Opinie o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Łódź

Aliss

Rozmowy rekrutacyjne w Krotoskim prowadzone są na raczej niskim poziomie. Nie dowiecie się za wiele o samym stanowisku, na jakie aplikujecie. Szybko zrozumiecie natomiast to, że aby dostać tu pracę, musicie mieć minimalne oczekiwania finansowe oraz nie możecie posiadać zdolności do samodzielnego myślenia.

Andżela
@Aliss

A wiadomo, kto prowadzi te rozmowę? Osoba z HR? Widzę też że jest podana liczba mnoga rozmów, czyil ile ich jest w tym procesie?

@Aliss

Szanowna Kandydatko, Szanowny Kandydacie, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Pragniemy zapewnić, że spotkania rekrutacyjne prowadzone przez naszych rekruterów odpowiadają ogólnie przyjętym normom i standardom. Atmosfera podczas spotkania jest jednym z ważniejszych elementów każdej rozmowy, dlatego dbamy by była przyjazna i sprzyjająca swobodnemu prowadzeniu rozmowy, a kontakt wzrokowy z naszym rozmówcą potwierdza zainteresowanie i szacunek. Oczekiwania wobec kandydata są opisane w każdym naszym ogłoszeniu rekrutacyjnym, a dodatkowo omawiamy je podczas spotkania. Dlatego trudno jest mi się odnieść do Pani/ Pana wrażeń w tym obszarze. Podsumowując jest nam przykro, że nie spełniliśmy Pani/Pana oczekiwań względem przebiegu spotkania. Jeśli w przyszłości będzie Pan/ Pani zainteresowany pracą w Grupie Krotoski zapraszamy do złożenia swojej aplikacji. Z poważaniem Katarzyna Braś Kierownik Działu Zasobów Ludzkich

kandydat_łdz@

Witam, interesuje mnie stanowisko elektryka samochodowego, pracował może ktoś w tym dziale? jak wyglada praca? jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? pracowałem w elektryce, ale z samochodami mam małe doswadczenie. Poproszę o opinie :)

Mali
@kandydat_łdz@

Witam, też szukam odpowiedzi na te pytania. Dajcie też znać, ile zarabia taki elektryk samochodowy, zarówno ile jest pensji i ile jest premii, ok?

Oliwia

Proszę o informację jakie oferują Państwo benefity dla pracowników. Czy wypłacają Państwo świadczenie urlopowe?

@Oliwia

O, no wreszcie, też szukam info o dodatkach dla pracowników. Fajnie jeśli ktoś poda całą listę, ale mnie najbardziej interesuje, czy jest prywatna opieka medyczna i czy do tego pakietu można dołączyć swoją bliską rodzinę?

Michau

Jaka Jest aktualnie atmosfera i kultura pracy w dziale CallCenter? Jestem zainteresowany, chętnie przeczytam Wasze opinie.

@Michau

Call center tworzą fantastyczni, zgrani ludzie. Atmosfera współpracy i życzliwości jest naszym dniem codziennym. Zapraszam:) Manager działu COK w Krotoski

@Ewa

A mogłabym przy okazji podpytać jak przyjmowana jest nowa osoba w zespole? Czy można liczyć na wsparcie ze strony współpracowników? I jak w ogóle wygląda wprowadzenie nowego pracownika w obowiązki? Ile trwają i jak przebiegają szkolenia wstępne w Krotoskim?

@Zofia

Zawsze można liczyć na wsparcie w call center oraz w innych działach, z którymi współpracujemy. Call center tworzą życzliwi, otwarci i pomocni ludzie. Jesteśmy zespołem w pełnym tego słowa znaczeniu. Jeśli chodzi o szkolenia, to oczywiście są niezbędne i przewidziana dla osób, które rozpoczynają z nami współpracę. Czas trwania szkoleń jest adekwatny do zasobu informacji, jaki nowy pracownik musi przyswoić aby dobrze czuć się na stanowisku pracy i efektywnie obsługiwać klientów. Zachęcam do aplikowania. Ewa Piątkowska

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Doradca Serwisowy.
Irena

Chciałabym aplikować na Młodszego Specjalistę ds. Kadr i Płac o ile oferta ze strony firmy jeszcze aktualna. Zastanawia mnie jednak proces rekrutacyjny, bo często takie rzeczy mnie stresują i wolę się przygotować. Ile jest etapów i jakich pytań można się spodziewać? Co sprawdzają? Poza tym czy w dziale zasobów ludzkich atmosfera jest w porządku ?

@Irena

Dziewczyny w kadrach zmieniają się co pół roku, coś tam jest nie tak że wszystkie uciekają

@Irena

Pani Ireno, Jeśli chodzi o proces rekrutacyjny to składa się on najczęściej 2 etapów. Pierwsza wstępna rozmowa z HRBP i kolejna z kierownikiem danego działu w tym przypadku ze mną i osobą odpowiedzialną za Kadry i Płace :) Nasza rozmowa przebiega w przyjaznej atmosferze i nie ma Pani powodu aby się stresować. Zachęcam do złożenia CV za pośrednictwem strony www.krotoski.com/Kariera. Do zobaczenia podczas spotkania Katarzyna Braś Kierownik Działu Zasobów Ludzkich

@Dział Zasobów Ludzkich

Jeszcze ja zadam pytanie o rozmowy. One dzieją się stacjonarnie w biurze w firmie, czy można je przejść na zasadach zdalnej rekrutacji? Jak to wygląda?

@Agata

Pani Agato, Pierwsza rozmowa prowadzona jest zwykle online, na kolejne zapraszamy kandydatów do naszej siedziby. Pozdrawiam i zapraszam do złożenia aplikacji Katarzyna Braś Kierownik DZL

@Dział Zasobów Ludzkich

Jak mowa już o siedzibie firmy, to jak ona wygląda? Pytam o to, czy jest to open space i jedna wielka przestrzeń, czy raczej wiele pokoi i tam biurka do pracy? Pod tym kątem, jak to wygląda?

@Agata

Pani Agato, Zachęcam do kontaktu ze mną. Nie wiem na jakie stanowisko Pani aplikuje zatem trudno mi wprost odnieść się do Pani pytania i finalnego miejsca pracy. Są i przestrzenie wspólne i wydzielone pomieszczenia. Pozdrawiam Katarzyna Braś katarzyna.bras@krotoski.com

Zofia

Mąż szuka pracy na stanowisko magazyniera. Niestety nie ma żadnych info na ten temat, w sieci też nie mogę tego wygrzebać. Wiecie jaką stawkę na początek oferuje firma? Znajdzie się jakaś motywacja pracowników np w postaci premii? Dodatków świątecznych? Jak to wszystko wygląda w praktyce? A co do umowy, aktualnie stawka na rozmowie zgadza się ze stawką na umowie?

Ok

Czy jest możliwość pracy hybrydowej jeśli chodzi o działy administracyjne/finansowe? Jest w tej kwestii elastyczności czy sztywne zasady?

były

Firma aspirująca do nagrody Janusze 2022. Podjąłem pracę w jednym z oddziałów tej oto firmy. Przy rozmowie kwalifikacyjnej podałem interesującą mnie stawkę na którą dział HR oraz kierownictwo przystało. Pojechałem na podpisanie umowy i jakie było moje zdziwienie gdy na umowie do podpisania dostałem najniższą krajową i resztę jako premie. Mając wcześniejsze doświadczenie zapytałem szanowne kierownictwo o co tutaj chodzi. Odpowiedź brzmiała że wszystko jest tak jak ustaliliśmy i nie mam czym się przejmować bo wszystko zostanie mi wypłacone - ( mój błąd uwierzyłem na słowo ) Przechodząc do samej pracy, z obiecywanej pomocy we wdrożeniu się nie było nic, każdy pracownik robił pod siebie nie ważne że pracujesz tydzień nikogo to nie obchodzi. (usunięte przez administratora) wszędzie od magazynu na którym nikt nie wie gdzie co jest do ogarniania tras kierowców itd. Niestety w między czasie zdarzyły mi się dwa potknięcia. Kierownik oraz dyrektor mimo tego iż dopytywałem twierdzili ze warunki pracy oraz wynagrodzenia dalej zostają takie same. Ostatniego dnia miesiąca przy wypowiedzeniu umowy dowiedziałem się ze jednak z ustalonych 3900 zł kierownictwo zabrało cała premie i zostawiło mnie z 2200 :) argumentując że 2 tygodnie byłem na L4 gdzie na zwolnieniu byłem 3 dni, uszkodzoną szybą koszt na fakurze 300 zł. podejmując dyskuję usłyszałem że jeśli będę dociekał swoich obiecanych pieniędzy to firma policzy mnie za zgloszenie szkody na Ac w samochodzie słuzbowym. Więc jednym słowem nie polecam i proponuje trzymać się od nich jak najdalej bo mowią co innego zwodzą człowieka tydzien a pare dni przez wypłatą dowiadujesz się że Twoje pieniądze zostały Ci zabran.

@były

Myślisz, że dasz radę coś zrobić, skoro podpisałeś umowę na inną stawkę wynagrodzenia, niż się na słowo umówiłeś? Ciekawa jestem, co trzeba byłoby zrobić, żeby tę premię u nich osiągnąć.

@Katarzyna

oczywiscie ze nie odzyskam pieniedzy ☺️

@były

Szanowny Panie „Były” Dziękuję za podzielenie się opinią na temat Pana pracy w Naszej Firmie. Ponieważ Pana opinia jest anonimowa trudno jest mi odnieść się do sytuacji oraz wszystkich okoliczności. Jeśli uzna Pan, że chciałby ze mną porozmawiać i omówić tę sytuację – chętnie spotkam się z Panem. Pozostaje z wyrazami szacunku. Katarzyna Braś Kierownik Działu Zasobów Ludzkich Krotoski Sp z o.o. Katarzyna.bras@krotoski.com

@Dział Zasobów Ludzkich

Dziękuję bardzo, z chęcią się spotkam i porozmawiam :) lecz w połowie stycznia najlepiej. Skontaktuję się z Panią przez Linkedin.

Dział zasobów ludzkich

Czekam zatem na kontakt. Pozdrawiam Katarzyna Braś

@Były

I jak, skontaktowałeś się, tak jak pisałeś? Już jest po połowie stycznia dawno, to ciekawa jestem, co z tego wyszło. Plus fajnie byłoby wiedzieć, jaka jest teraz podstawa tam, jeśli chodzi o zarobki.

@Katarzyna

Tak byłem na rozmowie, zostałem przeproszony i zapewniony że moje doświadczenia posłużą do wyciągania wniosków na przyszłość :) co znaczy że dalej jestem ponad 2000 na minusie :)

Olga
@Były

Nie zmienia to faktu, że mogłeś wspomnianej umowy nie podpisać w takiej formie... Myślisz, że doszłoby do jej zawarcia gdybyś się uparł na wynegocjowaną kwotę? Czy raczej by ci podziękowali?

@Olga

myślę że serdecznie by mi podziękowano

Anna Maria

Dzień dobry, Interesuje mnie praca w dziale Call Center, widzę , że aktualnie prowadzicie Państwo rekrutację na stanowisko specjalista ds.obsługi klienta. Czy Dział Call Center zajmuje się telefoniczną obsługą klientów wszystkich lokalizacji/miast , w których znajdują się salony/serwisy Krotoski sp.zo.o? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

@Anna Maria

Gdzie ty to widzisz, że rekrutacje prowadzą teraz? Wiesz, ile proponują?

Dział Centrum Obsługi Klienta
@Anna Maria

Centrum Obsługi Klienta w zakresie wsparcia serwisu obsługuje wszystkie lokalizacje i większość marek. Obsługa jest prowadzona centralnie a Contact Center zlokalizowane jest w Łodzi . Zapraszamy do aplikowania.

@Katarzyna

Szanowna Pani Katarzyno, wszystkie prowadzone rekrutacje do naszej firmy znajdzie Pani na stronie www.krotoski.com w zakładce KARIERA. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko jakie Panią interesuje zachęcam do przekazania nam swojego CV za pośrednictwem formularza ogólnego, a nasz HRBP skontaktuje się z Panią. Pozdrawiam Katarzyna Braś Kierownik Działu Zasobów Ludzkich

@Katarzyna

@Katarzyna Jest informacja na stronie oraz pracuj.pl

Sylwia
@Anna Maria

I jak tam ? Odzywałaś się do nich? Byłaś na rozmowie? Jak było i jakie pytania zadawali?

@Anna Maria

Jeśli chcesz mieć na umowie 2800 brutto wpisane a resztę w "premii " to idealne miejsce. Nie polecam tego bałaganu

Helena

A za co można otrzymać premię i czy zasady premiowania są jasno określone na początku zatrudnienia? Można liczyć na taką premię co miesiąc?

DZL

Szanowny Panie/Szanowna Pani „ Były Pracownik” Trudno jest mi odnieść się w jakim okresie czasu był/a Pan / Pani zatrudniony/a w naszej firmie pozwolę sobie jednak odpowiedzieć na uwagę. W ramach działań strategicznych jakie prowadzone są w firmie podjęliśmy decyzję o dokonaniu zmian w zakresie polityki płacowej również w zakresie wysokości wynagrodzenia zasadniczego. Szczegóły systemu wynagrodzeń oraz zasad premiowania prezentujemy podczas rozmów z naszymi obecnymi oraz przyszłymi pracownikami. Katarzyna Braś Kierownik Działu Zasobów Ludzkich

DZL
@Helena

Szanowna Pani Heleno, Premia wynika wprost z systemu premiowego obowiązującego w danym obszarze biznesowym. Szczegół są prezentowane podczas ustalania warunków zatrudnienia na danym stanowisku. Zachęcam zatem do składania aplikacji na wybrane stanowisko zgodne z Pani kompetencjami. Katarzyna Braś Kierownik Działu Zasobów Ludzkich

księgowość

Rozmowa rekrutacyjna - istny dramat. Po 2 etapie wciąż nie było wiadomo jakie są obowiązki a pytano mnie się ile chce zarabiać, czego nawet nie można było oszacować. Ogólnie pytania w stylu jakie przedmioty miałam na studiach (chociaż od lat już pracuje), zainteresowania, zupełnie żadnych konkretów. Pierwszy i drugi etap to właściwie to samo, przy czym jeszcze w drugim etapie zapytano mnie co mogę zaoferować, a Pan Rekrutujący zachowywał się tak jakby firma nic mi nie musiała oferować.

@księgowość

Szanowna Kandydatko, Szanowny Kandydacie, Proces rekrutacyjny w Grupie Krotoski składa się z kilku etapów. Każdorazowo zależy nam aby poznać doświadczenie, kompetencje oraz motywację do pracy naszych kandydatów. Ważna jest dla nas również atmosfera podczas spotkania. Etap prezentacji warunków zatrudnienia oraz opis stanowiska pracy następuje podczas każdej rozmowy na właściwym jej etapie. Pytania o zainteresowania są istotnym elementem naszych rozmów- zależy nam, aby otaczać się inspirującymi ludźmi ale też dać przestrzeń kandydatowi do opowiedzenia o czymś dla niego bliskim, przyjemnym. Każda prowadzona przez naszych rekruterów rozmowa kończy się zaproszeniem Kandydata do zadawania pytań, tak by obie strony miały komplet informacji przed podjęciem decyzji o współpracy. Ubolewamy z powodu Pana/Pani opinii i chętnie spotkamy się ponownie, aby odpowiedzieć na pojawiające się pytania. Pozostajemy do dyspozycji. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt mailowy hr@krotoski.com Katarzyna Braś Kierownik DZL

@Dział Zasobów Ludzkich

Mam pytanko właśnie odnośnie tej rozmowy rekrutacyjnej i jej etapów - ile zazwyczaj trwa w takim razie cały proces rekrutacyjny? Czy po jego przejściu jest się zatrudnionym na jakiś czas próbny czy już następuje normalne zatrudnienie?

Jakie są warunki zatrudnienia w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Dział Zasobów Ludzkich

Dzień dobry Pani/Panu szczegółowe warunki zatrudnienia przedstawimy podczas spotkania rekrutacyjnego. Preferowana forma zatrudnienia to Umowa o Pracę. Pierwsza umowa zawierana jest na okres próbny, kolejna zgodnie z ustaleniami podczas procesu rekrutacji. Zapraszam zatem do złożenia aplikacji na wybrane stanowisko. Z poważaniem Katarzyna Braś Kierownik DZL

@Dział Zasobów Ludzkich

Dobry wieczór a czy można wiedzieć ile trwa ten okres próbny i potem jaka jest umowa i z jakim wynagrodzeniem? Pozdrawiam i dziękuję

@Katarzyna

Pani Katarzyno, umowa na okres próby zgodnie z KP zawierana jest na 3 miesiące, następna umowa na 24 miesiące. Kolejna już na czas nieokreślony. jesli chodzi o wynagrodzenie to trudno mi odnieść sie do pani Pytania ponieważ nie wiem na jakie stanowisko Pani aplikuje. jestem pewna że podczas spotkania rekrutacyjnego zostanie Pani przedstawiona propozycja w tym zakresie. jeśli będzie Pani miała jeszcze jakieś pytania zachęcam, aby omówić się z nami na spotkanie. Pozdrawiam Katarzyna Braś Kierownik DZL

Agnieszka
@Dział Zasobów Ludzkich

Czy mogłabym sie dowiedziec czegos wiecej o procesie rektutacji? :) To tylko rozmowa czy kilkuetapowy proces? No i czy jest szansa aby spotkanie bylo w formie zdalnej?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Dział Zasobów Ludzkich

Szanowny Kandydacie/Szanowna Kandydatko Proces rekrutacji w naszej firmie składa się z kilku etapów - szczegóły znajdują się pod wskazanym linkiem: https://www.krotoski.com/kariera/ Proces weryfikacji kompetencji uzależniony jest od wymagań na danym stanowisku. Podczas Rekrutacji wykorzystujemy rożne narzędzia rekrutacyjne, które dopasowujemy do poszczególnych procesów. Czasami jest to wywiad i spotkanie innym razem DC. Odpowiadając wprost na Pana/Pani pytanie - Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci motoryzacji :). Proszę skupić się na swoich umiejętnościach i kompetencjach a podczas spotkania rekrutacyjnego zachować spokój i mieć pozytywne nastawienie. Proszę aplikować na wybrane stanowisko Pozdrawiam i życzę powodzenia Katarzyna Braś Dział Zasobów Ludzkich

@Dział Zasobów Ludzkich

6 etapów rekrutacji, maglowania a na koniec niecałe 4 tyś na rękę ( dział części ). Życzę powodzenia, może jakiś pracownik z Ukrainy się da upolować :)

@:)

Szanowny Kandydacie, Pozwolę sobie odnieść się do komentarza. Proces rekrutacji w naszej firmie podzielony jest na 3 max 4 etapy i jest szczegółowo opisany na stronie www.krotoski.com, zatem nie jest możliwe aby składał się z 6 etapów. W przypadku rekrutacji do Działu Części najczęściej są to dwa lub 3 etapy - weryfikacja CV, spotkanie on-line oraz spotkanie z bezpośrednim przełożonym, który podejmuje decyzję o ew. podjęciu współpracy i zatrudnieniu kandydata do swojego zespołu. Na wysokość wynagrodzenia przewidzianego dla tego stanowiska składa się płaca zasadnicza oraz wysoka prowizja uzależniona od realizacji wyznaczonych zadań w danym miesiącu. Taka forma podziału wynagrodzenia stosowana jest w firmach o podobnym jak nasza charakterze. Katarzyna Braś Dział Zasobów Ludzkich

@:)

6 etapów rekrutacji? Wow. A jak zarabiają chłopaki na dziale sprzedaży nowych aut?

@Karolina

Szanowna Pani Karolino, Pozwolę sobie przytoczyć odpowiedź powyżej. "Proces rekrutacji w naszej firmie podzielony jest na 3 max 4 etapy i jest szczegółowo opisany na stronie www.krotoski.com, zatem nie jest możliwe aby składał się z 6 etapów. " Jeśli chodzi o wynagrodzenie na stanowisku Specjalisty ds Sprzedaży to składa się ono z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii uzależnionej od realizacji wyznaczonych zadań w danym miesiącu/kwartale/roku. Katarzyna Braś Dział Zasobów Ludzkich

Pytający

Czy ktoś orientuje się jak długo trwa proces rekrutacji w firmie? 7 grudnia miałem rozmowę rekrutacyjna na stanowisko obsługa klieta/call center. Zgodnie z przekazantmi informacjami miałem otrzymać odpowiedź zarówno jeśli byłaby pozytywna jak i też negatywna, a tutaj do tej pory cisza.... Może ktoś mógłby powiedzieć jak wyglądało to u niego

@Pytający

Szanowna Kandydatko/ Szanowny Kandydacie Proces rekrutacji w naszej firmie składa się z kliku etapów. Rozmowa rekrutacyjna jest etapem, podczas którego weryfikujemy min. umiejętności kandydata, poziom jego motywacji do pracy, potencjał rozwojowy oraz kwestie formalne. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy Panią/ Pana gościć na spotkaniu. Standardowo po każdej rozmowie rekrutacyjnej informujemy naszych kandydatów o jej wynikach w przedziale od tygodnia do miesiąca czasu. Proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalista/ -ka ds. obsługi klienta/ Contact Center jest w trakcie. Prosimy o cierpliwość. Z tego miejsca pragnę zapewnić Panią/ Pana, że odpowiedź o dalszym przebiegu rekrutacji otrzyma Pani/ Pan w do końca bieżącego tygodnia. Z poważaniem Katarzyna Braś Dział Zasobów Ludzkich

@Pytający

I jak ? Dostałeś odpowiedz? Przyjęli Cię do pracy?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zespół HR

Szanony Kandydacie/ Szanowna Kandydatko Umiejętności kandydata weryfikowane są z wykorzystaniem rożnych narzędzi jakie posiadamy. Wszytko uzależnione jest od poziomu oczekiwań stawianych na danym stanowisku. Pozdrawiam Katarzyna Braś Manager ds HR

Zero

Wazne są doświadczenie u innego dilera, to podstawa, reszta sie nie liczy, wbijaj, nie narobisz sie , w salonie tez, szkoda ze potem potraktuja cię jak zero, z daleka radze

Zespół HR

Dzień dobry Pani/Panu Trudno odpowiadać osobie, która nie przestawia się imieniem. Mimo wszystko odpowiem. Jak w każdej branży zwracamy uwagę na doświadczenie, jednak nie jest ono głównym kryterium. Bierzemy pod uwagę wszystkie kompetencje pracownika ( wiedzę, postawę, doświadczenie i umiejętności). Ja i zespół jesteśmy do dyspozycji naszych pracowników i chętnie z nimi rozmawiamy. Zakładam zatem, że był/a Pan/Pani zatrudniony/a zanim mogliśmy się spotkać i porozmawiać. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Z poważaniem Katarzyna Braś

Stracony czas

Dobra Firma, słaba decyzyjność ich PRowiec świeczki szuka... Aplikowałem oddział W-wa i dalej widać brak wizji na przyszłość, z jednej strony się chwalą się inwestują w pracownika OFE szkolenia, rozwój a prawda jest taka że najchętniej zatrudnią "na gotowo" skoczka od konkurencji dalej z BMW czy MB :) Do tej pory uważałem że korporacja to PSA, a tam lepiej niż u znanego Krotoskiego VW & Audi. Umówmy się mają salony dobre, średnie i b. słabe stara szkoła już dziś nie przejdzie. ps. Nie oddzwaniamy po rozmowach +10-15dni to norma, zero feedback-u, od kierownika lipiec a on budżetu na stanowisko nie ma w 2021? Wiec 10 ogłoszeń zatrudniamy to w 1/2 fikcja - słabo

@Stracony czas

Szanowny Panie Kandydacie Pozwoli Pan, że ustosunkuje się do Pana opinii w zakresie procesu rekrutacji i rozwoju w naszej Firmie. 1. Rozwój - każdy z pracowników objęty jest programem adaptacyjnym, a w późniejszym okresie cyklem szkoleń odpowiednich do stanowiska. Poprzez wewnętrzny dział HR prowadzimy szkolenia grupowe, stanowiskowe oraz indywidualne coachingi 2. Procesy rekrutacyjne – każdy z kandydatów, który przekazuje do nas swoją aplikację podlega weryfikacji. Zatrudniamy kandydatów zarówno z doświadczeniem jak bez. 3. Kontakt z kandydatem – w każdym procesie rekrutacyjnymi przekazujemy naszym kandydatom informację zwrotną. Przewidywany termin przekazania informacji jest zawsze przekazywany Kandydowi podczas rozmowy online. Manager ds. HR Katarzyna Braś

Aneta

Miałam dzisiaj rozmowę na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych. To była chyba najgorsza rozmowa jaką przebyłam. Na szczęście online, więc nie zmarnowałam czasu na dojazd :) za to duża pochwała dla Krotoskiego :) Pytania jakie zadawał mi Pan z HR zakrawały o kpinę... Dlaczego miała Pani przerwę w pracy ? Bo urodziłam dziecko.. czyli nie pracowała Pani? Nie odpoczywałam.. dlaczego te ramki są powieszone w pionie? (widać było na kamerce ramki ze zdjęciami dzieci) - dlatego, że ktoś sobie tak to zaplanował.. Bo mnie to bardzo zastanawia.. Cisza... kilka pytań o to samo tylko w innej kolejności, oczywiście niezwiązanych z moim doświadczeniem a raczej motywacją kierowaną mną do zmiany pracy. Jak wyobrażam sobie pracę na stanowisku na jakie aplikuję. Odpowiedziałam - no moje pytanie "Jak wygląda praca na tym stanowisku?" - tak jak w ogłoszeniu.. Podziękowałam, bo myślę, że to nie miało dalszego sensu.

@Aneta

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za udział w procesie rekrutacyjnym. Jest nam bardzo przykro, że proces rekrutacyjny nie spełnił Pani oczekiwań. Pytania, które zostały Pani zadane podczas rozmowy miały na celu zweryfikowanie nie tylko Pani twardych kompetencji, ale także miały pozwolić nam sprawdzić Pani motywację, potencjał oraz ambicje zawodowe. Zależy nam aby nasi Pracownicy, tak jak nasza firma chcieli się rozwijać każdego dnia na zajmowanych stanowiska. Pozostaję z wyrazami szacunku Katarzyna Braś Manager HR

Aneta
@Zespół HR

Tak, ramki powieszone w pionie miały wiele wspólnego z motywacją a także prześmiewczy ton HRowca ...

Zofia

Cześć, zainteresowało mnie stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta/call center w Krotoskim. Jak w praktyce wyglądają elastyczne godziny pracy? Ile wynosi atrakcyjne wynagrodzenie? Jak wyglądają i ile wynoszą zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe? :D

@Zofia

Szanowna Pani, zapraszam Panią do aplikowania na wskazane przez Panią stanowisko. Podczas wstępnej rozmowy rekrutacyjnej pracownik HR odpowie na Pani pytania. Pozdrawiam Katarzyna Braś Manager HR

Zainteresowana

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat praktyk, jak to wygląda, jak atmosfera, czy praktyki są płatne i czy da się coś tam nauczyć??

HR
@Zainteresowana

Szanowny Panie, jeśli interesuje Pana odbycie praktyki w naszej Firmie zapraszam do złożenia aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego na stronie www.krotoski.com - zakładka Kariera. ( https://www.krotoski.com/kariera ) Nasz pracownik skontaktuje się z Panem i przekaże szczegóły oraz warunki współpracy. Pozdrawiam Katarzyna Braś Manager ds.HR

Helmut

Jest co raz gorzej, nie ma sensu czekac ze cos sie zmieni. Trktuja pracownikow poniżej krytyki, z uśmiechem na ustach. Koledzy z porsche zadarte nosy, poczekajmy bo to do czasu. Ciesze sie że była odwaga powiedziec im Nie

@Helmut

Z czym jest coraz gorzej w Krotoskim? Mógłbyś jednak podać jakieś szczegóły dotyczące tego co według Ciebie zmienia się na gorsze? Może jakiś opis sytuacji takiego traktowania pracowników, o którym wspominasz?

Były Już pracownik

Nie polecam. Pracowałem w tej firmie przez kilka lat. Ciągle zmieniają się Kierownicy i Dyrektorzy. Po rozłamie spółki, atmosfera nie ciekawa, nikt nie wie ile jeszcze to potrwa. Nikt nie może mówić na zewnątrz, że źle się dzieje w firmie. Wynagrodzenie rozsądne, ale tylko przy realizacji planów, przy braku realizacji podstawa i mały dodatek. Ciągła rotacja pracowników, najchętniej szukają pracowników już z doświadczeniem, albo od konkurencji, aby skorzystać na ich przeszkoleniu, a później zmienić Jeden plus nowy Kier robi dużo za handlowców ;)

@Były Już pracownik

Niestety rzeczywiście tak jest, że pozyskują pracowników od konkurencji tylko po to aby skorzystać wyłącznie z ich wiedzy, bez zamiaru dłuższej współpracy, albo na zupełnie innych niż wcześniej oferowane warunkach.

Pudel

Potwierdzam. Obiecywali, pięknie gadali, wrzucali na konkurencje a później niestety. Szkoda gadać

@Pudel

Też potwierdzam. Pięknie opowiadali przed zatrudnieniem, jaka to świetnie działająca firma, jakie ma aspiracje i tak dalej, a potem zderzenie z rzeczywistością gorsze niż zderzenie osobówki z tirem.

@Były Już pracownik

Dramat jak nas traktowali. Lizusostwo i permanentne obijanie, malowanie trawy na zielono przed kierownictwem. A w Porsche! Brak słów. Przykład z samej góry!! Nowi póki co zdezorientowani. Do czasu, musza odczuć klimat na własnej skórze

@Były

Szanowny Panie/ Szanowna Pani Pana/Pani opinia wskazuje na działania, którym jako dział HR chcemy przeciwdziałać. Naszym celem jest wsparcie pracowników. Przykro mi, że nie skorzystał/a Pan/Pani z możliwości rozmowy z Managerem ds. HR. Pozdrawiam Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Łódź

• Jak się pracuje w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
1.6/5 Na podstawie 11 ocen.

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.