Opinie o Iwamet Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iwamet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Iwamet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Iwamet Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Praca marzeń. Dostajemy darmową wodę lekko gazowaną, mamy 15 minut przerwy, jak się postaramy to dostajemy rękawice robocze. Na ubrania robocze trzeba zapisywać się w kolejce pół roku wcześniej i co pół roku o nie dopytywać. Od ręki są ubrania używane przez byłych pracowników. Jest bardzo miło i wesoło, dbają o to żeby z dobrobytu nie pomieszało nam się w głowie dajac płacę minimalną.

New
Kandydat

Witam wszystkich jest dodane ogłoszenie na pracownika produkcyjnego. Jest mi ktoś w stanie opowiedzieć co się robi na takim stanowisku I jakie są zadania? Czy jest ciężko? I jakie są zmiany? Czy nocki też są? Pozdrawiam wszystkich.

Kamaz
Kandydat

Heh, widzę że dalej szukają ludzi do pracy. Piszą atrakcyjne wynagrodzenie, a jak się zadzwoni i spyta o zarobki, to proponują 2800 zł brutto na początek. Niech szukają dalej...

Łotr
@Kamaz

A szlachcic to z jakimi jest kwalifikacjami i doświadczeniem?

Operator Nowy wpis
@Kamaz

3500 umowa na 2 miechy, potem 300 do góry i premia 600. Pozdo.

Emilia Nowy wpis
@Operator

A tę premię to tną jakoś specjalnie czy raczej stabilna?

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy Iwamet Sp. z o.o. w Stalowa Wola.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Iwamet Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Czy Iwamet Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ło
@Pytanie

A co. Szukasz firmy do zatrudnienia aby karnet na siłkę ci sfinansowała?

Emilia Nowy wpis
@Ło

To by było zabawne w sumie. Ale jednak chyba miło jest wiedzieć, że firma jakkolwiek o Ciebie dba? ;) Tutaj to jak okazują, że dbają o ludzi?

Jak długo trwa proces awansu w Iwamet Sp. z o.o.?

Awans
@Pytanie

Ha ha ha tak długi na ile się sprawdzisz i wykarzes:. Może nawet nigdy

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Iwamet Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik Produkcji
LEGION CK Sp. z o.o.
(37 opinii)
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Tryumf Sp. z o.o.
(81 opinii)
logo firmy Pracownik Ochrony Stalowa Wola
Stalowa Wola
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4929 opinii)
logo firmy Dietetyk
Stalowa Wola
Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert

Zofia
@Pracownik

Co do tej płacy minimalnej w Iwamecie.. to ona obowiązuje cały czas? Czy może tylko np. na początku a później można liczyć na jakieś podwyżki lub premie?

Sławek
@Zofia

Ciekawe kto przyjdzie im pracować za minimalną kwotę. Podobno po okresie próbnym są podwyżki. Ale nie ma co się oszukiwać, jak zaczyna się pracować za 2800 zł brutto, to kiedy dojdzie się do np. 4500 zł brutto? Za 3-5 lat ? Ludzie obudźcie się, obecnie brakuje rąk do pracy, zacznijcie się cenić, a nie brać pierwszą lepszą pracę za grosze. Mi jak zaproponowaną w Iwamecie 2800 zł brutto, to ich wyśmiałem, obecnie zarabiam prawie 5000 zł brutto i pracuje na luzie. Za najniższą krajową, to już bym wolał wykładać towar w markecie, praca na pewno mniej odpowiedzialną i w lepszych warunkach, niż w Iwamecie. Niech w Iwamecie pomyślą dlaczego, po mimo takiej reklamy, nikt nie chce u nich pracować.

Ło
@Pracownik

To za (usunięte przez administratora) tak było że wdxystko należało się za darmo . A może jeszcze Panu prywatną taksówkę, lunch, czerwony dywan i na koniec dnia lampkę szampana

Kandydat

Witam. Jak zarobki na początek w tym roku? Pomoc coś podnieśli.

New

Koko

Na CNC pieniądze dość marne, w porównaniu do innych firm, czasami wypłacane po 10, o każdą podwyżkę trzeba walczyć, nawet o głupie 200 zł, maszyny stare wyświechtane, na większości małpia robota, szczerze nie polecam

Irena
@Koko

Jak trzeba walczyć o podwyżkę skoro są rządowe? Chyba że czegoś nie rozumiem. Albo po prostu macie więcej niż ta minimalna.

Ja

Miło wspominam pracę w Iwamet. Wymagająca praca na CNC dająca dużo satysfakcji. Nie jest prawdą że trzeba być kolegą czy kuzynem mistrza żeby się rozwijać, bardziej w grę wchodzi zaangażowanie i osiągane wyniki, a co za tym idzie o podwyżkę też nie było trudno. Jednak ogólny poziom wynagrodzenia wypada blado niestety. A szkoda

Eustachy
@Ja

Widzę kolejna podobna laurka, wystawiona tej firmie. Wszystkie pisane podobnie, tzn. że wymagająca ale rozwijającą praca, i że wynagrodzenie szybko rośnie. Szkoda tylko, że Ci to co piszą, twierdzą że już nie pracują w Iwamecie:). Skoro takie zarobki i rozwój, to dlaczego wszyscy uciekają z tej firmy? :))

Eustachy
Kandydat

Ogólnie bieda z nędzą. Wymagania mają duże, ale na początek proponują najniższą krajową, czyli zawrotne 2800 zł brutto. Nie ważne że ma się ponad 10 letni staż pracy kierunkowy i wykształcenie wyższe techniczne. Za takie pieniądze, to już bym wolał pracować w markecie przy wykładaniu towaru. Praca czystsza, mniej odpowiedzialna i dużo lepszych warunkach (brak hałasu czy zapylenie, że o klimatyzacji nie wspomnę). Szkoda się zachodzić z takimi firmami, bo w okolicy jest wiele, które na starcie osobą bez doświadczenia dają przynajmniej te 3500 zł brutto.

Czarnulka
Kandydat

Bardzo bym chciała pracować w waszej firmie bardzo chwalą waszą firmę ☺

Lelee

Jestem byłym pracownikiem, pracowałem tam dwa lata i szczerze mogę polecić ten zakład co do wypłaty oraz premii- co jakis czas wypłata rosnie A premie sukcesywnie rosnie razem z twoimi sukcesami Pozdrawiam

Robert
@Lelee

Nic dziwnego że pensja rośnie, skoro obecnie zaczyna się ze stawką 2800 zł brutto. A takie ładne bilbordy wywiesili "Rekrutacja 2021", szkoda że nie napisali, że proponują najniższą krajową na początek.

Czy urlop w Iwamet Sp. z o.o. jest płatny 100%?

@Pytanie

Tak, urlop wypoczynkowy jest 100% płatny. W porównaniu do niektórych okolicznych zakładów nie ma problemu z wzięciem urlopu planując go kilka dni wcześniej.

Jerzy
@pracownik

A jak ocenisz poziom wynagrodzenia w Iwamecie? Jesteś zadowolony ze swojej pensji? Firma oferuje też jakieś benefity pozapłacowe np w postaci bonów lub opieki medycznej? Na jakich warunkach? ;)

Robert
@Jerzy

Mi zaproponowano na początek 2800 zł brutto, więc im grzecznie odmówiłem...

Sławek
Kandydat

Witam czy ktoś z pracowników dojeżdża swoim samochodem do pracy z okolic Zaklikowa

Hanka

Czy to firma wyłącznie anglojęzyczna? Bo opis jest po angielsku?

Lol
@Hanka

Firma jest kolonią amerykańską dlatego praca (usunięte przez administratora)

Karol

Rozmowa jest podzielona na etapy ?

Osoby szukające pracy czekają na informacje o przedsiębiorstwie Iwamet Sp. z o.o. w mieście Stalowa Wola. Od twojego komentarza może zależeć, czy podejmą w tej firmie pracę. Napisz szczerą opinię, zmieniaj rynek pracy.

Ja
Klient
@Administrator

Można zmienić język na polski.

Karol

Macie zapewnione maseczki pracownicze?

Eryk

Czy zaszły jakieś zmiany w firmie o d kiedy mamy pandemię bo tak zamilkliście?

Ktoa
@Eryk

Każdy (usunięte przez administratora) trzęsie i nikt nie pisze jak jest (usunięte przez administratora) bo "strażnicy moralności" czatują

Zostaw merytoryczną opinię o Iwamet Sp. z o.o. - Stalowa Wola

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Iwamet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iwamet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwamet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Iwamet Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Iwamet Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iwamet Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iwamet Sp. z o.o.