Opinie o Fhu Auto-Handel Grzegorz Kolasa w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fhu Auto-Handel Grzegorz Kolasa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fhu Auto-Handel Grzegorz Kolasa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Auto-Handel Grzegorz Kolasa w Pabianice

Julia Nowy wpis

Pan przy sprzedaży zapomniał powiedzieć że nie można mieć mniej niż 1\3 baku paliwa bo auto się zapowietrza, koszt naprawy 3 tysiące złotych, był też przestawiony cały wogek jest coś również nie tak z elektroniką. Nie zgadajcie się na mniejszą kwotę na fakturze!!!!

Agata Nowy wpis

Jest u Was umowa o prace czy zlecenie ?

Kuba Nowy wpis

Ogólnie nie polecam parę miesięcy temu kupiłem tam auto zapewniali że wszystko jest ok z silnikiem tylko zawieszenie sprężyna złamana okazuje się nie tylko sprężyna a całe zawieszenie mało tego silnik nadaje się do remontu więc nie polecam

Aneta Nowy wpis

@Katarzyna R. dzięki za opinie. Dla osób poszukujących pracy to również jest bardzo dobry znak - pokazuje, że klienci są zadowoleni z poziomu obsługi i jakości, jaką reprezentuje dany pracodawca. Czy ktoś może w w takim razie orientuje się, jak najlepiej zgłaszać swoją chęć zatrudnienia w auto komis kolasa?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fhu Auto-Handel Grzegorz Kolasa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Katarzyna R.

Mam auto już 7 miesięcy jestem straszna zadowolona. Wiedziałam że to auto jest używane i się bałam. Panowie pojechali że mną na stację, abym sprawdziła sobie auto dodam że byłam u znajomego. Wszystko było w porządku. Wymienili mi również filtry i olej. Bardzo dziękuję za auto.

Katarzyna

Ostatnio kupiłem auto. Jestem strasznie zadowolona dali mi gwarancję i jestem zadowolona bardzo.

mx5

bolix, dobrym pomysłem jest to aby samemu coś rozkręcać. Niestety w zdecydowanej większości przypadków liczniki są kręcone etc. Żeby tego uniknąć trzeba wyrobić sobie markę na rynku i robić to na własną rękę. Słyszałem,że kolasa z tym problemów też nie ma

olek

Witam kupiłem auto jestem strasznie zadowolony. Długo szukałem auta u innych same śmieci. Bardzo polecam auta dają na gwarancji

zawiedziony

szkoda gadac juz nigdy nie kupie nic u niego

egipcjanin

Ogólnie kupiłem u nich 2 samochody dla siebie i żony i powiem szczerze sprawdzałem sam historię aut i pod względem technicznym też i w sumie jestem zdziwiony tymi opiniami jakie tu widzę.Pan który sprzedawał wydawał mi się sympatyczny i wiedzę na temat motoryzacji takową posiadał.Dodam że zakupione samochody są Niemieckiej produkcji.Głupie Polo szukałem chyba miesiąc po prywatnych ludziach aż wylądowałem na tym placu po czym się bardzo zdziwiłem że taki stan.

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Auto-Handel Grzegorz Kolasa - Pabianice

Fhu Auto-Handel Grzegorz Kolasa
3.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Liściasta 3
    95-200 Pabianice