Opinie o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Łódź

Były z aktualną wiedzą.

Nie pracuję w firmie już ponad 5 lat i całe szczęście, że nie muszę tego wszystkiego doświadczać. Od czasów foczpana z tego co słyszę zmienia się wszystko na gorsze. Co wizyta w serwisie to nowe osoby i to niestety bez doświadczenia, wiem bo nadal korzystam z usług salonu. Od kiedy niektórzy zostali dyrektorami od spraw zbędnych słyszy się, że kasa jest brana na boku za wszystko. Kiedyś myślałem nad powrotem do branży, ale już nie w tej sieci dealerskiej. Panie Foczpański biznes to nie tylko tabelki, ale i ludzie, a pan nie ma do nich za grosz szacunku.

Niedoszły

Widzę, że nic się nie zmieniło - byłem na rozmowie do DH w 2019, w Łodzi na Niciarnianej. 'Dyrektor' proponował 1,5K na B2B (najniższa krajowa wtedy 2,25K). Jak zapytałem WTF?.. To powiedział, że będzie lepiej ale teraz nie, bo firma w trakcie restrukturyzacji ;))) Good Luck!

Były Pracownik

Poświęciłem tej firmie ponad 12 lat. Stworzyliśmy fajny i zgrany zespół, mieliśmy świetne wyniki w sprzedaży, w najgorszych snach nie sądziłem, że ktoś może to zepsuć, bo po co, skoro są zyski. No ale przyszedł K....... - kierownik nad kierownikami, który nie mógł pochwalić się żadnymi efektami w pracy za to miał duże plecy u dyrektorów i prezesów(teraz wiem czemu). No i zaczęły się rządy nieudacznika, staliśmy się niewygodni. Na nasze miejsce chciał wsadzić swoich kolegów, którzy będą przymykali oczy na jego machlojki i wały. Rozwalił cały zespół, doprowadził najpierw do tego, że zwolnił się jeden handlowiec, potem ja dostałem propozycję nie do odrzucenia (zmianę warunków na dużo gorsze dla mnie). W głowie mi się nie mieściło skąd takiemu kmiotowi dano taką władzę, nikt z góry nie zwracał uwagi, że on niszczy to co latami zbudowaliśmy, co przynosiło świetne efekty. Domyślałem się, że chodzi o jakieś ich lewe interesy, że umoczeni w to muszą być też dyrektorzy. Jak ktoś staje sie dla nich niewygodny, przeszkadzał im w robieniu wałów to dostawał takie warunki (bardzo często przeniesienie do innego salonu z dużo gorszym dojazdem), że były nie do przyjęcia i sam się zwalniał. Ja tak zrobiłem, zwolniłem się. Bardzo było mi żal, bo lubiłem tą pracę, mieliśmy fajny zespół, fajnego kierownika (S......), najważniejsze, mieliśmy bardzo dobre wyniki, bardzo dobrą sprzedaż. Pewnie dlatego położyli na nas łapę, poczuli kasę dla siebie. Teraz jak czytam te komentarze to wszystko układa się jak puzzle. Osoby przez które odszedłem, które się do tego przyczyniły już tam nie pracują, pouciekali jak szczury z tonącego statku. Zastanawiam się tylko, kto do tego dopuścił, jak mogli na to pozwolić. Oczywiście wszystko to co ludzie tutaj piszą jest prawdą, naliczanie wynagrodzeń za urlopy czy pracujące soboty, nie branie wielu składników wynagrodzeń pod uwagę, liczyli wszystko tylko z podstawy. Podobnie z L4. Szkoda firmy, ciężko będzie to odbudować, jeśli wgl się uda. Ludzie z ogromnym doświadczeniem już odeszli, nikt szanujący się nie będzie chciał tam pracować, jeszcze na tak niekorzystnych warunkach. Mam nadzieję tylko, że osoby odpowiedzialne za zniszczenie tej firmy zostaną pociągnięte do odpowiedzialności.

termomaks

Firma obecnie przechodzi bardzo głęboki kryzys. za kryzys odpowiedzialne są osoby zarządzające. kierownicy siedzą cicho bo dostali podwyżkę pensji w celu niwelowania buntu więc tylko słuchają i podaje dalej. Usłyszałem za rok będzie lepiej = poczekaj, pracuj. jesteśmy dla naszych kierowników niczym, pył ma więcej godności niż ja. kierownictwo w chwili obecnej jest sztucznie uprzejme doświadczamy tego szkoda, że nie mieli szkoleń = nawet tego nie potrafią = bufonada. Przy drugim podejściu Finanse które zaproponowano nieważne jakie stanowisko, nieważne jakie zaszeregowanie to dno, wstyd i wyzysk. ocena +1,5 na tym portalu to o te 1,5 za dużo. Chcę tylko dodać, że pył nie opadł i nie opadnie. Ludzie tego nie wybaczą. To ludzie pracują dla tej firmy. Rozwalić taką potęgę brawo kadra zarządzająca, brawo kierownictwo można na was liczyć, coś umiecie, Piętno wam się należy bo ja już mam. Przypominam iż każdy pracownik jest dodatnią i najlepszą inwestycją na jaką ta firma zasłużyła. Nikt nie ma prawa nas gnębić ani mówić bądź uważać, że nie jesteśmy najlepsi. jesteśmy najlepsi i zawsze tak było, jest, będzie ale nie dla firmy. Przypominam pył nie opadł i nie opadnie. Najlepszy tekst jak się nie podoba droga wolna monolog dyrektora. Mam nadzieję to do otwartych umysłów które nie podejmą przygody.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Doradca Serwisowy.
Kotroling pracowniczy

Moi mili współpracownicy, lepiej w tej firmie nie będzie i to każdy z was wie, pomimo buntu i tak dostaliśmy kiepskie warunki w porównaniu do innych firm czy poprzednich lat…. Proponuję aby każdy z pracowników poprosił kadry o przesłanie pasków za wynagrodzenie z ostatnich dwóch lat. Zapewniam was że każdy dostanie zwrot rzędu kilku tysięcy… Ci co dłużej pracują to niech lepiej zaczną sprawdzać bo oni mogą odzyskać nawet paręnaście tysięcy niewypłaconych za urlop, premię czy chorobowe. Wiemy jak firma działa od strony wynagrodzenia i jak to wszystko jest wyliczane i uzupełniane…. Każde 1zl to razy 900 wyobraźcie sobie 300zł z każdego z nas… mnożąc to przez 12 miesięcy daje nam bardzo dużą sumę … nie dziwię się totalnie że wzięli się za obniżanie wynagrodzeń bo przy takiej ilości pracowników to spółka może podwoić zyski tylko że zapomnieli że te zyski przynoszą właśnie te biedne mrówki które harują na was…. Nie bójcie się walczyć o swoje pieniądze… i swój poświęcony czas życia który bezpowrotnie został zabrany….

Jacek

Przepracowałem w tej firmie 13 lat. Rok temu, dostałem propozycję nie do odrzucenia. "Albo się zwalniasz, albo co miesiąc będziesz otrzymywał najniższą krajową"

Bartek
@Jacek

Ze mną postąpili podobnie. Po 12 latach pracy, bez rozmów i uprzedzania, zmiana warunków pracy na takie które były nie do przyjęcia. To była ich technika na pozbywanie się wieloletnich pracowników. Ciężko zwolnić dobrego pracownika( na jego miejsce zatrudniany był kumpel zarządzającego kierownika) więc zmieniają warunki na takie, żebyś sam się zwolnił. Ta firma od ok 4-5 lat zeszła na (usunięte przez administratora), myślałem że gorzej już nie może tam być, a jednak okazuje się że można. Tam nie szanuje się uczciwych i wieloletnich, oddanych pracowników. Liczy się tylko kolesiostwo i kto bardziej podlizuje się górze, (usunięte przez administratora) też mile widziane i promowane. Szkoda, spędziłem tam szmat czasu i do pewnego momentu to była super praca.

Sense
@Bartek

(usunięte przez administratora) Obecnie firma wypracowuje duże zyski poprzez cięcia na pracownikach. Fachowcy zamieniani są na ludzi bez pojęcia, ale za to są tańszą siłą roboczą. Lepszy chłopak 23 lata, który przeczytał 3 numery Auto Światu niż 40 letni, który pracował dla firmy 5-15 lat i przynosił do firmy milionowe przychody i robił to poprzez i ogromną wiedzę i pasje. I później klient przychodzący do salonu zadaje pytanie, a on ni me ni be, pyta wszystkich dookoła... Ręce opadają... WIĘCEJ DYREKTORÓW !!! Za mało jest... Panie (usunięte przez administratora), czas na podjęcie radykalnych kroków i to nie na szczeblach zwyczajnych pracowników. I proponuje raz na jakiś czas, przejechać się po salonach i porozmawiać z KAŻDYM działem szczerze, co leży a co nie ich zdaniem.

Pracownicy Krotoski

Szanowny Zarządzie i Właścicielu Krotoski Sp. z o.o., @pracodawca W nawiązaniu do Państwa komunikatu z dnia 17.01.2024 dotyczącego nowej polityki wynagrodzeń i premiowania, pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że jako pracownicy firmy Krotoski Sp. z o.o., nie zgadzamy się na zaproponowane zmiany. Naszym zdaniem, obecny kierunek, jaki obrał zarząd, nie służy interesom pracowników, a tym samym całej organizacji. W związku z tym, jednoznacznie domagamy się zmiany zarządu. Uważamy, że tylko takie działanie może przywrócić zaufanie pracowników oraz zapewnić długoterminowy sukces firmy. Jesteśmy gotowi podjąć zdecydowane kroki, aby nasze postulaty zostały wysłuchane i wzięte pod uwagę. W przypadku braku konstruktywnej odpowiedzi i niepodjęcia działań zmierzających do zmiany zarządu, w przyszłym tygodniu ponad połowa pracowników rozważa skorzystanie ze zwolnienia lekarskiego jako formę protestu. Dodatkowo, informujemy, że w razie braku odpowiednich działań ze strony właściciela firmy, jesteśmy przygotowani do nagłośnienia całej sprawy w mediach społecznościowych. Mamy zebrane odpowiednie dowody, które zamierzamy przekazać do odpowiednich instytucji. Naszym celem jest wywarcie presji na dymisję obecnego zarządu, aby zapewnić lepsze warunki pracy i sprawiedliwe traktowanie wszystkich pracowników. Oczekujemy pilnej reakcji i otwartej dyskusji na temat proponowanych rozwiązań, które będą uwzględniać nasze głosy i potrzeby. Z poważaniem, Pracownicy Krotoski Sp. z o.o.

@Pracownicy Krotoski

Co się takiego w końcu wydarzyło? Jakim systemem wynagrodzeń uraczyli was dyrektorzy?

@Pracownicy Krotoski

System wynagrodzeń zależny od planów i realizacji wyników rozliczany kwartalnie. Kolejne podwyżki planów VGP, spowodowały duże zagrożenie brakiem realizacji, co za tym idzie brak bonusów :) Od dłuższego czasu firma obrała zły kierunek i teraz ponosi tego konsekwencje. Ile można obracać towarem na 0% marży psując rynek tylko dla chęci bonusów z VGP? Rok 2024 będzie dla naszych działów rokiem pogrążenia i rozpaczy, a najbardziej odczujemy to my PRACOWNICY. Po 6mc miesiącach można sobie porównać wynagrodzenia i wyciągnąć wnioski ????

kłaczek

czy wy na prawde nie widzice ze nowy prezes chce miec policzone ile maksymalnie zarobi kazdy pracownik i ani grosza wiecej sie mu nie nalezy. pozniej excel pomnozy sobie kartos razy pracownik i bedzie wiedzial ze koszty pracownikow sa takie a nie inne a nie co miesiac maja problem bo ktos nasprzedawal tyle ze trzeba mu zaplacic 12k. Tu chodzi jedynie o wygode zarzadu o utrzymanie stolkow przy korycie parkingowy musi za cos jechac do egiptu bo z walow za plecami wlascicela a za zgoda prezesa ze zegierskiej (usunięte przez administratora) to juz chyba nie wystarcza. W tej firmie to tylko juz dojechac pracownika fizycznie i psychicznie, dowalic kolejne rzeczy niech robi za darmo. Pracuje tu 20 lat i takiego (usunięte przez administratora) nigdy nie bylo. Likwidacja kas zeby ktos inny za darmo robil to co kasjerka, nowe stanowiska zeby wyciagac kase i 40 bezsensownych dyrektorow od wszystkieg i niczego. Kidys byl jeden oddzial i jeden drektor i jakos to funkcjonowalo. Masa ludzi zarabiac bedzie mniej niz wczesniej bo komus sie tak podoba, niech oficjalnie pokaza swoje zarobki panowie prezesi i dyrektorzy ciekawe czy oni mniej beda zarabiac, nie sadze

Kontroling

Najwięcej wałów się zaczęło jak zaczął działać kontroling???? Panie Dołegowski, gdzie Pan był jak to wszystko się działo? A faktycznie, kontrolował Pan, czy dokumentach jest ksero starej polisy która jest potrzebna jak (usunięte przez administratora) majtki. Albo czy na serwisie jest folia na fotelach. O albo w tym czasie wysyłam Pan maila z tajemniczymi klientami, gdzie każdy wiedział, ze to tajemniczy, a jedyny efekt tajemniczego klienta to zaniedbywanie faktycznych klientów, bo handlowiec musiał w tym czasie odpisywać na rozbudowane maila i musiał pilnować żeby w mailu było wszystko zgodnie ze wzorem. Nie macie pojęcia o tej branży. Dla klient jest ważny czas i szybka zwięzła i jasna odpowiedź, a nie jakieś regułki których i tak w większości nikt nie czytal. Do klienta się podchodzi indywidualnie i się do niego dostosowuje, potrzeb, oczekiwań itd. Jakby handlowcy działali jak chcecie i dochody firmy by się zmniejszyły o połowę.

Wieloletnia

Pracuję tu 9 lat i nie planuje zmieniać. krew mnie zalewa co tu się dzieje na tym całym gowork. nigdy nie byłam (usunięte przez administratora) a jak miałam problem z dzieckiem to minpomogli w covidzie też mi pomogli zawsz było ok i teraz też będzie i czekam na wieści od dyrektora i z zarządu. W konkurencji co tu takie bzdury pisze pracowałam kilka lat hhhh znam tych ich dyrektorów to jest żart co tu pisze hahaha chyba naszą firmę chcą rozwalić Panie Krotoski niech pan na policję idzie Dziś można łatwo te trole namierzyć co tak nam tutaj firmę smarują

...
@Wieloletnia

Myślę za właściciel ma teraz lepsze zajęcia niż chodzenie na policję. Rozumiem że uważasz że opisywane sytuację przez jak to nazwałaś trolle są nawet w minimalnym stopniu nie prawda? Rozumiem również że zaproponowano tobie większą podstawę aniżeli 3600 netto dlatego cieszysz się z zaproponowanych zmian?

Wieloletnia
@...

A ty znasz już nowy system? bo ja nie i póki do końca go nie poznam to nie będę obrzucać błotem nikogo nie po tym co dla mnie zrobili dlatego czekam a nie smaruje bo jak oni zrobią to co trzeba to my z tym zostaniemy

Ksa
@Wieloletnia

Masz zero pojęcia o pracy na hali to nie wypowiadaj się,następna biurokratka,z czym na policję nikt nikomu nie grozi ,a zszargana nazwa Krotoski to wina jest i wyłącznie dyrektorów.Ich zarządzaniem.

Dziwne
@Wieloletnia

@Wieloletnia jest 20ty stycznia a Ty nie wiesz za ile pracujesz? Zakupy też tak robisz? - Ile to kosztuje? - Pani zaplaci kartą a cenę pozna za miesiac, jak zejdzie z konta. ????????????????

Roj
@Wieloletnia

Nie tylko chyba to miałaś zalewane przez przełożonych skoro tak zachwalasz ???? Wiadomo nie od dzisiaj, ze w Krotoskim Panie awansują za kompetencje i za zaangażowanie, ale w łóżku…???????????? Nie chce pisać za dużo tutaj, ale dużo wiem co kto z kim i komu.

Kpina

Mi się, aż nie chce wierzyć, ze tak niekompetentne osoby zarządzają tą firmą. Nie mam zamiaru nikogo urazić, ale jak ja sie do czegoś nie nadaję, to się za to nie zabieram. Propozycją kolegi od przełożonego który otrzymał wyzsza podstawę i 4% od marży. Czyli pytanie nasuwa się samo, czy lepiej mieć teraz wyzsza podstawe i mieć wszystko w nosie i wywalone na wszystko klientów, plany itd czy się zarzynać całymi dniami żeby wziąć prowizji dodatkowo 1000 czy 1500zl. Odpowiedź chyba jest jasna. System nie jest w żadne sposób motywujący do pracy. Taki system przyniesie tylko straty dla firmy, ale myślę, że sami się o tym przekonają po pierwszym kwartale:) Podstawą w takiej branży jest prowizją, a nie trochę wyższa podstawa. Niech nie podnoszą tej podstawy, tylko dadzą normalne procenty od marży, które będą motywować do ciężkiej pracy. Bo jak kiedyś był normalny i klarowny system to człowiek potrafił poświęcić nawet swój prywatny czas żeby dopiąć temat. I On wtedy zarobił i firma, a teraz będzie miał w nosie się zarzynać,bo to za wiele i tak nie zmieni. Zresztą o czym dyskusja, kiedyś było 12% teraz dają 4% liczby nie kłamią. I niech się nie podpierają wyższą podstawa. Niech dadzą najniższą jaka muszą i dawny system prowizji. Dam Wam przykład: policzyłem sobie, jaka jest różnica jak policzyłem sobie pensie na starych zasadach vs na nowych różnica była około 7-8tys zł netto. A ile teraz jest wszystko. Sam wynajem mieszkania jest prawie dwa razy droższy niż był kilka lat temu.

Zwolniona zwolnienie

Zapewne masz racje i CALE MIASTO huczy o (usunięte przez administratora) z handlu czesciami plus do tego szkody calkowite i naprawy zadarmo . Dobrze sie obłowili . (usunięte przez administratora) posiada zero wiedzy ale miala inne walory ktore pasowaly Mariuszowi (usunięte przez administratora) plus Mariusz Mariio zwany(usunięte przez administratora) wiele rzeczy robili do swojej kieszeni (usunięte przez administratora) na potęgę a jak usłyszałam o włamaniu tylko do jego biura nigdzie indziej, to odrazu wiemy kto powinien być podejrzany .Gdzie był Pan Dołego.... i kontroling . Patrzyli na głupoty a (usunięte przez administratora) robili im pod nosem. Do tego ten (usunięte przez administratora) ARTUR(usunięte przez administratora) Ciekawe jak (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) teraz traktuje i jaki ma kontakt z GOSZĄ. PEWNIE się wspierają i plączą w mankiet jak to czytają. KARMA WRACA I PISZĄ TU CAŁĄ PRAWDE . Długo by pisać i jak ktoś niżej pisał zbrakło by internetu .

Nikt ważny

Dokładnie tak, nowe warunki nadal są gorsze od tych z 2023 (a one już nie były zadowalające) inflacja rośnie, a w tej firmie z podwyżek to tylko podwyżki obowiązków. Nie dacie sobie nawinąć makaronu na uszy! Przeliczenie to na średnich ze skali roku, liczby nie kłamią.

Nie rozumiem tego całego jadu wylewanego przez ludzi tutaj na forum. Nasza firma jest wspaniała, posiada wieloletnią tradycję w branży automotive. Zarobki jak na rynek są ponadprzeciętne albo powiedziałabym, że nawet wysokie. Jeśli z kimś rozmawiam i chwalę się gdzie pracuje każdy patrzy na mnie z podziwem i zazdrością. Co do Wigilii w zeszłym roku była strasznie udana, świętowaliśmy chyba do drugiej w nocy a dyrektor to niezły „jajcarz” i mieliśmy ubaw po pachy. Z tego co wiem w kwietniu szykuje nam się impreza integracyjna na całą firmę a z tego kojarzę z trzech ostatnich lat zawsze jest grubo. Trochę mi przykro, że ludzie wylewają tak pomyje na firmę ale takie komentarze mogą pisać tylko ludzie albo zazdrośni albo wścibscy. Nie wiem czy w dobry miejscu napisałem ale pozdrawiam pracownik Porsche Inter Auto

Tylko, że dyrektor Porsche to kobieta… a pracownicy Porsche zawsze mieli wigilię, ponieważ są faworyzowani ze wszystkim co możliwe. Tylko tam marketing wkłada wszystkie pieniądze (poza narciarzami i siatkarkami których nikt nie zna). Jednak zmiana pensji też ich dotknęła, bo zrównali ich podstawy do tych plebsów z innych marek.

RS6

"Z tego co wiem w kwietniu szykuje nam się impreza integracyjna na całą firmę a z tego kojarzę z trzech ostatnich lat zawsze jest grubo. " dla tych co zawsze czy dla wszystkich ?

Dżesika z lasu
@RS6

Drodzy Państwo jaka zmiana płac? Już nie będę miała swoich stałych klientów?

Haha

@Pracownik Ludku gdzie dokładnie pracujesz? Jakie miasto i jaki dział?

@12345

Porsche miało wigilie bo robili sobie ją sami. Nikt nie dofinansowywał i nikt nie faworyzował. Po prostu jest dobra atmosfera, więc ludzie umieją i chcą się zgrać. Ale fakt w dużej mierze ma na to wpływ pani dyrektor.

@785

@785 dokładnie, wigilię łatwiła Pani dyrektor i to jej można zawdzięczać sukces PCŁ i atmosferę, która tam panuje. Żal odchodzić z tego zespołu

hodor
@785

ale wytłumacz mi w czym jest problem zrobić wigilię firmową i wziąć fakturę za to i wrzucić w koszt? ile taka wigilia wyniesie na jeden dział? 30 000? przecież lepiej jest zrobić taką fv niż oddać podatek do skarbu państwa. Dla mnie to jest kompletnie niepojęte :D

Pracownicy Krotoski

Szanowny Właścicielu Krotoski sp. z o.o., W nawiązaniu do dzisiejszego(19.01.2024) komunikatu Zarządu oraz naszych wcześniejszych komunikatów, chcielibyśmy przedstawić nasze stanowisko w kwestii aktualnej sytuacji. Przede wszystkim, doceniamy wysiłki Zarządu w zakresie modyfikacji polityki wynagrodzeń i premiowania. Zmiany te, w tym miesięczne rozliczanie premii, rezygnacja z uzależnienia części premii od budżetu, oraz gwarancja minimalnej premii w pierwszym kwartale, są krokiem w dobrym kierunku. Cenimy również zapewnienia o przejrzystości i obiektywności nowego systemu. Jednakże, pomimo tych zmian, nadal utrzymuje się głębokie niezadowolenie wśród pracowników w odniesieniu do roli MF w obecnej sytuacji. Nasze obawy nie dotyczą jedynie kwestii wynagrodzeń, ale także ogólnego kierunku zarządzania firmą, komunikacji i kultury organizacyjnej. Naszym zdaniem, obecne działania Zarządu, choć ważne, nie rozwiązują podstawowego problemu, jakim jest brak zaufania do członka zarządu MF. Wierzymy, że dla długoterminowego dobra firmy i jej pracowników, konieczna jest zmiana na tym stanowisku. Tylko dzięki temu możemy odbudować zaufanie i skutecznie pracować nad dalszym rozwojem naszego przedsiębiorstwa. Chcielibyśmy również podkreślić, że nasze zaufanie do "nowego" drugiego członka zarządu MB będzie zależało od obserwowanych działań i wyników. Obecnie, zmiany w strukturze firmy, które zmierzają w kierunku struktury VGP, nie przynoszą jeszcze oczekiwanych rezultatów. W naszej opinii, strategia ta, choć obiecująca w teorii, na razie nie przekłada się na poprawę efektywności ani na wzrost satysfakcji pracowników a tym bardziej klientów a co za tym idzie większy zysk. Rozumiemy, że transformacja biznesowa wymaga czasu i cierpliwości, ale równocześnie podkreślamy, że kluczowe jest monitorowanie i ocena wpływu tych zmian na bieżące funkcjonowanie firmy. Dlatego też, będziemy uważnie obserwować, jak nowe strategie i struktury wpływają na nasze codzienne zadania, morale zespołu, a także na ogólne wyniki finansowe firmy. W kontekście powyższego, nasza postawa wobec MB pozostanie ostrożna i oparta na faktycznych wynikach jego działań. Liczymy na to, że pod jego kierownictwem firma podejmie skuteczne kroki w celu poprawy aktualnej sytuacji, a zmiany w zarządzaniu przyniosą pozytywne efekty dla wszystkich pracowników oraz dla całego przedsiębiorstwa. Rozumiemy, że decyzje personalne na tak wysokim szczeblu są złożone i wymagają gruntownej analizy. Jednakże, jesteśmy przekonani, że obecna sytuacja wymaga odważnych i zdecydowanych działań. Jako pracownicy, którzy na co dzień tworzą wartość firmy, liczymy na to, że nasze głosy zostaną wysłuchane i wzięte pod uwagę przy podejmowaniu dalszych kroków. Na zakończenie, chcielibyśmy poruszyć jeszcze jedną kwestię. Ostatnie wydarzenia i dyskusje wywołały wiele emocji wśród pracowników, co w niektórych przypadkach doprowadziło do publikacji opinii, które były zbyt ostre, a niekiedy nie powinny były zostać w ogóle wyrażone publicznie. W imieniu tych, którzy mogli nieumyślnie przekroczyć granice krytyki, pragniemy przeprosić. Równocześnie apelujemy do wszystkich pracowników o zachowanie powagi i unikanie rzucających cień oszczerstw. Pamiętajmy, że nasze słowa mają wagę, a nieprzemyślane wypowiedzi mogą wyrządzić krzywdę, która odbije się echem na długi czas. Zachęcamy do konstruktywnego dialogu, który ma na celu wzajemne zrozumienie i wspólną pracę nad poprawą sytuacji w firmie. Z poważaniem, Pracownicy Krotoski Sp. z o.o.

Czarymary

Przykre jest to, że ludzie, którzy pracują wiele lat w firmie nie mają z tego nic tylko uścisk ręki Pana Roberta, nie powiem jest to też ważne bo pracownik nie czuje w tedy podziałau JA WŁAŚCICIEL TY ROBOL, ale uścisk ręki to nie wszystko. Zarząd powinien słuchać obaw i problemów pracowaników, bo to dzięki nim firma działa ! Wynagrodzenia są różne w każdym salonie co jest bardzo demotywujące dla osob, ktore zarabiaja mniej, a są na tym samym stanowisku. Następna sprawa są stanowiska gdzie jedna osoba nie ogarnie wszystkiego co ma w obowiazkach i musi zabierać prace na urlop. A czy urlop nie jest po to żeby odpoczywać? Mam nadzieje, że coś się zmieni, bo szkoda mi tych wspaniałych ludzi, którzy pracują po godzinach, dają z siebie wszystko, a nie dostają nic albo usłyszą, że muszą robić więcej.

Panowie pamiętacie jak nas przekonywali, że będzie ok zobaczycie mówili jeszcze nikt nie wziął pensji a już każdy mówi, że ma mniej. Dzisiaj się kurde przyznali do błędu i posypują głowę popiołem po kolei każdy z dyrektorów. Czy naprawdę takie tęgie głowy nie wiedziały o tym ? Chcieli i chcą nas nadal (usunięte przez administratora) to co teraz oferują jest równe z tym co było a Ci co byli wydajniesi zarobią mniej. Teraz będą respektować nadgodziny które zawsze robiliśmy i robimy bo ktoś ich (usunięte przez administratora)do PIPu. Wszystko poszło do góry przez ostatni rok a w naszym przypadku to 3 lata bo od 3 lat nie ma żadnych podwyżek tylko system wynagradzania się zmienia żeby ukryć zwiększająca się podstawę.Nie będę wspominał jak inflacja wzrosła i inne rzeczy które podrożały włącznie z autami które nasza firma sprzedaje i ma z tego zysk i wyzysk z nas. Panowie nie dajmy się (usunięte przez administratora) 1000zl netto w górę to minimum. Pracy jest w brud jak nie tu to gdzie indziej

Kot

Najgorsze jest to, w przez ostatnie 2-3lata odeszły najbardziej doświadczone osoby. Zatrudniają na ich miejsce osoby bez żadnego doświadczenia, a jak komuś się uda zamydlić oczy i ktoś przyjdzie z doświadczeniem, to za kilka miesięcy odchodzi jak widzi jaka tu jest parodia. Kto pracuje w Krotoskim w cyrku się nie śmieje ;) Trzeba jeszcze poruszyć temat ,,Pani asystentki dyrektora z R267, która jeszcze niedawno zrywała kukurydzę z pola, a teraz wielka Pani jakby naprawdę miała znaczące stanowisko. Nie dociera do niej, ze jest od robienia kawy i odbierania telefonów, uważa się jakby była minimum dyrektorem i nawet przestała część mówić ,,koleżankom i kolegom’’ donosiła na pracowników. Najpierw obracał ją tata a później przejął syn. Ale chyba już poszła w odstawkę z tego co mi wiadomo.

Mims
@Kot

Jedni odeszli, inni musieli ustąpić miejsca :”) w Częstochowie trzecia osoba z ogromnym doświadczeniem została zastąpiona przez kolegę nowego dyrektora. Człowiek przyszedł do firmy z PIA i obsadza swoich kolegów. Ostatnio zwolniony został kierownik serwisu Audi, na rzecz Pana z PIA. Kieras pracował w tym salonie ponad 20 lat i ot tak, przed emeryturą musi się spakować i odejść. Żenada!

Borsuk

Czytając to wszystko ,szczególnie o blacharnia to sprawa nadaje się du prokuratury i urzędu skarbowego.Bo nie wierzę w to że handlując tymi gratami rozliczali się z podatków, a wygląda na to że szła tam gruba forsa . Może już nie liczyli tylko ważyli pieniądze jak Escobar????. Co by nie było sprawa nosi znamiona także zorganizowanej grupy ,a to już 10 lat na dzień dobry. Jeżeli chodzi o naszych narciarzy to @ i tel są w CKK można wysłać link i do nich i do odpowiednich organów. Natomiast wiadomo dlaczego całe to (usunięte przez administratora) wylało się na świat, Nikt nie chce pracować za (usunięte przez administratora) ,niech panowie prezesi spróbują sobie żyć za zaproponowana podstawę, ich żony pewnie więcej na waciki wydają.

Won

Czekamy z niecierpliwością. Zobaczymy kto jakie dowody wyciągnie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Łódź

• Jak się pracuje w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 3 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
1.6/5 Na podstawie 11 ocen.

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.