Opinie o Demant Technology Centre Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Demant Technology Centre Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Demant Technology Centre Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Demant Technology Centre Sp. z o.o. w Warszawa

Klaudia

Żenada i obciach. Kilka spotkań trwających w sumie kilka godzin. Jakieś testy psychologiczne składające się z kilku etapów. Poświęć im czas, tłumacz się, odpowiadaj na podchwytliwe pytania... Jak i rezultat? Po wielu tygodniach brak najmniejszej odpowiedzi, decyzji, czegokolwiek. Dużo wielkich słów o szanowaniu pracownika. Jeśli tak szanują pracownika jak szanują kandydatów, to trzeba się trzymać od nich z daleka

@Pracodawca

Dziękuję za odpowiedź. Jednak ładne słówka i "korpogadkę" łatwo zweryfikować i pokazać, że "król jest nagi" odwołując się do faktów. Mimo, że od moich rozmów minęło pół roku nadal nie otrzymałam najmniejszej odpowiedzi od Demant-a Oczywiście w tej chwili odpowiedź jest dla mnie zupełnie bez znaczenia - nie chciałabym pracować w firmie, która tak nieprofesjonalnie traktuje kandydatów. Może to zwyczajny bałagan wynikający z braku profesjonalizmu, a może brak kultury firmowej. Myślę że jedno i drugie.

Nie polecam

Odradzam. Dzial ksiegowosci. Typowe korpo z liderami nie majacymi wiedzy i kompetencji. Pieniadze moze nie najgorsze, ale nie zrekompensuja stresu w korpo atmosferze. Z szacunku do czytajacych nie napisze wprost jak sie tam pracuje. Sa lepsze firmy.

xcvxcv
@patryk

Przepraszam najmocniej. Dział księgowości JEST w Demancie. Tyle, że w Szczecinie. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

Cześć, znam system ERP, SQL i Power BI, które zostały wskazane w mile widzianych w ofercie dla kontrolera w dziale finansowym. Proszę teraz o informację, czy to zawyży proponowana podstawę? Ile obecna może wynieść? niestety jej nie wskazano

Nie polecam

patryk
@Nie polecam

ten wpis pokazuje przydatność i rzetelność wpisów na goworku - tu nie ma żadnego działu księgowości...

xcvxcv Nowy wpis
@patryk

Jakiś brak kultury firmowej? Zaciekawiło mnie odniesienie osoby, która pracuje już od jakiegoś czasu. Jaki więc macie styl, w jaki sposób go oceniacie? Pokazała mi się oferta pracy dla rekruterki IT. Samo w sobie przyjęcie jest prowadzone w formie zdalnej później można już pracować hybrydowo. Możecie opowiedzieć coś więcej o samym biurze? Jakie jest? atmosfera i tym podobne?

@Klaudia

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nasz proces rekrutacji spotkał się z negatywną oceną. Omówimy tę kwestię w zespole HR i zastanowimy się, co możemy zrobić, by pogodzić oczekiwania kandydatów z potrzebami menedżerów. Spotkania i testy mają umożliwić obu stronom poznanie się. Dzięki nim dowiadujemy się, jakie są oczekiwania kandydata względem nas, jako pracodawcy. Zyskujemy też potwierdzenie, że kandydat dysponuje potrzebnymi kompetencjami (twardymi i miękkimi). Sam przebieg procesu rekrutacji nie jest tajemnicą i można zapoznać się z poszczególnymi jego etapami na stronie https://www.demant.pl/proces-rekrutacji/specjalisci-warszawa. Podejmiemy jednak w zespole dyskusję na temat możliwości skrócenia procesu rekrutacji. Wierzymy bowiem, że każde działanie można usprawnić :) Życzymy wszystkiego dobrego!

Klaudia Nowy wpis
@Pracodawca

Łucja

No cóż, Demant Business Services, to też Demant i właśnie poszukuje księgowej do Szczecina. Widzę po wpisach, że nie każdy zna strukturę grupy, w której pracuje :D A czy jest ktoś zorientowany, jakie są płace na stanowisku księgowym i czy faktycznie rekrutacja po pierwszym etapie jest zakończona?

@Łucja

@Łucja, dziękujemy za pytanie. W szczecińskiej spółce Demant otwarta jest rekrutacja na stanowisko Młodszej/go Księgowej/ego. Proces rekrutacyjny na stanowiska specjalistyczne do Szczecina i Mierzyna rozpoczyna się kontaktem ze strony rekrutera w odpowiedzi na złożoną aplikację, jeśli kandydat spełnia najważniejsze warunki. Następnie ma miejsce rozmowa kwalifikacyjna, w której poza kandydatem uczestniczą rekruter oraz menadżer odpowiedzialny za dany zespół. Po tym spotkaniu kandydat otrzymuje informację zwrotną i ofertę pracy, jeśli wszystko przebiegło pomyślnie dla obu stron. Na pytanie o warunki płacowe chętnie odpowie rekruter przy bezpośrednim kontakcie. Zachęcamy więc do aplikowania. Życzymy wszystkiego dobrego!

Wiecie może, czy w Demant Technology Centre Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Dziękujemy za pytanie. Aktualnie nie mamy otwartych wakatów na staże. Warto jednak zostawić swoją aplikację w Centrum Kariery na stronie demant.pl. W przypadku zapotrzebowania na stażystów, nasz zespół rekrutacyjny odezwie się do kandydatów, którzy wcześniej zainteresowali się pracą u nas. Życzymy wszystkiego dobrego!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Demant Technology Centre Sp. z o.o.?

Beluś

Osoby bez doświadczenia są przyjmowane na płatne staże, aloe nie do każdego działu. Najczęściej w obszqarze testerskim, zdarza się ze tez do innych. Sporo stażystów tutaj zostaje na stałe, bo jak jest rekrutacja na juniora, to dostajemy info na maila o rekrutacji i wtedy można załapać się na stanowisko juniora.

Łucja
@Beluś

Jak duża część stażystów dostaje później zatrudnienie jako junior w Demant Technology Centre? Czy trzeba sobie na to zapracować czy każdy chętny dostaje taką możliwość? Jak w takim przypadku wyglądają warunki zatrudnienia już dla pełnoprawnego pracownika?

@Łucja

jak najbardziej jest możliwość przejścia na juniora i raczej 100% stażystów ktorzy się angażują to dostają przedluzenie umowy stażowej a po czasie mozliwosc rekrutacji na juniora

Arielek

Zgadzam się z kolegą @devops poniżej - bywają projekty ze świetnymi ludźmi i ja do takiego trafiłem. Nie pracuję już w Demant z kilku powodów: - przyszedłem na pracę zdalną i taka została mi obiecana, ale firma zmieniła podejście i zakomunikowała powrót do biura z nielicznymi wyjątkami - projekt był dla mnie trochę za wolny. Dostawałem za mało zadań programistycznych, chociaż często obiecywano mi że to się zmieni, ale nie zmieniło się + ostatecznie zaproponowano mi inne projekty, ale przeczytaj pierwszy punkt:) Świetni ludzie sprawili, że ciężko było mi rozstać się z zespołem. Demant powinien docenić i wyróżniać was, bo rynek oferuje coraz lepsze stawki i warunki. Niektóre firmy nawet słuchają głosu ludzi i nie robią żartów z ankiet o pracy zdalnej. Z tego powodu nie żałuję już pożegnania się z Demant. Wszystkiego dobrego dla obecnych pracowników!

@Arielek

Potwierdzam atmosferę i podejście. Niestety jeśli chodzi o stawki to konkurencja jest lepsza, do tego konkurencja oferuje 100% zdalnej pracy czego Demant nie daje

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Developer w Demant Technology Centre Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Rico

przebiegła świetnie i w dobrej atmosferze. polecam te firme i tych ludzi

Jak jest z pakietem medycznym w Demant Technology Centre Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

developer

Tak

devops

Bylem pracownikiem firmy niemalze przez rok. Atmosfera, oraz pracownicy sa bardzo uprzejmi, pomocni, zespoly sa dobrze zgrane. Na technicznych stanowiskach glownie siedza faceci, ale do zarzadzania glownie jest babiniec. Jak to z babincem bywa, ma humory, raz lepsze, raz gorsze. Jakis czas temu wprowadzono liczenie czasu siedzenia przy biurku, wiec ktos wpadl na genialny pomysl odbebniania dupo-godzin. Ogolnie fajne miejsce do pracowania, nowoczesne biuro, pensje tez sa rynkowe.

L.

Zgadzam się z opinią Developera. Jest to zaprzeczenie istoty firmy R&D. Jakość kodu, projekt i release to są mierniki... Potwierdzam, częsc ludzi szuka nowej pracy. Atmosfera się pogorszyła. Jest to efekt dziwnych zasad. Dotychczas nie patrzyliśmy na zegarki, kiedy zostawaliśmy dłużej lub zabieraliśmy część pracy do domu.... Może ktoś się chciał wykazać

Witold

Zmiany zawsze budzą wiele emocji. Czas pokaże jak to wyjdzie nie przesadzajmy!

developer

Jest w miarę Ok. Ostatnio wprowadzili przerwy, z ktorych mają zamiar nas rozliczac. HR manager zakomunikowala , ze obowiazuja zasady zgodne z kodeksem. niby normalne, ale większość jest i byla w poprzednich miejscach rozliczana z wykonanej pracy a nie godzin spedzonych przed monitorem. czesc już szuka roboty po cichu. Atmosferasię zmienia odkąd odszedl dyrektor z Kopenhagi. Szkoda. Fajna firma była.

Bartek

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem nadzieję na jakieś wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Demant Technology Centre Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Demant Technology Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Demant Technology Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demant Technology Centre Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Demant Technology Centre Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demant Technology Centre Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 22
    00-133 Warszawa

Demant Technology Centre Sp. z o.o.