Ams Metal Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ams Metal Sp. z o.o.

Julian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

nie mogę pojąć od jak dawna jest oferta na maszyny przeładunkowe, naprawde to wygląda tak źle ?? mieszkam bardzo blisko i jestem bardzo ciekaw, co może być przyczyną. rzeczywiście aż tak fatalna atmosfera w firmie że nie ma chętnych czy fatalne warunki finansowe ,pozdrawiam

Xyz Nowy wpis

Ile może zarobić operator koparki w Ams z doświadnieniem ?

dziku Nowy wpis
@Xyz

moze zarobić nerwice, wrzody żołądka i rozstrój nerwowy

Joanna Nowy wpis
@dziku

Niby czemu, aż tak źle czy taki wrażliwy jesteś?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Księgowa w firmie Ams Metal Sp. z o.o.?

Pałer rendzer

Nie polecam. Szczególnie pracy w dziale w stali nierdzewnej. Pracownicy chodzą przestraszeni, bo kierownik każdy problem rozwiązuje darciem gęby. Potrafi mordę wydzierać aż słychać go prawie w całej firmie. Hitem jest wydzieranie się na kierowców bo za wolno wjeżdżają na wagę.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ams Metal Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Spontan
 Rekomendacja

Niskie pensje zawsze są domeną ludzi bez uprawnień i kwalifikacji. Warunki w pracy są dobre i nieporównywalnie lepsze od firm tej branży. Jeśli się mylę to proszę o korektę. Proszę o nazwę lepszej firmy nie proszę o wyobrażenia jak powinno być. Która to firma w tej branży stoi wyżej w rankingach i daje lepszą ofertę dla pracownika????? Firma dynamicznie się rozwija i jest bardzo stabilna. Ma swoje też słabe strony, ale warto pamiętać, że to nie jest firma krzak i jakiś świerzak w branży. Warto sprawdzić rating tej firmy i porównać z tymi firmami w których pracowałeś. Wnioski należy wyciągnąć samemu. Czas kryzysu faktycznie był naznaczony perspektywą niższego zarobku natomiast odczuli to przede wszystkim ludzie odstający od preferowanej wizji pracownika wydajnego i dbającego o sprzęt i z dużą kulturą osobistą. Dostrzegam rozmaite braki jak np. Miękkiego HR ale nie odważę się krytykować pracodawcy i nie dlatego, że wydaje mi się bezbłędny ale dlatego, że mam świadomość, że jest liczącym się na rynku graczem. Firma się rozwija i to da się gołym okiem dostrzec mimo, że nie jest doskonale???? Teraz rozejż się w miejscu, gdzie pracujesz i powiedz, że u ciebie też to widać???? Wiele negatywnych postów to opinie ludzi porzucających pracę albo tych którzy się nie sprawdzili i brakuje w nich wyważenia natomiast są jedynie oczekiwania. Ja bym nie przyjął oferty za marne pieniądze a gdybym przyjął to miałbym pretensje do siebie, że nie wiele jestem wart na rynku pracy.

Tomi
@Spontan

Witam niskie pensje tzn? W ogłoszeniu pisza 2600-3100 ile tam jest zmian za fizycznego

Mm
@Tomi

Brutto czy netto

xxxc
@Spontan

"Niskie pensje zawsze są domeną ludzi bez uprawnień i kwalifikacji" "Rozejż" pisze sie przez rz jak coś.

Jak wygląda kwestia awansu w Ams Metal Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Brygadzista Produkcji?

Sortowacz

Niedawno dyscyplinarnie zwolniono mlodego pracownika labatoruium chlopak znał sie na robocie i wszystko robil na zyczenie, nikt nie chce powiedziec czemu, powod podobno blachy, fakt ze mial swoje zdanie o kierownikach - czyzby to byl prawdziwy powod? O rotacji dziewczyn z wagi nie ma nawet sensy pisac, mieli kilka dobrych ale chyba nie chcialy wejsc pod biurko albo robic na 5 stanowiskach... Jezeli ktos mysli o tej pracy zdecydowanie odradzam wiecznie gapienie sie w monitoring, co chwila nowe kamery, pracownik nie ma wg prywatnosci. Na odchodne dyscyplinarka, policza Cie za ciuchy, kursy i sprzet!!! Chyba ze dasz wypowiedzenie i wezmiesz chorobowe, wtedy Cie nie dopadna, nie jeden tak robil, bo jedyna opcja. Pozdrawiam pracownik prasy

Były

Pracowałem tam parę lat po drobnym odreagowaniu od tamtej sytuacji szef i pseudo władca zwolnił bez słuchania wyjaśnień,ale do tego ludzie go przyzwyczaili,ponieważ większość za parę zł sprzedaliby nawet własne rodziny i zrobili by loda na środku placu każdemu co ma jakąś władze.Zero honoru zero jakiejś swojej dumy zwykle barany bez krzty honoru. To tyle nie polecam

El Kolaborante
@Były

100% racji, większość "kierowników" nie ma tam jaj żeby się wstawić za pracownikiem przed prezesem, albo chociaż nie zgodzić się z jego zdaniem, ludzie bez kręgosłupa moralnego, którzy szukają winy wszędzie tylko nie w swoich czynach, nie potrafią rozmawiać z ludźmi - wolą ich zwolnić. Niekiedy człowiek miał wrażenie że celowo mówią szefowi podkolorowaną prawdę / kłamstwa, byle zemścić się na pracownikach lub innych kierownikach. Nawet cieć od termometra i bramki potrafił przekręcić to co usłyszał, byle zaimponować przed prezesem. Firma mogła by się rozwijać zdecydowanie szybciej, gdyby nie te wewnętrzne wojenki kierowników między sobą i pracownikami... Jednego dnia człowiek potrafił usłyszeć, że zostanie kierownikiem i czeka go kariera, drugiego dostać zwolnienie dyscyplinarne :) Prezes lekko nerwowy, z wysokim ego, ale da się z nim porozmawiać, pod warunkiem że ma się dobre argumenty i gadane.

Starsza Pani

Zależy mi na tym żeby się z nimi skontaktować. Potrzebuje RP 7.I w jednym zdaniu dla mnie praca z firmą była ok.zwłaszcza ze pracowałam dla nich t/z zdalnie

@Starsza Pani

Witam, proszę skontaktować się bezpośrednio z działem kadr i płac.

Jak długo trwa proces awansu w Ams Metal Sp. z o.o.?

xxx
@Pytanie

Wprost proporcjonalnie do lizania pewnej części ciała "prezesa"

@xxx

Jeśli pracownik wykazuje zaangażowanie w wykonywaną pracę, przestrzega przepisów BHP, kierownik zgłasza kandydata na szkolenie podwyższające jego kwalifikacje zawodowe.

Artur

Czyli to stabilna rozwijająca się firma tak?

xxx
@Artur

Z tą stabilnością to bym uważał! Wcześniej nazywali się WROBAN, a już w rezerwie mają Zeusmet

@xxx

Firma AMS jest na rynku ok. 23 lata i dalej się rozwija. Firma WROBAN była osobną Spółką o innym profilu działalności.

Arek

@Gianluigi i nikt nawet nie zapytał w jakiej sprawie się pojawiłeś?

Gianluigi
Kandydat

Staram się powstrzymywać od wystawiania opini o firmach, ale w tym przypadku miałem ciekawą sytuację na rozmowie. Na pierwszym etapie rekrutacji jak się potem okazało przyjechałem tylko po to aby odpowiedzieć na pytanie ile chcę zarabiać. Z kolei na drugim etapie który odbył się dwa tygodnie później czekałem pół godziny, aż ktoś w końcu się mną zainteresuję. Ostatecznie wszyscy pracownicy biurowi opuścili firmę i ja też pojechałem do domu...

P. J.
@Gianluigi

Miałem podobna sytuację. Czekałem ok 30 min. Powiedziano mi że z moim doświadczeniem widzą mnie na wyższym stanowisku. Po czym się nie odezwali

BylyPrac

Ta firma to jest największy (usunięte przez administratora) i truciciel w Siemianowicach Śląskich daje darowiznę by się zareklamować kosztem pracowników. Bezprawnie od 1kwietnia obciął im pensje o 25%, a od 1 czerwca obniży im pensję do najniższej krajowej... nie mają żadnego postojowego, a wręcz jest tam teraz więcej pracy niż wcześniej...Szew traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Mm
@BylyPrac

Napisz coś więcej bo chcę tam pracować jako szofer

Jasiek

@Ten fen ta szatnia i jadalnia dla pracowników to są w końcu gotowe?

Ten fen

Wymagania baaardzooo wysokie, zarobek to 1700 zł, wiecznie ktoś ma pretensje, tylko obiecują a nie ma nic lepiej. Co do szatni i jadalni aktualnie w remoncie. Kierownictwo to zupełnie inny świat. Nie polecam!

LD

lepiej w lidlu lub biedrocne iść na sprzatacza , lepiej zarobisz

ravix11

Niskie pensje ,wysokie wymagania i żadnej przyszłości w tej firmie.Firma ukierunkowana na zysk za każdą cenę,za takie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe ,Prezes proponuje mi 2500 ,czyli prawie że na granicy minimalnej.Lepiej zarobię w Lidlu na kasie. HA HA HA niech szuka naiwnych.Nawet z Ukrainy nie skuszą się na takie wynagrodzenie.Atmosfera chyba bardzo dobra ale nie miałem okazji aby ja sprawdzić na 100 %. Kierownik super gość ,rzeczowy i miły. To na tyle . Jak ktoś ma małe kwalifikacje i nie oczekuje zbyt wiele to mogę firmę polecić.

GallAnonim
@ravix11

Szkoda czasu na tą firmę. Wynagrodzenie nieadekwatne do wymagań. Chcieliby uniwersalnego żołnierza za upokarzające pieniądze. -Gdy wypytasz załogę, z reguły nie są zadowoleni. Ogłoszenia odnośnie pracy, w tej firmie, wiszą cały czas w internecie przyjęcia są cały rok a pracuje tam garstka ludzi. Szatnia to jakaś pomyłka jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Szkoda że nie zrobiłem zdjęć. Biurowiec piękny jak na zachodzie. Strefa pracownika czyt jadalnia czy szatnia głęboki Kazachstan, zimno szafki stare takie prl'owskie. Jeżeli ktoś potrzebuje pracy na już pewnie ją dostanie. Choć nie oczekiwałbym zbyt wiele, czyli umowa zlecenie lub minimalna krajowa. Jeżeli ktoś tam będzie niech zrobi zdjęcia szatni,jadalni to trzeba zobaczyć. Po takim widoku docenia się Pracodawce szanującego pracownika.

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Ams Metal Sp. z o.o. w mieście Siemianowice Śląskie. Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy. Liczymy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Ams Metal Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ams Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ams Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ams Metal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ams Metal Sp. z o.o.