PPC System Sp. z o.o.

Opinie o PPC System Sp. z o.o.

Aktualność
Proces pozyskiwania pozytywnych opinii na Google może wydawać się trudny, jednak dziś przedstawimy Wam kilka wskazówek jak zachęcić Klientów do ich wystawienia.

Po każdym zakupie usługi lub produktu, poproś Klienta o wystawienie recenzji na Google z przebytej wizyty w Twojej firmie.
Stwórz personalizowane ulotki lub naklejki z kodem QR do Twojej wizytówki.
Utwórz specjalną kampanię e-mail, która będzie zachęcać Klientów do wystawienia opinii.

Pamiętaj, aby nie być nachalnym i prosić o opinie w odpowiednim czasie. Zadbaj również o najwyższej klasy obsługę oraz jakość swoich produktów i usług, aby opinie były wyłącznie pozytywne.

Pozdrawiamy!

Emilia

To za co musisz płacić? Chyba się zobowiązałeś/aś do tych płatnosci, czy nie?

Doris

Witam . Mam podobna sytuację dwa lata temu wykupiłam u nich usługę która tak naprawdę nic nie dała. Dziś zadzwonila do mnie Pani z infolini i poinformowała że mam zapłacić kolejne miesiące oplat a jeżeli chce z nimi rozwiązać umowę tzw regulamin to kara 390zl proszę o pomoc co mam zrobić

Maja

Ale czemu rezygnujesz? Gdzie jest niby taniej?

nękany telefonami

Jestem kolejną osobą którą dała się nabrać. Wykupiłam w kwietniu jedną usługę nie informując mnie że to początek opłacania "jakiegoś pakietu". Średnio co 2 m-ce mam telefony że coś muszę zapłacić. Po ostatniej rozmowie telefonicznej kazałam napisać @ że to już ostatnia opłata. Dzisiaj kolejny telefon "że to już zamknięcie pakietu, i że opłata musi być zrobiona" i na domiar wszystkiego powiedziano mi że to zamknięcie pakietu. Żenada . (usunięte przez administratora)

Doris
@nękany telefonami

Witam. I co Pan zrobił w tej sytuacji ja dziś miałam telefon że muszę zapłacić za kolejne usługi a jeżeli chce zrezygnować z ich usług to kara 350zl .

Programista C++

Niezadowalający

Będziesz kradł z nami? Podając się za Google!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Agroturystyka

Korzystam z usług tej firmy i jestem zadowolona z usług jak i z kontaktu z moją opiekunką. Jestem osobą która nie zna się na prowadzeniu wizytówki i zwyczajnie nie mam też na to czasu, dlatego cieszę się ze firma PPC System obsługuje mój profil na Google.

Agnieszka
@Agroturystyka

No to super, że jesteś zadowolona. No wiadomo jak ktoś ma swoje sprawy, to też nie ma czasu na takie rzeczy. A ogólnie koszt obsługi tego jest warty tego, co zyskujesz ?

Bożena

a kto pisze że sa płatne? i co to ma wspólnego z tą firmą?

Dzień dobry, prosimy o kontakt z firmą poprzez adres mailowy - zazalenia@ppcsystem.pl W momencie kiedy otrzymamy od Pana/Pani wiadomość mailową z numerem kontaktowym bądź numerem NIP. Przystąpimy do weryfikacji problemu, z którym przyszło się Panu/Pani spotkać. Potraktujemy sprawę priorytetowo. Mamy nadzieje, że problem zostanie zniwelowany, a podobne sytuacje nie będą miały miejsca. Pozdrawiamy, PPC SYSTEM.

Anonimmm

Jestem w tej samej sytuacji. Wydzwaniaja do mnie 5 razy dziennie zawsze z innego telefonu. Ciągle sugerując że muszę zapłacic bo jestem klientem google. Nie wiem jak raz a dobrze uciac te telefony

Tomasz

Skorzystałem z usług tej firmy. Pewna Pani dzwoniąca bardzo długo mnie namawiała, nie byłem przekonany na początku z powodu widniejących w internecie opinii negatywnych. Jednak zaryzykowałem, koszt jednorazowy nie był wysoki, więc postanowiłem zaryzykować. Jestem finalnie zadowolony, wszystko co mieli zrobić to wykonali, jak musze o cos dopytać to odbierają telefony, bo mialem juz przyjemnosc z innymi firmamy, które telefonów nie odbierają.

@Tomasz

Dzień dobry, dziękujemy serdecznie za opinie, staramy się by jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy, PPC SYSTEM.

Edyta
@Tomasz

Kłamstwo, firma nie odbiera telefonów, a jeśli odbierze nie potrafi rzetelnie odpowiedzieć na zadane pytania. Odbiera i dzwoni wtedy kiedy trzeba zapłacić kolejną ratę za nic :)

Ile
@Tomasz

Ile płacą za pozytywną opinię?

Maro
@Edyta

Do mnie wydzwaniają raz na dwa tygodnie to pani nie umie poprawnie wymówić nazwy firmy i chce sprzedać darmowe usługi Google.

Patryk

Firma ta to totalna porażka. Zwykli NACIĄGACZE. Wykupiłem raz jakąś usługę za 360 zł potem telefony co miesiąc że kolejne są potrzebne a ta pierwsza miała być już ostatnia. Dałem się naciągnąć tak 3 x po 360zl. Przed chwilą miałem kolejny tel że znowu jakas opłata potrzebna by usługa wcześniej zakupiona mogła istnieć i tak w nieskończoność. Nie polecam. Uważajcie to (usunięte przez administratora)!!!

Patryk

100 % racji . uwaga na ta firmę !!!

HASKI

Uwaga . Pracownik firmy dzwoni i oferuje usługę aktualizacji wizytówki Google. Po wielokrotnych odmowach dzwonią nadal i straszą że jeżeli nie zaktualizujemy wizytówki zostanie ona usunięta. Mimo informacji, że nie chcemy usługi i poinformowaniu, że jest to próba oszustwa co miesiąc mamy telefon w tej samej sprawie. Dzisiaj Pani bardzo się oburzyła że jestem nie miła. Zapytałam wprost po co do mnie dzwoni. Otrzymałam odpowiedz, ze telefon jest na wizytówce i "może sobie dzwonić". Poinformowałam Panią że w takim razie mogę jej sprzedać świadczone przeze mnie usługi i również wystawić jej FV i przesłać ją KURIEREM . Pani stwierdziła, że naraziłam jej firmę na koszty. Niestety nie potrafiła odpowiedzieć w jaki sposób. Droga firmo jeżeli chcecie aby ludzie traktowali Was poważnie i z szacunkiem nie oszukujcie ludzi i nie kłamcie. Wystarczy wyszczególnić usługi jakie Państwo świadczą . Każdy będzie miał możliwość albo wyrazić zgodę albo tez zrezygnować.

Anita
@HASKI

i coś się udało w tym temacie wynegocjować?

@HASKI

Witam 100% prawdy mam tak samo. Zwykli NACIĄGACZE. Trzeba uważać!!

Kasjan

Nie polecam tej firmy gdyż jak do mnie zadzwonili przedstawili się że są żekomo firma współpracująca z Google a tak nie jest . Wydałem kasę na pozycjonowanie gdzie po miesiącu nie został mi nawet przedstawiony raport odnośnie poprawy widoczności zasięgu itp. gdyby nie to że mnie (usunięte przez administratora) mówiąc że są od Google może i bym nie miał pretensji ale jestem mega zdenerwowany na tą firmę.

Naciągnięty

Niestety i ja dałem się omamić. Zapłaciłem za usługę 399 zł. Do trzech dni roboczych zmiany na wizytówce miały być widoczne. Dzwoniąc do pseudo firmy w celu wyjaśnienia jestem odsyłany od jednego operatora do drugiego. Nie odpuszczę sprawy, 400 złoty piechota nie chodzi. Podobno każda rozmowa tel jest nagrywana. Jutro idę zgłosić wyłudzanie, próbę (usunięte przez administratora)!!!

B.J

Będąc sceptycznym przy kontakcie ze strony konsultanta po czasie zdecydowałem się wykupić usługę. Współpracuję z PPC 3 miesiące, wizytówka z czwartej strony wskoczyła do pierwszej dziesiątki. Kontakt z działem technicznym jak i czas realizacji jak najbardziej na plus.

chopiec
@B.J

Bo jest prawdziwa

Jeżeli numer jest na wizytówce to będą dzwonić niestety. Każdego w ten sposób znajdują i dzwonią. Zostaje tylko zablokowac numery z których dzwonią. Bo takto nie odczepia się.

Klient Firmy PPC System

Z przykrością stwierdzam, że dałem się nakłonić na usługi Firmy PPC System, usługi nazywały się: - Podstawy widoczności firmy (wizytówka) - ;), - Aktualizacja konta Google - ;) Mój Mentor mawiał, że ludzie dzielą się na przyjaciół i nauczycieli - Firma PPC System i jej pracownicy należą do grupy nauczycieli. Dostałem od nich lekcje za około 1 000 złotych brutto - dziękuję, za stosunkową niewielką kwotę dostałem lekcję pokory i przypomnienie zasady ograniczonego zaufania, nie tylko na drodze ale i w biznesie. Uważam, że 1 000 złotych zostało w pełni zapłacone za lekcję - ponieważ na wizytówce nie wprowadzono żadnych zmian, a kontakt ze mną był tylko w sprawie kolejnej płatności :), nauki nie kontynuuję - benefity w tym wypadku przekroczyłyby koszty. Duży plus dla firmy za determinację handlowców, cisną na szybkie podjęcie decyzji, sugerują, że muszą wysłać informacje do Google o unieważnieniu wizytówki, która w tym momencie staje się wizytówką wbrew zasadom Google. Minus za brak oferty, oferty informacji mailowej, ale to każdy chyba wie dlaczego - jedynym dokumentem jest FV ;)

Były

A ja powiem tak , pracowałem tam jakis czas w Częstochowie. Jezeli chodzi o atmosferę , była bardzo w porządku. Bardzo fajni ludzie ( z wyjątkiem pewnej kobiety ). Zarobki tez byly dobre więc jak najbardziej polecam :)

Naciągnięty

Dla jasności: wizytówki firmowe w Google (te widoczne również na mapach) są darmowe. Firma Google nie pobiera za nie pieniędzy. Wizytówki nie wygasają, nie da się ich pozycjonować, nikt wam ich nie jest w stanie skasować itp. Możemy natomiast przekazać firmie zewnętrznej zarządzenie takimi wizytówkami i wtedy to już nasza sprawa, ile i komu za to płacimy. Jak więc namówić klienta aby za coś co jest za darmo nam zapłacił (bo umówmy się tam dużo pracy nie ma, a mówienie o zarządzaniu jest już dużym naciąganiem)? (usunięte przez administratora) Do tego wszystkiego sugerują, że dzwonią w imieniu Google i należy bardzo szybko podjąć decyzję.

Wkurzony klient

Dałem się nabrać na jednorazową opłatę usług. Teraz dzwonią do mnie, że mam kupiony pakiet, ale muszę zapłacić jeszcze za aktywację. ta firma to SCAM. Trzeba pozew zbiorowy zorganizować przeciw tej firmie.

Łukasz

Większość opinii na portalu są nie na temat, ponieważ tutaj należy się NA TEMAT PRACY, a nie zadowolenia/bądź nie z usług wykonywanych przez fime, od tego są inne platformy, co do samej pracy pracuje dwa lata i bez zarzutu, praca luźna i łatwa, myśle ze do ogarnięca naprawde przez kazdego, nawet bez doświadczenia, łatwo można zarobić porządne pieniądze pracując nawet po 4 godziny dziennie gdzie w innych zakładach bądź Call Centrach jest to nieosiągalne.

Mateusz

Ciekaw jestem ile razy jeszcze bedziecie dzwonić i po którym razie usuniecie numer ze swojej bazy danych jeżeli nie zaprzestaniecie zgłosze was na policje bo to jest paranoja. Pytam któregoś z waszych konsultantów o numer telefonu do przełożonego i adres to nie, nie umie odpowiedziec, jedyna odpowiedz to adres jest na umowie KTÓREJ NIKT NIE DOSTAŁ CHCE DOSTAĆ NUMER DO WASZEGO PRZEŁOŻONEGO I ADRES FAKTYCZNY ADRES TEJ GÓWNIANEJ FIRMY W CELU POJECHANIA I USUNIĘCIA PRZY MNIE NUMERU TELEFONU Z BAZY

@Mateusz

Panie Mateuszu, jesteśmy bardzo zaniepokojeni sytuacją o której Pan wspomina. Zależy nam na tym, żeby rozwiązać problem, który Pana spotkał. Bardzo prosimy o wiadomość e-mail na adres: zazalenia@ppcsystem.pl, lub kontakt telefoniczny pod numer: +48 888 411 099 w celu wyjaśnienia sytuacji.

Łukasz

Szczerze mówiąc porażka . Bardzo natrętni konsultanci, grzecznie dziękowałem dokładnie 9 razy na rozszerzenie usługi a nadal miałem dziesiątki telefonów od państwa . Zapytacie dlaczego nie chciałem rozszerzyć usług ? Wykupiłem usługę i zapewniano mnie , że jest to jednorazowe itp itp . Poprosiłem o zmianę lokalizacji dosłownie o 20m na Google efekt ? Poprawiono ….. wyrzucili mnie 8km dalej centralnie w lesie , gdy żniw poprosiłem o zmianę kazano opłacić mi kolejna fakturę bo jest to dodatkowa usługa ….. Ręce opadają ..

Zostaw merytoryczną opinię o PPC System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PPC System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPC System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPC System Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPC System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PPC System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPC System Sp. z o.o.