Portrezerwa Sp. z o.o.
3 10 18 5 1
Pan który starał się a miał gu Nowy wpis

Więc jeśli chodzi o Port rezerwe . A bardziej o Port północny to każdy był traktowany jak guwno które można było wysłać na łopatę i nikt nie mógł się postawić bo groziło to kara . A wiadomo jak jest kara to nie zarobisz . Każdy siedzi cicho bo boją się . Taka jest prawda zatrudniają nowych pracowników i robią im uprawnienia na przenośniki . Nie mają pojęcia jak to chodzi ludzie którzy pracują tam co najmniej dwa lata jako Trymerzy mają większe pojęcie jak pracuje dany przenośniki niż nowi . Pytam się dlaczego w tedy taka osoba nowa dostaje uprawnienia.... bo co jest Trymery i można z niego korzystać. Trymerzy tacy prawdziwi co naprawdę byli robili kawał dobrej roboty i co z tego mieli żadnej dobrej premii ani możliwości rozwoju no chyba że kogoś (usunięte przez administratora) taka jest prawda . Gdzie tam jest jakiś Social nie ma . Chociaż jakieś maski lub okulary ochronne które dostaje się raz na pół roku. Przecież po dłuższej pracy tam można dostać raka . Nie wiadomo czym ten węgiel był nasączany. Gdyby serio tak"port rezerwa s.p.z.o.o.o " dbała o pracowników to każdy dobry pracownik by został . A narazie wszyscy którzy wiedzą jaka ta firma jest to uciekają rozwoju tam nie ma jak obiecują chyba że sprzedaż kogoś

Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Nowy wpis

Port rezerwa .sp.z.o.o. najlepsza firma dla emerytów zarabiają więcej niż zwykły pracownik . Ludzie którzy starają się zarobić u nich na życie guwno mają tylko zostaną poklepani przez Szymona lub Artura bądź będą pochawleni przez kochanego Michała i jego przydupasa Karola pochwaleni. Z tekstem że będą lepsze roboty dla nich . A tak naprawdę robią guwniane nadzieję. Taka jest rezerwa . I pisze to byly pracownik który przepracowal tam nagorsze 4 lata z nadzieja ze bedzie lepiej . Ps . A zapytajcie się prezesów na ile wystawiają faktury na przykład portówi północnemu lub cargo fruit. Albo na gct bądź na magazynie z rybami . Chyba każdy by chciał wiedzieć ile jego szef przytula za swojego pracownika . A i zapomniałem jak to na ostatniej imprezie każdy z prezesów podchodził i pytał się jak się pracuje każdy mówił że super. A jak poszli każdy obrabiał im (usunięte przez administratora) rezerwa i fałszywi przyjaciele . Daleko ta firma nie pójdzie daje parę lat i reszta tych dobrych pracowników którzy nie odzywają się i robią swoje odejdą. W sumie już część odeszła lub jest 1/3 noga jeszcze noga by od świetnie do nich isc by się pośmiać z tej firmy nic więcej ..

W tej firmie jak nie wchodzisz

(usunięte przez administratora) Wymienię osoby na które trzeba uważać,poprzednio moja opinia została usunięta z racji dużej ilości wulgaryzmów ale tym razem w kulturą. górzny- były policjant-wporzadku jak gadasz z nim w 4 oczy, prawa ręka Michała dysponenta.(Francja dobra i zaklamana) Stachu osi. Emerytowany portowiec, obecnie lukowy. Nie zgadzasz się z nim to robi pod górę i jak górzny, często telefonuje z Michałem. Kozioł człowiek orkiestra,potrafi być w porządku do momentu kiedy nie zaśpi i nie spierniczy swojej roboty, wtedy zrzuca winę na innych. Witek Stodoła-dalej twierdzę ma ma schizofrenię albo przedawkował pewne substancje. Z higieną u niego ciężko do tego irytująca mowa,nikt go nie lubi oprócz balbiny. Michał dysponent- jest dysponentem tylko dlatego że jego ojciec siedzi za biurkiem, lubi gromadzić wokół swojej ludzi którzy powiedzą mu co się dzieje w firmie i często te osoby kłamią mu i koloryzują. Zazwyczaj te osoby to lenie ale na ich opini on robi sobie własną. Do tego dysponent nie ma doświadczenia o pracy w portach. Żełudkowski-maruda,leń. Święte zwierzę, swojej roboty nie wykonuje zazwyczaj wyrecza się innymi podobnie jak jego chłopak Chmielewski. Synak- został brygadzista z racji tego że go plecy bolą.

Tak4Nie2
W tej firmie jak nie wchodzisz
@W tej firmie jak nie wchodzisz

Do tego uważał bym na brodę Krzycha i Marczaka.

Zespół PORTREZERWA
@W tej firmie jak nie wchodzisz

Szanowny Panie, Firma PORTREZERWA Sp. z o.o. ubolewa nad formą komunikacji jaką Pan wybrał. Zarówno Zarząd jak i Dysponenci są otwarci na komunikację i dialog z pracownikami zatrudnionymi w PORTREZERWA Sp. z o.o. Problemy i zgłoszone przez pracowników uwagi są rozpatrywane i rozwiązywane na bieżąco. Szkoda, że nie wybrał Pan bezpośredniej formy komunikacji i nie zgłosił swoich spostrzeżeń przełożonym. Dobrym rozwiązaniem jest zgłoszenie swojego problemu Dysponentowi, który działa w terenie i znajduję się najbliżej pracowników lub Zarządowi, który codziennie przyjmuje interesantów w siedzibie firmy. Pana opinia nie zawiera oceny firmy a jedynie osobiste spostrzeżenia w stosunku do kilku osób w niej zatrudnionych. Dodatkowo zawiera dane osobowe, co narusza podstawy RODO. A w przypadku zniesławienia ( art. 212 k.k.) oraz znieważenia (art. 216 k.k.) przestępstwa te podlegają karze grzywny albo karze ograniczenia wolności, również w przypadku anonimowych wpisów. Zachęcamy wszystkich obecnych lub byłych pracowników firmy do kontaktu z PORTREZERWA Sp. z o.o. , gdzie można zgłosić pytania, uwagi lub problem. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej firmy w zakładce kontakt. Z wyrazami szacunku. Zespół PORTREZERWA

Zespół PORTREZERWA

Ja

Dziękujemy Krzysztof Rafał za miłe slowa

Z bólem pleców Nowy wpis
@W tej firmie jak nie wchodzisz

To co piszesz to poniekąd prawda,nie rozumiem tylko po co to piszesz.Za taką marną stawkę nie ma co się dziwić że każdy ma jakiś sposób na przetrwanie 12h.Tam pracownik ma zarabiać na zarząd i swoich udolnych lub nie popleczników.Wnioskuję że poprostu Ty chcesz zrobić karierę tam gdzie nie masz siły przebicia.Nie martw się, masz charakter konfidenta który zapisuje wszystkie sytuacje i nazwiska.Prędzej czy później dostaniesz albo (usunięte przez administratora) albo awans.

Osip Nowy wpis
@W tej firmie jak nie wchodzisz

Cześć obrobiłeś mi tyłek teraz ja coś tobie napisze jesteś niby anonimowy ale ja się domyślam kto ty jesteś jeśli pracowałeś na porcie północnym jako trymer jak ja byłem na łuku ile razy spałeś całą noc bo połowę roboty za ciebie robiłem i ty mówisz że ja Ci pod górę robiłem miej tyle odwagi źeby mi to w oczy powiedzieć

O górznego chodziło że

Parę razy został przyłapany jak kabluje przez telefon. A kozioł zrzuca winę na innych jak coś źle zrobi

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Wiecie czy Portrezerwa Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Darek

Jak tam atmosfera ? Dobrze się pracuje ?

Adam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Dokładnie jest jak piszę portrezerwa. Firma ok pracuje ten kto na chęci zapłacone zawsze na czas

Tak2Nie
Radek

@maks Skąd taka opinia? Mam zupełnie inne zdanie i dziwię się?

maks

Robota dla młodych i naiwnych

Tak2Nie1
Zespół Portrezerwa
@maks

Szanowny Panie Maks, bardzo proszę o zweryfikowanie nazwy firmy w której Pan pracował. Nasza firma nosi nazwę Portrezerwa Sp. zoo., wydaje nam się, że mógł ją Pan pomylić z innym przedsiębiorstwem. Zatrudniamy bowiem wiele osób z bardzo długim doświadczeniem w pracach w portach, którzy współpracują z nami od lat. Nie są oni ani młodzi, ani naiwni. Z wyrazami szacunku: Zespół Portrezerwa

Tak2Nie

Tak5Nie

Zespół Portrezerwa

Szanowny Panie, musiała zaistnieć pomyłka, bowiem w naszej firmie nie pracuje Pan Grześ. Nasi dysponenci to: Artur, Michał, Szymon można sprawdzić na stronie internetowej: http://portrezerwa.pl/kontakt/. Najprawdopodobniej pracował Pan w firmie, która nosi zbliżoną do naszej nazwę, przez co jesteśmy z nią myleni. Podkreślamy jednak, że nie jesteśmy z nią w żaden sposób powiązani. W naszej firmie podchodzimy poważnie i profesjonalnie do wszystkich pracowników. Bardzo prosimy o zweryfikowanie dokładnej nazwy firmy w której Pan pracował. Z wyrazami szacunku: Zespół Portrezerwa

Tak1Nie1

Co poradziłbyś osobom, które chcą podjąć zatrudnienie w firmie Portrezerwa Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk? Opisz nam swoje doświadczenia z tą firmą i napisz jakim naprawdę jest pracodawcą.

Zostaw opinię o Portrezerwa Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie