Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

Opinie o Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

Jestem pozytywnie zaskoczony współpracą z kancelarią. Miałem obawy związane z dużą ilością formalności, z moim brakiem wiedzy na temat upadłości. Szukałem odpowiedniej kancelarii, która poprowadzi moją sprawę i bardzo się cieszę, że trafiłem na Rio. Poprowadzono mnie od początku do końca. Na bieżąco otrzymywałem informację o postępach i ewentualnych dokumentach, które musiałem dostarczyć. Osoby prowadzące sprawę bardzo wyrozumiałe i cierpliwe. Bardzo dziękuję za pomoc.

Klient
@Marek

Gdyż wzięli pieniądze zapewniali że wygram sprawę i okazało się że dwie wersje usłyszałam i dostałam negatywna odpowiedź a mój mąż czeka pół roku na odpowiedz

Zdzisława Kępińska

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z tą Kancelarią. Od A do Z pomagają we wszystkim, dosłownie prowadzą jak dziecko za rękę przez cały proces upadłości. SUPER!

@Zdzisława Kępińska

Dziękujemy, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Życzymy powodzenia !

Patrycja M.

Chciałabym się z wami podzielić moją opinią na temat kancelarii rio. Są bardzo solidni i pomocni. Widomo wszystkie potrzebne dokumenty musiałam zebrać sama, jednak gdy tylko czegoś nie wiedziałam, czy potrzebowałam porozmawiać, zawsze mogłam napisać czy zadzwonić. Kancelaria tez wielokrotnie sama do mnie odzwaniala. Na postanowienie sądu czekałam ponad rok. Wczoraj zaglądając na monitor sądowy dostrzegłam rozszerzoną sygnature mojej sparwy. Ogłoszono upadłość. To pierwszy krok, ale bez was droga kancelario nie udźwignęła bym tego psychiczne. Dziękuję.

@Patrycja M.

Pani Patrycjo, wsparcie nie tylko merytoryczne, ale również psychiczne to część naszej pracy. Każdego dnia towarzyszymy Państwu w drodze do upadłości, a jej ogłoszenie jest naszym wspólnym sukcesem. Pozdrawiamy serdecznie !

05wieslaw

Kwestie prawne zostały wyjaśnione w sposób dostępny i zrozumiały. Pani Mecenas prezentowała pełną wiedzę prawną, a sprawa prowadzona była przejrzyście, z uwzględnieniem wszystkich ważnych dla mnie aspektów, np. pomoc i wyjaśnianie kwestii proceduralnych czy z przygotowaniem dokumentacji. Przy każej rozmowie prezentowane było zaangażowanie Kancelarii Rio w prowadzoną sprawę i jej prawne aspekty. Przez cały okres przygotowań do rozprawy miałem dobry kontakt , mailowy oraz telefoniczny.Działania podjęte przez Kancelarię były bardzo skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moim oczekiwaniem.Dlatego nadal będę współpracował z Kancelarią w celu monitorowania działań syndyka. Krótko mówiąc, polecam tę Kancelarię Prawną.

@05wieslaw

Bardzo dziękujemy! Cieszymy się, że mogliśmy Panu pomóc.

Bożena Nowy wpis

witam serdecznie. Widziałam ogłoszenie dla Młodszego specjalisty ds. administracyjnych. zdaję sobie sprawę z tego, że jest ono teraz wygasłe ale zastanawiam się czy nie będzie potrzebnych więcej osób do pełnienia tej funkcji? mam już doświadczenie a było w treści wskazane, że jest wymagane

Nowy wpis

@Bożena

Pani Bożeno, dziękujemy za wiadomość :) Zawsze chętnie przyjmiemy CV i w razie otwarcia ponownie rekrutacji będziemy mieć już Pani CV. Zachęcamy do wysłania go na adres biuro@kancelariario.pl :) Pozdrawiamy

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Kancelaria Rio Nowy wpis

@ Dziękujemy za zapytanie dotyczące współpracy ze studentami w Kancelarii Prawnej Rio Sp. z o.o. Współpracujemy ze studentami. Jesteśmy otwarci na nowe talenty i staramy się tworzyć środowisko, w którym studenci mogą zdobywać cenne doświadczenie zawodowe. Jesteśmy przekonani, że współpraca ze studentami przyczynia się do wymiany wiedzy i świeżego spojrzenia. Co do zatrudniania, zawsze rozważamy kandydatury utalentowanych i zaangażowanych osób, w tym studentów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń o pracę i stażach na naszej stronie internetowej oraz w innych dostępnych kanałach rekrutacyjnych. Pozdrawiamy Serdecznie

Natka

Ostatecznie to z jakich przyczyn doszło do przeniesienia siedziby? W tej wspomnianej wcześniej wizytówce faktycznie podana jest ul. Śląska. Pracownicy nie mają problemu z dojazdem teraz? Widziałam ofertę dla sekretarki pod ten adres, kadra się zmieniła?

@Natka

Dziękujemy za pytanie. Rzeczywiście, wiele lat temu nasza pierwsza siedziba znajdowała się przy ul. Śląskiej, jednak od kilku lat znajdujemy się w Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni. Przeniesienie było związane z rozwojem i powiększeniem zespołu, a także bardziej dogodną lokalizacją - nie tylko dla Państwa, ale i dla pracowników. Nasze biuro księgowe nadal jest tam dostępne. Aktualnie nasi pracownicy doskonale radzą sobie z dojazdem, a lokalizacja w centrum ułatwia komunikację. Chcielibyśmy jednocześnie podkreślić, że nasza kadra stale się rozwija, a nie zmienia. Jesteśmy dumni z zespołu profesjonalistów, który stale się poszerza i przyczynia się do sukcesów naszej firmy. Jeśli ma Pani jakiekolwiek dodatkowe pytania lub chciałaby Pani uzyskać więcej informacji na temat naszej aktualnej lokalizacji czy zespołu, prosimy o kontakt. Jesteśmy dostępni, aby udzielić wszelkich potrzebnych wyjaśnień. Pozdrawiamy, Zespół Kancelarii Prawnej Rio

@Marek

Panie Marku, my również dziękujemy za okazane zaufanie. Życzymy powodzenia !

Jarek
@Marek

Ja miałem identyczne obawy i lęk. Tydzień przed rozprawą skontaktował się mój pełnomocnik i po sprawie. Były obawy straszne bo jeszcze w starym reżimie prawnym. Ale udało się dzięki pełnemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu???? Dziękuję

Basia
@Marek

Opinia brzmi jak kupiona u copywritera. Moje doswiadczenia są kompletnie odmienne.

Leszek
@Basia

Mogę się dowiedzieć coś więcej, chodzi o doświadczenia z pracy? Pytam, bo zastanawiam się, czy wysłać CV na Junior Web Dev'a. Chętnie się też dowiem, ile mógłbym tu na starcie zarobić, o ile się Pani orientuje?

@Jarek

Panie Jarku, również bardzo dziękujemy za zaufanie. Powodzenia! Serdecznie Pozdrawiamy

Klient
@Marek

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. na stanowisko ASYSTENT PRAWNY? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.?

Aneczka

dzień dobry. czy kancelaria przez jakiś czas była może zamknięta? Po poprzednich opiniach chyba nie widzę by cos na to wskazywało ale gdy spojrzałam w wizytówkę google to widnieje w niej napis o tymczasowym zamknięciu. Czy to oznacza, że z zatrudnieniem również będzie obecnie problem? Myślałam o pracy od początku roku, nie wiem jednak na ile będzie ona możliwa?

@Aneczka

Dzień dobry, jesteśmy otwarci i nieustannie prężnie działamy :) Musiała Pani trafić na naszą starszą, zamkniętą wizytówkę Google. Aktualna i otwarta siedziba znajduje się pod tym adresem: https://maps.app.goo.gl/67oMjif8odggWUFdA (10 lutego 16, Wejście A, II piętro, Gdynia) Pozdrawiamy serdecznie :)

Joanna K

Bardzo dobre miejsce dla pracownika - warunki sprzyjające rozwojowi, miła atmosfera, pomoc z każdej strony. Pracuje sie tu dobrze, z poczuciem spełnienia i satysfakcji. Szczerze polecam!!!

@Joanna K

Dziękujemy za opinię Asiu :)

Wanda

Co ciekawego napiszecie o pracy w dziale sprzedaży? Właśnie pojawiła się oferta pracy, szukają Konsultantki ds. Sprzedaży. Oferują 4000 zł / miesiąc, trochę słaba ta podstawa szczerze:/ Chyba że to na początek? Jest szansa na późniejsze negocjowanie stawki?

@Wanda

Pani Wando, serdecznie zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym. Dział sprzedaży opiera się na wynagrodzeniu podstawowym + premia. Wszelkie informacje uzyska Pani podczas rozmowy. Pozdrawiamy Serdecznie

@Kancelaria Rio

Witam. Mam pytanie z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny? Czy nawet, jak ktoś się nie nadaje to dostanie taką informację? Myślę o aplikowaniu a miałem już w życiu takie sytuacje, że po zakończonej rekrutacji nikt się nawet nie odezwał. W ogłoszeniu jeszcze podano, że dajecie dofinansowanie szkoleń i kursów. Pracownik sam wybiera kursy, czy trzeba korzystać z tych, które kancelaria proponuje?

Pani Wando nie ma szans na podwyżkę ludzie z długim stażem nie mają podwyżki próg premii nieosiągalny, brak benefitów, brak szkoleń z trenerami sprzedaży nie warto naprawdę

Joanna

Serio, nic a nic podwyżki? Szkoda :( A jeśli chodzi o te cele sprzedażowe to powiesz mniej wiecej jak to wygląda u was, że są wg ciebie nieosiągalne? Jakoś stale je zwiększają czy o co chodzi? Ale chyba są miesiące, kiedy udaje się wykonać ten plan sprzedaży?

Kancelaria Rio

W Kancelarii RIO każdy pracownik ma szansę na otrzymanie podwyżki. Nasza polityka płacowa opiera się na wynikach i osiągnięciach pracownika. W przypadku pracowników z długim stażem rozważamy ich doświadczenie i wkład w rozwój firmy, a także oceniamy ich wyniki i osiągnięcia. Zawsze staramy się zapewnić uczciwą i adekwatną wartość premii. Staramy się również zapewnić naszym pracownikom konkurencyjne benefity, takie jak np. ubezpieczenie na życie. Wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom i wprowadzamy nowe benefity, aby sprostać potrzebom zmiennych warunków rynkowych. W zakresie szkoleń oferujemy dostęp do różnorodnych szkoleń i programów rozwojowych, w tym z zakresu treningu sprzedaży. Regularnie monitorujemy potrzeby wewnątrz firmy i wprowadzamy programy szkoleniowe. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko zawsze jest idealne i zawsze jest miejsce na ulepszanie i poprawę. Dlatego stale monitorujemy i analizujemy sytuację w firmie, aby zawsze udoskonalać nasze podejście do zarządzania pracownikami i dbać o ich rozwój.

@Kancelaria Rio

W takim razie jakie benefity Państwo proponują? Czy jest opieka zdrowotna, karta sportowa? Czy jest możliwość brać udział w szkoleniach które kończą się zaswiadczeniami czy certyfikatami jako potwierdzenie odbycia takiego szkolenia?

W zależności od stanowiska proponujemy szkolenia zarówno wewnętrze (niezbędne do stałego, codziennego rozwoju na danym stanowisku) jak i szkolenia, po których potwierdzeniem nabytych umiejętności jest certyfikat. Nie posiadamy kart Multisport oraz opieki zdrowotnej. Pozdrawiam ! :)

@Kancelaria Rio

Nieprawda. Nie ma podwyżek, co więcej, pod koniec każdego roku prezes informuje pracowników, ze ze względu na skutki pandemi, nie ma co liczyć na podwyżki. Benefity? Bardzo ciekawe. Nie ma żadnych benefitów, zero szkoleń. Premia? Jak zdaży się cud to pare złotych wpadnie. Każdego miesiąca zwalnia się lub jest zwalnianych kilka osób. Daje to do myślenia, prawda?

Mali

A w tym roku także mogą jeszcze wynikać jakieś skutki wspomnianej pandemii? Jeśli tak to jakie? Ciekawi mnie tez kwestia poruszanych redukcji, o jakich stanowiskach zazwyczaj może być mowa i jakie są co do tego argumenty? Na co lepiej zwrócić uwagę w trakcie pracy, żeby do tego nie doszło?

Adam Potrykus

Dzień dobry jestem klientem kancelaria od ok 2 lat .Według mojej opinii Kancelarię Prawną Rio, mogę polecić innym osobą które jak ja potrzebują pomocy prawnej i ją otrzymałem, w pełni jestem zadowolony, i uważam Kancelarię Prawną za godnego polecenia partnera prawnego

Pani Edyto, świetne pytanie, już wyjaśniamy :) Upadłość konsumencka to proces, w którym osoba fizyczna (konsument) może złożyć wniosek o ochronę przed wierzycielami i długami, których nie jest w stanie spłacić. Jest to proces prawny, który może pomóc osobom w trudnej sytuacji finansowej, ale nie zawsze jest gwarantowany, że zostanie przyjęty. Ostateczna decyzja zależy zawsze od sądu. W samym 2023 roku do tej pory upadłość konsumencką ogłosiło ponad 10,5 tysiąca Polaków (usunięte przez administratora) Natomiast wiele osób korzysta z tej opcji, aby uzyskać pomoc w spłacie długów i rozpocząć świeży start finansowy. Skonsultowanie się z prawnikiem w celu omówienia swojej sytuacji finansowej i właściwe przygotowanie do złożenia wniosku zawsze jest dobrym rozwiązaniem, aby uzyskać dokładne informacje na temat przyszłych kroków. Specjaliści pomagają zrozumieć, czy upadłość konsumencka jest odpowiednią opcją i jakie są szanse na jej powodzenie. Pamiętaj, że proces ten może mieć wpływ na twoją zdolność kredytową i przyszłość finansową, dlatego ważne jest, aby dokładnie rozważyć wszystkie aspekty przed podjęciem decyzji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Kancelarii Prawnej Rio

Jaka umowa obowiązuje w Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Podczas okresu próbnego obowiązuje Umowa o Pracę. Pozdrawiamy, Zespół Kancelarii Prawnej Rio.

Kandydatka

Dzień dobry, wstawili państwo ponowne ogłoszenie na doradcę poprzednie ogłoszenia zawierały widełki podstawy czy coś się zmieniło? Chciałabym aplikować skończyłam studia dziennie i chce podjąć pracę na cały etat stąd pytanie.

Asia

Ja już prawie po wszystkim czekam na decyzję sądu .Czy będzie plan splaty czy umorzenie

Chcielibyśmy wyjaśnić, że wypowiedzi naszych klientów stanowią jedynie ich prywatne opinie. Nie mamy potrzeby duplikowania i podszywania się pod naszych Klientów, nie praktykujemy takich zwyczajów. Zależy nam na transparentności i rzetelności w naszej pracy, dlatego zawsze staramy się pomagać naszym klientom w sposób profesjonalny i zgodny z prawem. Nie mamy wpływu na konkurencję czy osoby trzecie. Jeśli ma Pan/i jakieś pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami bezpośrednio. Chętnie odpowiemy na wszystkie kwestie i wyjaśnimy wszelkie niejasności. Pozdrawiamy, Zespół Kancelarii Prawnej Rio

Ogłoszenie na Sekretarka / Sekretarz do Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Zainteresowana

Właśnie mnie też ciekawi, ale zauważyłam że to ogłoszenie co jakiś czas się pojawia. I teraz też jest znowu na doradcę. I w sumie zastanawiam się czy aplikować bo dość często te same ogłoszenia się pojawiają. Może coś napiszą

@Zainteresowana

Dzień Dobry, ogłoszenie pojawia się cyklicznie, gdyż powiększamy zespół. Po wdrożeniu i przeszkoleniu osób zatrudniamy kolejne. Ważne jest dla nas, aby nowe osoby czuły się dobrze i pewnie w nowym miejscu. Nie zwalniamy tempa, rozwijamy się. Zachęcamy do udziału w rekrutacji!

Kancelaria Rio

Oczywiście, że polecamy i zachęcamy do aplikowania. Praca na tym stanowisku jest rozwojowa. Panuje również świetna atmosfera. Pozdrawiamy!

Zadzwonił do mnie rekruter bardzo fajna konkretna rozmowa. Ale pytanie ile lat ma mój laptop - tragedia. Niby kancelaria prawna, pracownikom każą pracować na sprzęcie prywantym. Po za tym chyba w czasach gdy mamy rodo, zarządzanie kontaktami służbowymi na prywantym sprzęcie raczej nie jest dozwolne chyba że pracownik daje do dyspozycji pracodawcy sprzęt aby możliwie zabezpieczyć przed ewentualnym wyciekiem... chore.

@Kandydat

Szanowny Kandydacie. Cieszymy się, że rozmowa przebiegła pozytywnie. Zapewniamy, że jesteśmy transparentną kancelarią. Dbamy o bezpieczeństwo danych. Informacje o stanie technicznym laptopa są ważne w celu zweryfikowania czy oprogramowanie i wszelkie zabezpieczenia będą działały sprawnie.W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Serdecznie

Barbara

Ja już prawie po wszystkim czekam na decyzję sądu czy będzie plan splaty czy umorzenie

Maja

Hej co wiecie o rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Konsultant/ka – Specjalista/ka ds. Sprzedaży? Są jakieś zadania testowe czy rekrutacyjne? Albo czy weryfikują jakoś język angielski?

Mają kilka ofert pracy. Mnie zainteresowało na konsultanta specjalistę ds. sprzedaży. Jest informacja o atrakcyjnym systemie prowizyjnym. To znaczy że od każdego znalezionego klienta są dodatkowe pieniądze? Są ustalone jakieś minimalne targety?

Gabriela

Większość tutaj opinii jest o samej jakości usług świadczonych przez kancelarię, a nie ma może ktoś informacji na temat możliwości odbycia praktyk dla studentów? Sama jestem studentką prawa i super by było odbyć praktyki w tak dobrze ocenianym miejscu :)

Halina

Dzięki ogromnej pomocy Kancelarii RIO, która pomogła mi w skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów, oraz przedstawicielki na rozprawie została ogłoszona moja upadłość. Niedawno odbyła się druga rozprawa i postanowieniem Sądu mam upadłość i umorzone wszystkie zaległości. Teraz czekam na uprawomocnienie wyroku. Zawdzięczam to Kancelarii RIO i jestem niezmiernie wdzięczna za wielką pomoc. Trwało to co prawda 3 lata , ale wszystko się udało. Bardzo dziękuję!!

@Halina

Pani Halino, bardzo dziękujemy za zaufanie.

Najra

Ja się nie dziwię, że tyle tu zadłużonych. Jak nie potrafią odróżnić od czego jest gowork od opinii Google to co dopiero jak ktoś im wcześniej dał jakieś umowy do podpisania. Jak Wy "żeście" szkoły pokonczyli?:) Zaśmiecacie swoimi komentarzami..... miejsce przeznaczone do wstawiania opinii o pracodawcy

Gabriela
@Najra

W sensie masz pretensje, że klienci tutaj piszą? Przecież to serwis i dla pracowników i dla klientów

AO_OA
@Gabriela

Nie przyjacielu, gowork jest od informacji o firmie, jak się pracuje, jak przebiega rekrutacja, opinie pracowników i byłych pracowników. O wyrażaniu opinii o zadowoleniu/niezadowoleniu przy załatwianej sprawie jest opinia google. Mnie jako potencjalnego pracownika nie interesuje, czy Ci się udało uzyskać upadłość konsumencką, tylko ile będę zarabiał i jaka jest atmosfera w firmie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.?

Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.