrobisz 3500 złotych na produkcji ? Jak mieszkasz i jesz u mamusi to owszem, nie ma sensu jechac, co zarobisz w Polsce to wydasz, ale pomysl, ze jakbys chcial sam gdzies mieszkac w Polsce czy w Czechach i tak musisz placic za zakwaterowanie i wyzywienie. Ja wczesniej pracowalem w Czechach i nieprawda ze ceny sa wyzsze - sa takie same, wietnamcy sprzedaja drozej ale w marketach to samo. Myslisz, ze gdzies indzie za granica jest o wiele lepiej ? Moze w Anglii i Norwegii, do Holandii juz nie pojade robic z siebie idiote na zawolanie.

Dostal ktos propozycje na wyjazd z manpower do Kvasin? Miałem dostać więcej info na maila i cisza...

wnted

Siemka, Mam zamiar zacząć pracę od lutego, ile tak na czysto zarabia się na miesiąc? Bo mam jechać przez Manpower i twierdzą tam, że 3400 na rękę. Za bardzo nie chce mi się wierzyć wiec proszę o wypowiedź. Dodam, że będę dojeżdżał z Kudowy.

Willy
@wnted

teraz dali podwyżkę , tak że tak powinno wychodzić ale dopiero po 3 miesiącach. Nikt jeszcze tu nie dostał wypłaty za nowy system pracy, dlatego też jest nam coś konkretnego powiezieć.

SEBA

pany jakie sa warunki na hotelu ???

voldemort
@SEBA

Zależy przez jaką agencję jedziesz trenkwalder, manpower i dpwork ci załatwią kwaterę obok zakładu, jak przez SK Express to 50 km będziesz dojeżdżać codziennie. Warunki takie, że kwaterują we 3 osoby na pokoju, jak normalnie pracujesz to Cię przeniosą na lepszy hotel, dpwork ma nawet mieszkania wykupione ale musisz się starać aby tam trafić. Różni ludzie się zdarzają, ja akurat mieszkam z Czechami i mamy super atmosferę, gówna prawda że nas nie lubią, jak piszą po forach. Hejka

Były okradziony niewolnik agentury
@SEBA

To ubytownia nie hotel, czyli coś pomiędzy psychiatrykiem i to takim z horrorów a noclegownią dla bezdomnych.Do hotelu to się ma to tak jak szałas do mieszkania w bloku. Kobiecina nie nadąża chlorem dezynfekować, różnej nacji kultury i osobowości, potrafią pomylić muszlę klozetową z pisuarem i tam klocka postawić. Drzwi rozerwane bez możliwości zamknięcia w wc. Mówimy o słynnej "veselce" bo tam "bytowałem' 2 miechy. Kuchnia z paroma kuchenkami indukcyjnymi i z jednym czajnikiem na całe piętro (warto albo przywieźć ze sobą, albo kupić w tesco za około 45 zł. Warunki ogólnie skandaliczne, a kasują za tę ubytownie jak za hotel. I Żebyś się nie zdziwił jeden z drugim jak niesłusznie wmontują ci "absensje" czyli dzień nieusprawiedliwiony, wtedy dostaniesz na przykład połowe wypłaty bo skasują Cię na minimum 5000cz za te noclegownie. książkę można napisać, jak masz możliwość wyjazdu na zachód, albo pracować gdzieś w Polsce to lepiej daruj sobie napompowane reklamą o dobrych zarobkach i dobrej pracy wszelkiej maści zwłaszcza expressy itp. Tempo na lince podkręcane i wszyscy dostaną za Ciebie dodatki i premię, a Tobie mogą obciąć za co chcą i ile chcą. Czyli im więcej robisz tym mniej zarobisz. Możesz robić nadgodziny, jeśli poświęcasz dni wolne (które na prawdę są dla regeneracji pozrywanych ścięgien, stawów i obolałych mięśni) i staniesz się ich niewolnikiem, podkreślić trzeba gorszym od rumunów bo najczęściej za nich odpękujesz robotę dodatkowo to jesteś trochę potrzebny. Spróbuj powalczyć o swoje, to Cię wypędzą jak bydło, bo i tak generalnie jesteś traktowany. Ci co dziobią i mają się za wiekich fachowców od montaży kabelków, śrubek plastików i innych badziewi, będą Cię traktować jak szmatę i robić w konia czytaj odwalać robotę za nich. Oni mają czas na szlugi, smsy, barani śmiech. Robota mało ambitna, a niektórzy myślą że są fachowcami od mechaniki pojazdowej. Jak w transie powtarzasz jak małpa te same rzeczy, co chwila ci coś dorzucą byś się nie nudził, a na czworaka do owej "ubytowni" wracał. To w ogromnym skrócie, to jest jakaś masakra. Ci co dziobią i trzepią na podliz nadgodziny mają troszkę lepiej, coś pomiędzy capo jak w obozach, a cwaniaczki z miodem w uszach. Książkę można napisać, pozdrawiam i życzę wybrać się na survival , bo kvasiny to przesada.

Szakal
@SEBA

Obrzydliwe, prosta ubytownia. Łazienki wspólne (kible, prysznice) na korytarzach, czasem jak w chorce na pokój. Ogólnie zadymy i multi kulti. Interwencje policji, oraz sbecji, esbecja to rodzaj służb porządkowych. Grunt to dobrać się trójkę, albo dwójkę, a nawet czwórkę. Przyda się mieć ze sobą czajnik, prostą kuchenkę, jakieś garnki, talerze, sztućce. Dobrze mieć swoją pościel, o ile się dopchasz do pralki, pranie płatne prawie wszędzie. Lodówki często w pokojach in plus. Szafy jedna, ze dwie, nie ma półek, szafek dla własnych potrzeb. To typowa noclegownia przetrwalnia tymczasowa, zanim - o ile przetrwasz parę miechów - znajdziesz stancje/mieszkanie.

jebać hruszke

Ospro i Daha Real to ładnie mówiąc: Szmaty. Wraz z nowym rokiem do domu przyszło mi pismo z ktorego wynika, że moja karta ubezpieczeniowa rzekomo ważna od 31.02.2015 do 31.02.2018 była ważna jedynie miesiąc od założenia czyli: przez rok pracy raz miałem przejechaną nogę widlakiem, raz spadł na mnie regał - wtedy moja karta była już nie ważna. i zapłacę: za ambulans, za prześwietlenie, za to i za tamto - łącznie 4 tysiące koron, bo ta (usunięte przez administratora) w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) szef agentury [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) dorabia się na ludzkim nieszczęściu. Hruszka, Ty (usunięte przez administratora) nie pozdrawiam.

nowy

EXPRESS PEOPLE s.r.o . A co powiecie o tej firmie mam jechac 10 stycznia.

voldemort
@nowy

najgorsza agencja w Czechach, mówie to z czystym sumieniem, wydymają cię na 100 procent ! Radzę poszukać zatrudnienia u innych. Nie znam człowieka, który jest z nich zadowolony

pracownik skoda.cz

Nie polecam pracy tam z tego względu że rekrutuje POD FIRMA i tam max zarobisz 2500 na rękę więcej nie wyciągnięsz nie ma sensu tam robić za taką kasę na lince gdzie pot leci z (usunięte przez administratora) A inni co są pod skoda to mają ok 4 tyś zł i wszystkie dodatki a wy robicie POD FIRMĄ i myślicie że kiedyś będziecie pod skoda możecie zapomnieć o tym tylko 10 osób na 1000 przechodzi pod skodę. Szukają jeleni za darmo i tyle dobrze że tam już nie pracuje tylko w pl hura hura narka!!

Kamcio90

Ile tak naprawdę można tam zarobić netto razem z premiami itd. Interesuje mnie praca w skodzie ale nie wiem czy się opłaca. I jak wygląda sprawa z nadgodzinami czy w ogóle są jak są to czy dla chętnych czy przymusowe.

Mati92

Witam wszystkich. Po nowym roku mam wyjechać do pracy w Czechach w Skodzie z agencją pracy EXPRESS PEOPLE . Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat tego pośrednika i ogólnie jak ma się rzeczywistość w Skodzie i hotelu. Naprawdę zależy mi na prawdziwych odpowiedziach

Mxx
@Mati92

Wyjechałeś już? Mógłbyś coś opowiedzieć jak tam jest? Też się zastanawiam, a prawdy cieżko się dowiedzieć.

agenturytozlodzieje

każda agentura oferuje inne pieniądze, dodatki za święta powinny* być takie same. jeżeli was nie satysfakcjonuje praca w agenturze, poszukajcie w firmach w pobliżu skody. biuro pracy w Rychnowie gdzie znajdziecie multum ofert z minimalnymi płacami 20tyś CZK na rękę, POD FIRMĄ, nie pracując w agenturze. jest duże zapotrzebowanie w szczególności dla TIRowców na skodzie praca w czechach się nie kończy, gdzieniegdzie są i lepsze zarobki ;)

marcinek

Ej ludziska wie ktoś coś może o warunkach w Skodzie w Kvasinach ? Mam jechać z Wrocławia po nowym roku,wyjazd organizuje gostek z manpowera niejaki Jerzy Salek ktoś cos wie ? Niby rekrutacja i szkolenie na początek i jak to wygląda praca po owym szkoleniu pewna na 100% czy też czekać mnie będzie w razie czego powrót z hukiem do Wrocka???

buczacza

@Brudnyharold Bzdury piszesz pogadaj z ludzmi z np. na logistyki nie ma osoby która nie została oszukana wśród dojeżdżających moi znajomi dostali po 16 tys. i zapewniam Cie nie opuścili żadnego dnia pracy a nawet byli w święto w pracy i nie znam osoby która była zadowolona z wypłaty .Zastanawiam mnie jaki masz cel w bronieniu dobrego imienia firmy Manpower gdy dyrektor tej firmy idzie na dywanik do Skody aby tłumaczyć się z tak wielu protestów pracowniczych w związku z niskimi wypłatami ?

Jarek

Jak jest na kvasinach jeśli chodzi o praca kasę itd?bo mam jechać w styczniu...proszę o wiarygodne info!!!bo tu każdy pisze inaczej.....

Brudnyharold

Pracuję pod manpower em i jakoś mnie nie wydymali dostałem 29000 tys koron osoby z którymi jeżdżę także z manpower również mieli dobrze zapłacone bardzo dużo osób było zadowolonych z wypłaty świątecznej największe pretensje zazwyczaj mają osoby których co parę dni nie ma w pracy i przy wypłacie wielkie zaskoczenie ze maja tylko 15 tys lu mnie i ze im nie dali premii bo i za co

Mirkochuj

To zaleźy od koordynatora, ten śmieć z logistyki, kradnie,co popadnie

Mirkochuj

To zaleźy od koordynatora, ten śmieć z logistyki, kradnie,co popadnie

@Brudnyharold

Co Wy piszecie. Ja pracuje 9 lat w Manpover i dostałem z bonusem świątecznym 25300 koron. Koledzy. Po kilku latach pracy dostali na wypłatę podobnie lub mniej. Jesteście agitatorami agencji pracy?

buczacza

Można Dp work a mnie też mogą orżnąć ? wypłatę mam 20-tego, zobaczymy.

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.