Portrezerwa Sp. z o.o.

Opinie o Portrezerwa Sp. z o.o.

Julia Nowy wpis

Ano tak jak ktoś zauważył jeszcze a początku miesiąca faktycznie na stronie nie ma żadnych ofert a z partnerem chcieliśmy się im przyjrzeć, bo niedługo zatrudnienia będzie szukał. To skoro port odkupiono to mamy szukać ogłoszeń już u innego Pracodawcy czy jak?

Jaka aktualna opinia z pracy na tej ładowarce ze strony? Ktoś z rok temu pytał o warunki ale nie widzę rzeczowej odpowiedzi, a na taka liczę. Piszą, że trzeba mieć minimum 6 miesięcy doświadczenia, skoro tak to czy ma ono w ogóle wpływ na stawkę? Ja od 3 lat się tym zajmuje i chce sobie porównać zarobki

on

doświadczenie jest ćwiczebne... moze miec wplyw ale nie musi piszesz cze masz 3 lata dosw ale czy na umowie o prace zlecenie czy o dzielo ?? tutaj jest chyba zatrudnienie na zlecenie wiec kasa bedzie sie roznic w zaleznosci od umowy (dotarly do mnie sluchy ze za noc w weekend wychodzi ok 500zl)

@on

Te dodatki za prace w weekendy, o których piszą na stronie w takim razie ile wynoszą, że 500 piszesz? Zastanawiam się czy to standardowe 8 godzin się robi czy jednak zależy od tego ile do zrobienia się ma. tak poza tym nie mam pewności czy są obligatoryjne

on Nowy wpis

jesli chodzi o prace w porcie polnocnym to jest praca przez 12h. znajomy dorabia w weekedny i jest zadowolony najlepiej jak zadzwonisz i dopytasz

@on

A słuchaj skąd wziął ofertę na weekendy tylko? Na necie mi takiej na ładowarkę nie pokazało a sam może bym przyszedł, bo dodatkowego zlecenia będzie sobie szukał. Wiadomo czy jest tyle samo roboty co w tygodniu?

On Nowy wpis

Pewnie sie dogadal. Pewnie biora jego niz kogos.innego. Ale to i tak na zlecenie wiec wiem ze dawno nie byl. Moze to spowodowane tym ze weglokoks odkupil port polnocny. Na stronie rezerwy jiz nie.ma.w ogolemofert pracy

Portowiec

Dobrze się pracuje, tylko pogoda czasami daje w kość.

@Portowiec

A w jakim zakresie ta pogoda daje w kość? Na porcie nie byłem jeszcze a widziałem ze takie ogłoszenie kiedyś na necie widziało od firmy właśnie. Jest może jakaś odzież robocza? Albo posiłek pracowniczy na rozgrzanie?

on

w takim ze po prostu na ciebie pada jesli nie jestes operatorem i nie siedzisz w maszynie. na zleceniu to niewiele ci sie nalezy i zaryzykowalbym stwierdzenie ze dostajesz tylko ciuchy robocze. ale praca 12h na deszczu malo przyjemne

Elżbieta
@on

Piszecie o zleceniu? a tu nie można być na umowie o prace podczas tych 12stu godzin? Co jeśli się człowiek pochoruje i będzie potrzebował L4? Większość pracuje na takiej formie umowy?

@Elżbieta

na zleceniu lepiej nie chorowac jak sie zglosi ze chce sie miec skladki odciagane to mozna isc na L4 firma nie gwarantuje pracy.. dzis jest jutro moze nie byc lepiej dac UZ

Czy w Portrezerwa Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Portrezerwa Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Portowy w Porcie Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami!
XYZ

Znalazłem w sieci ofertę pracy na stanowisko Operatora Koparki kl. I . Firma oferuje 12h zmiany . Od której do której w takim razie się pracuje? :P Niestety widzę, że formą zatrudnienia jest umowa zlecenie. To tak na stałe? Nie można liczyć na uop po dłuższy czasie? :/ Firma nie podała informacji na temat zarobków. Wiecie, ile tak na oko mógłby tutaj wyjść? Myślę czy aplikować, najbardziej waham się przez tę zleceniówkę... Poczekam jeszcze, może ktoś z Was mi doradzi i rozwieje moje wątpliwości

@XYZ

Dzień dobry, Proszę o kontakt w sprawie pracy tel. 727-403-080. Chętnie udzielę odpowiedzi na Pana pytania. Pozdrawiam Sandra Karpińska Specjalista ds. Kadr i Rekrutacji

Pamparampam
@XYZ

Byłem w kwietniu na rozmowie, 30zl/h umowa zlecenie na rok. Teraz pracuje w porcie w Świnoujściu, poznałem chłopaków, którzy z portu rezerwą wpadają na tygodniowe delegacje, podobno podnieśli na 35 zł, weekendy płatne więcej, tak samo nocki. Jedynie a czego nie byli zadowoleni, to jak musieli isc robić do portu w Gdyni, tam podobno sami Kaszubi, którzy patrzą na ciebie jakbyś im miał robotę całą zabrać.

@Pamparampam

Czyli dobrze widzę, że po roku już na uop robi się normalnie? Właśnie tez widziałem ofertę i się nad nią zastanawiałem. Teraz podajesz 35 pln ciekaw jestem czy co roku stawka jakoś proporcjonalnie się tu zwiększa? Mówią o tym na rozmowie?

qwerty

Czy firma zatrudnia kierowców z kat C bez doświadczenia?

On
@qwerty

Mozesz próbować Tylko to umowa zlecenie. Nie kazdemu taka forma odpowiada

Na tego kierowcę oferty nie widziałem o która ktoś teraz pytał, ale jest o operatora chodzi to z miesiąc temu tez było ogłoszenie dodawane a widzę ze inna osoba we wrześniu chyba o robotę pytała. Docelowo ilu ludzi potrzeba na te ładowarki i spychacze? Byłbym chętny na robotę od kolejnego roku jakoś, nie wiem czy będzie wtedy jeszcze cos dostępne? ocenicie przy okazji stan maszyn?

On

Pojawila eie oferta pracy jako kierowca c lub ce w gdyni. Czy ktos wie co to za praca ?

Kozak

Ogólnie spoko, jedno co irytuje to praca w nocy. W nocy się powinno sie siedziec w domu a nie pracować nie jesteśmy kotami.

@Kozak

No tak, ale raczej informowali wcześniej o zmianach nocnych, co? Na nockach się więcej zarabia?

@Kozak

Teraz sam się zastanawiam nad informowaniem odnośnie tych nocek chociażby. Oferowane zakłady są znane przez Pracodawcę na wylot? Jakie wszystkie informacje na ich temat się dostaje podczas rozmowy lub tez po? O ewentualnych problemach tez ktoś wspomina?

Łukasz

Robota OK. Jeszcze nie byłem ale podobno na wyjazdach można zarobić.

Polecam

Co jaki czas w Portrezerwa Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Praca w porównaniu do poprzedniej niebo a ziemia. Nie narobię się a jakow zarobię. Wyjazdy Ok można zarobić, byle by warunki mieszkaniowe były lepsze.

Witam jakie stawki proponuje spółka na operatora maszyn posiadam ładowarki kl I Suwnice Is żurawie szynowe i wieżowe Iż przenośniki taśmowe

Nikt ważny
@Kandydat

Myślę ze najlepiej dowiesz się dzwoniąc do biura:)

Operator
@Kandydat

Na rękę wychodzi 23 zl

Kora
@Operator

cześć. czy to o czym piszesz to jest kwota startowa? jaka jest późniejsza perspektywa na podwyżkę? i po jakim ewentualnym okresie zatrudnienia należy się jej ewentualnie spodziewać?

nikt ważny

Rezerwa podbija port w szczecinie .od kilku dniu pracują w porcie szczecin Prubuja nauczyć dokerów ze szczecina pracy .choć pierwszego dnia słabo im poszło .dwie rolki z blacha wywrocone .ale może sie poprawia .trzymamy kciuki .port w szczecinie jest pełen wyzwań a,specyfika pracy różni sie od portu północnego

@nikt ważny

A to czym się między sobą różnią?

nikt wazny
@Joanna

Pani Joanno. Port w szczecinie jest inny pod wieloma ,względami .ludzie towary struktura organizacyjna i własnościowa a nawet technologia pracy przy wyładunku i rozładunku różnych towarów .po kilku dniach pracy kolegów z Gdanska widać różnice miedzy praca dokerów z gdanska a szczecina .zaznaczał ze nie oceniam ich pracy

@nikt wazny

ocena może i bezpośrednia nie padła ale jestem przy tej informacji sprzed paru miesięcy ciekawa jak to dalej się rozwinęło. Wciąż zatrudniają się te wspomniane osoby? Jest większy progres i jakie warunki należy obecnie spełnić, żeby móc ewentualnie do nich dołączyć?

Parcownik

Jest wporzo, mozliwość dorobienia na wyjazdach.

Pracuś

Praca OK, duże lepiej niż na magazynie u prywaciaża.

Izabela
@Pracuś

A jak jest na magazynie u prywaciarza że uważasz, że tutaj lepiej?

Kuba

Dobrze sie pracuje, dobra atmosfera. Można pracować kiedy się chcę. Szkoda że odrazu nie biąrą na umowe o pracę.

@Kuba

Ej to słabo, że nie biorą. A wiesz po jakim czasie Cię wezmą na nią?

@Kuba

To można wybrać dni i godziny, które się chce?:))

Anonimowy

Witam pierwszy raz tutaj zajrzałem, a miałem nieprzyjemność pracy w "spólce" synek prezesa i te sprawy widzę dalej aktualne ;€ pozdrawiam byłych pracowników portrezerwat ????

Burek

Szkoda ze nie ma wczas pod gruszą. Zarobki dobre, zależy ile zmian się zrobi.

Zostaw merytoryczną opinię o Portrezerwa Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Portrezerwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Portrezerwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Portrezerwa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Portrezerwa Sp. z o.o.