Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Jola

Witam. Dostałam dziś telefon od Heringa. Proponują mi dwuletni staż zawodowy na stanowisko technik - mechanik. Co o tym sądzicie?

gm
@Jola

Szkoła znaczy się? Jak dla mnie szkoda czasu ale jak chcesz :)

dojczland
@Jola

Jola, Wika a ja dostem telefon że mam przychodzić do pracy w każdy weekend bo jak nie to po premii albo wylatuję z roboty. My tu nie potrzebujemy takich co nam brużdżą ty polski murzynie, zagrzmiał w słuchawce władczy i nie znoszący sprzeciwu głos ;) A miało kur...a być tak pięknie.

Wika

Witam. Dostałam właśnie telefon z Heringa z propozycją dwuletniego kursu zawodowego technik-mechanik. Co o tym sądzicie?

ntf

W odbycie chyba byłeś i kupę widziałeś. Przestań ty i inni wazeliniarze promować ten zakład. Świat nie kończy się na gałkowym folwarku., bo tym definitywnie stała się ta firma po śmierci jej założyciela. Tu tyra się weekendy bo bez nich można liczyć tylko na najniższą krajową. Premii nie liczę bo można ją stracić. pod byle pozorem. Burasom wsiowym i chamom miastowym to nie wadzi. Dobrze kablujo, to majo ...

ntf

ech

W tym zakładzie kobiety pracują głownie na tzw. QS. Czynności, które tam wykonują, to głównie oglądanie pod mikroskopem części i szukanie uszkodzeń; dodatkowo dla niektórych detali ręczne wykonywanie pomiarów. Drugi dział gdzie pracuje dużo kobiet, to tzw. wyrywka. Pracuje się na hali maszyn i kontroluje w sposób wyrywkowy (stąd nazwa) detale wyprodukowane przez operatorów, sprawdza się wymiary i jakość powierzchni. Jest to praca na trzy zmiany, w przeciwieństwie do QS, który robi tylko na dwie zmiany. Ogłoszeń na te stanowiska nie ma nigdzie, dokumenty składa się bezpośrednio do zakładu.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
XXX

W maju 2016 roku zwolnilem sie z tej patologi pracowalem 4 lata. Hala GM, schutte. pracuje.... tam gdzie reszta ktora sie zwolnila. Najlepsza decyzja jaka dokonałem. realia, reszta przyjdziesama.

pie rdol cie się bu raki

W powietrzu na halach panuje atmosfera olejowo- kurzowa. Hałas dokucza nawet jak się ma założone stopery. BHP tu nie uświadczysz na stanowisku pracy przy maszynie. Atmosfera interpersonalna fatalna. Chamy brylują. Ostatnio wymyślili sobie ankietę. Imienną, oddawaną do rąk przełożonemu. Badają nastroje wśród zwykłych pracowników jakby nie wiedzieli co w tej firmie myśli się o co niektórych kierownikach i majstrach.

kiedys GM

Atmosfera w firmie do bani bo w firmia Haering to obóz pracy gdzie ludzi traktuje się jak robotów wiem bo pracowałem pare lat . Kierownictwo i zarząd polski do bani wydaje im się ,że sa wielcy a to sa chamy i jak co którego na mieście czasem spotkam to ma taki głupi uśmieszek jak by prosił nie bij w pracy tacy musimy byc :) To albo jestes skur...yn cały czas albo jesteś piz.a z wypranym mózgiem. I jeszcze jedno w Haeringu panuje opinia ,że w Piotrkowie nic lepszego nie znajdziecie podpowiadam aktualnie trwa rekrutacja do najstarszego zakładu w Piotrkowie zajmujacego się obróbka skrawaniem na wejściu z doświadczeniem 16 zł. a w haeringu ile teraz daja 12,50 czy 13 :) Nie róbcie z siebie niewolników .

Nina
@kiedys GM

Sorki ale jaki to zakład ? Nie jestem z tad a do tego mam 20 lat i nie bardzo się orientuje o jakim mówisz :( przyjmują może dziewczyny do jakiejś kontroli lub coś takiego ?

@Nina

Nie Nina dziewczyn do kontroli raczej nie przyjmują u nas kontrola inaczej wygląda niż u was jak coś to do biur raczej :)

@Nina

wieheisster

Słyszał ktokolwiek pocztą pantoflową o nadchodzących masowych zwolnieniach z pewnego wydziału? Może zwalniający się by pomyśleli i wykonali pewien prosty, dla nich już nieszkodliwy krok by reszcie ogółu żyło się lepiej?

@wieheisster

Jakie zwolnienia, z jakiego wydziału?

Polskaafrykadzika

Ty myśleć źle.Ty uważać że oni teraz zatrudniać studentów na wakacje. Twoja nie rozumieć że to nie znak że być dobrze teraz w firma, tylko że oni nałożyć duża norma i jeden pracownika robić duuużo więcej za ten sam pieniądza. Po wielbłąda im zatrudniać nowy pracownik wtedy? :/

Pan ktoś

Firma Haering nie jest zła wręcz przeciwnie / pracowałem tam od samego początku istnienia / ale ludzie na stanowiskach kierowniczych nie mają w ogóle kwalifikacji. W tej Firmie awansuje się tylko metodą donoszenia a nie praktyką czy wiedzą a to jest potwierdzone. A tak z innej beczki - dlaczego taka prężna Firma robi wszystko z normami ISO, TS jest zawsze naj, naj a przed Boschem ukrywa niektóre detale podczas audytu czy kontroli ?

cnc 1
@Pan ktoś

Piszesz ,ze nei jest zła to dlaczego już nie pracujesz:)?

@cnc 1

Praca nie jest zła tylko kierownictwo i ................ do wymiany. Maszyny są nowoczesne ale za mocno podkręcone - to wina kierowników bo ciągle więcej i więcej / zysk rośnie / a ludziom nic. A nie pracuję bo wiem coś nie coś jak robi się na "górze". Wszystko pod okiem Pana .......... nawet sprawy ustawiane są pod kątem "najlepszej firmy".

Polak
@Pan Ktoś

Tak, nowoczesne, rismatic z 1989 roku, albo gildemaister starszy o kilka wiosen. Fakt kierownictwo jest dziwne, conajmniej ale to presja gory aby jak najwiecejczesci zeszlo. A jakos , zawsze powiedza ze to wina operatora. A jest to wina starych podkreconych maszyn z ranimi chinskimi narzedziami.

nika

Wiecie czy są teraz przyjęcia? i jeśli tak to na jakie stanowiska?

cnc 1

Na produkcji nie ma klimy gorąco jak w piekle bo w sumie Haering to piekło

misia

ja caly czas pisze o dziale kontroli jakości, proby wyrywkowe!!

gm operator

Prace biurową jak się prześpisz z kim trzeba to się załapiesz :)

misia

ja mam iść na próby wyrywkowe, to tam tez sa jakies normy? myslalam, ze po prostu sprawdzasz to co ci dadza na dany tydzień i tyle.

@misia

Tzw. wyrywka pracuje na trzy zmiany , przy obrabiarkach, w hałasie, gorącu, tłuszczu(oleju i chłodziwie) i smrodzie (oleje, chłodziwa, spoceni operatorzy). Sprawdzać należy wymiary oraz jakość powierzchni. O ile wymiary to dość proste (choć przy niektórych detalach jest ich kilkanaście), to szukanie gratu, stopni, karbów, korozji nie jest już takie oczywiste. Wyrywka pracuje także w innym systemie - o ile inne działy maja zmiany cofające (noc - popołudnie - rano), to wyrywka jako jedyny dział ma zmiany postępujące (rano - popołudnie - noc) mocno to utrudnia zawiązanie tzw. spółdzielni dojazdowej.

Misia
@ech

A jak jest na tym dziale z premia? jaki jest max? i jakiej stawki można oczekiwać np. po roku pracy? i to prawda ze zawsze co roku każdy dostaje tutaj podwyżek?

Majster

(usunięte przez administratora) o 14:10 jaja ugotowaly sie na twardo. Za goraco na hali dla czlowieka, wiec nie dziw ze maszyny sie wylaczaja z przegrzania.

x

Nikogo z góry nie obchodzi jak się czuje zwykły pracownik. Zawsze można wezwać karetkę i po sprawie. Przyjdzie następny na twoje miejsce. W tej firmie liczą się TYLKO częśći. Dużo części to duuużo kapuchy dla Bonzów.

t

Zmiana dyrektora i po problemie

@t

Dokładnie masz rację - zmiana na 1000% poprawiła by panującą tam atmosferę /a potem innych, którzy tylko donosili Panu ...... /

Pan ktoś
@Pan Ktoś

Najbardziej donosi "czerwona twarz" i "długi kinol' Pozdrawiam

Klamka
@Pan ktoś

Kinol to wiem a kim jest czerwona twarz?

@Klamka

inicjały P.P

ech

Gdzieś podobno jest... Z tego co mi wiadomo, jest tam gdzie potrzebne są warunki sterylne (laboratorium pomiarowe, polernia sterylna, kontrola wzrokowa wybranych detali). Nie ma jej na pozostałej części produkcji i kontroli, gdzie w czasie upałów temperatura dochodzi do 40 stopni i wentylacja jest za słaba...

to nie to
@ech

45 stopni na dziale GM jest teraz a komu to zgłosisz słyszał ktoś kiedyś żeby niewolników wysłuchano :(

ech

Zaczynają się upały, na halach temperatura wzrasta i kierownictwo dużo mniej się kręci po zakładzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska