Haering Polska

Bydgoszcz

Opinie o Haering Polska

seba

miks, jakies szkolenia sa, ale nie na kazdym stanowisku. Teraz szukaja w ogóle inżyniera projektu. To wymagają wykształcenia wyższego technicznego z dziedziny obróbki skrawaniem lub pokrewnego, znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności współpracy z zespołem.

nieklos

anonim - 2011-01-23 11:57:16 pochwal sie kmiocie kielecki kogo masz na sumieniu. Tak, kogo bo to byl juz czlowiek !!WEZWANIE DO ZAPRZESTANIA NARUSZEŃ DÓBR OSOBISTYCH. Żądam Pańskich przeprosin oraz przyznania , że celowo i świadomie rozpowszechniał Pan w/w nieprawdziwe informacje. W innym przypadku nie pozostawi mi Pan wyboru i zmusi mnie do drastycznej interwencji w Pańską jakże błyskotliwą karierę . Odpowiednie organy zajmią się Pańskim \"przypadkiem\".

kabat ?

spadaj leszczu. cienias jestes i nawet szczekac nie potrafisz.

hehehe

Prawie się wywróciłem jak to przeczytałem.Chyba to któryś kier.musiał pisać :)komedia.pozdrawiam

Zostaw opinię o Haering Polska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Haering Polska