Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

General Motors

My na produkcji nie liczymy na podwyżki ;) żeby tylko obniżek nie było :)

szwagier

a czerwony baron grał na pogrzebie jeszcze mu mało poz. dla folwarka ale szwagier pilnował podpierdalacz

robol

z tymi aneksami trzymają do samego końca ile się tylko da. Chcą się chyba poznęcać psychicznie nad nami.....

master

widze ze na tym forum to sami inteligentni, którzy potrafią liczyć to tam się na pewno nie nadają!

dejwid

Powie coś ktoś o tej pracy w biurze?

master

ile dają teraz na wejście? z tego co słyszałem to rok temu było 12,5.... teraz powinni chyba podwyższyć sporo

Kolumb
@master

Widzę chłopie, że się tam nadasz. Nawet mało ograniczona ciemnota posiadająca w domu TV i internet wie, że najniższa stawka od tego roku to 13zł.

juz nie gm
@Kolumb

Dokładnie,a ciemniaków tam potrzebują jako mięso armatnie

Dzony

A jak tam u was z przyjęciami do pracy więcej zatrudniają osób czy więcej się zwalnia ? Bo słyszałem ,ze rotacja jest konkret.

dejwid

Witam, rozglądam się za pracą w Haering. Interesują mnie stanowiska w dziale sprzedaz/zakupy/finansowosc. Czy ktos z forumowiczow mial sposobnosc pracy na takich pozycjach? Z gory dziekuje za odpowiedzi, Pozdrawiam

tak

@ja

Dzieki za feedback. Powiesz cos wiecej na ten temat tutaj na forum? W jakim konkretnie dziale pracowales/as, jak wygladala rozmowa kwalifikacyjna i jaki zakres obowiazkow? Jeżeli zechcesz, to również email: dawid_27@interia.pl Pozdrawiam dejwid

Atmosfera ble
@dejwid

Rozejrzyj się za inna praca bo w Haeringu wyeksploatują cie do zera choroby serca sie nabawisz albo wrzodów i tyle z tego bedziesz miał.

@Atmosfera ble

Wybacz, ale to kolejna opinia, której nie można zaliczyć do merytorycznych (nawet jeżeli to sprawiedliwy osąd). Jeżeli pracujesz w tych działach to może możesz powiedzieć coś więcej? Zawału serca i wrzodów mogę się nabawić w każdej pracy, jeżeli jestem słabym człowiekiem i nie potrafię pracować pod presją ;) Gdybyśmy słuchali tych negatywnych opinii, to pewnie nikt nigdy by się nie rozwinął zawodowo i wpadłby w jakąś depresję :( Pozdrawiam dejwid

@dejwid

Orientujecie sie jak ktos jest na zwolnieniu (ponad miesiac )ale ma umowe na 5lat czy wyplaca zaklad pracy czy zus

Nina
@pracownik

ZUS do 28dni podajze zakład pracy później już ZUS

mikron multifactor

Nie polecam pracowałem 5 lat - ukończyłem akademię Minusy 1. nie do zniesienia atmosfera 2. praca na pełnych obrotach w godzinach nocnych 3. zapylenie oleju oraz podczas zapłonu maszyny wydziela się rakotwórczy dym - oczywiście nie ma ewakuacji pracowników narażonych na dym tylko uchylane są świetliki dachowe wszystko leci w atmosferę 4. zmuszanie pracy w weekend groźba zmniejszenia premii 5. brak wolnego wyboru dnia urlopu 6. mała stawka godzinowa - premie są ale można stracić 7. narobiło się pseudo kierowników, majstrów chodzą opier. operatorów a sami nic nie robią PLUSY 1. możliwość wyjazdu do DE 2. kasa na czas 3. 8 godzin i masz w (usunięte przez administratora) prace :) 4.porządek w miejscu pracy

kiedys GM
@mikron multifactor

3. zapylenie oleju oraz podczas zapłonu maszyny wydziela się rakotwórczy dym - oczywiście nie ma ewakuacji pracowników narażonych na dym tylko uchylane są świetliki dachowe wszystko leci w atmosferę --A chłopaki z Myjni co maja powiedziec jak oni są skazani na raka wdychając ten syf "PER" dzień w dzień bez masek a powinni w maskach robić? 4.porządek w miejscu pracy -- może kiedys bo teraz burdel .

@kiedys GM

Racja. Burdel totalny. U Polaka dziada jest tak samo albo nawet lepiej.

Polak

I tą wypowiedzią ukazałeś poziom intelektualny przeciętnego Polaka. Dla Husari - Pisząc Polaka dziada miałem na myśli firmę w której oszczędza się na wszystkim i dziaduje na maksa, w przeciwienstwie do firm zachodnich. Tym samym moja wypowiedź jednoznacznie wskazuje na taką samą lub lepszą jakość pracy w Polskiej firmie, co do niedawna było nie tak oczywiste. Panie kolego możesz potraktować mój poprzedni post jak figurę retoryczną. Pozdrawiam.

Husari
@Polak

" U Polaka dziada" ,"poziom intelektualny przeciętnego Polaka" przestań proszę bo skoro tak jak piszesz jesteś Polakiem to także się to Ciebie tyczy.A jeśli miałeś coś innego na myśli to rozsądniej dobieraj słowa. Naprawdę to nie jest wina Polskiego przedsiębiorcy ze musi jak to nazwałeś "dziadować" w porównaniu z zachodnia firma bo za taki stan rzeczy w dużej mierze właśnie zachód odpowiada. Troszkę mnie poniosło może ale już nie mogę słuchać jak Polak na Polaka pluje przy uciesze właśnie zgniłego zachodu. Możemy mieć inne zdanie nie lubić się ale szanujmy jako Polacy. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

Polak

I właśnie szanujmy się jako Polacy. Wszystkiego naj naj naj w nowym roku i oby był lepszy od starego. Życzy Polak.

Wyrywka *

Ile ludzi tyle opinii . Jednym będzie pasować innym nie . Trzeba się z tym pogodzić i tyle . Ale ogólnie chciałam życzyć wszystkim obecnym i byłym pracownikom Wesołych świat dużo szczęścia radości i miłości obyscie się nie przejedli w te święta ;D i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku :-*:-)

elto

Słyszałem że różne są działy na jakie maszyny najlepiej trafić?

Nieroby

Pracowałem kiedyś w Hearingu i myślałem podobnie jak większośc. Okropne traktowanie, lipna płaca, ciężkie warunki donosiciele itd. Powiem wam jedno forumowicze , bo to do was te słowa. Większość z was to nieroby, beztalencia, które nauczyły się obsługi maszyn i myślą, że są fachowcami. Zarabiacie tyle na ile zasługujecie a gdzie indziej nie jest wcale tak kolorowo jak wam się zdaje. To w innych firmach macie nad głową ciągle szefa , za błędy odpowiadacie własną pensją a nie premią. Zastanawiasz się czy kasa będzie na czas. Większośc z tych piszących nie pracowała u naszych krajowych złodzieji. Zanim coś idioci napiszecie to pomyślcie o tych którzy zimą pracują w tym zimnie na zewnątrz a latem w tym słońcu i skwarze. Wielcy opreratorzy jeżeli uważacie, że gdzieś czeka na waś pracodawca , który zapłaci wam za wasze umiejętności 3000tyś na rękę to bierzcie te prace w ciemno. Słuchacie do okoła baranów, które mówią jak to wszędzie do okoła jest wspaniale, ile się nie zarabia. Tylko te barany pracują dalej z wami i nad tym proszę się zastanowić. Podsycają atmosfere z myślą ,że odejdziecie i wtedy oni coś skubną bo na waszę miejsce przyjdzie świerzy, niedoświadczony młokos co ich zdaniem spowoduje podniesienie ich pensji. To jeden z najlepszych pracodawców w regionie, praca ciężka, lecz uczciwe warunki pracy. Pozdrowienia dla nierobów:-)

mznxbcv
@Nieroby

Myślę że nadal tam pracujesz kolego. Po co wchodziłbyś na tą stronę i robił za obrońcę? Pewnie że są takie miejsca o których piszesz gdzie warunki urągają cywilizowanym standardom. Ludzie nie chcą walczyć o swoje bo z góry zakładają że nic nie wskórają. To jak ma być dobrze? Zawsze wydawało mi się że trzeba mierzyć do najlepszych, a nie w drugą stronę. Przykłady które podajesz to patologia, a nie norma-pensje na raty, zawłaszczanie wypłaty pod byle pozorem. To ostatnie to już kradzież czyli przestępstwo. Tylko dlatego że pracodawca mnie nie okrada ( nie jestem tego do końca pewny) mam być wdzięczny? Kpisz koleś? Dopóki w Piotrkowie rządzi ten platfus dopóty G, będzie jakoś prządł. Panie kierowniku, ludzie to nie beztalencia czy nieroby. Mam na myśli przeciętnych, szeregowych uczciwie pracujących ludzi, a nie opierdalaczy co to z powagą godną umarłego załatwiają papierowe sprawy. To wy jesteście nierobami po szemranych nocnych jakichś studiach którym się przyfarciło bo znają tego czy owego. Trochę pokrzyczycie, poudajecie ważniaków za dużą kasę. Nikt tu nikogo nie buntuje, każdy ma swój rozum i umie wyciągać wnioski z tego co obserwuje.Zanim coś napiszesz idoto to rozpatrz sprawę trochę szerzej niż ci na to pozwalają klapy na oczach. I naucz się pisać po Polsku bo sadzisz byki jak gimbus.

kiedys GM
@Nieroby

Pracowałeś i cie sytuacja przerosła i zwiałeś do pierwszej "lepszej" roboty czyli łopata i marudzisz teraz ,że na mrozie musisz ,a w Haeringu było pod dachem i jeszcze kasa na czas.Trzeba było poszukać normalnej pracy ,a nie teraz żalić ,ze w Haeringu nie było tak zle. Ja tez pracowałem na dziale GM i się zwolniłem bo atmosfera dobijała jak młot gwozdzia :) Teraz pracuje tez na maszynach tez w Piotrkowie i kasa jak by ta sama ,a mówili nigdzie tak nie zarobisz jak u Niemca :D i atmosfera prac o niebo lepsza . I nikt mnie nie przekona,że w Haeringu jest fajnie bo NIE jest. Wszystkim pracownikom Haeringa życzę aby kiedys ten kamień z serca zrzucili bo wszyscy go w sercu nosicie .Wesołych Świąt.

to są żarty
@Nieroby

Człowieku ty chyba opłacony jesteś pracowałem tam i jakoś nie widzę aby ktoś Cię doceniał a tylko zabrać potrafią albo nagany dawać. I za nadgodziny wypłacać w nagrodzie żeby podatków uniknąć i tacy ludzie dostaja ulice albo zostają człowiekiem roku to jest żart :/

już nie gm
@to są żarty

Bo w Haeringu ludzi traktuje sie jak niewolników ,a co niektórzy "myślą" pracujac tam ,ze Pana Boga za nogi złapali . Gdyby resztki szarych komórek użyli zobaczyli by jak sa wykorzystywani i jak ich ładuja do d..y Ale wiekszość klapki na oczach jak u konia bat na plecy i jazda.

gie em
@już nie gm

dokładnie tak niewolniczy system wynagrodzeń, nie może być tak że premia stanowi tak duża cześć wynagrodzenia Bez premii wypłata słaba, a każdy dobrze wie że premia jest po to, żeby można było ją zabrać Czy to normalne że operator pracuje przez 30 dni bez zarzutu, wypełnia swoje obowiązki i jednego dnia nie zrobi SPC, o parę sek odbije się karta za późno i traci sporą cześć wypłaty( choć przez miesiąc przychodził 10min przed rozpoczęciem pracy i wychodził parę min po, tego już nikt nie widzi ?) Nawet sama świadomość, że premia może być zabrana zmusza ludzi do spolegliwości. bo jak ktoś ma się utrzymać za 1800zl(stawka bez premii) jak ma wydatków 2500zl ?

jojo

eeeee tam ja mam 1400 PLN

@jojo

A jak jest w akademii? Uczą czegoś, warto się tam wybrać?

majki
@Zainteresowany

W akademii jest bajka, da się zarobić, nauczą i przygotują. Polecam!

jasne
@majki

Chyba sam prezes opinie pisze :D Bo ogólnie to jest lipa i terror.

Szwab
@majki

Slucham? Da sie zarobic?

jurek

a) majstrowie b) mogą być podpierdzielaczami z wysoookimi premiami Przecież nie powiedzą Ci prosto w oczy, że donoszą.

Gosc 1976

Zastanawiaja mnie w wiekszosci te negatywne opinie o niskich pensjach itp.Mam wielu znajomych pracujacych w tej firmie i nie maja zle. Kilku z nich wybudowalo domy, zagraniczne wakacje co roku, nowe auta itd. I wcale nie sa kierownikami. Zatem ciekawi mnie jak jest naprawde?

jn
@Gosc 1976

Dobre podwyżki co roku za bycie spolegliwym wobec przełożonych. Za bycie "czujnym" i kapowanie kolegów ma się lekką robotę i dobre nagrody mylone w tej firmie często z premią. Premii tu nie ma. Dodatkowo praca siedem dni w tygodniu. Przy mało stresującej robocie można to jakoś wytrzymać, ale na pewno nie przy bezpośredniej obsłudze maszyn. Np. na dziale indexi jest nawet jeden taki, a właściwie to dwóch którzy robią tylko na jedną zmianę i zajmują się tylko papierkami, to strasznie męcząca fucha. Majstrowie, szkoleniówka itp. to w dużej mierze donosiciele. Chodzą, obserwują i szukają okazji do kapowania zamiast zająć się uczciwą pracą. Poza tym to że ktoś wybudował sobie dom to wcale nie musi być tylko związane z tą pracą i jak dla mnie nie jest podstawą do pozytywnej oceny tego zakładu.

@jn

Racja. Znam ludzi co wybudowali dom i jezdza na wakacje do grcji, egiptu itd. Nie ma to nic wspolnego z pensja z haeringa. Poprostu dorabiaja po pracy. Ludzie 14,5 brutto daje okolo 10,15zl netto czyli 80 zl za dzien razy 20 dni w listopadzie dalo 1600zl netto plus tzw. premia 100-300 netto da okolo 1700/1900 na reke oczywiscie pracując bez sobót i niedziel. U mechanika na warsztacie placa 2200/2500 netto bez weekendów, w obi 1700 na początek, inny dystem ale tyle samo godzin w miesiacu. I co najważniejsze tylko haering praca w nocy, czyli zjebany cały dzien, lub spisz 4 godziny na dobe aby cos zrobić. Kolejny minus halas, amatorski miernik wskazuje grubo ponad 110 decybeli, oczywiscie w papierach mniej niz 89 lub 86, tyle ile norma. Mgla olejowa, nasze pluca to filtruja, wyciagi nic nie dają. Jak przez szyberdachy wpada swiatlo w sloneczny dzien to widac sciane oparów oleju. O rękawiczki, maski trudno niby są, ale ich nie ma. No i obowiązkowe weekendy, czyli jak sie nie zapiszesz to o premi zapomnij i bedziesz na liscie u majstrow. Magiczna lista kogo w tym miesiacu dreczymy, dogadujemy mu albo dajemy najgorszą robotę. Ot cała prawda o pracy w tej firmie.

już nie GM
@Polak

To jak tam tak źle to czemu cały czas tam tkwicie i marudzicie pracy w koło w brud

pww
@Gosc 1976

Tak, tak. Cała rodzinka w firmie na lekkich etatach po znajomości u prezesa G. Nowe auta powiadasz? Ale pewnie na ciężki kredyt. Ale o tym na aucie się nie pisze i się o tym nie rozpowiada bo szlak trafi prestiż.. Mało ludzi wie że w firmie można wziąć kredyt 0% z zakładowego funduszu świadczeń pracowniczych. Tyle że trzeba mieć żyrantów. Dla ograniczonego grona ludzi to nie problem, bo to towarzystewko wzajemnego wsparcia. Zwykły pracownik który nie zna dnia ani godziny nie dostanie tej pożyczki. Przy obecnych stopach procentowych taki zastrzyk finansowy "za darmo" i można budować domek i śmiać się z frajerów co dymają weekendy i myślą że Pana Boga za nogi złapali. Jak coś piszesz frajerze jeb...ny to się q zastanów.

@pww

Racja, najgorsze jest to że aby zmienić pracę iść pracować do Polaka trzeba długo szukać uczciwego pracodawcy. Dziwi mnie to że polak nie wspiera polaka tylko niemca ktory i tak traktuje go jako tanią siłę roboczą, no i oczywiście ma go w (usunięte przez administratora)

pracownik gm
@Polak

pracuje tam juz 7 rok firma ma plusy i minusy do plusow to kantyna kasa zawsze na czas i nie jest najgorsza dwa dni weekendowe i ponad 3 tys na reke jest nagrody mam srednio 1150 brutto miesiecznie i przez kilka lat chyba 2 razy mi zabrali ale to z mojej winy minusy to napewno duza wiekszasc kierownictwa i majstrow a tych coraz to wiecej po kilku na dziele na jednej zmianie i stoja sobie grupkami gadajac o pierdolach bo do maszyn sie nie chce podejsc pomoc operatorowi kiedy ma problem tylko kiedy operator dostanie kartke to wszyscy sie zlatuja zeby sie o to czepiac to wlasnie oni psuja cala atmosfere ciagle sie czepiaja czemu malo czesci czemu maszyna stoi itd na nockach to juz wogole przegiecie co niektorzy to potrafia siedziec na srodku hali i bawic sie telefonem na rannaj zmianie to juz przynajmniej udaja ze cos robia bo dyrektor jest i trzeba pokazac jaki to wartosciowy majster ze mnie haha dyrekcja to tez problem nacisk na ilosc czesci ale czasem sie nie da ale taki kierownik mu tego nie powie bo zaraz zostanie zmieszany z blotem i sie boja o stanowiska to takie marionetki dyrektora produkcji jak ktos jest ogarniety i odpowiednio do tej pracy podejdzie to narzekal nie bedzie i trzeba sie czasem odezwac jak sie ma racje robic swoje i nie sluchac wszystkiego co majstrowie gadaja bo czeso to sa bzdury ktorych szkoda komentowac mysle ze pracownicy produkcji sie ze mna zgodza:)

gm20
@pracownik gm

1150 premii dostajesz to Ty musisz być pupilek majstrów albo kierownika

Potrzebująca

Potrzebuję pilnie kontaktu do dyrektora . Czy ktoś może mi pomóc ? Sekretarki nie chcą podać numeru a sama tez nie mam jak załatwić.

Dy

Nie polecam pracy w tym zakładzie

rysio
@Dy

A kto poleca chyba jakiś wariat tylko

Polak

Po kolejnej reklamacji od klienta, zwolnienia jak nic będą:) Pracownicy wiedzą o co chodzi. Ale podwyżkę miło było by dostać. W końcu ktoś musi zamiatać halę i wycierać olej z maszyn.

kierownik

karty wydają od dzisiaj a podwyzek nie bedzie :)

Pracownik z piotrkowa

Ktoś, coś nowego wie? Kiedy karty na święta dla dzieci? Jakieś podwyżki?

Klamka
@Pracownik z piotrkowa

Karty podarunkowe od dzisiaj do odbioru a podwyżki w styczniu ☺

gregory
@Pracownik z piotrkowa

Podwyżki ci w głowie na wypowiedzenie się lepiej szykuj

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska