Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Pracownik z piotrkowa

Ak napisał poprzednik. Praca nie dla każdego, jeden takiej nie lubi a drugi jest za głupi do tego. Fakt zarobki marne. Praca bez weekendów i premi daje marną podstawę (1700-2000 netto). Do tego premia marna którą łatwo stracić (100-1000 netto). Pracy w weekendy coraz mniej, za to coraz więcej reklamacji i zwrotów (chociażby ostatnia akcja ze zwrotem ablaufa 503 - pracownicy wiedzą o co chodzi). Na chwilę obecną taki fajny zakład (jak na realia piotrkowa) stacza się po równi pochyłej na dno. Pytanie: kiedy osiągnie dno? I czy się odbije? Od dna.

olek k

Witam Pracuje już w firmie 5 lat. Praca tutaj pozwoliła mi skończyć studia (da się tu pracować i uczyć zaocznie). Praca na produkcji wymaga skupienia i ogólnego ogarnięcia. Nie każda praca jest dla każdego, tak jest i tutaj. Nie jest lekko, atmosfera jak atmosfera. Po prostu nie można brać do siebie wszystkiego tak na poważnie i tyle. Zarobki jak na dość precyzyjną i mocno sprecyzowane stanowiska marne, to trzeba przyznać.

Diablo

Nie polecam pracy w tym zakladzie nikomu kto rozsadnie mysli. Jedyne plusy to stolowka i dobre obiady, pensja zawsze na czas ( wiadomo bez weekendow to slaba pensja, bo o premii można pomarzyć). Wszytko z plusów. Ja juz o tej firmie zapomnialem.

Niewolnik wyzwolony

Ta firma z jakością widze nie ma już nic wspólnego melo goni melo :) Ale przez polityke firmy dobrzy operatorzy pouciekali a zostali wiadomo kto..

dssdfs

Ktoś kazał ci to napisać, czy to przejaw wrodzonej inteligencji? Kolejny troll... Firma w porządku, dobrze rozplanowana...BUAHAHAHA.. dobre, nie ma co;)

Qwerty
@dssdfs

Racja, rozplanowana... bardziej sie nie uśmiałem. A tak serio to do firmy wraca towar od klienta na reklamację. Po raz kolejny. Kiedy kierownictwo zrozumie, że trzeba nowych narzedzi i maszyn. Chyba jak nikt nie kupi zadnych części.

Polak

Widac ze aga to troll. Ehh... ciekawe czy dzisiaj znowu dostane szczote i bede zamistal?! Pozdrawiam wszystkich trzezwo myslacych.

ptb

hej , chciałam zapytać czy są teraz przyjęcia? ma szansę dziewczyna która nie pracowała nigdy w żadnym zakładzie produkcyjnym tylko w usługach i handlu? powie mi ktoś jak wygląda rekrutacja?

aga

A jak jest z tymi bonami na święta?

@aga

200 zl na dziecko nakarcie przeplaconej i kasa dla doroslegozaleznie od dochodow rodziny. Ile zarabia malzonek.

@Polak

Jestem sama, nie mam męża ani dziecka.

Husari
@aga

A chcesz mieć :-)

Polak

Podwyzki w zeszlym roku byly od 25gr do 2zl. 2zeta dostali glownie ci co wczesniej nie mieli podwyzki lub mieli mala.

@Polak

a jak jest z bonami na swieta? jaka kwote się dostaje? i to jest w gotowce czy dostaje się bony na zakupy? i czy o podwyżce decyduje majster czy dana osoba się sprawdzila po kilku miesiącach od zatrudnienia?

Agnieszka

A o ile przeważnie podwyzszaja stawke na corocznych podwyżkach w styczniu?

ph
@Agnieszka

od 20 groszy w górę :)

agnieszka
@ph

poważnie mówisz o tych 20 gr? myslalem ze minimum jest jakies 50 gr....

cnc operator

Jeszcze jeden taki zakład powstanie w okolicy jak ten w Koluszkach i w obozie pracy z ul.Niskiej będą pracować tylko Ukraińcy i wtedy jakość będzie ,że hoho

Zrezygnowany

Słaby zakład dla pracowników.... Gówniana kasa, kupa roboty, szkodliwe warunki, coraz większa rotacja i beznadziejna atmosfera....

Mikron majster

Koluszki zatrudnily 50 osob. Produkuja tam elementy pneumatyki do ciezarowek. Podpbno operator cnc dostaje do 30zl za godzine. A co do naszej firmy to jest do (usunięte przez administratora) Glownie przez atmosfere i fakt ze nikt niczego nie wie do konca nawet tego co jest w jego gestii. pomijam poruszana tutaj wielokrotnie kwestie starych maszyn i braku narzedzi (bo to juz o pomste do nieba wola). Glownie chodzi o fakt ze: skoro jest w tej firmie taka rotacja to o czyms swiadczy., pracownicy rzadko maja wyksztalcenie kierunkowe, sa z tzw. Lapanki. Coniektorzy artysci nie potrafia poprawnie napisac nazwy dzialu na ktorym pracuja. Wiec jak taka osoba ma produkowac dobre czesci? Oczywiscie problem zlych czesci jest zlozony. Maszyna narzedzia material i operator. Tyle skladowych. Pracuje sie dobrze ale halas i zapylenie to minus. Minusem jest gowniana pensja i atmosfera do bani. Oraz masa opierdalaczy z pretensjami do ciebie. Jak macie wybor to zmiencie prace, lub sie tu nie zatrudniajcie.

miszczu;
@Mikron majster

Do składowych procesu dołożyłbym przede wszystkim spanikowanych przełożonych którzy śmiertelnie boją się narazić swoim zwierzchnikom. Detal idzie "po bandzie"? Co tam, szukasz problemu na siłę. Produkcja MUSI iść, nie wydziwiaj. Za kilka dni "czerwona" z QS i pytanie od TEGO SAMEGO majstra: dlaczego produkujesz złe części? I co ma na to powiedzieć trzeżwo myślący pomocnik operatora? Przecież to ON jest odpowiedzialny za produkcję. Całkowity brak autonomii w podejmowaniu decyzji powoduje że ten najniższy w hierarchii pracownik a zarazem bardzo ważny jest ubezwłasnowolniony. Tak tu jest, z założenia jesteś rozliczany za panikarstwo przełożonego. To właśnie jeden z powodów dla których warto przemyśleć zatrudnianie się w tym zakładzie.

qpa.

Trollu zadzwoń, lub napisz do nich sobie to się dowiesz. Zamieszczasz pod każdym komentarzem o negatywnej treści swoje głupie pytania, więc masz dostęp do internetu. Zresztą chyba nie musisz bo kazali ci maskować negatywne opinie skoro tam pracujesz.

p.

Jeśli chodzi o pracowników najniższych funkcją w hierarchii zakładu to pensja jest śmieszna i na pewno nie odzwierciedla wysiłku związanego z wykonywaną pracą. Stosunki są jak się ktoś kiedyś wyraził folwarczno pańszczyźniane. Najniższą karą dla pracownika szeregowego jest od razu nagana która jest stosowana powszechnie, choć kodeks pracy stopniuje kary. Dwie nagany i wylatujesz. Nagana może być dosłownie za wszystko co przełożony sobie we łbie uroi. Oczywiście wiąże się z tym że zostajesz bez nagrody uznaniowej przez długi czas. Gdyby była to premia to pracodawca nie może jej zabrać bo nie wolno karać podwójnie. Zostajesz z pobrudzonymi papierami, bez dodatkowej kasy i z nieco wyższą od najniższej krajowej podstawą. Zawsze jednak możesz przyjść w weekend...

BoooM

Czesc, a macie wiecej informacji o tych Koluszkach. Jakas nazwa firmy czy cos ???

BoooM

Xyz

Stare maszyny, tanie narzedzia, wielokrotnie przerabiane z innych, brak czesci zamiennych, same zepsute czesci isklecanie z kilku jednej, przyrzady pomiarowe dajace rozne wyniki pomiaru, roznice dochodza do 0,1mm, zapylenie, mgla olejowa, nieznosny halas ponad 100 decybeli, presja na ilosc czesci, i zmuszanie do pracy w weekendy. Do tego brak licencji na produkcje niektorych detali w Polsce. Brak masek i googli na piaskarkach, rekawiczki pod wydzial. Tak w pigulce mozna opisac prace w haering polska.

Xyz

pozdro dla kierownika Adama

Ustawy ustawami a życie zyciem :) w weekendy sie nie odbijasz i jak by cie nie bylo :)

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska