Opinie o Oticon w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oticon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oticon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oticon w Szczecin

8k brutto

jad płynący z produkcji jest przerażający. naprawdę tak u Was strasznie? bo wygląda to mniej więcej tak, że się tam nie znosicie, ale się do siebie czule uśmiechacie - hipokryzją mi tu trąci... wszyscy się obgadują i szpilki wbijają w plecy... w administracji jest lepiej i ma się ku lepszemu - widać gołym okiem. tyle

nick

Może im po prostu pasuje zarabianie około 1700-2000zł i nie mają uj wie jakich wymagań od życia. Niestety szkoda, że jak na branżę medyczną zarobki nie są wyższe, ale cóż. Kochają ten kraj i chcą tu żyć, pracować spokojnie w miłej atmosferze i to im wystarcza do szczęścia. Jak Ci nie pasuje to nara na zmywak za granice. Naucz się języka i się rozwijaj. Może zostaniesz kierownikiem zmywaka...

Anja

Prosze sie nie wypowiadac o Oticonie w sensie ,,opinie o Oticon,, skoro tam sie nie pracowało i Oticon zostawic w spokoju i nie mylic DGS z Oticonem kto wtedy pracował wie o czym mówie

jakbyco

Droga Who is Who:) Ponieważ masz poważne problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego, co zapewne jest skutkiem niedorozwoju intelektualnego, postaram się wyjaśnić Ci treść mojego posta w taki sposób, żebyś nie musiała używać wybujałej wyobraźni w celu jego interpretacji. Przede wszystkim pisząc poprzedni post zdawałem sobie sprawę z faktu, że jest to moja opinia na temat zastanej rzeczywistości, która wynika z tego, że mam zupełnie inne wyobrażenia i doświadczenia jeśli chodzi o zarządzanie ludźmi w organizacjach. Niemniej - żeby oddać sprawiedliwość - przyznać należy, że osoby, których zachowanie zostało przeze mnie skrytykowane, świetnie sobie radzą na swoich stanowiskach i chwała im za to, że się takiej funkcji podjęli. Oczywiście z każdą opinią można dyskutować, z tym że tutaj też wypadałoby jakieś umiejętności posiadać. W przeciwnym razie trudno oponenta potraktować poważnie. Na temat moich zarobków nic nie wiesz niestety, tym bardziej o chęci zostawania na nadgodziny, ktore nota bene wcale nie muszą mnie dotyczyć. Tak się jakoś głupio składa, że jeśli chodzi o powyższe, nie mam żadnych powodów do narzekań. Nie rozumiem więc po co ta bezmyślna diagnoza z kosmosu wzięta. Tyle w temacie. Więcej w tym bagnie pluskać się nie zamierzam. Pozdrawiam serdecznie:))

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
pati

popieram opinie że ta firma to syf wszedzie już sie ogłaszaja bo im ludzi do pracy niewolniczej brakuje.Burdel i bałagan zero informacji zero szkoleń fachowych.Wielcy kierownicy i brygadziści od siedmiu boleści jak sie zapytasz to w sumie wiedzą tyle co każdy pracownik ale oczywiście to wyższa sfera mają mniemanie o sobie a że obgadują się nawzajem to już inna para kaloszy.niepolecam odradzam ta firma to nieporozumienie. Najniższa krajowa i to tyle.

Hahahah

Kochani dobrze rozwijajaca sie firma ...mysle za zatrudnia niedlugo u was imigrantow. Jest tyle miejsc pracy !

ddd

Skrót sie cepie pisze przez "ó".

Trako

To widzę troll na trolu i trollem pogania.za komuny byłskrut CCCP - cep cepa cepem pogania

nick

Chętnie robię nadgodziny i soboty, daję z siebie ile mogę, staram się i chcę się uczyć nowych rzeczy (niestety brygadzista nie chce mnie oddać na odpowiednie szkolenia). Na podwyżkę nie mam co liczyć, a cel co miesiąc rośnie, że już nie daję rady. Ciągle tylko płaczą, że mało... Dlaczego nie docenia się wiernych i pracowitych operatorów tego nie wiem. Wszystkich ambitnych powinno się odpowiednio nagradzać, żeby się nie zwalniali, ale cóż. Niezrozumiała mi polityka, innymi słowy patologia ludziska. Aha i zapomniałbym. System przygotowawczy do produkcji w brygadzie szkoleniowej to jakiś totalny absurd.

Wiadomosc don Who is Who

Ty to dopiero masz poprzestawiane klepki w mozgu ! Pic ci sie chce !??? Nie widzisz w tym nic zlego. Chyba sie domyslam kim jestes bo u nas jest ponoc taki wyrzutek jak ty . Na 100% to ty ! Od teraz masz przekichane !!!!

Hahahaha

Koles cos ci sie pomylilo ! A co ? Jestes tym lizuskiem ktory podwozi swoja przelozona autkiem tu i tam ? O takich wlasnie mowimy !! Ty Glabie!!! Wez sie za robote a nie ustawiasz sie na chlanie i opier... tylka innym !

Who is Who?

Do:jakbyco A co to z team leaderem już się napić nie można?-co stanowisko ma do tego?przecież to też człowiek! Narzekają Ci co oprócz odjeba... swoich 8 godzin pracy nie myślą o nadgodzinach czy pracy w sobotę! HASŁO DLA ZWYKŁEGO PRACOWNIKA: chcesz wypłatę czy zapomogę? jak wypłatę to zapierda... a jak zapomogę to spierda... proste prawda ?

Golas

Niestety to prawda !!!

Kolezanka Mokki

Nie musisz dobrze wygladac . Musisz zrobic dobrze ( swoja robotke haha )

jakbyco

Brak profesjonalizmu, brak profesjonalizmu i jeszcze raz brak profesjonalizmu, nierówne traktowanie i kolesiostwo objawiające się między innymi ostentacyjnymi buziaczkami na przywitanie pracownika szeregowego z team leaderem i wspólnym piciem po pracy; cwaniactwo, lawiranctwo i patologia wśród team leaderów i trenerów (nie wszystkich), obśmiewanie i obgadywanie - i tu znów prym wiodą team leaderzy.... A normalni, stabilni emocjonalnie, inteligentni, wartościowi ludzie z interesującą osobowością odchodzą niestety...

bidzis

syf,syf i ogólny syf,zgadzam sie z panią która pisała o pensjach i premiach...pic na wode !!! podciągają do minimalnej krajowej a człowiek debil widzi na pasku 3 premie i sie cieszy jak (usunięte przez administratora) do sera. Kłamstwo i obłuda wśród liderow,a prym wiedzie trenerka która psy wiesza na kazdej innej trenerce(krwiożercza bestia Pałulina) ,co słychać nieustannie. Obgadulstwo,cwaniactwo i chamstwo ,w ryj słodki uśmiech, a w plecy kosa . naprzyjmowali (usunięte przez administratora) co na produkcji czują sie nadal jak na sali treningowej,a jeszcze gorsze że z cfm kami przyczłapie sie nowy lider co to (usunięte przez administratora) głowe nosi wyżej niż sra!!! coraz gorzej mi sie tam pracuje,a nie wspomne ze pensje od lat są wciąż takie same.

Do Kolegi

@Kolega: a gdzie to sie dzialo? my tez bysmy chetnie zobaczyli :D

Kolega

Pytanie do dziewczyny ktora miala wczoraj na sobie rozowa bluzke ! Kochana jakie mialas na sobie majtki ? Nie pamietasz ? Zapytaj kolegow ! Kazdy je widzial ! To nie club go go ! Ubieraj sie ze smakiem ! Pozniej bedziesz plakala jak cala reszta

Haidar

Z pozyczka ? To nie bank do cholery ! Ale mozesz sie zarazic droga plciowa np. !

Mocne biurko i slabe gacie . Puszczalska firma

Zostaw merytoryczną opinię o Oticon - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oticon?

Kandydaci do pracy w Oticon napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oticon