Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Opinie o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Wiktoria

Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie na temat kancelarii, a konkretnie stażu. Czy polecacie praktyki zawodowe w tej konkretnej kancelarii adwokackiej? W przeszłości parę osób pisało, ale nie wiem, czy to nadal aktualne. Zwłaszcza, że przez koronawirusa wiele mogło się zmienić.

Aplikanci

W życiu bywa dobrze i źle, na aplikacji zaś ciężko,czasami dostawalo się ochrzan, to jednak nie ulega jakiejkolwiek wątpliwości, że w Kancelarii adwokata prof Kotłowskiego nauczyliśmy się samodzielnej pracy, praktycznego warsztatu adwokackiego oraz nabyliśmy doświadczenia. Prof Kotłowski jak każdy człowiek miał czasami dobre i złe chwile, to jednak aplikant i pracownik jest i był dla niego po kliencie najważniejszy. Zawsze dotrzymywał słowa danego nam, traktując nas jak równych sobie.Jego mottem jakiego nas nauczył "Traktuj każdego klienta tak jak był Twoim ostatnim klientem". Dziekujemy. Wdzięczni Aplikanci rocznika 2018-2021

Małgorzata
@Aplikanci

Bardzo się cieszę, że podczas robienia aplikacji w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski można nauczyć się jak wspominasz: samodzielnej pracy, praktycznego warsztatu oraz nabyć doświadczenie. Na pewno przełoży się to w przyszłości na lepsze wyniki w pracy i ułatwi wejście do prawdziwego świata związanego z prawem. Czy ogólnie rzecz biorąc polecilibyście innym podjęcia się aplikacji właśnie w tym miejscu?

Jerzy

Warto robić aplikację w tej kancelarii?

Radca Prawny

Ponad godzinna rzeczowa rozmowa. Przeprowadzał ją ze mną bardzo miły Pan widać, że znający branżę od podszewki. Udzielił mi wszystkich informacji, wszystko jasno przedstawione bez żadnych niedomówień. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo ciężki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Jednak udało się i już po pewnym czasie pracy w Kancelarii mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolony

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

Patrycja

Czy oni wymagają ukończonych studiów ?

Tak
@Patrycja

Ja odbylam staz 6 miesieczny, niestety wymagaja ukonczenia studiow, ale nauczylam sie tam bardzo duzo. Pan mecenas prof Kotlowski to bardzo zapracowany czlowiek, jest cudowny, mily, wymagajacy, dba o wysoki standard uslug. Klient jest bezwzglednie wazny. Jak cos ktos zawalil z nas zawsze bierze na siebie wszystko. Caly zespol byl super.

Była aplikantka

Odbywałam wraz z czterema aplikantami aplikację adwokacką pod patronatem Pana mec Kotłowskiego, który był i jest to bardzo dobrym patronem i szefem, stanowczym, wymagającym oraz troskliwym i dbającym zarówno o klientów i pracowników. Słowny. Każdy miał zapewnione swoje miejsce pracy, sprzęt, kodeksy i wszelkiego rodzaju literaturę prawniczą jak również programy. Faktycznie kiedy był luz, to był luz, kiedy była praca wówczas nie było taryfy ulgowej. Pan mec. Kotłowski nigdy nie wtrącał się do naszej pracy, po prostu oczekiwał na merytoryczny efekt. Potrafił wysłuchać, ale potrafił również postawić do pionu jeśli Klient zwrócił uwagę, wówczas nie było żartów,bardzo szanuje klientów bez względu na status. Mottem Pana mecenasa było,każdego Klienta traktuj tak jak był Twoim jedynym Klientem, zaś Jego sprawę tak by była Twoją własną. To bardzo dobry merytorycznie prawnik, adwokat, nauczyciel i patron. Prawo które zna świetnie to Jego pasja. Nauczyłam się pod Jego patronatem dokładności, rzetelności, terminowości oraz dobrej organizacji pracy. U mecenasa wszystko musiało być jednolite, czytelne, terminowe,wg jasnych zasad, które na początku określił i nie było od tego odstępstw. Obecnie sama wykonuję zawód adwokata, lecz podejścia do pracy i klienta nauczyłam się od Pana mec. Dariusza Kotłowskiego. Ja dziś mogę z perspektywy czasu powiedzieć "Dziękuję Panie Mecenasie za 3 lata bardzo dobrej praktycznej i życiowej nauki. Pozdrawiam wdzięczna Kasia.

Warto aplikować? Słyszałam wiele pozytywów odnośnie Kancelarii, z resztą śledzę też karierę dr Kotłowskiego, ale nie wiem, czy sobie poradzę.

@Gość

Zależy od podejścia. Moim zdaniem warto, bo można się dużo nauczyć, a co do tego czy sobie poradzisz, to już zależy od Twojego zaangażowania i od tego ile będziesz w stanie przyjąć wiedzy. Ale raczej nie kojarzę, aby ktoś miał z tym problem. Nikt nie jest rzucany na głęboką wodę. Tu liczy się skuteczność i dobre wykonanie pracy, a nie udowodnienie komuś czegoś.

Ryszard

Widzę że znasz firmę od środka, możesz mi powiedzieć jaka panuje atmosfera wewnątrz zespołu oraz czy można tu liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Będę wdzięczny za odpowiedź.

O

Jesli chodzi o warunki zatrudnienia i moje ogólne wrażenie to powiem tak - praca jest stabilna, każdy wie co ma robić i co lezy w jego obowiązkach. Nie ma chaosu.

Kaj

Praca jest w porządku, można się w nią zaangazować i naprawde dobrze zarobić. Jestem zadowolony, że trafiłem na tą Kancelarię. Bardzo mi ona odpowiada.

Bednarek

Bardzo polecam kancelarię. Szczególne podziękowania kieruję do mec. Adriana Nowakowskiego za wielki profesjonalizm oraz za 100% zaangażowanie! Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję. Pozdrawiam, Bednarek

K

Praca ciekawa i jestem zadowolona z warunków. Wydaje mi się, że to dobre miejsce, aby zostać na dłużej.

@K

Jestem Aplikantką Adwokacką od 2018 roku i od tego czasu pozostaję pod patronatem Pana adwokata profesora Dariusz Erwina Kotłowskiego. Pragnę wskazać, że praca z Panem mecenasem daje mi doświadczenie praktyczne jak również przez ten okres mogłam poznać wszelkie tajniki pracy adwokackiej. Pan mecenas stara się nauczyć nas zarówno pracy merytorycznej, pracy z klientem, jak również pracy na sali sadowej. Jest wymagający, ale życzliwy, uczciwy. Traktuje aplikantów na równi z adwokatami i radcami prawnymi. Uczy szacunku do każdego klienta bez względu na status, osobę - mówi nam zawsze "każdego klienta musicie traktować jak by był Waszym pierwszym i ostatnim klientem z sercem i życzliwością". Wynagrodzenia jakie otrzymujemy, dorównują adwokatom. Taka opinia nie jest wyłącznie moją lecz pozostałych koleżanek i kolegów, a jest nas obecnie zatrudnionych 16 osób z którymi tworzymy super zespół. Pan mcecenas to wspaniały i dobry Człowiek, Patron i Adwokat. Adres i dane do wiadomości redakcji.

Erwin

Czy w firmie można odbyć staz podczas studiów ? Ktoś był na takim stażu ?

Gabriela

Agencja profesjonalna. Widać, że zależy im na Kliencie. Przynajmniej ja odebrałam takie wrażenie.

Aktualna

To moje drugie doświadczenie zawodowe i zdecydowanie lepiej czuję się w tej Kancelarii niż w poprzedniej. Przede wszystkim ze względu na atmosferę, bo na załogę zawsze można liczyć i każdy się wspiera (oczywiście w miarę możliwości). Trzeba być samodzielnym, to fakt, natomiast w momentach, gdy potrzebowałam wsparcia, nigdy nie zostałam zignorowana. To naprawdę duży plus w branży, która bywa bezlitosna. Polecam to miejsce.

Rzetelnie
@Aktualna

To prawda, trzeba przyjść i zobaczyć. Zgadzam się - trzeba mieć głowę na karku i potrafić działać pod wpływem stresu, w razie potrzeby, ale na teamie mozna polegać.

Antoni
@Rzetelnie

Wasze opinie wyglądają bardzo obiecująco, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy osoba, która rozpoczyna niedługo studia na kierunku prawa, może załapać się na staż bądź praktyki w tej kancelarii? Napiszcie, proszę, czy istnieje taka możliwość.

Bzdury piszesz zawsze 30 minut są przed rozprawą by wesprzeć to jest klasa.

Anna...
@Karolina

...Prawda jest taka, że jak się rozwodziłam, to miałam masę problemów z byłym mężem i gdyby nie wsparcie i konsekwencja adwokatów, to chyba bym nie miała siły, żeby dopiąć to wszystko do samego końca...

M37

Dla mnie Kancelaria jest naprawdę w porządku. Kilka razy już wyciągali mnie z bagna, a teraz na stale z nimi współpracuję, ponieważ prowadzą sprawy mojej firmy. Także ja uważam, że jesli chodzi o te kwestie to wywiązują się bez zarzutu. Ja przynajmniej nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów - mowa o Kancelarii na Towarowej.

Hubert
@M37

W sedno, oni naprawdę potrafią zdziałać cuda na sali sądowej. Ja kilka lat walczyłem z własną siostrą i ciągaliśmy się po sądach nawzajem zanim trafiłem na Towarową i rozwiązali nasze problemy.

Z oddali

Kancelarię polecam. To bardzo dobre miejsce, aby zapoznać się ze środowiskiem prawniczym. Mnie wiele nauczyło i będę je serdecznie wspominać mimo biegu lat i przeprowadzki za granicę.

APLIKANT OBECNIE ADWOKAT

PRACOWAŁEM U MECENASA PRZEZ CAŁĄ APLIKACJĘ,BYŁ MOIM PATRONEM,WIĘC TO CO CZYTAM NIE MA W 1 PROCENCIE POTWIERDZENIA. ROZMOWA Z KLIENTEM ZAWSZE BYŁA W SKŁADACH 2 OSOBOWYCH, KLIENT NAJWAŻNIEJSZY, Z KAŻDEGO SPOTKANIA NOTATKA Z OCZEKIWANIAMI KLIENTA, PRZYDZIELONY DO SPRAWY REFERENT. GŁÓWNE DECYZJE I USTALENIA W POROZUMIENIU Z DWOMA PRAWNIKAMI. WYNAGRODZENIA TERMINOWE, KULTURA. TO PRAWDA CZASAMI KTOŚ CZEKAŁ Z GODZINĘ ALE TO DLATEGO ŻE MECENAS SŁUCHAŁ DO KOŃCA, WYJAŚNIAŁ BY KLIENT ZROZUMIAŁ. AUTOR WPISU O CZEKANIU 3 GODZINNYM TO OSOBA KTORA PO PIERWSZE BYŁA KARANA KILKA RAZY I CHCIAŁ CUDÓW PO WYROKU ŁĄCZNYM KOLEJNE PRZESTĘPSTWO I KOLEJNA SPRAWA. TERAZ ZRESZTĄ WIDAĆ JAK CENI SOBIE CZAS WKLEJAJĄC TE SAME BZDURY. MECENAS TO RZETELNY PRAWNIK. I NIE KORZYSTA Z FIRM BY BUDOWAĆ SOBIE OPINIE BO NIE NA TO CZASU A OCZEKIWANIE ŚWIADCZY O TYM ILU MA KLIENTÓW. TSK WIĘC MARTWIĘ PSEUDO APLIKANTÓW WPISUJĄCYCH SIĘ NA INNYM PORTALU BOWIEM APLIKANTÓW BYŁO NAS 6 Z CZEGO 3 JEST PO APLIKACJI JUŻ , ZAŚ 4 TO STAŻYŚCI. TYLE REWELACJI. ABY UZUPEŁNIĆ TO WYPOWIEDZEŃ UMÓW BYŁO 4 ZA CAŁY OKRES MOJEJ PRACY, KTÓRĄ WSPOMINAM BARDZO MIŁO. PEWNIE USŁYSZYMY ŻE WPUSU DOKONUJĄ PRACOWNICY, ŚPIESZĘ DONIEŚĆ NIE MIELIŚMY CZASU I PEWNIE NIE MAJĄ BY ZAJMOWAĆ SIĘ GŁUPOTAMI. JAK TO MECENAS MÓWI MIARĄ SUKCESU JEST ILOŚĆ JEGO WROGÓW. TYM RAZEM WPISU DOKONUJE PO WCZORAJSZYM ŚLUBOWANIU ADWOKAT KTÓREGO PATRONEM BYŁ TEN NIEDOBRY I ZŁY ADWOKAT KOTŁOWSKIM A Z KTÓRYM ZAMIERZAM WSPÓŁPRACOWAĆ PO ZGŁOSZENIU DZIAŁALNOŚCI. POZDRAWIAM BYŁA APLIKANT OBECNY ADWOKAT.

D

Zapewniam Cię, że z pisaniem pism procesowych nie mamy najmniejszego problemu, a standardy utrzymane w Kancelarii są wysokie. Podejrzewam, że ten wpis musiał być pisany pod wpływem silnych emocji. Nie oceniam.

Antoni
@D

Napisz, czy obecnie są przyjmowani aplikanci, żeby odbyć praktyki studenckie i mogą później liczyć na dłuższą współpracę z kancelarią?

Wado
@Antoni

Próbować zawsze można. Jeśli jesteś dobry to zostaniesz. Liczyć na współpracę można, ale oczywiście to zależy od stopnia zaangażowania. Mi się udało, ale naprawdę się przykładałem do obowiązków.

Mateusz Radom

Rzetelny, mega konkretny, bez owijania w bawełnę facet z klasą i celem. W rozwodzie,podziale majątku niezawodny i bardzo lojalny. Wielki szacunek.

Wiktoria
@Mateusz Radom

Podzielam tą opinię bez dwóch zdań. To człowiek o silnym charakterze i budzi szacunek na sali sądowej, dlatego jest tak skuteczny.

Xxx

Praca ciekawa, pracodawca rzetelny. Ja jestem zadowolona. Można dobrze zarobić, a klientów jest dość sporo.

Bażant

Myślę, że jak ktoś chce się czegoś nauczyć, to tu dostaje taką szansę. Fach do łatwych nie należy, ale przynajmniej można zdobyć doświadczenie. Nie ukrywam, chciałbym sam mieć kiedyś własną Kancelarię, ale póki się da, to chcę tu zostać jak najdłużej, żeby nauczyć się jak najwięcej.

Halo
@Bażant

No wiesz, nie było łatwo się tu dostać, więc to tez o czymś świadczy. Mi jest tu dobrze i nie myślę o zmianach, przynajmniej na razie. Póki atmosfera jest ok, pieniądze się zgadzają i mam możliwość rozwoju to jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Adwokacka DR Dariusz Erwin Kotłowski