Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Demant Technology Centre Sp. z o.o.?

Beluś Nowy wpis
@Pytanie

Osoby bez doświadczenia są przyjmowane na płatne staże, aloe nie do każdego działu. Najczęściej w obszqarze testerskim, zdarza się ze tez do innych. Sporo stażystów tutaj zostaje na stałe, bo jak jest rekrutacja na juniora, to dostajemy info na maila o rekrutacji i wtedy można załapać się na stanowisko juniora.

Łucja Nowy wpis
@Beluś

Jak duża część stażystów dostaje później zatrudnienie jako junior w Demant Technology Centre? Czy trzeba sobie na to zapracować czy każdy chętny dostaje taką możliwość? Jak w takim przypadku wyglądają warunki zatrudnienia już dla pełnoprawnego pracownika?

L. Nowy wpis

Zgadzam się z opinią Developera. Jest to zaprzeczenie istoty firmy R&D. Jakość kodu, projekt i release to są mierniki... Potwierdzam, częsc ludzi szuka nowej pracy. Atmosfera się pogorszyła. Jest to efekt dziwnych zasad. Dotychczas nie patrzyliśmy na zegarki, kiedy zostawaliśmy dłużej lub zabieraliśmy część pracy do domu.... Może ktoś się chciał wykazać

Witold

Zmiany zawsze budzą wiele emocji. Czas pokaże jak to wyjdzie nie przesadzajmy!

developer

Jest w miarę Ok. Ostatnio wprowadzili przerwy, z ktorych mają zamiar nas rozliczac. HR manager zakomunikowala , ze obowiazuja zasady zgodne z kodeksem. niby normalne, ale większość jest i byla w poprzednich miejscach rozliczana z wykonanej pracy a nie godzin spedzonych przed monitorem. czesc już szuka roboty po cichu. Atmosferasię zmienia odkąd odszedl dyrektor z Kopenhagi. Szkoda. Fajna firma była.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bartek

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem nadzieję na jakieś wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Demant Technology Centre Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Demant Technology Centre Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Jana Pawła Ii 22
    00-133 Warszawa
  • NIP: 5252244307 KRS: 0000113406
Demant Technology Centre Sp. z o.o.