Ams Metal Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ams Metal Sp. z o.o.

Lewy

(usunięte przez administratora) nie obetrzesz. Zero schematów do szaf sterowniczych. Zero schematów do rozdzielni. TOTALNE ZERO. Jeden elektryk na jedną zmianę w takiej firmie to kpina. Poszukiwanie części zamiennych na własną rękę w internecie bo nikt nic nie wie. Każdy sobie rzepkę skrobie. Pracowałem na okresie próbnym i niestety dopadła mnie choroba. Więc nie przedłużyli umowy. Chyba że ktoś myśli że elektrycy są niezniszczalni? Mój następca (nomen-omen fachowiec) dostał umowę próbną do świąt. To po prostu są(usunięte przez administratora). Ale polityka prezesa to jego sprawa (po za tym prezes to jakieś widmo bo na oczy go nie widziałem a zaropiałych raczej nie mam). Nie potrafię pojąć, że ktoś się chwali co to ludziom nie daje a benefity to fikcja. Kawa, herbata??? Chyba jak kolegów poprosisz. Bo szeregowi pracownicy ok. Nie chce mi się już dzisiaj pisać bo idę po połówkę. Jutro coś jeszcze skrobnę. Albo dzisiaj bo(usunięte przez administratora)za zdrowie tych co tam jeszcze (usunięte przez administratora). P.S. Polecam kontakt z WSZYSTKIMI miłymi Paniami. A szczególnie z działu kadr.

Elektryk Nowy wpis
@Lewy

To wszystko prawda. Zero schematów zero części zamiennych. Musisz z (usunięte przez administratora) ciastka lepić

Czy pracownicy w Ams Metal Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Handlowiec Nowy wpis

nie polecam pracy w dziale stali nierdzewnej/wysokostopowej. Krzyki, obrażanie na porządku dziennym.

Spostrzegawczy Nowy wpis

Prezes dusigriosz. Kierownicy po castingag typu mam talent. (usunięte przez administratora) traktowanie z buta. Warunki fatalne. Poza tym w normalnej firmie dostajesz pasek z wypłaty. Tutaj nie dostaniesz ponieważ firma ma dużo do ukrycia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ams Metal Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Ambitny

Zachęcam wszystkich do pracy w AMS którzy przynoszą do pracy papier toaletowy którego nie ma, nie liczą na premię, nie liczą na paski płac których nie wydają, chochą na urlop kiedy postanowi prezes. Chcecie być (usunięte przez administratora) i wykorzystywani to zapraszam.

Kontrola jakości

Witam jakie warunki pracy są w KJ i jakie jakie wynagrodzeni z góry dzięki.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Handlowiec w firmie Ams Metal Sp. z o.o.?

Krystyna

hej, ja to chciałam się podpytać o warunki dla handlowców i w odniesieniu do tych negatywnych opinii o organizacji pracy w firmie to oni mają jakąś konkretną styczność czy głównie teren wchodzi w grę? A co do warunków to w benefitach w dawniejszym ogłoszeniu było tylko ubezpieczenie na życie czy dorzucili im coś więcej? I finansowo jak mniej więcej się wychodzi?

Chińczyk pingpong

Benefitow brak, brak bazy klientów, brak CRM, nie ma pracy w terenie bo nie ma nawet aut służbowych - jedyne służbówki to panów na wyższych stanowiskach- gdy będziesz miała potrzebę wyjazdu do klienta to jedziesz prywatnym autem, oczywiście nikt Ci nie zwróci za paliwo.

Panda

Dodatkowo jako handlowiec, Gdy zbraknie pracowników fizycznych, będziesz segregować złom na placu. Praca w terenie, tylko swoim autem, bo służbówki są tylko dla kierowników. Oczywiscie za paliwo nikt nic nie zwraca. Brak crm, jakiejkolwiek bazy klientów. Dramat.

Spocony

Dokładna opinia.brawo.....zgadzam się.

Lidia

A ile pracowałeś w firmie? Słabo z tym zabieraniem premii za ustalony dzień wolny.. to są jakieś konkretne pieniądze? :/ Nie wspominasz nic o zarobkach, więc zakładam, że ta kwestia była na plus? :D

Chińczyk pingpong

Sto procent prawdy

Halina

Wpadłam na ich dawne ogłoszenie na Księgową. Wiecie jak wygląda szkolenie wdrażające? Ile trwa, kto jest prowadzi i czy faktycznie pomaga odnaleźć się w pracy?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Ams Metal Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 16 stycznia kilka ogłoszeń.

Krystyna

Jakoś mało wiarygodnie brzmi tego typu licytacja, zwłaszcza z podkreślaniem tych "skutków ubocznych" :/ Z tego idzie zrozumieć, że po prostu trudno wynegocjować jakieś lepsze wynagrodzenie na start? Komuś się udało?

Spontan

Niskie pensje zawsze są domeną ludzi bez uprawnień i kwalifikacji. Warunki w pracy są dobre i nieporównywalnie lepsze od firm tej branży. Jeśli się mylę to proszę o korektę. Proszę o nazwę lepszej firmy nie proszę o wyobrażenia jak powinno być. Która to firma w tej branży stoi wyżej w rankingach i daje lepszą ofertę dla pracownika????? Firma dynamicznie się rozwija i jest bardzo stabilna. Ma swoje też słabe strony, ale warto pamiętać, że to nie jest firma krzak i jakiś świerzak w branży. Warto sprawdzić rating tej firmy i porównać z tymi firmami w których pracowałeś. Wnioski należy wyciągnąć samemu. Czas kryzysu faktycznie był naznaczony perspektywą niższego zarobku natomiast odczuli to przede wszystkim ludzie odstający od preferowanej wizji pracownika wydajnego i dbającego o sprzęt i z dużą kulturą osobistą. Dostrzegam rozmaite braki jak np. Miękkiego HR ale nie odważę się krytykować pracodawcy i nie dlatego, że wydaje mi się bezbłędny ale dlatego, że mam świadomość, że jest liczącym się na rynku graczem. Firma się rozwija i to da się gołym okiem dostrzec mimo, że nie jest doskonale???? Teraz rozejż się w miejscu, gdzie pracujesz i powiedz, że u ciebie też to widać???? Wiele negatywnych postów to opinie ludzi porzucających pracę albo tych którzy się nie sprawdzili i brakuje w nich wyważenia natomiast są jedynie oczekiwania. Ja bym nie przyjął oferty za marne pieniądze a gdybym przyjął to miałbym pretensje do siebie, że nie wiele jestem wart na rynku pracy.

Tomi
@Spontan

Witam niskie pensje tzn? W ogłoszeniu pisza 2600-3100 ile tam jest zmian za fizycznego

Mm
@Tomi

Brutto czy netto

xxxc
@Spontan

"Niskie pensje zawsze są domeną ludzi bez uprawnień i kwalifikacji" "Rozejż" pisze sie przez rz jak coś.

Janusz
@Spontan

Jeżeli Pan twierdzisz, że ta firma oferuje najlepsze warunki pracy w tej branży to znaczy, żeś w du.pie był i gó.wno widział. Przejdź chłopie przez kilka innych firm w tym sektorze to będziesz mógł się wypowiadać na temat konkurencyjności oferowanej w tej firmie pracy.

@Janusz

A można prosić o uzasadnienie tego? Bo już samo to co padło brzmi solidnie. ;p

Pałer rendzer

Nie polecam. Szczególnie pracy w dziale w stali nierdzewnej. Pracownicy chodzą przestraszeni, bo kierownik każdy problem rozwiązuje darciem gęby. Potrafi mordę wydzierać aż słychać go prawie w całej firmie. Hitem jest wydzieranie się na kierowców bo za wolno wjeżdżają na wagę.

Halina
@Pałer rendzer

Ale kierownik też ma pewnie jakiegoś szefa, ten nie reaguje, nie słyszy? Skąd ten kierownik się wziął? On awansował?

NICK KARTER
@Halina

EWIDENTNE PRZYZWOLENIE PRZEZ HR I PRZEZESA NA (usunięte przez administratora). TAK W SKRÓCIE.

@NICK KARTER

Tak duży skrót, że aż sensowne słowo ukryło. Możesz jak już napisać to nie co bardziej kulturalnie, żeby było widomo o co Ci chodzi?

Julian

nie mogę pojąć od jak dawna jest oferta na maszyny przeładunkowe, naprawde to wygląda tak źle ?? mieszkam bardzo blisko i jestem bardzo ciekaw, co może być przyczyną. rzeczywiście aż tak fatalna atmosfera w firmie że nie ma chętnych czy fatalne warunki finansowe ,pozdrawiam

Julian

Dzięki za odpowiedz ,wierze ci na słowo ,bo opinia w regionie niesie się za tą firmą jak smród po gaciach ,bede omijać z daleka!

Xyz

Ile może zarobić operator koparki w Ams z doświadnieniem ?

Joanna

Niby czemu, aż tak źle czy taki wrażliwy jesteś?

El Kolaborante

100% racji, większość "kierowników" nie ma tam jaj żeby się wstawić za pracownikiem przed prezesem, albo chociaż nie zgodzić się z jego zdaniem, ludzie bez kręgosłupa moralnego, którzy szukają winy wszędzie tylko nie w swoich czynach, nie potrafią rozmawiać z ludźmi - wolą ich zwolnić. Niekiedy człowiek miał wrażenie że celowo mówią szefowi podkolorowaną prawdę / kłamstwa, byle zemścić się na pracownikach lub innych kierownikach. Nawet cieć od termometra i bramki potrafił przekręcić to co usłyszał, byle zaimponować przed prezesem. Firma mogła by się rozwijać zdecydowanie szybciej, gdyby nie te wewnętrzne wojenki kierowników między sobą i pracownikami... Jednego dnia człowiek potrafił usłyszeć, że zostanie kierownikiem i czeka go kariera, drugiego dostać zwolnienie dyscyplinarne :) Prezes lekko nerwowy, z wysokim ego, ale da się z nim porozmawiać, pod warunkiem że ma się dobre argumenty i gadane.

Starsza Pani

Zależy mi na tym żeby się z nimi skontaktować. Potrzebuje RP 7.I w jednym zdaniu dla mnie praca z firmą była ok.zwłaszcza ze pracowałam dla nich t/z zdalnie

@Starsza Pani

Witam, proszę skontaktować się bezpośrednio z działem kadr i płac.

Jak długo trwa proces awansu w Ams Metal Sp. z o.o.?

Jeśli pracownik wykazuje zaangażowanie w wykonywaną pracę, przestrzega przepisów BHP, kierownik zgłasza kandydata na szkolenie podwyższające jego kwalifikacje zawodowe.

Artur

Czyli to stabilna rozwijająca się firma tak?

xxx
@Artur

Z tą stabilnością to bym uważał! Wcześniej nazywali się WROBAN, a już w rezerwie mają Zeusmet

@xxx

Firma AMS jest na rynku ok. 23 lata i dalej się rozwija. Firma WROBAN była osobną Spółką o innym profilu działalności.

Arek

@Gianluigi i nikt nawet nie zapytał w jakiej sprawie się pojawiłeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Ams Metal Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Ams Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ams Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ams Metal Sp. z o.o.?

Ams Metal Sp. z o.o.