GLC Accounting Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GLC Accounting Sp. z o.o.

Wiktoria

Skoro ludzie po 10 lat pracują to firma musi być pewniakiem co?

@Wiktoria

10 i więcej. W zeszłym tygodniu jedna z naszych pracowniczek świętowała 15 lat pracy w GLC!

Przyszły kandydat

Witam, czy znajomość angielskiego jest warunkiem koniecznym, aby rozpocząć pracę w tej firmie w dziale kadr i płac ?

Ann
@Przyszły kandydat

Też chętnie się dowiem? Posiadam wykształcenie i doświadczenie jako specjalista da kadr i płac, ale nie znam dobrze angielskiego. Czy można aplikować?

@Ann

Ann, znajomość języka angielskiego nie jest wymagana, ale mile widziana. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert i aplikowania!

@Przyszły kandydat

Dzień dobry! Znajomość języka angielskiego nie jest warunkiem koniecznym - jest dodatkowym atutem, który jest mile wydany. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych ofert oraz aplikowania :)

Praca w bardzo fajnym zespole. Liczne benefity i szkolenia dla pracowników.

Grzegorz
@Monika

Chwalisz zatrudnienie i wspominasz o szkoleniach i możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Napisz co wchodzi w skład benefitów, bo to ważne informacje dla przyszłych pracowników.

Czy polecacie?

Czy po rozmowie w GLC Accounting Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Zadowolony

W końcu firma ma dobre opinie również jako pracodawca więc nie mogłoby być inaczej jak tylko dobrze!

Olek

Wystarczy popatrzeć na forum i tą ciszę żeby stwierdzić, że musi być dobrze bo lidzie nie marudzą.

Praca fajna i rozwijająca. Atmosfera bardzo przyjemna pośród pracowników. Różne benefity. Jako pracownik-polecam pracodawcę.

Katarzyna

Czy ktoś z Was pracował na stanowisku Trainee w departamencie prawnym? Jak oceniacie warunki zatrudnienia na nim? Obecnie firma GLC Accounting poszukuje kandydata na to stanowisko. Jeżeli kogoś interesuje rekrutacja, to dodaję do niej link: https://www.glc.pl/kariera-w-glc/

Mógłby ktoś napisać co sądzi o pracy w tej firmie?

@Paweł

Jeżeli jest źle, to opinie na takim portalu jak ten się pojawiają. Jeżeli dobrze, to nikt tym się nie chwali. Jakieś wnioski? :)

Zostaw merytoryczną opinię o GLC Accounting Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w GLC Accounting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GLC Accounting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLC Accounting Sp. z o.o.?

GLC Accounting Sp. z o.o.