Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Opinie o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Bartek

Słyszałem, że kancelaria ma super opinię jako pracodawca i jak czytam wpisy na forum to widać że zapracowała na tą opinię!!

@Bartek

Mamy takie założenia - pracować porządnie i ciągle wyrabiać sobie renomę. O to chodzi w tym zawodzie - ciągła nauka przede wszystkim życia. Jak ktoś myśli, że będzie mógł podchodzić "na luzie" do spraw to może zapomnieć o pracy. Jak jesteś dobry w tym co robisz to zostajesz doceniony i taka jest prawda.

Natan

Wszystko jak najbardziej w porządku. Uczciwa, solidna i konkretna kancelaria adwokacka. Miałem przyjemność współpracować z Panem Dariuszem i złego słowa powiedzieć nie mogę. Polecam każdemu przekonać się osobiście. Konkretne podejście do problemu i konkretny człowiek. Polecam

Były
@Natan

Zdecydowanie. Każdy kto miał przyjemność pracować może powiedzieć to samo. Pracowałem w tej kancelarii, ale niestety byłem zmuszony odejść ze względów osobistych. Ciężko znaleźć drugie takie miejsce.

Kaśka

Jak czyta się te bzdury to boki można zrywać szczególnie, że mecenas zawsze prosi pracowników poprzez dyskretne urządzenie znajdujące się w jego stole i biurku. Atmosfera miła. Coś się koleżanko Ci pomieszało, oj ściemniasz. Tak na marginesie mecenas nigdy nie rozmawia osobiście, zawsze w obecności drugiego adwokata lub radcy prawnego i nigdy mi się nie zdarzyło bym mogła osobiście z nim rozmawiać. Zawsze jest referent sprawy i On lub mec Jan. Ja już zleciłam do niego cztery sprawy pierwsza w 2014 roku i wszystkie starannie przeprowadzone. W jednej rozmowie wspomniałam mu o opiniach, odpowiedział mi, że jeśli ktoś nie ma co robić niech marnuje czas na pisaninę, On tego i tak nie czyta. Zresztą opinie negatywne bardziej mu pomagają niż szkodzą widać po ilości osób które czekają. Marnuj dalej swój cenny czas na te brednie.

Jestem pracownikiem kancelarii od roku i złego słowa powiedzieć nie mogę. Nie oszczędzają na pracownikach - widać, że chcą mieć profesjonalnych, wykwalifikowanych pracowników i ja to szanuję.

Radca Prawny

Ponad godzinna rzeczowa rozmowa. Przeprowadzał ją ze mną bardzo miły Pan widać, że znający branżę od podszewki. Udzielił mi wszystkich informacji, wszystko jasno przedstawione bez żadnych niedomówień. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo ciężki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Jednak udało się i już po pewnym czasie pracy w Kancelarii mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolony

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

Klient2

Zawsze znajdzie się osoba, której nie podpasują warunki, albo zaczyna się buntować, bo ktoś zwróci uwagę. Tak to jest, że dużo osób w tej pracy ma silne charaktery i później się czyta takie opinie wypisywane przez jedną osobę.. Miałam styczność z pracownikami i muszę przyznać, że rzetelność to wizytówka tej kancelarii. Kontakt z kancelarią - bez zarzutu, jak pojawiały się nowe informacje w sprawie zawsze byłem informowany szybko i konkretnie. W 100% kompetentni pracownicy - przynajmniej Ci z którymi współpracowałem.

Witek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w takiej pracy, generalnie praca jest ciężka i stresująca?

Grzegorz

Może wiecie coś o ofercie pracy w kancelarii? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Grzegorz

Jak podaje admin byłym pracownikiem okazał się między innymi Bartosz Szarliński, który jest przeciwnikiem procesowym w wielu sprawach.

Młody

Pracuję i mam w tej kancelarii komfort psychiczny pracy. Nikt mnie nie popędza a i jest do kogo się odezwać. Wszyscy ze sobą współpracują więc atmosfera jest ważna. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to jest całkiem nieźle i zawsze w terminie.

iksinski

Zawsze w tej pracy to klient jest i był najważniejszy. Do każdego klienta indywidualne podejście. Nie dziwne - taka branża że każda sprawa wymaga innego nastawienia oraz innego działania. Jeśli ktoś tego nie rozumie to nie dziwne że praca mu nie odpowiadała. Pozdro :)

Maksiu

Całkiem przyjemnie się pracuje. Warunki w kancelarii mamy bardzo dobre..Czysto ,schludnie, przyjemnie. Jeżeli chodzi o pieniądze to powiem tak : Jest dobrze :) . Zawsze terminowo i sympatycznie.

Aleksandrax

Koleżanka z pracy poleciła mi kancelarię Pana Kotłowskiego kiedy opisałam jej swój rodzinny problem. Jestem świeżo po "wygranej batalii" która to udała się dzięki pomocy Pana mecenasa. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję za fachowe doradztwo. 5/5 :)

Marcelina

Dziękuję w imieniu swoim oraz męża za błyskawiczną oraz fachową pomoc w sprawie gdzie wiele osób rozkładało ręce. Myśleliśmy z mężem że wszystko stracone ale całe szczęście znalazł się ktoś kto potrafił pomóc. Serdecznie dziękujemy Panie mecenasie. Marcelina P

Dawid

Może ktoś ma wiedzę czy kancelaria rekrutuje?

Mirendo

Polecam tę kancelarie jako pracodawce. Pracowałem tu przez rok i było całkiem nieźle. Dlaczego odszedłem? Człowiek idzie do przodu więc chciałem działać "na własną rękę" . Gdyby nie to , pracowałbym u Pana Kotłowskiego do dzisiaj. Pan Dariusz to bardzo konkretny profesjonalista. Warto współpracować z takimi ludźmi.

bycalboniebyc

Warunki pracy bardzo dobre..kancelaria bardzo czysta, zadbana. Przyjemnie wspominam pracę u Pana Kotłowskiego. Uśmiechnięty, pozytywny człowiek. Współpracownicy bardzo chętni do pomocy - było całkiem nieźle. Nie ma co narzekać

Kamill

Szczerze polecam kancelarię..Znają się na rzeczy. Fachowo , rzetelnie i sumiennie podeszli do mojej sprawy.

Marianna

Nie mam nic do zarzucenia. Praca w odpowiednich warunkach, atmosferze - za normalne pieniądze. Przelew zawsze na czas , porządna umowa. Pracodawca godny polecenia.

Norbertoos

Moje doświadczenia odnośnie pracodawców były szczerze mówiąc - średnie. Dopiero kiedy zacząłem prace w kancelarii Pana Dariusza Kotłowskiego , poznałem czym jest pozytywna atmosfera w pracy. Koledzy z pracy bardzo sympatyczni już od mojego pierwszego dnia w pracy. Nie było sytuacji że musiałem z czymś zostać sam. Jak nie jeden kolega mi pomagał to drugi. Nikt nade mną nie stał i nie poganiał. Relacja z szefem : człowiek - człowiek , co bardzo mi się podobało. Jak miałem jakiś problem czy cokolwiek się działo ( nie tylko w pracy ale i też w moim życiu prywatynym) to mówiłem wprost. Cenię sobie wyrozumiałość bo w życiu dzieją się różne sytuacje a nie na wszystkie mamy wpływ. Czy poleciłbym pracodawcę znajomemu? Zdecydowanie TAK!

zadowolony

Współpraca z Panem mecenasem była "owocna" dla obu stron. Uważnie słuchał tego co mam do powiedzenia a ja - słuchałem tego co mogę zrobić na obecną chwilę . Od razu brał się do roboty. Nie ma mowy o żadnym oszustwie . Chyba ktoś tu pisze lepsze bajki niż bracia Grimm...żenada. Polecam Pana mecenasa Kotłowskiego! :)

Mateusz z Radomskiego

Podzielam opinię mecenas jest konkretny i życiowy, sfrustrowane cioty opisują gościa, że niby nic nie robi, gdyby nie On dalej bym siedział na sankach, bo mój poprzedni adwokat miał mnie i moja sprawę w (usunięte przez administratora) nie owijając w bawełnę. Kotłowski bez ceregieli nie patrzył czy mam kasę czy jej nie mam zabrał się do roboty, był w stałym kontakcie z moją żoną i matką. Nie czekał aż dostanie kasę przyjechał do mnie do AŚ w Grojcu a po tygodniu miałem kontakt telefoniczny z nim i z rodziną. sobota, niedziela zawsze był dla mojej rodziny, wiadomo że to prokurator i sąd decydują ale gdyby odpuścił byłbym w szarej (usunięte przez administratora) Zawsze wsza się znajdzie, żeby napluć bo mu nie wyszło, albo nie ma kasy zwykłe szumowiny żerujące na innych. Dobrze że gość ma klasę i się nie przejmuje a po ilości ludzi widać jaką ma renomę.

Opinii tyle bo gość skuteczny.. I oto chodzi. A ten co tak czekał 3 godziny powinien pójść do psychoanalityka bo to żałosny knypek.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski