Portrezerwa Sp. z o.o.

Opinie o Portrezerwa Sp. z o.o.

Walec

Niezgadzam sie z opinią poprzednika. Czuć że szefostwo dba o pracowników. Wypłaty są co dwa tygodnie na czas. Dysponenci starają się zapewnić ciągłość pracy. Bardzo podoba mi się praca, szczególnie że jest dużo urozmaiceń i nie jest nudna. Jedynie co mi sie nie podoba to praca w porach nocnych.

Jak oceniacie pracę na stanowisku Operator w firmie Portrezerwa Sp. z o.o.?

W tej firmie jak nie wchodzisz

Do tego uważał bym na brodę Krzycha i Marczaka.

Zespół PORTREZERWA

Szanowny Panie, Firma PORTREZERWA Sp. z o.o. ubolewa nad formą komunikacji jaką Pan wybrał. Zarówno Zarząd jak i Dysponenci są otwarci na komunikację i dialog z pracownikami zatrudnionymi w PORTREZERWA Sp. z o.o. Problemy i zgłoszone przez pracowników uwagi są rozpatrywane i rozwiązywane na bieżąco. Szkoda, że nie wybrał Pan bezpośredniej formy komunikacji i nie zgłosił swoich spostrzeżeń przełożonym. Dobrym rozwiązaniem jest zgłoszenie swojego problemu Dysponentowi, który działa w terenie i znajduję się najbliżej pracowników lub Zarządowi, który codziennie przyjmuje interesantów w siedzibie firmy. Pana opinia nie zawiera oceny firmy a jedynie osobiste spostrzeżenia w stosunku do kilku osób w niej zatrudnionych. Dodatkowo zawiera dane osobowe, co narusza podstawy RODO. A w przypadku zniesławienia ( art. 212 k.k.) oraz znieważenia (art. 216 k.k.) przestępstwa te podlegają karze grzywny albo karze ograniczenia wolności, również w przypadku anonimowych wpisów. Zachęcamy wszystkich obecnych lub byłych pracowników firmy do kontaktu z PORTREZERWA Sp. z o.o. , gdzie można zgłosić pytania, uwagi lub problem. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej firmy w zakładce kontakt. Z wyrazami szacunku. Zespół PORTREZERWA

Zespół PORTREZERWA

@W tej firmie jak nie wchodzisz

Dziękujemy Krzysztof Rafał za miłe slowa

Z bólem pleców

To co piszesz to poniekąd prawda,nie rozumiem tylko po co to piszesz.Za taką marną stawkę nie ma co się dziwić że każdy ma jakiś sposób na przetrwanie 12h.Tam pracownik ma zarabiać na zarząd i swoich udolnych lub nie popleczników.Wnioskuję że poprostu Ty chcesz zrobić karierę tam gdzie nie masz siły przebicia.Nie martw się, masz charakter konfidenta który zapisuje wszystkie sytuacje i nazwiska.Prędzej czy później dostaniesz albo (usunięte przez administratora) albo awans.

Osip

Cześć obrobiłeś mi tyłek teraz ja coś tobie napisze jesteś niby anonimowy ale ja się domyślam kto ty jesteś jeśli pracowałeś na porcie północnym jako trymer jak ja byłem na łuku ile razy spałeś całą noc bo połowę roboty za ciebie robiłem i ty mówisz że ja Ci pod górę robiłem miej tyle odwagi źeby mi to w oczy powiedzieć

Art

Ty się ciesz kolego, że nikt z wyżej wymienionych nie podał cię/twojego posta do sądu :) A ja wszystkim z wyżej wymienionych, życzę wszystkiego dobrego w nowym roku! ;)

raz dwa
@Z bólem pleców

Jak ktoś zauważył to i owo, wskazał kilka faktów to już konfident? Musi kogoś boleć, bo opinia wygląda na prawdziwą. A to macie tam bal ..

Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Port rezerwa .sp.z.o.o. najlepsza firma dla emerytów zarabiają więcej niż zwykły pracownik . Ludzie którzy starają się zarobić u nich na życie guwno mają tylko zostaną poklepani przez Szymona lub Artura bądź będą pochawleni przez kochanego Michała i jego przydupasa Karola pochwaleni. Z tekstem że będą lepsze roboty dla nich . A tak naprawdę robią guwniane nadzieję. Taka jest rezerwa . I pisze to byly pracownik który przepracowal tam nagorsze 4 lata z nadzieja ze bedzie lepiej . Ps . A zapytajcie się prezesów na ile wystawiają faktury na przykład portówi północnemu lub cargo fruit. Albo na gct bądź na magazynie z rybami . Chyba każdy by chciał wiedzieć ile jego szef przytula za swojego pracownika . A i zapomniałem jak to na ostatniej imprezie każdy z prezesów podchodził i pytał się jak się pracuje każdy mówił że super. A jak poszli każdy obrabiał im (usunięte przez administratora) rezerwa i fałszywi przyjaciele . Daleko ta firma nie pójdzie daje parę lat i reszta tych dobrych pracowników którzy nie odzywają się i robią swoje odejdą. W sumie już część odeszła lub jest 1/3 noga jeszcze noga by od świetnie do nich isc by się pośmiać z tej firmy nic więcej ..

Grzegorz
@Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Prywatna firma nic tobie do faktur dla ciebie umowa i żebyś dostał wypłatę na czas

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Portrezerwa Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Portowy w Porcie Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami!

Praca jest caly czas. Atmosfera ok. Wyplata zawsze na czas

Helena

Długi pracujesz już w firmie Portrezerwa? Fajnie, że masz miłe doświadczenia i praca jest dla Ciebie satysfakcjonująca ale może napisałbyś coś więcej na temat samej pracy? Czy jest ciężka, czy przeciętna osoba z małym doświadczeniem da sobie radę? Czy można liczyć na jakieś szkolenie?

Robert

Mnie również interesuje czy są aktualnie szanse na pracę w firmie? Dziwne, że przestaliście tu zaglądać.

Swierzak

Witam . Czy po zaistniałej pierwszej fali pandemii jak i czy w ogóle da się pracować w tej firmie czy ktoś podpowie ?

Bartek

Czy długo trwa w tej firmie szkolenie na przenośniki i czy otrzymuje się po nim certyfikat ukończenia, aby móc ewentualnie to wykorzystać potem w kolejnej pracy?

Hehehe
@Bartek

Najpierw to ty musisz zasłużyć na bycie operatorem... Bo jak uznają że się nie nadajesz to będziesz wiecznym trymerem

Pan który starał się a miał gu

Więc jeśli chodzi o Port rezerwe . A bardziej o Port północny to każdy był traktowany jak guwno które można było wysłać na łopatę i nikt nie mógł się postawić bo groziło to kara . A wiadomo jak jest kara to nie zarobisz . Każdy siedzi cicho bo boją się . Taka jest prawda zatrudniają nowych pracowników i robią im uprawnienia na przenośniki . Nie mają pojęcia jak to chodzi ludzie którzy pracują tam co najmniej dwa lata jako Trymerzy mają większe pojęcie jak pracuje dany przenośniki niż nowi . Pytam się dlaczego w tedy taka osoba nowa dostaje uprawnienia.... bo co jest Trymery i można z niego korzystać. Trymerzy tacy prawdziwi co naprawdę byli robili kawał dobrej roboty i co z tego mieli żadnej dobrej premii ani możliwości rozwoju no chyba że kogoś (usunięte przez administratora) taka jest prawda . Gdzie tam jest jakiś Social nie ma . Chociaż jakieś maski lub okulary ochronne które dostaje się raz na pół roku. Przecież po dłuższej pracy tam można dostać raka . Nie wiadomo czym ten węgiel był nasączany. Gdyby serio tak"port rezerwa s.p.z.o.o.o " dbała o pracowników to każdy dobry pracownik by został . A narazie wszyscy którzy wiedzą jaka ta firma jest to uciekają rozwoju tam nie ma jak obiecują chyba że sprzedaż kogoś

O górznego chodziło że

Parę razy został przyłapany jak kabluje przez telefon. A kozioł zrzuca winę na innych jak coś źle zrobi

Darek

Jak tam atmosfera ? Dobrze się pracuje ?

Dokładnie jest jak piszę portrezerwa. Firma ok pracuje ten kto na chęci zapłacone zawsze na czas

Radek

@maks Skąd taka opinia? Mam zupełnie inne zdanie i dziwię się?

maks

Robota dla młodych i naiwnych

Zespół Portrezerwa
@maks

Szanowny Panie Maks, bardzo proszę o zweryfikowanie nazwy firmy w której Pan pracował. Nasza firma nosi nazwę Portrezerwa Sp. zoo., wydaje nam się, że mógł ją Pan pomylić z innym przedsiębiorstwem. Zatrudniamy bowiem wiele osób z bardzo długim doświadczeniem w pracach w portach, którzy współpracują z nami od lat. Nie są oni ani młodzi, ani naiwni. Z wyrazami szacunku: Zespół Portrezerwa

Zespół Portrezerwa

Szanowny Panie, musiała zaistnieć pomyłka, bowiem w naszej firmie nie pracuje Pan Grześ. Nasi dysponenci to: Artur, Michał, Szymon można sprawdzić na stronie internetowej: http://portrezerwa.pl/kontakt/. Najprawdopodobniej pracował Pan w firmie, która nosi zbliżoną do naszej nazwę, przez co jesteśmy z nią myleni. Podkreślamy jednak, że nie jesteśmy z nią w żaden sposób powiązani. W naszej firmie podchodzimy poważnie i profesjonalnie do wszystkich pracowników. Bardzo prosimy o zweryfikowanie dokładnej nazwy firmy w której Pan pracował. Z wyrazami szacunku: Zespół Portrezerwa

Zostaw merytoryczną opinię o Portrezerwa Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Portrezerwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Portrezerwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Portrezerwa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Portrezerwa Sp. z o.o.