Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Polak

Dokladnie. Ostatnio jakiś gość z multistarow złożył wypowiedzenie za znęcanie się nad nim przez przełożonych. A więc jeżeli to prawda to widać jak oszolomy którzy dostaną telefon służbowy i myślą że są bogami (nie uragajac bogom) traktują ludzi.

cnc
@Polak

Ale mam nadzieje ,że jak prawda to sprawa trafi do sądu bo jak nie to znaczy ,ze dajecie się tak traktować.

Piotrkowianin

Co niektórzy kierownicy pracujący od 13 lat czyli od początku zakładu w Piotrkowie nie znają niemieckiego, ba nawet nie rozumieją komunikatów w języku niemieckim wyświetlanych przez maszynę. I tutaj powstaje pytanie - jakim cudem osiągnęli stanowisko kierownicze? Bo za wiedzę napewno nie....

Piotrkowianin

Nie ważne co umiesz i jaką masz wiedzę. Kierownik ma zawsze rację. A weekendy obowiązkowe bo jak nie to brak premii i na rękę mniej niż 2 tysiące. Czyli trzeba zapierniczac non stóp aby zarobić i aby szef był zadowolony.

Polak

Premie około 500 zł brutto na Mikronach. Wszystkie dni weekend'owe czyli 30 dni pracy w miesiącu z premia daje około 4000 na rękę przy stawce 17 brutto.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
antonii

Wiec ok 1700 bez weekendów? a jak wgl premie?

idz Pan w ch...

11,50 Brutto nie bedziesz robił w weekendy to gó*no zarobisz

antonii

11.50 na reku juz?

idz Pan w ch...

Atmosfera do bani na początek 11,50zł

antoni

jak wgl w tej pracie z atmosfera i idzie zarobic ? ile jest na godzine na poczatku?

opa

Z tego co mi wiadomo to owszem wszystkie stare maszyny GM maja byc na delcie a tu maja przyjechac nowe Schutte ale co z pracownikami to nie mam pojecia .

heron

Co do maszyn to podobno stare gm laduja na delcie wraz z pracownikami ?

karol

nie wiecie moze czy w ostatnim czasie przyjeli kogoś na sortownice?

xyz

mam takie pytanie odnośnie nagany? ona jest ważna rok czyli mam rozumieć ze przez cały rok nie będę mieć premii a takze podwyżki? krótko tu pracuje i nie wiem jak mam to interpretować

asss

przyszły jakies nowe maszyny? na jakich dzialach?

zm
@asss

Najwięcej przyszło nowych znajomych, oczywiście do niemęczącej i bezstresowej roboty na dobre działy. Przeciętna długość zatrudnienia? Będzie może około roku?

o

Co prawda to prawda chocbys na rzesach stawal jak cie przelozony nie lubi to zrobi wszystko by ci bokiem praca wychodzila :(

ona

A czy wiadomo cos o jakis podwyzkach szykuja sie czy nie bardzo ? Prosze o normalne odpowiedzi a nie jakies glupoty . Z gory dzieki

ech
@ona

Powinni coś dać, bo od 1 stycznia wzrasta minimalna pensja i te 11,50 nie da minimum.

Krzych
@ech

No dokładnie i w tej firmie zawsze żle zawsze mało i zawsze się o coś przypierdziela co za system taki niewolniczy

na Swieta dostaje się bony pieniezne, tzn. okolo 1000 zl w gotówce

assaa

co dostaje sie na swieta?

paletyzer
@assaa

Dodatkową prace do domu :)

wolfram

Na jakie działy dostaliście się w ostatnim czasie , Proszę o normalne odpowiedzi .

Vladi

Tak właśnie jest, idealna praca dla tej Pani skoro nie potrafi czytać ze zrozumieniem. A Śledź z Piotrkowa takich najbardziej pragnie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska