Opinie o Polmat Grzegorz Kotarski w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polmat Grzegorz Kotarski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polmat Grzegorz Kotarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmat Grzegorz Kotarski w Aleksandrów Łódzki

Annomoysq Nowy wpis

A więc tak...Byłem niedawno na rozmowie ws.pracy.Pierwsze wrażenie na minus.Ta ,,pseudo firma" pozamykana że wejść na teren ciężko.Żadnej informacji na ogrodzeniu nie ma odnośnie tej ,,firmy".Wyszedł do mnie jakiś mały ludek i udając wielkiego szefa wpuścił mnie za bramę.W dalszej części podwórka panuje taki bałagan jak na wysypisku śmieci.Wszędzie coś poustawiane...Szok.Szanowny Pan po wymianie kilku zdań domyślam się że jest jakiś mało wykształcony ponieważ słowo ,,POPROSTU" to usłyszałem chyba z 50 razy.Zasób słów u pseudo szefa bardzo mały...poziom szkoły podstawowej.Szok.Udaje wielkiego szefa...ot taki chyba marny los tego niedowartościowanego ,,fachowca".Na podwórku widziałem jeszcze jednego obywatela ale na normalnego to też mi on nie wygładał.Widać w takiej ekipie to nimi nie chce pracować.Jednym słowem...szkoda czasu marnować na tych Panów.

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Polmat Grzegorz Kotarski w mieście Aleksandrów Łódzki? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmat Grzegorz Kotarski - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w Polmat Grzegorz Kotarski?

Zobacz opinie na temat firmy Polmat Grzegorz Kotarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmat Grzegorz Kotarski?

Polmat Grzegorz Kotarski
  • Kolejowa 34