Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Opinie o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Małgosia

Trochę się spóźniłam na rekrutację, dopiero teraz zaczęłam szukać i wyświetliło mi się to ogłoszenie sprzed dwóch miesięcy na aplikantkę adwokacką. Ciekawe, czy w przyszłości będzie coś jeszcze, zwłaszcza że tam pisali o możliwości rozwoju. Ogólnie jest możliwy awans? A jeśli tak, to po jakim czasie, jak ktoś się wykazuje?

Nicola
@Małgosia

Złóż ponownie CV wówczas zaproszą i po problemie. Ja tak zrobiłam i pracuje od 1 go.

Blondi
@Nicola

To jest wakat teraz? Nawet nie wiedziałam, dobrze że tutaj zajrzałam. Powiesz, na jaki etat aktualnie jest praca i w jakich godzinach? Zdarza się, że się przedłużają? Bardzo mi zależy, żeby nie było żadnych nadgodzin.

@Blondi

Proszę wysłać CD do firmy i wówczas z pewnością ktoś się skontaktuje. Pracujemy od gdoziny 9:00 do godziny 17:00 ale nikt nie zagwrantuje, ze nie będzie potzreby poozostania dłużej, to nie jest urzad publiczny lecz Kancelaria, której priorytetm jest Klient i Jego sprawy, czasem pilne i bardzo poważne, czasem błache ale dla niego jest najwazniejszą sprawą. Tak wieć jeśli chodzi o brak mozliwsci pozsoatwiania w pracy w nadgodzinach, to niestety tutaj Szef nawet nie bezie chciał rozmawiać, bowiem KLient i jego sprawa jest periorytetem.

Karolka
@Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Zawsze się odzywacie jak ktoś wyśle cv, nawet jak nie ma aktywnych ofert pracy? Czy o tym, że trzeba zostać dłużej wiadomo chociaż dzień wcześniej czy wszystko wychodzi w trakcie dnia pracy? Do której maksymalnie siedzicie w kancelarii, jak sprawa jest mega pilna?

Burcks Nowy wpis
@Karolka

Nigdy nie wiesz do której godziny zostaniesz. I nie jesteś wcześniej o tym informowany :)

Nowy wpis

@Burcks

Jęsli chodzi o naszą pracę, to nie siedzimy w Kancelarii lecz pracujemy, będąc samodzielnymi i odpowiedzialnymi za sprawy jakie zostały nam z adekretowane. Każdy z nas jest dla siebie szefem i to bardzo odpowiedzialnym.

@Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Oj tam oj tam, po co to czepianie się słówek i uszczypliwości? Proszę zamiast tego odpisać, czy zostawanie w pracy dłużej, po godzinach jest dodatkowo płatne i z jakim wyprzedzeniem pracownik dowiaduje się o takiej ewentualności?

Nowy wpis

Nie ma u nas zostawania po godzinach. Szefowie uważają że mamy rodziny i każdą pracę można zrobić w dniu następnym, chyba że coś chcemy sobie sami nadrobić by mieć dzień wolny. Jeśli zgłosimy szefom,że chcemy zostać, to otrzymujemy albo wynagrodzenie lub dzień wolny.

Izabela

Bardzo polecam Kancelarie adwokacką Pana Dariusza. Moja sprawa zakończona sukcesem. Pragnę bardzo podziękować za zangażowanie i pełen profesjonalizm wiem, że moje kolejne sprawy także będą prowadzone rzetelnie. Współpracuje z Panem Darkiem już kilka lat i nie oddałabym swojej sprawy nikomu innemu. Pragnę podziękować również współpracownikom zaangażowanym w moje sprawy. Pozdrawiam serdecznie.

A.

Kancelaria dr Dariusza Erwina Kotłowskiego i Jego ogromne osobiste zaangażowanie w prowadzeniu moich spraw pozwolily na pozytywne ich rozstrzygniecie. Wiedza, kultura, poswiecony czas, czestotliwosc kontaktow, wieloplaszczyznowe spojrzenie na sprawy, merytoryczne rozmowy i pisma kierowane do klienta, od samego poczatku dawaly nadzieje na wygraną. Tylko ta Kancelaria i osoba adw dr Kotlowskiego, w razie ewentualnych przyszlych porad prawnych, pozwoli mi zachowac spokoj i pewnosc co do ich wyniku.

@A.

Bardzo serdecznie dziękuję Pani za uznanie pracy Całego Zespołu fantastycznych pracowników i współpracowników. Taka opinia mobilizuje nas do jeszcze większej pracy na rzecz Klientów Dziękujęmy zaufanie. Prof nadzw dr Dariusz Erwin Kotłowski z Zespołem Pracowników.

FT - Siwy.

Mecenas Darek to instytucja konkretu i rzeczowości. Przygotowany, rzeczowy, zna się na tym co robi. W mojej sprawie dotrzymał każdego danego mojej rodzinie i mnie słowa w czasie aresztowania. Raz w tygodniu był u mnie, a kumple się dziwili, że mój adwokat jest co tydzień, a jak mecenas nie mógł, to był adwokat Andrzej. Tworzą spoko profesjonalny zespół. Polecam adwokata Darka jako fachowca, adwokata, człowieka który nie obiecuje, a działa. Grupa zbrojna - kierownica, a ja na wolności. Jak się chce, to się da. Dziękuję mecenasie. Jak Pan czyta, to wie Pan - Siwy.

Radca Prawny

Ponad godzinna rzeczowa rozmowa. Przeprowadzał ją ze mną bardzo miły Pan widać, że znający branżę od podszewki. Udzielił mi wszystkich informacji, wszystko jasno przedstawione bez żadnych niedomówień. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo ciężki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Jednak udało się i już po pewnym czasie pracy w Kancelarii mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolony

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

Jerzy B

Chciałbym wyrazić moją wdzięczność dla Dr Prof. Dariusza Kotłowskiego i jego kancelarii za prowadzenie i wygranie mojej ciężkiej wieloletniej sprawy spadkowej. Mieszkając na stałe w Australii było dla mnie niezwykle ważne, aby mieć prawnika w Polsce, któremu mogę zaufać. Dr. Kotłowski nie zawiódł mnie po żadnym względem. Wraz z nim wszyscy pracownicy jego kancelarii byli zawsze profesionalni i bardzo pomocni. Chciałbym szczególnie podziękować apl adw Panu Aleksander Hul, którego wiedza i dedykacja dla mojej sprawy w ostatnich miesiącach była nieprzeciętna. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Kancelarii Dr Dariusza Kotłowskiego za ich pomoc i profesjonalizm. Jerzy B

@Jerzy B

Dziękujemy serdecznie za dane nam zaufanie! Wygrywanie spraw dla naszych Mocodawców jest naszym największym zaszczytem.

@apl. adw. Aleksander Hul

Czy wraz z kolejnymi wygranymi sprawami nie zwiększa się zapotrzebowanie na ludzi do pracy? Chciałabym wiedzieć, czy nie poszerza się teraz zespół. A jeśli to czy współpraca na B2B czy normalne zatrudnienie?

@Jerzy B

Szanowny Panie Jerzy. Odległość Australia - Polska, nie stanowi przeszkody do dbania o interes prawny Pana i Pańskiej rodziny. Przez tyle lat wszystkie sprawy staraliśmy się prowadzić wg najlepszej wiedzy i staranności. Jestem wdzieczny,że mimo ogromnej odległości, a przez tyle lat widzieliśmy dwa razy, Pan nam zaufał i się nie zawiódł. Serdecznie dziękuję za to zaufanie i polecamy się w przyszłości. Z wyrazami szacunku. DEK

Dariusz Erwin Kotłowski

Dziękuję za zainteresowanie. Bardzo proszę przesłać CV o kontakt na adres: sekretariat@adwkotlowski.pl

apl. adw. Aleksander Hul

Z tymi pytaniami należy kierować się do Sekretariatu Kancelarii, bądź też bezpośrednio do Mecenasa Dariusza Kotłowskiego. Pozdrawiam Serdecznie

Anka
@Dariusz Erwin Kotłowski

Czy spotykacie się ze wszystkimi kandydatami czy tylko z wybranymi? Chciałabym wiedzieć jakie wartości sobie cenicie i przygotować się trochę żeby mniej więcej wiedzieć czego się spodziewać.

@Anka

Proszę przesłać dokumenty o których była mowa w poprzedniej odpowiedzi i wówczas przekażemy je szefom.

Patrycja Izdebska

Bardzo polecam adwokata dr Dariusza Erwina Kotłowskiego. Prowadził moje dwie sprawy razem z adwokatem Aleksandrem Hulem, obie niedawno zakończyły sie sukcesem. Bardzo rzetelna porada i stały kontakt z klientem. Ciagle czułam się bezpiecznie, ze jestem w dobrych rękach. Adwokat dr Dariusz ma ogromne doświadczenie i moim zdaniem jest z powołania adwokatem. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności.

@Patrycja Izdebska

Dziękujemy serdecznie za wszelkie słowa uznania! To nas motywuje do dalszej ciężkiej pracy dla naszych mocodawców.

@Patrycja Izdebska

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Patrycji za tak zaufanie oraz miłe słowa. Z wyrazami szacunku DEK

Zuzanna

Jakie wrażenia mają osoby pracujące w tej kancelarii, atmosfera wśród ludzi jest jak najbardziej okej? Ciekawa jestem ile proponują nowym ludziom? Kasa wpływa na konto, jeśli tak to do którego dnia danego miesiąca?

@Zuzanna

Otmosferę tworzą pracownicy i jest ona super. Wynagrodzenia są kierowane na nasse konta do 30 dnia lub 31 danego miesiąca plus dodatki Warunki pracy są bardzo dobre. Szef pozostawia tyle samodzielności ile chcemy szanując nasze decyzje. Jest tak jak powinno być.

@Zuzanna

Odpowiadając na pytanie. Atmosfera jest zależna od nas samych. Skład jest super, właśnie wróciliśmy z wypadu z Polsat Sopot Festiwal Kabarety. Wynagrodzenie wpływa na rachunek bankowy ostatniego dnia miesiąca. Mamy swobodę w podejmowanych decyzjach. Każdy ma własne stanowisko pracy oraz narzędzia pracy. Szefowie super

Iwona
@Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Możesz jeszcze dać znać jak z wysokością tego wynagrodzenia i dodatków? Konkurencyjne są? Te wyjazdy o których piszesz w całości finansuje firma czy pracownicy sami pokrywają jakaś część?

Zuzanna

Czy kancelaria zatrudnia studentów do odbycia praktyk i przy okazji nauki zawodu w praktyce? Od samego początku studenci biorą udział w rozprawach czy są głównie od papierkowej roboty? Jestem też ciekawa czy jak ktoś się sprawdzi i spodoba właścicielom ma szansę na zatrudnienie już po skończonej nauce?

Michał Gołąbek

Polecam z czystym sumieniem kancelarię Pana Profesora Dariusza Erwina Kotłowskiego. Wszystkie informacje zostały przedstawione bardzo jasno i przyjaźnie (dla osoby nie mającej wiedzy prawniczej). W trakcie całej procedury były przekazywane informacje o każdym kolejnym etapie. Sprawa została załatwiona szybko i sprawnie.

@Michał Gołąbek

Bardzo serdecznie dziękujemy, za słowa uznania oraz ocenę naszej pracy Panie Michale. Z naszej strony staramy sie dokładać wszelkiech sił, a by sprostać oczekiwaniom naszcyh Klientów.

Małgorzata

Miło poczytać tak miłe komentarze od osób korzystających z usług kancelarii. Chciałam zapytać jak przedstawia się praca na stanowisku sekretarki/asystentki? Jakie oczekiwania ma firma wobec kandydata? Wykształcenie? Kwalifikacje? Jakie wynagrodzenie za tą pracę?

Monika S

Najszczersze podziękowania za wczorajszą ciężką sprawę z Udziałem Aplikanta Pana Aleksandra Hul.Pan Aleksander wykazał się wielką wiedzą, klasą w obronie mojej osoby.Sprawa była ciężka,ale dzięki wiedzy jaką uzyskał pracując w Kancelarii Adwokackiej Pana DR Dariusza Erwina Kotłowskiego mógł mnie bronić na najwyższym poziomie.Polecam Kancelarie Adwokacką DR Dariusza Kotłowskiego. Monika.S.

@Monika S

W imieniu pracownikom mojej Kancelarii, a szczególnie Pana aplikanta adwokackiego Aleksandra Hul serdecznie dziękuję za słowa które budują i motywują. Dziękuję z wyrazami szacunku i poważania adwokat Dariusz Erwin Kotłowski

@Monika S

Dziękuję serdecznie, bo to nas motywuje do dalszej ciężkiej pracy dla naszych mocodawców.

Mirosław

Co konkretnie oznaczają zwroty użyte w październikowym ogłoszeniu dotyczącym pracy dla aplikanta radcowskiego. Na czym tutaj polegają stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do wiedzy oraz posiadanego doświadczenia? Jaka szansa na kontynuację współpracy po odbyciu aplikacji?

Klient

Krótko mówiąc: TYTAN PRACY I KOMPETENCJI. Pozostaję pod wrażeniem.

Jolanta
@Klient

o stażystach także tu mowa? pisali kiedyś, że szukają tu do kancelarii ale nikt nie odpowiedział i się zastanawiam czy faktycznie teraz są a jeśli tak to czy mają prawo obsługiwać klientów?

Maria
@Klient

Najszczersze wyrazy wdziecznosci mojej i mojego syna kieruje do Pana adwokata Dariusza Erwina Kotlowskiego oraz calego zespolu za to ze moj syn, po tylu miesiuacach aresztu jest wreszcie w domu. Nie ma slowa ktore moglo by wyrazic nasza wdziecznosc. W tak trudnej sprawie i ciezkich zarzutach, Nikt poza nim nie wierzyl w niewinnosc mojego syna. Wdzieczna Matka. Warszawa,dn,3/02/2023 Dane dla redakcji

Kancelaria
@Jolanta

Na tak postawione pytanie należy odesłać do KRAiA wówczas odpowiedź będzie jednoznaczna w przedmiocie reprezentowania.

Iwona

Pan Dariusz to bardzo dobry i zaangażowany w sprawę adwokat. Mogłam na niego zawsze liczyćw sprawie rozwodowej oraz w sprawie karnej o niealimentację mojego byłego, szybko się ogarnął były. Takich adwokatów jest coraz mniej. Widać było róznice kiedy Pan Dariusz przebywał w szpitalu, a na rozprawie zastępowała go Pani mecenas Marta, starała się, jednak ja czułam się bardzo bezpiecznie kiedy obok był Pan mecenas Dariusz. Honorarium adekwatne do wkładu pracy i efektu. Polecam serdecznie Iwona Elbląg.

Krystian,Podziekowanie,Opinia

Merytoryczny, rzeczowy, nie owija w bawełnę, bardzo dobry specjalista od spraw karnych. Zleconą sprawę obrony z bardzo poważnymi zarzutami w jakie mnie wmanewrowano, wybronił za co jestem bardzo wdzięczny. Nie była godzina, dzień, pobyt w szpitalu , ten człowiek miał zawsze czas i radę dla moich najbliższych. Na przesluchania moje w Rzeszowie zawsze sę stawiał. Dziękuję i polecam.

Adrian

Widzę, że kancelaria przyjmuje chętnych na staż. Jest on bezpłatny czy płatny?

STUDENCI AHNS

Miło nam poinformować, że Pan profesor Dariusz Erwin Kotłowski został decyzją nas jako studentów został "Osobowością Roku AHNS" - Gratulujemy Panu Profesorowi dalszych sukcesów - Samorząd Stdencki.

Studenci Prawa i Administracji

Pan profesor to jeden z najlepszych wykładowców prawa karnego i procesowego na naszej uczelni, wymagający, życzliwy posiadający ogromny zasób wiedzy teoretycznej i praktycznej, potrafi w sposób zwięzły i logiczny wyłożyć cały materiał. Pan profesor ma zawsze czas dla nas jako studentów. Wykłady prowadzone przez niego należą do przyjemnych, zrozumiałych. Serdecznie pozdrawiamy studenci III roku prawa.

Izabela
@Studenci Prawa i Administracji

Od Was najlepiej się dowiem - czy pan prof. przyjmuje aplikantów? Może ktoś z Was odbywał ją w tej kancelarii? Jak oceniacie?

Informacja - Uwaga

Z uwagi na podszywanie się osób pod klientów poszczególnych podmiotów i podawanie nieprawdy, hejtowania w celu poniżenia w opinii publicznej dla ustalenia sprawcy pomówienia i zniesławienia, są i będą kierowane zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa do prokuratury celem ujawnienia sprawcy przestępstwa, danych personalnych, adresowych oraz numeru IP komputera z którego nastąpiło przestępstwo. Portal służy do wyrażania opinii merytorycznych, prawdziwych i opartych na dowodach. Dlatego zamieszczanie opinii przez osoby się podszywające pod rzekomych klientów, podawanie nieprawdy albo poniżanie osoby lub podmiotów w oczach opinii publicznej za pośrednictwem Internetu, jest i będzie podstawą ścigania i domagania się karania sprawcy przestępstwa.

Lodia

Stanowczy, zdeterminowany, profesjonalny i rzetelny adwokat. Ten kto wygrywa, ma wielu wrogów, zawistnych, co widać oraz można przeczytać, ale grunt by Mecenas pamiętał, że są Klienci bardzo wdzięczni.

Wojciech
@Lodia

Profesjonalny i rzetelny to świetne cechy, a powiedz jak finansowo? Czy za usługi dużo sobie życzy? Chciałbym zasięgnąć porady doświadczonego i zaufanego adwokata ale nie za miliony :)

@Wojciech

Wystarczy zadzwonić i wówczas podadzą konkretny koszt konsultacji z analizą dokumentów.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski