Lys Fusion Poland Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lys Fusion Poland Sp. z o.o.

Nick. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam.czy często są rotowane stanowiska w waszej firmie?

Wika Nowy wpis

Cześć. chłopak widział ofertę dla nastawiacza. Próbujemy rozgrzać jakie widełki płacowe teraz występują. niestety nie są podane a nawet nie wiemy czy doświadczenie jest potrzebne. On w razie czego ma już prawie 2 lata. To zwiększa podstawę?

Dawid Nowy wpis

Dokładnie. Liczą na "obrót" pracownikami w celu uniknięcia progów podatkowych i innych obciążeń. Także nie polecam tej pseudo firmy

Mariola Nowy wpis

Przepraszam ale o czym wy ludzie piszecie, wy pracujecie w tej firmie czy po prostu wymyślacie to na poczekaniu. Podwyżki w firmie są co roku, i nie można powiedzieć czy są małe czy duże bo różnie to bywało ale zawsze były. Jakieś szczególnej rotacji też nie widać, jak był covid było dużo zwolnień, ale ci ludzie co zostali są dalej.

Majka#73

Witam. Jaka stawka na rękę jesli się zatrudnię? Jakie są godziny pracy? Dziękuje bardzo.

Iza
@Majka#73

Stawka moim zdaniem może zależeć od doświadczenia. Masz jakieś?

Rozmowę kwalifikacyjną w Lys Fusion Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Inżynier Jakości Laboratorium?
MłodyGniewny

Początek pracy wyglądała bardzo obiecująco ale jak to zazwyczaj bywa szybko warunki pracy zostały zweryfikowane... Logistyka totalnie leży na łopatkach, nikt nic nie wie, aby podjąć jakąkolwiek nawet najmniejszą decyzję kierownik oddziału musiał czekać sporo czasu oczywiście pierwsze konsultując to z "górą". Typowy okaz pracodawcy da którego jesteś tylko "numerem". Bardzo rzadkie wizyty zarządu skutkowały całkowitym brakiem jakichkolwiek informacji o problemach i sprawach ważnych dla pracowników magazynu. Żartem również są stawki magazynierów, którzy pracują tam od naprawdę długiego czasu. Jedynym plusem jest atmosfera pracowników, która jako jeden z niewielu pozytywnych aspektów napędzała i motywowała do dalszej pracy.

Były
@MłodyGniewny

Widzę, że żadnej nawet najmniejeszej odpowiedzi nie dostałeś ????

Łucja
@Były

Ale odpowiedzi na co? Gdzie Gniewny napisał, że zabiegał o jakąś odpowiedź od kierownika, czy zarządu. Wygląda, jakbyś nie na ten wpis odpisał, co chciałeś.

Damian
@MłodyGniewny

Przyjmując się chyba wiedziałeś jaka jest stawka, więc czemu uważasz ją za żart. Nawet jak jest zbyt niska, to ją zaakceptowałeś. Próbowałeś coś działać żeby dostać podwyżkę?

Her
@Damian

Kolego, starania o podwyżki są od dawna. Dostaniesz 60gr na godzinę i się ciesz. To nawet nie wyrównanie. Relatywnie po kilku latach masz zapomogę nie wypłatę. Na rozmowie usłyszysz, że to stawka na początek. Ten początek trwa latami. Mamią, obiecują i... Tyle. Kto się zmęczył-poszedł gdzie indziej pracować. Tak odeszli fachowcy, bo oni robotę sobie znajdą. Nie jestem na nich zły, raczej zawiedziony ale jak to się mówi, nikogo na siłę nie trzymają. Jak by chcieli zatrzymać fachowców, zaproponowali by uczciwą stawkę. Przynajmniej nie robili problemów ze skróceniem czasu wypowiedzenia. Fajna ekipa do współpracy, przynajmniej "na dole". Więcej załatwisz z tymi "małymi" niż tzw drogą służbową. Choć nie wiem jak to z nowym dyrektorem.

Grażyna
@Her

A czemu zmienił się dyrektor? I ogólnie to wiadomo jak firma stoi finansowo? Bo może to w tym jest problem, że nie dają tych podwyżek?

Kamil

Nie polecam, kłamią, manipulują, przychodzisz na rozmowe na dane stanowisko, po podpisaniu umowy okazuje się ze nagle nie ma wakatu i wciskają na siłę do innego działu nie zwiazanego z wykształceniem.

Szymon
@Kamil

To przecież chyba jest podstawa do zerwania umowy, prawda?

Justyna

Wiesz, z jednej strony naprawdę fajnie, że napisałeś tutaj na forum. A z drugiej, to jednak taka opinia złożona z jednego słowa jest średnio pomocna. Dlaczego nie odpowiada ci praca w Lys Fusion? Napisz proszę chociaż parę słów o tym, co jest nie tak.

Dawid

Nie polecam, przychodzi się do pracy na inne stanowisko, a na miejscu okazuje się ze jednak nie mają wakatu i na siłę wciskają na inne stanowisko nie związane w ogóle z wykształceniem i kierunkiem rozwoju. Nie polecam!

@Dawid

Hej @Dawid, a nie wiesz może, czy warto podesłać swoje CV na email kontaktowy? Nie jestem pewna czy byłoby ono brane pod uwagę w ewentualnych rekrutacjach. Mogę zapytać na jakie stanowisko aplikowałeś?

Czy pracodawca Lys Fusion Poland Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracownikroku

Oczywiście ze motywuje, rób co mówimy albo wypowiedzenie ;)

@Pracownikroku

Hej @Pracownikroku, mam nadzieję, że znajdziesz chwilę na opisanie dokładnie i konkretnie Twoich doświadczeń jako pracownika Lys Fusion. Ciekawi mnie kwestia wynagrodzenia, grafiku oraz atmosfery w pracy.

Gabriela
@Pracownikroku

Ale jeśli pracownik nie wywiązywałby się z powierzonych mu zadań to czemu miałby nie zostać zwolnionym? :D Ja z chęcią bym się dowiedziała na co generalnie można liczyć zatrudniając się w Lys Fusion. Przybliżysz mi jak wygląda kwestia wynagrodzenia i atmosfery pracy?

Jaka umowa obowiązuje w Lys Fusion Poland Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Mała

Umowa o pracę na 3 miesiące

@Mała

A wynagrodzenie? Często na okresie próbnym dostajemy mniej. @Mała powiedz też proszę o ewentualnych premiach, jest na nie szansa? Czekam na informację:)

Istebna

Nie polecam, managerowie bardzo słabo zarządzający. Kadra pracownicza często nie ma kompetencji zawodowych, np. Fizjoterapeuta zarządza działem magazynowym. Są równi i równiejsi.

@Istebna

Witaj @Istena, jak długo pracowałaś dla firmy? I jeżeli mogę spytać, na jakim stanowisku? Piszesz: "managerowie bardzo słabo zarządzający"- dlaczego tak uważasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Lys Fusion Poland Sp. z o.o. - Istebna

• Jak się pracuje w Lys Fusion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lys Fusion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Lys Fusion Poland Sp. z o.o.