Iwamet Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Iwamet Sp. z o.o.

pytanie

Ile na start płacą NETTO w Iwamecie w Stalowej Woli?

wit

Powiedzcie ludziska jaki jest tam system zmianowy i jakie zarobki jako operator CNC ?

xxx
@wit 04.03.2017 13:36

system 3 zmianowy zarobki uzaleznione sa od tego czy jestes swiezo po szkole czy posiadasz doswiadczenie

Arekson

Jak do stalowej woli to muszę powiedzieć, że praca na najwyższym szczeblu, generalnie jestem bardzo zadowolony z tego jak się dzieje tutaj w mieście, bardzo

McMad

Witam serdecznie Chciałbym podzielić się opinią związaną z moim zatrudnieniem w firmie IWAMET na stanowisku operatora maszyn ODLEWNICZYCH. Praca bardzo ciężka w skali od 1-10 oceniam na 10, nie ma co dyskutować, gorzej może być tylko w kopalni węgla albo w tartaku, zakres pracy, pilnowanie oraz ustawianie maszyny, zajmowanie się mechaniką maszyn, wstępna obróbka produktu, "latanie" z produktem na rentgen i kilka rzeczy więcej, przy prędkości x10, ogólnie chaos. Hala, bez wentylacji, piekielnie gorąco ciekłe aluminium wszędzie, straszny syf. Ubrania robocze oczywiście swoje, co jest skandalem absolutnym, przerw brak, jedzenie przy maszynie. Ogólnie polecam prace dla tzw. chłopów oderwanych granatem od pługa. Jeżeli chcesz pokazać rozpieszczonemu synowi, koledze, znajomemu jak wygląda MORDOR za 1400zł to jest to !! Dla ludzi z pokolenia Y, absolutnie nie polecam. Również nie polecam jako pierwszą pracę. Pozdrawiam McMad

McMad
@McMad 28.04.2016 12:59

Jest to recenzja pracy w IWAMET Sp.o o Stalowa Wola Proszę o usunięcie opinii.

Znacie firmę Iwamet Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Iwamet Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwamet Sp. z o.o.