Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Troll z kierownictwa...

Wszystkie.

sdasghdhdhoyrt

Liczba normalnych godzin (bez tych weekendowych) w miesiącu * stawka godzinowa Liczba godzin weekendowych płatnych 100% Premia, a właściwie jak ktoś pisał nagroda jest uznaniowa więc uznaj że jej nie ma. Zakładając że jesteś nowy to 12,50 na godzinę. Policz to i od otrzymanego wyniku odejmij ok 30% bo tyle z pensji odchodzi na rozmaitych złodziei. Prosta matematyka. A najlepiej szukaj pracy w innym miejscu bo szybko pożałujesz decyzji.

q.

Na czas określony-3lata. Ostatnio na zebraniach cmentarna atmosfera i debilne teksty : co znacie tylko swoje prawa? Pogadaj tak na ulicy cwaniaczku to zobaczysz ... Znowu audyt, a sami przełożeni zagubili się w mnogości tworzonych przez siebie procedur. Jak zwykle panika, maluje się przysłowiową trawę na zielono bo nimiec idzi i będzie kuntrola. Mogo premie uwalić. A to nie ochłap który dostaje szeregowy pracownik. A tych doświadczonych coraz to mniej. Jeśli zaś chodzi o Ukraińców to jak zaczną ich zatrudniać to firma natychmiast powinna oddać państwu Polskiemu wszystkie uzyskane korzyści z tytułu lokalizacji w ŁSSE. Trzeba trzymać rękę na pulsie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zenek

wyzysk jakich mało.coraz wiecej ludzi sie zwalnia. i to glownie osoby z doswiadczeniem. z 4 sobotami jak sie człowiek pilnuje zeby byla premia to na GM ok 3 tys powinno sie wziac.Ktos mi powie ze zarabia 1500 zl i zebym nie narzekal.za ta robote i ten kierat co tam jest tyle powinno sie miec na dzien dobry. 3 maszyny, latem 45 stopni na hali, bieganie wokolo nich i teksty majstrow typu wlaczaj maszyne i nie widziwiaj nawet jak leci zlom. Sam na siebie musisz liczyc, majster jeden z drugim oparty o biurko i ma cie w du... a na koniec jak przyjdzie z wykresami jak maszyna szla to z ryjem czemu tu i tu stała.NIE POLECAM NIKOMU. Lepiej pizze rozwozic za mniejsze pieniadze chyba ze ktos lubi jak go ponizaja i jada z nim codziennie. Juz poskładalem dokumenty do innych firm, czekam na odpowiedz.mam nadzieje ze niedlugo uciekne z tego kołchozu

SoloHans

Nie wiem jak Wy, lecz oczekuję do stycznia na wysokość podwyżki. Będzie za mało? Spierdzielam (jak wiele osób zresztą), konkurencja nie śpi, są fajne zakłady blisko. A pracownik, który poszerza swe kompetencje winien być ceniony. Zakład musi się nauczyć, że taka, zła polityka w stosunku do pracownika jest krótkowzroczna (wiele można wyliczać, np. ucinanie premii za urlopy, jestem w stanie zrozumieć uwalanie jej za L4, które we większości przypadków są fikcyjne), jeżeli chcą to niech sprowadzają ukraińców, którzy będą straszyć drugim Wołyniem. Szkoda mi ludzi, którzy wierzą mitomanom ile się tutaj zarabia i łapią się na tej propagandzie. Tutaj się tak naprawdę zarabia 1500-1700 netto, więcej wiadomo: nadgodziny i premia co łaska. Nie mówię o tym by kasować 3k, ale 2 na rękę bez premii-bicza i bez weekendów jest zdrowe.

Ehh
@SoloHans

Ehh... stare maszyny, tanie chinskie narzedzia, brak czesci zamiennych, realia haering polska. Mgła olejowa na hali, chemia z ecm w powietrzu. Jak szanujesz własne zdrowie to uciekaj stamtąd.

trochę dumny, trochę zmieszany

A moja żona pracuje na produkcji od kilku miesięcy i już więcej niż ja zarabia. Zdziwienie moje jest wielkie a i ego się odzywa.

ech

W tym zakładzie nie ma premii, są nagrody kierownika. Premia jest umocowana w kodeksie pracy i nie można jej tak łatwo pozbawić. Nagrodę można zabrać za niewinność - nie podoba mi się twoja gęba i nie dostaniesz nagrody. Tak tłumaczą to kadrowcy przy przyjęciu do pracy. Co do zarobków - na okres próbny dają teraz całe 12,50 PLN brutto, po okresie próbnym dodają złotówkę lub półtora złotego. Pomnóżcie to przez liczbę godzin roboczych w miesiącu, następnie przez 0,7 (relacja pomiędzy pensją brutto i netto) - ile wychodzi???

onnu
@ech

12,50 to w magazynach już dają 15 zł za przewożenia palet z miejsca na miejsce :)

aaa.....

W każdym tygodniu, nieraz już od poniedziałku wiszą na działach listy weekendowe. Jak maszyna jest rozpisana na weekend to przełożeni łażą za tobą i "motywują" do wpisu. Jak jesteś oporny-czyli masz swoje plany na de facto dni wolne od pracy to odbywają się różne dziwne rozmowy z przełożonymi. Nie musisz przecież tu pracować, wiesz jak jest w tej firmie itp. przemowy. Jak dziwne rozmowy nie skutkują to bywa że wpiszą się za ciebie fałszując tym samym twój podpis. I co zrobisz? PIP musiałby tu robić naloty co weekend to by się przekonali. Ale państwowych urzędników nie interesuje łamanie praw pracowniczych. Oni w weekend mają wolne.. TEN pracodawca jest w PT nietykalny. I tyle. Takie życie.... Nadgodziny są płatne 100% ale im więcej ich zrobisz tym mniejszą masz premię. Tak to działa. Po co płacić murzynom premie jak i tak "dobrowolnie" przychodzą pracować w wolne dni?

już nie gm

Najnizsza krajowa +premie nie liczył bym tak szybko na premie + nadgodziny w większości obowiązkowe

Juz nie gm

Bo to jest takie niewolnictwo w wydaniu kapitalistycznym mądrzejsi i bogatsi wykorzystują biedniejszych i głupszych ,a że się nie buntuja to ich cisną coraz bardziej proste.

kara
@Juz nie gm

Nie myl mądrości z cwaniactwem. W heringu rządzą cwaniacy co naginają prawo pracy, codziennie teksty typu wiesz jak tu jest. Ale panowie cwaniaczkowie -dobre czasy dla was już się kończą. Ogólnie nie polecam tego zakładu, starajcie się go traktować jako ostateczność.

już nie gm
@kara

Pisałem o dyrekcji/właścicieli z Niemiec ,a ci nasi cwaniaki to tacy typowi kapo jak by dostali rozkaz prądem ich poganiajcie bo za wolno robią to by tak robili i by ci mówili wiesz jak tu jest . A jak jest frajer frajerem pogania i tyle.

Maciek
@już nie gm

Dokładnie. Kolega wyjechał do Niemiec,całkiem inna atmosfera ,tutaj można dostać nerwicy

yu

dokładnie, zupełnie inaczej by się pracowało, gdyby nie ta presja na części i zwalanie błędu na operatorów. To zawsze dobry pretekst do zabrania premii

ryu

Firmy ci sie pomyliły :)

ryu

Firmy ci sie pomyliły :)

Xyz

Ta technologia obróbki to przeszłość. Inne firmy robią elementy wycinajac laserem. Także uczenie starych technologii jest conajmniej mijaniem się z celem.

smutna prawda
@Xyz

W tej "akademii" czyli tak naprawdę przyzakładowej zawodówce kształci się kadry na potrzeby zakładu. Problem w tym że jak to zwykle w życiu bywa w szkole teoria piękna, praktyki na w miarę nowoczesnym sprzęcie. Za to później na produkcji stare wyeksploatowane maszyny, naprawiane naprędce-"byle by schodziła produkcja". Przepychanki z tzw personelem zarządzającym, niepotrzebny stres, gorąco.... To mogła być rozwojowa firma dla wszystkich, jednak szansę zaprzepaszczono. Teraz jest dochodowa dla nielicznych. Piszę o konkretnych pieniądzach a nie śmiesznych 2500-3000 za ciężką, odpowiedzialną i bardzo stresującą (często niepotrzebnie) HARÓWĘ nierzadko 7 dni w tygodniu.

Mk

Operator obraniarek skrawających to jest praca tylko dla mężczyzn czy dla kobiet też?

gm20
@Mk

Wez się ogarnij

Arbaiter
@gm20

Racja, na pewnych detalach mamy maszyny rok 1989 poprostu porazka. Widzialem nowe deckel maho na zakladzie ale zniknely, pewnie do niemiec na pokazowke poszly. A tak przy okazji to czemu na polske taka firma nie ma licencji na niektorw detale. I chowa te maszyny (wylaczone z produkcji) przed klientami podczas audytu.??? Podobmojutgen nie moze sprzedac tej firmy bo rodzina ma udzialy i sie nie zgadza na sprzedaz.

Ksomo

Reklamy w Focusie są na potrzeby rekrutacji uczniów do szkoły - Akademii, nie mają nic wspólnego z jakimiś zwolnieniami.

Ehh ta firma nigdy nie daje ogloszen ze szuka zwyklych pracowników.dlaczego maja sie zwolnic ... moze chodzi o kasę. Kilkanascie postów wyżej ktoś pisze ... że ci co sięsie będą zwalniać może zrobią przysługę tym co zostają... więc coś było na rzeczy. Pytam jedynie czy to prawda? I dlaczego w focusie rekrutują ludzi? W ahuan pełno ich ulotek na stojakach.

krzys

Rekrutują w focusie bo już do tego obozu sam z własnej woli nie chce przyjść więc zaczyna sie namawianie co to nie oni za firma super ;)

gm

:D żartujesz sobie :D

Slyszalem o 15/16 z gm i myjni.

Podobno w tym tygodniu masa ludzi sie zwolnila? Czy to prawda? Widzialem w focusie ich stanowisko rekrutacyjne. Czy az tak zle z firma? Kiedys to masa ludzi pod portiernia z cv stala.

operator

Masa ludzi tzn. Ile :)?

kierownik

Ludzi na automatach coraz mniej,nie ma kto pracowac,nie ida wszystkie maszyny.Na dzialach obrobki dalszej brakuje czesci.Ale w tej chwili maja sraczke przed audytem nowego klienta,nie mysla o niczym innym.A ludzie uciekaja np.do Koluszek.

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska