Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Prawda jest tak ze kierownictwo do poziomu kier. Zmianowego boi sie ,,gory,,. Musi byc zielony pasek na ipc, duzo dobrych czesci, a wiadomo ze albo dobre albo duzo. maszyny sa stare, podkrecone na maksa, jest wiele reklamacji zewnetrznych. Normy halasu przekroczone, wyciagi slabo albo wogole nie ciagna, mgla olejowa na hali, pracownicy to wdychaja. A z drugiej strony pracownicy siedza po kiblach i pala, kazdy kladzie lahe na robote, jak to mowia ,,ma wyje....,, . Ogolnie robota nie jest zla tylko to parcie gory na maks czesci o dobrej jakosci. Tak sie nie da - albo duzo albo dobrze, na spokojnie. No i ostatnia kwestia - wiekszosc pracownikow nie ma pojecia co produkuje, wiec jak ma to robic dobrze.

cienki bolo
@pracownik

W kiblach palą głównie ci którym i tak nic nie zrobią. System max ilość max jakość jest ustanowiony specjalnie po to by szeregowych pracujących przy maszynach obciążyć winą. WYŁĄCZNIE ich. Stek bzdur, kupa papierków, szkolenia to jedno. Rzeczywistość przy maszynie to drugie. Nie ma tłumaczenia. I tak twoja wina.

ziarno!prawdy!

Wiele można w tej firmie usłyszeć i dziwnych rzeczy zobaczyć. Po przepracowaniu 8 h większość ma dość - wykańczalnia fizyczna i psychiczna. Szkoda gadać liczy się tylko wydajność ,produktywność !!! Ludzie tworzą tam dziwną atmosferę żenada :(

chłodnym okiem

Helmucie . to ,ze ty nie słyszałeś ,to nie znaczy ,ze takiego faktu nie było. W tej firmie niewiele się słyszy ,oprócz poleceń,a ludzi jest ok 2 tysięcy.

Helmut

Witam, Przeczytałem, ten artykuł. Nie jestem jakimś super zadowolonym z pracy w Haeringu, ale niestety dużo tam bicia piany pod media. Jest dużo prawdy z którą muszę się zgodzić, ale... NIe słyszałem żeby ktoś UMARŁ z powodu przeziębienia, a musiał przyjść do pracy. Jak coś puszczamy w sieć bądźmy uczciwi, bo sami staniemy się jak ONI. W Haeringu nikt z nikim sie nie cacka, ale prawda jest taka, ze nie traci się pracy z dnia na dzień. Większość ludzi sama odchodzi, rzadziej są zwalniani, tym bardziej że są problemy z nowymi kadrami. Pozatym, nigdzie nie jest napisane że ktoś musi tu pracować!!! Nie podoba się to droga wolna i nie narzekać!!!

kier
@Helmut

Te kierownik odpuść sobie takie smutne teksty.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kucharz

Zmuszą was do tych obiadków nie do takich już rzeczy zmuszali,jeszcze będą was karmić za kierownika za prezesika za premie za... :)

Maly

Szkoda że firma wcześniej przed wybudowaniem jadłodajni nie przeprowadziła badań jakie sa oczekiwania społeczeństwa tam pracującego.. wtedy zarząd miałby zarys tego czego ludzie naprawdę oczekują czy jakiś rarytasow gdzie normalnie stoluje się kierownictwo za 20-25zł czy zwykłych domowych obiadów w cenie normalnej jadlodajni w granicach 12zł i wtedy dofinansować takowy posiłek np . W 70% . Teraz mieć pretensje do ludzi ze nie chcą jeść. Nie trzeba się długo zastanawiać by znać powody. M.in : Porównując stosunek zarobków do tej ceny w PL a DE ( czy tam pracują inne ręce lepsze?) Zgadzam się albo powinno się podnieść zarobki albo znacznie obniżyć koszt posiłku.. kolejna sprawa to komu chciałoby się wychodząc po 8godzinach ciężkiej pracy stać przy kolejnym czytniku by odbić się i moc zjeść posiłek razem z ok.700osob po zmianie rannej zamiast jechać na obiad w gronie rodzinnym . Ludzie po pracy chcą odpocząć od niej a nie przez kolejny czas widzieć te same twarze i wyczekiwac posiłku.. jestem pewien że nie jedna restauracja byłaby w stanie zrobić upust na obiad dwudaniowy wykupując u nich karnet na np.20 dan w cenie ok.10zł i to z możliwością np.zabrania drugiego posiłku dla małżonka czy dziecka na wynos (tam nie ma problemu z sanepidem) ewentualnie z dowozem na konkretną godzinę w cenie 3zł.. na terenie miasta. Uważam że to był zły start z ta ankieta ludzie się zrazili i chyba już tak zostanie. Proponuję w tym miejscu by lepiej powstało centrum darmowej rozrywki dla pracowników by mogli np w weekend przyjść z rodziną i się rozluźnić odpocząć czy to w formie kawiarenki z kręgielnia czy np. Kinem bądź też obiekt z basenem ... Bo szkoda takiego miejsca by świeciło pustkami .. Ps. Mógłby zarząd pomyśleć nad jakimś przedszkolem dla dzieciaków to pewnie zdało by egzamin. Miło jakby firma pomyślała o ułatwieniu życia setki pracowników tak żeby było im lżej , żeby wiedzieli ze pracują w renomowanej Niemieckiej placówce znanej na cały świat.. żeby poczuli się tak samo jak Ci wszyscy pracujący w Firmie Haering w innych zakątkach świata .. Bo ludzie chcą pracować i godnie żyć .. pozdrawiam

q
@Maly

W tej firmie nie ma zwyczaju pytać się o zdanie zwykłych pracowników. Oni są od wypełniania poleceń bez dyskusji. Zły przykład płynie z samej góry. W obecnym kształcie spraw nie wróżę tej firmie długiej bytności na rynku. W normalnym układzie można by porozmawiać z kierownictwem, bez wyciągania spraw na forum publicznym, ale prawda jest taka że po takiej rozmowie zostanie się się bez pracy. Bezrozumne dążenie do maksymalizacji produkcji za wszelką cenę coraz częściej ma wpływ na jakość. Próby regulacji tego zjawiska poprzez wprowadzenie coraz większego rygoru graniczącego z absurdem to rozwiązanie które będzie przynosiło więcej szkody niż pożytku.

jablon

Też chętnie bym ją poznał bliżej ale w pracy nie ma możliwości pogadania z nia bo zawsze z kimś jest .Fajna laska z niej a o oczach jakie ma to już nie wspólne.Dajcie jakiś kontakt do niej.Tyle wiem że na imię ma Kasia

na zwierzyne polujesz?
@jablon

To umów się z nią po pracy ,albo daj sobie spokój. Albo jesteś mężczyzną ,albo nie.

krasnal

Wam to jeszcze niech wybudują noclegownie jakąś żebyście się przekimali na szybko i z roboty możecie nie wychodzić:)

Adler

Co obiadków, Panie Jacku, są trzy wyjścia: 1.robimy cenę jak w Niemczech czyli 3 złote, 2.zostawiamy cenę 10 zł, ale podnosimy zarobki do poziomu jaki mają Niemcy w Haeringu czyli 10 000 zł, 3.Je Pan sam, ...no może jakiś kierownik przyjdzie żeby nie podpaść.

aron

Zna ktoś ta najmłodszą panią co sprząta?może jakiś kontakt ktoś do niej posiada?

Hart

Jak tam cena za obiadki:)? 10 zł to chyba najdrożej w mieście?

Losiu

Czy dawali pity bo w tamtym roku pracowałem ale na razie mi nie przysłali

kroll
@Losiu

Mi przysłali juz w stycznniu:)

b

hej, mam pytanie . Czce dosać się do haringa ale w bubsheim gdzie złożyć podanie, może ktoś tam pracuje, moźe znacie kogoś

@b

znam wszystkich

xxxxxx

do 10 najpozniej

Mikron

I jak? Są zmiany? Doszły nowe maszyny? Są podwyżki?

gm

Teraz to już nic nie przyjdzie

abdal

przyszly jakies nowe maszyny?

jag

przerwa trwa 15min a przy takiej liczbie pracowników od ponad roku nie ma stołówki, więc nie ma możliwości, żeby zjeść jak człowiek.

lala

Magazynu stali ?

Chyba ci sie firmy pomyliły :) Ta firma nigdzie nie wystawia ofert pracy tacy są rozchwytywani ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska