Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

GM hard

Nie wszyscy dostali te 3,5 co piszecie dla wybrańców chyba Marcysia co Ty musiałaś zrobić na ta podwyżkę ??? I prosze kierowników majstrów itp. aby nie podszywali sie pod pracowników na tym forum i nie pisali tych pozytywnych opinii o tej firmie .

Wyrywka
@GM hard

Spytaj się jaka miała stawkę wcześniej bo niektórzy na wyrywce mieli po 11.50 więc 3.5 mogła dostać bez niczego .

obsv.

Z mojego punktu widzenia tegoroczne podwyżki to ruch w dobrą stronę. Pewnie ma na celu ograniczyć bardzo dużą rotację pracowników na produkcji, to chyba główne założenie. Pora też żeby zarządzający zakładem przyjrzeli się bliżej stanowiskom nieprodukcyjnym np. szkoleniówka. Często widzę grupki Panów z tego działu snujące się po zakładzie bez celu lub przegadujące tu i ówdzie, a zaraz obok ciężko pracującego operatora np. z GM... Żeby nie było że czepiam się szkoleniówki to samo dotyczy co niektórych majstrów. Przepierdziane godziny przy komputerku, nie wiadomo po co, zamiast pomocy przy naprawianiu maszyny. Nie wiem czy zarządzający celowo tolerują takie zachowania bo wyżej wspomniani świadczą dodatkowe usługi hmmm...informacyjne, czy jest jakiś inny powód, np. znajomości. To też bardzo źle wpływa na morale pozostałych pracowników.

prezez

OK

wer

dobra

qwa

rejw

Ile ludzi tyle opinii . Jednym będzie pasować innym nie . Trzeba się z tym pogodzić i tyle . Ale ogólnie chciałam życzyć wszystkim obecnym i byłym pracownikom Wesołych świat dużo szczęścia radości i miłości obyscie się nie przejedli w te święta ;D i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku :-*:-) I tą wypowiedzią ukazałeś poziom intelektualny przeciętnego Polaka. Dla Husari - Pisząc Polaka dziada miałem na myśli firmę w której oszczędza się na wszystkim i dziaduje na maksa, w przeciwienstwie do firm zachodnich. Tym samym moja wypowiedź jednoznacznie wskazuje na taką samą lub lepszą jakość pracy w Polskiej firmie, co do niedawna było nie tak oczywiste. Panie kolego możesz potraktować mój poprzedni post jak figurę retoryczną. Pozdrawiam. " U Polaka dziada" ,"poziom intelektualny przeciętnego Polaka" przestań proszę bo skoro tak jak piszesz jesteś Polakiem to także się to Ciebie tyczy.A jeśli miałeś coś innego na myśli to rozsądniej dobieraj słowa. Naprawdę to nie jest wina Polskiego przedsiębiorcy ze musi jak to nazwałeś "dziadować" w porównaniu z zachodnia firma bo za taki stan rzeczy w dużej mierze właśnie zachód odpowiada. Troszkę mnie poniosło może ale już nie mogę słuchać jak Polak na Polaka pluje przy uciesze właśnie zgniłego zachodu. Możemy mieć inne zdanie nie lubić się ale szanujmy jako Polacy. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego. Wybacz, ale to kolejna opinia, której nie można zaliczyć do merytorycznych (nawet jeżeli to sprawiedliwy osąd). Jeżeli pracujesz w tych działach to może możesz powiedzieć coś więcej? Zawału serca i wrzodów mogę się nabawić w każdej pracy, jeżeli jestem słabym człowiekiem i nie potrafię pracować pod presją ;) Gdybyśmy słuchali tych negatywnych opinii, to pewnie nikt nigdy by się nie rozwinął zawodowo i wpadłby w jakąś depresję :( Ile ludzi tyle opinii . Jednym będzie pasować innym nie . Trzeba się z tym pogodzić i tyle . Ale ogólnie chciałam życzyć wszystkim obecnym i byłym pracownikom Wesołych świat dużo szczęścia radości i miłości obyscie się nie przejedli w te święta ;D i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku :-*:-) I tą wypowiedzią ukazałeś poziom intelektualny przeciętnego Polaka. Dla Husari - Pisząc Polaka dziada miałem na myśli firmę w której oszczędza się na wszystkim i dziaduje na maksa, w przeciwienstwie do firm zachodnich. Tym samym moja wypowiedź jednoznacznie wskazuje na taką samą lub lepszą jakość pracy w Polskiej firmie, co do niedawna było nie tak oczywiste. Panie kolego możesz potraktować mój poprzedni post jak figurę retoryczną. Pozdrawiam. " U Polaka dziada" ,"poziom intelektualny przeciętnego Polaka" przestań proszę bo skoro tak jak piszesz jesteś Polakiem to także się to Ciebie tyczy.A jeśli miałeś coś innego na myśli to rozsądniej dobieraj słowa. Naprawdę to nie jest wina Polskiego przedsiębiorcy ze musi jak to nazwałeś "dziadować" w porównaniu z zachodnia firma bo za taki stan rzeczy w dużej mierze właśnie zachód odpowiada. Troszkę mnie poniosło może ale już nie mogę słuchać jak Polak na Polaka pluje przy uciesze właśnie zgniłego zachodu. Możemy mieć inne zdanie nie lubić się ale szanujmy jako Polacy. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego. Wybacz, ale to kolejna opinia, której nie można zaliczyć do merytorycznych (nawet jeżeli to sprawiedliwy osąd). Jeżeli pracujesz w tych działach to może możesz powiedzieć coś więcej? Zawału serca i wrzodów mogę się nabawić w każdej pracy, jeżeli jestem słabym człowiekiem i nie potrafię pracować pod presją ;) Gdybyśmy słuchali tych negatywnych opinii, to pewnie nikt nigdy by się nie rozwinął zawodowo i wpadłby w jakąś depresję :( Ile ludzi tyle opinii . Jednym będzie pasować innym nie . Trzeba się z tym pogodzić i tyle . Ale ogólnie chciałam życzyć wszystkim obecnym i byłym pracownikom Wesołych świat dużo szczęścia radości i miłości obyscie się nie przejedli w te święta ;D i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku :-*:-) I tą wypowiedzią ukazałeś poziom intelektualny przeciętnego Polaka. Dla Husari - Pisząc Polaka dziada miałem na myśli firmę w której oszczędza się na wszystkim i dziaduje na maksa, w przeciwienstwie do firm zachodnich. Tym samym moja wypowiedź jednoznacznie wskazuje na taką samą lub lepszą jakość pracy w Polskiej firmie, co do niedawna było nie tak oczywiste. Panie kolego możesz potraktować mój poprzedni post jak figurę retoryczną. Pozdrawiam. " U Polaka dziada" ,"poziom intelektualny przeciętnego Polaka" przestań proszę bo skoro tak jak piszesz jesteś Polakiem to także się to Ciebie tyczy.A jeśli miałeś coś innego na myśli to rozsądniej dobieraj słowa. Naprawdę to nie jest wina Polskiego przedsiębiorcy ze musi jak to nazwałeś "dziadować" w porównaniu z zachodnia firma bo za taki stan rzeczy w dużej mierze właśnie zachód odpowiada. Troszkę mnie poniosło może ale już nie mogę słuchać j

rej

g franko

Śmiać mi sie chce jak przychodzi nowy człowiek i po roku chciałby 20zl za godzine... Masa ludzi w zakładzie (przy produkcji) piastuje bezsensowne stołki, kontrole, kontrole kontroli, podpierda.... ble ble ble itd. A ludzi na produkcji cały czas brakuje...

Marcysia

Ujebany po pachy

mam dość tego zakładu. Chory system tam panuje. Rezygnuje.

F. Nietzsche

Śmiać mi się chce gdy słyszę, że ten zakład padnie itp Ma się bardzo dobrze, a bardzo sprytni ludzie używają bardzo ciekawych zabiegów by ludzie pracowali i podświadomie chcieli pracować hah. WOŚP i inne akcje pomocowe tylko temu dowodzą (faktyczna pomoc i prestiż to jedno, lecz jest też druga pieczeń z tego ogniska), społeczny dowód słuszności moi drodzy...wszyscy nas tym mamią.

Ms

Na indeksach 2 zl mi dali

Młodszy operator szambiary

Podwyżki 3-3.50 zł na godzinę, moja stawka to 17-18 (dokładnie nie napisze (usunięte przez administratora) na wszystko mam, leci złom oj joj, werker i siema, problem z maszyna? panie Majstrze panie majstrze i problemu nie ma :) a pracuję na dziale GM dokładnie też nie napiszę, tak musisz przez 8h być skupiony i " (usunięte przez administratora) quot; ale co wole to niż za 12-15zł albo i mniej na magazynach + "zostań na nadgodziny" a później do odbioru. Kto nie umie trzymać klucza w łapie to niech nawet nie składa cv, jak człowiek się przyzwyczai to nie jest źle cały dzień leci 1 schematem od spc do spc , od wymianki do wymianki i do domciu, fakt nie pobajeruje się za dużo ale 2 zdania zawsze się zamieni mimochodem. Co do uczniów, miałem 1 na przyuczenie ze szkółki od razu przeszedł na chale na maszynki i (usunięte przez administratora) nie wiem czego tam uczą skoro nie wie jak odkręcić halter i wymieni (usunięte przez administratora) płytkę ale taak na niemce od razu chcą zwiewać chyba zamiatać albo postać przy maszynie i popatrzeć na nią taka prawda, wielkie operatory na papierach i certyfikatach. terrory itp, trzeba po prostu zlewać. Miej (usunięte przez administratora) a będzie ci dane :) Pozdrawiam

Pati
@Młodszy operator szambiary

O to widzę to ty z tych dobrych podpierdalaczy takie ucho prezesa znaczy typowy frajer zakładowy

@Pati

Z czytaniem ze zrozumieniem widzę słabo a i chyba nie zatrudniona/ny w chwili obecnej, wszyscy dostali podwyżki, w zależności od działów zależna stawka podwyżki tak jak wyżej napisał : "Ms 2017-02-09 06:17 Na indeksach 2 zł mi dali" i oraz " Marcysia 2017-02-09 16:06 Ja na wyrywce dostałam 3,5 zł, więc spełnili obietnice dużych podwyżek. Pozdrawiam". Podałem moją stawkę nie sprecyzowaną po podwyżce. Podobno aczkolwiek nie na pewno premie mają pójść w górę o 20% każdy o tym mówi a nikt nic nie wie jak to zwykle bywa. AAA co do premii/nagrody PREMIA JEST UZNANIOWA W KAŻDYM ZAKŁADZIE! Ludzie wy z góry zakładacie że dostaniecie od razu maks nie wiem 800-1000-1500 bo i takie są ale grwa jak kartona QS dostaniecie, 8D albo nie wiem za UŻ podobno nie zabierają, to z miejsca mniej dostaniecie wbijcie sobie to do głowy, wszędzie jest premia uznaniowa a nie jakaś należna czy nie wiem stała bez warunku. Na premie jak to w każdym zakładzie składają się takie czynniki jak kartony czytaj błędy, produktywność maszyn czyli 70% ogólnej z miesiąca i jesteś w d...., ilość dni urlopowych a tak to też ma znaczenie bo 4 dni urlopu i kasy mniej jest, taki system mają wiem bo się na to nadziałem i zapytałem się kierownika czemu, przy okazji zobaczyłem kilka ciekawych statystyk na monitorku:) Kumpla miałem w biurze, zwiał czym prędzej na indexy, orają psyche tam ostro a przy maszynce ogarnoł co miał i spokój :) wnioski wyciągnij sam dejwid 2017-01-19 20:45 Pozdrawiam

cnc frezer
@Młodszy operator szambiary

Czyli podwyżki dali bo albo ludzie uciekają z firmy albo sie boją,że sie pozwalniają?A pytanie takie czy cv wysłane na maila to w próżnię sie wysyła?

@cnc frezer

Uciekali, uciekają i będą uciekać, czemu? kasę w Niemczech za to samo i lżej dostajesz o wieeele więcej, w koluszkach zakład startuje i co będzie to będzie tego nikt nie wie ale na start to ładną stawkę dali, komu dojazd się opłaca to przejdzie. Co do CV to temat rzeka jedni składali po 20+ i dopiero się odezwali, inni po 3 miechach dopiero telefon dostali, ja osobiście po tygodniu :P Więc to jest loteria jak trafisz tak masz. Ale bardziej bym się skłaniał do zostawienia CV w formie papierowej na portierni z zamieszczonym na nim twoim zdjęciem nawet czarno białym.

Folksdojczom mówię wypierd....

Przestańcie pisać o premii bo w tym zakładzie jej NIE MA. Tu NIE MA PREMII. Jest NAGRODA i można ją zabrać pracownikowi bez wyjaśniania powodów. Nawet jak pracuje się 30/30 dni w pocie czoła, przychodzi wcześniej i wychodzi póżniej to nie masz gwarancji że dostaniesz nagrodę, bo zależy ona kolokwialnie mówiąc od widzimisię przełożonego i tego co mu powiedzą jego donosiciele.

juz nie niewilnik
@Folksdojczom mówię wypierd....

To po co tam jeszcze pracujesz ? Kolega właśnie poszedł do Koluszek 20zł stawkę dostał obada jaka atmosfera w firmie i może tez sie skusze :)

JA

ale faktycznie są przyjęcia?bo nie wiem czy składać cv,jak długo czeka się na odpowiedż?

Cyc

Od kiedy 2000brutto o 17-19 na godzine baranie Nikt na szkolce tyle nie ma

pracuś
@Cyc

Bardzo chciałbym rozpocząć pracę w dziale sprzedaży/finansów. Czy język niemiecki to konieczność?

GMiarz
@pracuś

Bez układów, układzików.... Tylko produkcja :)

pracuś
@GMiarz

no ja akurat "układzików" nie mam, ale chyba mogę spróbować? Wiecie jakie tam są zarobki w biurach?

Szwab

Kabaret Na zakladzie tak i na szkolce

on19

Chcę pracować u Pana Haeringa w biurze.

Xyz

Nowi w akademii dostali, bo łapanki po marketach do szkółki robili. A widzieliście jakies ankiety, bo dawali do wypełnienia na niektórych zmianach. Podobno durne pytania, że rece opadają.

gildemajster

Uczniowie akademii dostali od stycznia podwyżki, płacą im od 17 do 19 zł/h brutto + premie dla najlepszych. Mają lepiej od nas, roboli.

gildemajster
@gildemajster

Nie ci, którzy skończyli, tylko ci nowi w akademii....

ryu
@gildemajster

2000ZŁ BRUTTO baranie to jest 13 zł a nie 17 czy tam 19 . 17 to ma pomocnik majstra co dobrze podpierdziela ,a nie uczen w szkole .

majki
@ryu

to bys sie zdzwiwił, dostali takie stawki bo naboru nie bylo i w ten sposob szukają chętnych. zmowa milczenia wsrod uczniow ma panowac

DzialPers

Potwierdzam slowa majki. Stawki uczniowie mają z kosmosu

DzialPers

Potwierdzam slowa majki. Stawki uczniowie mają z kosmosu

Uczen
@gildemajster

Uuczniowe zarabiają najniższa krajowa..i wcale nie jest tak pieknie jak Wam sir wydaje ..

Uczeń
@majki

Aż szkoda slow..

Katastrofa
@Uczen

Tak i jeszcze pieniadze zarobione trzeba oddac jak sie nie zaliczy :(

Polak
@Katastrofa

Pracujemy dla potomków ludzi którzy zabijali naszych podczas II wojny światowej. Wstyd.

operator bombowca
@Polak

Jak ci wstyd to sie zwolnij ,a nie tylko narzekanie jak stara baba w czym problem roboty jest w brud.

Polak
@operator bombowca

Zero godnosci, brak szacunku dla przodków. A przełożeni polacy gnoja swoich. Wstyd i hańba. Ale czego mozna spodziewac sie po ludziach którzy nie potrafia nawet pracowac. Tak roboty jest w brud, tylko trzeba pracowac, a tutaj mozna sciemniac i udawac ze sie pracuje. Takich prozniakow jak w tej firmie to jeszcze nie widzialem.

operator wielomaszynowy
@Polak

Mało jeszcze widziałes głabie

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska