Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Niezdecydowany

Jest szansa dostania pracy bez wykształcenia technicznego? Może lepiej poświęcić czas na akademię i dopiero liczyć na zatrudnienie? Z góry dziękuję za odpowiedź, nie mogę się zdecydować.

@Niezdecydowany

Połowa ludzi co pracuje jest bez wyksztalcenia (fryzjerzy,masarze..

@gm

A gdzie reszta wypowiedzi ?cenzura o (usunięte przez administratora) i o niewolnikach z wybranymi mózgami ?

Reacher
@gm

Dzień dobry, kilka postów zostało usuniętych, ponieważ łamały zasady regulaminu (Punkt 4.3). "Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę."

@Reacher

Czyli jak pisze prawdę o zakładzie i całej akademii to robię zle i cenzura mi na to nie pozwala ? pozdr chory zakład...

Reacher
@g franko

Źle Pan robi, jeśli łamie Pan regulamin, proszę zwrócić uwagę na historię komentarzy - nikt nie usuwa krytyki, jest tego mnóstwo. Ale jeśli ktoś zaczyna łamać normy społeczne wypowiedzi, to musi się liczyć z tym, że nie będzie to akceptowane, podobnie jak nie jest to akceptowalne w innych przestrzeniach publicznych.

Automatowiec
@gm

Taka polityka firmy ze słabiej wykształcony to łatwiejszy do sterowania. Niby nowoczesna firma, akademia itp., a nie wszyscy z kadry ....mają maturę (wiem że ciężko uwierzyć). Nie mówię już o szkołach wyższych, bo tych to na palcach policzyć, hahaha. Widać jaka to rozwojowa firma buhaha

@Automatowiec

Potwierdzam słowa Automatowaca, ja osobiście nic nie mam do wykształcenia zawodowego (sam takowe posiadam tylko troszkę więcej ambicji miałem i poszedłem dalej ). Ale jeśli kierownicy mają pod sobą 200-300 ludzi bez matury... Nowoczesna firma, zachodnie standardy... w bajki o rozwoju zawodowym nie wierzcie.

xxxx

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Haeringu?

@xxxx

Dziwne bo moje komentarze na temat "uczni" naszego zakładu zostają usuwane :) Wielki bracie cenzury już nie ma od 28 lat :)

Go.ść

A ja mam pytanie na które nie widziałem wcześniej odpowiedzi. Na jakim poziomie kształtują się zarobki w dziale finansowym/sprzedaz/ kadrowy??, na jaka pensje może liczyć specjakiś ta na początku. ?

frezer

Jak czytam te komentarze i i od znakomych co w tej firmie sie wyprawia to się zastanawiam czy ludzie tam pracujący nie są po jakiś szkołach specjalnych

@frezer

Racja. W tym zakładzie zatrudniają tzw. odrzuty społeczne. Osoby które nie znalazły pracy w swoim zawodzie bo są słabe, kiepskie, miały 3 na dyplomie. I tutaj spotykają się takie ciamajdy. Jedyne co potrafią to narzekać i pisać po fugach w toaletach dyrdymały. Firma potrzebuje taniej siły roboczej. W zamian płaci 1/4 tego co musiałaby zapłacić niemcowi. Numer obozowy gratis. Pozdrawiam.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Polakos

W weekendy pracuja zdrajcy narodu, bogacacy Niemca. Okupant nas zniewolil.

cnc

Podobno pracownicy Haeringa maja mieć wszczepiane czipy na 7 lat taka innowacja :) Wtedy będziecie 100% niewolnikami.

Hanna

Zastanawiacie się jak wygląda rozwój pracownika w Haering Polska? Przydatne informacje możecie znaleźć pod linkiem http://www.anton-haering.de/cms/pl/karriere/beruf_etwickl/ - przekierowującym do strony firmy.

gm indeks
@Hanna

Nie rozwój pracownika tylko szkolenie niewolnika.

Magnin
@gm indeks

Pierwszy raz cos komentuje odnosnie JAKIEJKOLWIEK firmy na gowork.pl Praca jak kazda inna. Pracujesz od 6-14 ew 14-22 lub 22-6 zasadniczo lepiej zebys przyszedl tak z 10min wczesniej (tzn stal u gory przebrany) zeby wiedziec co sie dzieje z maszyna, ale jak bedziesz 5:59 to nikt Cie nie skrzyczy :) Praca jak kazda normalna... wchodzisz o 6 wychodzisz o 14, troche lipa ze czekasz w kolejce bo za malo czytnikow (max czekasz do 14:07 z ostatniego konca hali ;) ) hajs jest godny jak na polskie warunki, chyba ze ktos oczekuje tutataj Kanady ;) Jak masz wolna sobote i idziesz do focusa to mozesz tez z kobita rypnac obiad za 7zl od glowy, naprawde najesz sie godnie :) to tyle ode mnie...

gm indeks
@Magnin

:D no bez jaj widzę,że dobry z ciebie niewolnik wstępne pranie mózgu już miałeś jeszcze cię czeka oranie zasadnicze i płukanie :)

@gm indeks

Jak wam niewstyd pracować dla okupanta. Napedzac niemiecka gospodarke. To podchodzi pod zdrade narodu, kiedys karano to smiercia. Nasi dziadowie w grobach sie przewracaja, nie o taka Polskę walczyli.

@Hanna

Wsparcie dla studentów w firmie!? Przed nazwiskiem mam inż i wsparcie jakie dostałem od firmy to... trzecią maszynę do obsługi :/

Też Polak
@Polak

Jest to gorzka pigułka, ale co , lepiej chodzić głodno i boso? W Polsce teraz nie ma nic Polskiego, chyba że masz na myśli cwaniactwo. Powiedz tak szczerze. Lepiej robić u Niemca , czy zniemczonego burka jak w tym przypadku za byle jakie pieniądze, czy u cwanego "polaczka-burka" gdzie nawet tych marnych pieniędzy nie możesz być pewien.? Patrząc wstecz to na pewno nie jest powód do dumy. Ironia losu... Jest jak jest. Pewnie że można wyjechać, ale i tak wszyscy tego nie zrobią. Zresztą dokąd- do Niemiec, a może do Anglii gdzie mają nas za nic? To nie okupant nas zniewolił, tylko sprzedajne świnie pozwoliły by nasz kraj zamiast wykorzystywać własny potencjał znów się uzależnił. Jeśli już kogoś nazywasz zdrajcą to pisząc o przeciętnych ludziach źle adresujesz takie stwierdzenia.

Polak

Nigdy nie zrozumie logiki majstra. Ehh...

Polak

Przestańcie narzekać, praca jak praca. Fakt ludzie z wykształceniem, nawet kierunkowym nie są doceniani. Firma potrzebuje roboli i to wszystko. Bez układów nie awansujesz. chyba że dobrze (usunięte przez administratora) Firma dziaduje na czym się da, głównie narzedzia. Ale to normalka. Pracowałem w wielu firmach i każda dziaduje w wiekszym lub mniejszym stopniu. Obiektywnie rzecz biorąc mogło być gorzej pod tym wzgledem. Po kilku latach nauczyłem się jednego, idąc do pracy psychikę zostawiam w domu. Robię swoję i wychodzę. Co do weekendów to nie przychodzę i nie zamierzam. I nie prawdą jest że musisz przychodzić. Mnie jeszcze nie zwolnili za to a i nawet premię dają. Trzeba twardo na swoim postawić i tyle. A na chwilę obecną firma wie że jak będą zwalniać ludzi to kierownictwo stanie na maszynach bo nawet uczniowie ze szkółki uciekają, dlaczego - proste - atmosfera, podejście przełożonych do ciebie, traktują cię jak wroga. I to niszczy morale pracowników. Pozdrawiam pracowniów:)

g m

masakra! gdyby w piotrkowie tylko był inny zakład gdzie można było by się przenieść połowy ludzi u haeringa by nie było ...

GM

Jak jest z okresem wypowiedzenia? Obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia, jednak dowiedziałem się dzisiaj, że okres ten liczy się od początku kolejnego miesiąca???!!?? Byłem pewien, że od 3-go kwietnia będę już wolny.. W internecie nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, Poradźcie proszę ... Faktycznie tak jest czy robią ze mnie wała..???

kosmo
@GM

Miesięczny okres wypowiedzenia liczy się od 1 dnia miesiąca następującego po złożeniu wypowiedzenia. Krósze okresy (np. 3 dniowy okres) liczbą się co do dnia.

Damian uczeń

Jestem jeszcze w szkółce ale zaraz koncze i trafię na GM najprawdopodobniej .na której zmianie jest najlepiej i jak wyglądają próby wyrywkowe czy można się dogadać z dziewczynami ? Są jakieś młode i fajne czy wszystkie zajęte ;D ?

GM
@Damian uczeń

Dogadać z dziewczyną:D Trafisz na GM to zobaczymy czego sie nauczyłeś w szkółce podejrzewam że kartony cię zasypią .

Damian uczeń
@GM

Sugerujesz że nie da rady naprawdę takie okropne są ?:/

jajko

Im mniejsza wieś tym większe kompleksy. Im mniejsza wieś tym większa kura.

g franko

Pracuje na produkcji od 9 lat.... w ostatnim okresie zwiększono liczbę (według mnie ) bezcelowych i bezowocnych stanowisk (sztab ludzi wokoło produkcji) A na samych stanowiskach/maszynach wciąż brakuje operatorów/pomocników...

gm20
@g franko

Nie brakuje operatorów tylko jest takie załóżenie jak najmniej ludzi ma obsługiwać jak najwięcej maszyn

Omg

Haha w takim razie 3/4 wyrywki oraz operatorów nie wiadomo co zrobiła żeby dostać te 3 złote xd . Boże ludzie zawiść nic więcej. Ja mam 2 złote więcej tzn że też nie wiadomo jakie mam znajomości i co robilam? Dajcie spokój . Trzeba się cieszyć że to nie 50gr jak w zeszłym roku .

General Motors

Podostawaliśmy po 2-3 zl i zapierd.. dalej na zachodnią gospodarkę :)

OOOO

dostała za (usunięte przez administratora)

kleksik

szukam pracy u Pana Häringa w biurze, dajcie namiary/info

casta
@kleksik

Po znajomości tylko.

gm

idę na rozmowę do koluszek jak się uda to żegnam was ! ale płakać nie będę

rezyguje

traktowanie człowieka w tym zakładzie to dramat. ważna jest tylko ilość nie jakośc . wieczny opierdziel i zawsze zabrana jakaś część premii. a kasy jak weekandami nie przyrobisz to też kokosow nie zarobisz....

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska