Opinie o Oticon w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oticon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oticon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oticon w Szczecin

Czy w Oticon odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Czy firma Oticon udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

czaaabaaa Nowy wpis

ile placom operatorom smt!

Pracownik Nowy wpis

Ogólnie z dwa lata temu poleciały głowy za ubliżanie lesbijką . Ktoś zna temat ? Szczecin oczywiście . Można tak zwalniać ludzi bo koleżanka ci sie podoba a inni to komentują...?

Helmut

Dobry pracodawca oraz bardzo dobre opinie w internecie więc nie ma takich powodów, żeby pisać?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Angela

Potwierdzam że na imprezach firmowych jest kiła i mogiła. Pare lat temu była afera przecież że laska zaszła w ciąże z żonatym! No wina feceta też ale to dowód na to że w tej firmie mało kto umie się bawić.

Dawid

Jaki jest powód, że przestaliście pisać?

zdrowy rozsądek

Zastanawiam się kto bierze w łapę od Mondi i Ranstadu bo taka polityka jaką prowadzi DGS z zatrudnieniem pachnie mi łapówą i to sporą .Ludzie po co tu piszecie swoje żale bo jeśli macie coś konkretnego to piszcie do Duńczyków np .do Mortensena o adres nie trudno a problem języka ,hm jest coś takiego jak tłumacz na Google ,możecie pisać wtedy w duńskim angielskim a nawet chińskim ,po co się tu produkować bo oni nie wiedzą co się w firmie dzieje ale radzę pisać merytorycznie a nie bzdury

olo

Super :) Kiedy szykuje sie jakas imprezka firmowa?

Ola

Pracownice bez zachamowan , wyrywaja zonatych w pracy. Imprezy firmowe to tylko pretekst do super sex zabawy.

Makowiec
@Ola

Hehe, jakie to prawdziwe. Widzę, że nic się nie zmieniło... A niekompetentne Panie z Makowej, nie znające języka nadal rządzą? A może awansowały na "decka" i teraz kierują młodymi, naiwnymi pracownikami "pierwsza praca"?

GROM

napisac cos o firmie o pracy przerwach stanowiskach i tyle (usunięte przez administratora) polacy (usunięte przez administratora) i tyle zale wylewają i ploty

Hdjsjdh

Średnia Krakowa? Haha. Chyba pomyłka bo średnia Krakowa to ponad 3 tyś

Jon

Ja tam uważam, że ambicje to człowiek może mieć różny, kasa będąca średnią krajową nie jest przecież zła

Karma

Niestety jako byly pracownik nie moge wypowiedziec sie pozytywnie... bardzo duza rotacja pracownikow, umowy przedluzane co miesiac bez gwarancji ze bedzie przedluzona czyli brak stabilizacji i stres... przyznanie premii to kwestia humoru brygadzisty a nie specjalnych zasług, kumpelostwo miedzy liderami a brygadzistami znacznie odbija sie na obiektywnej ocenie pracownika, atmosfera "przekup z targu" - obgadywanie , szukanie sensacji intrygi i manipulacja rodem z mody na sukces na kazdym kroku. Zachowanie niektorych liderow i brygadzistow ( w szczegolnosci Agnieszki P.) jest karygodne... Tłumaczenie sie z urlopu na zadanie, zastraszanie ze jesli wezmiesz L4 to Cie wyrzucą, rzucanie wulgaryzmami, chamskie prostackie odzywki... człowiek nie ma prawa zachorowac i nie mowie tu o notorycznym braniu urlopow i l4. Na szczescie znalazlam prace w KK - stała umowa o prace, bardzo przwyzwoita płaca, osoby pracujące mentalnie dojrzalsze bo atmosfera jest duzo bardziej przyjazna a przelozeni zachowują się elegancko i profesjonalnie co niestety rzadko zdarzalo sie w dgs.

maly
@Karma

lol sezon się zaczął i trolle wyszły z jaskini xD KK to raj na ziemi a dgs to piekło. Weź te bajki dzieciom opowiadaj. zdrowia życzę wszystkim i fajnego meczyku naszych dzisiaj!

mina
@maly

dgs to nie bajka tylko koszmar ale najwyrazniej twoje ambicje siegaja zarabiania 1600zl. powodzenia...

adrian 2

Wszystko to pięknie co piszą inni powyżej , ale system płac w DGS to pole do wielkich nadużyć. Za dużo bałaganu i subiektywizmu. To lipa.

adapter

gdzie można znaleźć info jak jeżdżą te busy, tzn gdzie są przystanki?

Nowa

To w krotkich spodenkach mozna chodzic do pracy ?

Aga

No wiesniary w fartuszkach powinny chodzic . Obgaduja i cudzych facetow wyrywaja.

Grey

Rewia mody. Mini, fura i komora. A pozniej bachory sie rodza . I rozwody szykuja

Hoker

Nie obowiazuje stroj roboczy? Uwazasz ze swiecenie (usunięte przez administratora) i cyckami jest ok w pracy ? Powinien byc bialy fartuch ! Wykonujesz prace taka jaka wykonujesz. Na produkcji buraku ! A nie w salonie piekna ! Nie ma sie czym chwalic!

jania

Jestem w szoku,że jest tyle opinii na nie.Pracowałam tam krótko bo 3 miesiące i to w serwisie sprzątającym,ale zdążyłam się przyjrzeć ludziom z produkcji i z "centrum dowodzenia "W moim życiu trochę przewinęłam się przez różne zakłady pracy,może dla nie których rzeczywiście w (usunięte przez administratora) byłam i (usunięte przez administratora) widziałam ale DGS wprowadził mnie w osłupienie jest to naprawdę nowoczesna firma ,która w środku w zakładzie nie ma sobie nic do zarzucenia a pomieszczenia socjalne na stołówce są naprawdę na plus np;siedziska w kształcie loży,cała ściana w darmowych automatach do ciepłych napoi,ekspresy,woda gaz.,nie gaz.Nie wspomnę o bufecie,który jest czynny do godz 16'a w centrum w socjalu 20 rodzai herbat.Przerwa co 2 godz,grupa po grupie papieroski,kawka,herbatka itd;socjal nigdy nie był pusty nie wspomnę o palarniach..dobudowali 4 przystanek bo każdy tam przepala połowę swojej pensji.Zapomniałam dodać ,że wDGS nie obowiązuje strój roboczy,można mieć nawet na produkcji szpilki 30 cm ,albo miniówkę i czerwone kozaki do ud oraz obowiązkowo tipsy im dłuższe tym lepsze . Ja nie miałam tyle czasu co pracownicy DGS-u pracując w firmie sprzątającej,może też dlatego że na jeden budynek biurowca wyznaczona jest jedna osoba do pracy :)A wszystkich co narzekają na warunki w DGS zapraszam do np;DROBIMEXU na produkcję ,połowa z Was wybiegłaby z płaczem a wystrój firmy lata 70",herbata podawana z gara,ludzie są ubrani jak mumie bo przepisy BHP oraz temperatura 2stopni zmusza ich do zapier...wszędzie krew,pióra itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Oticon - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oticon?

Kandydaci do pracy w Oticon napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oticon