Opinie o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Łódź

Firma dobra ale niestety z dobrymi pracownikami jest problem! Brakuje takich na rynku

Wieloletni

Pracy w tym dziale nie polecam. Wszyscy robią wszystko za grosze. Kierownik to zwykły (usunięte przez administratora) który potrafi sobie owinąć w okół palca każdego swoimi okrągłymi gadkami. Jedno mówi, drugie robi. Żeby się wybielić ze swojej nieporadności, potrafi oczerniać swoich pracowników. Pracownicy donoszą na siebie bo to w tej firmie jest preferowane. Puki zasuwasz i przynosisz sukcesy pod którymi zawsze ma kto się podpisać jesteś cacy. To korpo, które wyciska z człowieka wszystkie soki. Nie ważne ile przerobisz zawsze jest mało. Mało profesjonalni ale kablarze mile widziani. Za mobbingowanie nie ma żadnych konsekwencji chyba że dla mobbingowanych którzy mówią dość.

Sylwia
@Wieloletni

Twoja opinia na temat pracy w firmie Krotoski-Cichy Sp. z o.o. sp.k. jest niepokojąca, zwłaszcza to co piszesz na temat traktowania pracowników. Czy sytuacje, w których dochodziło do mobbingu zostały zgłoszone odpowiednim instytucjom?

Elka
@Sylwia

Czy pytałaś Sylwii w PIP o możliwość złożenia skargi na mobbing ? Nie sądzę Udowodnienie tego jest niezwykl trudne Ja pytałam Nie mając świadków nigdy tego nie udowodnisz

tomalek

Żałuję, że nie można znaleźć opinii pracowników firmy. Firma ma dobrą opinię ale dlaczego nie piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Łódź

• Jak się pracuje w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
1.6/5 Na podstawie 11 ocen.

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.