oticon

Szczecin

Opinie o oticon

Witam.Praca ogólnie rzecz biorąc nie jest ciężka tylko z czasem robi się nudna ale jest szansa na zmiane operacji. Ludzie za zwyczaj mili, mila atmosfera, grup liderzy na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o awans to ciężka sprawa ( znajomości). Szczerze mówiąc to bym polecił czysto w bez stresowych warunkach. Da się pracować

prawdziwe pieniądze mają nieliczni z kliki a reszta jest ma się cieszyć że ma pracę donosicielstwo, plotki, intrygi akceptowane przez dyrekcję i nagradzane dobra praca, talent się nie liczą

Zostaw opinię o oticon - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie oticon