GLC Accounting Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GLC Accounting Sp. z o.o.

Może w ogłoszeniu dla młodszego księgowego było napisane, że wymaga się roku doświadczenia na podobnym stanowisku ale mimo to zastanawiam się w jaki sposób kandydat i tak jest sprawdzany na samej rozmowie. Jaki typ zadania do rozwiązania można dostać?

Milena Nowy wpis

Planuję aplikację na stanowisko starszej księgowej. Jak w praktyce wygląda elastyczny czas pracy? Jak wygląda kwestia pracy hybrydowej? Czy jest jakaś pula dni, które pracownik może wykorzystać? Czy są z góry narzucone? Jestem ze Śląska, ale dojazd mam kiepski i codzienne dojazdy są dla mnie bardzo uciążliwe.

Czy GLC Accounting Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Milena

Firma w ofertach pracy wskazuje, że ma elastyczny czas pracy. Czy któryś z pracujących obecnie osób mógłby napisać coś więcej?

@Milena

O, no właśnie, jak te elastyczne ramy czasowe wyglądają, jest pełna dowolność ustalania godzin pracy? Ale tez czy jest tez jakaś elastyczność co do miejsca pracy? Jest opcja na zdalną prace albo na hybrydową?

Xyz

Pełnej dowolności nie ma, ale wszystko jest kwestią dogadania. Raczej nie robią problemu. Praca w pełni zdalna nie wchodzi w grę, ale hybrydowa jak najbardziej.

Justa Nowy wpis
@Xyz

Witam, czy można poznać przy tym przyczyny tego, że tryb 100% zdalnie nie jest jednak możliwy? Jakieś konkretne procesy raz w tygodniu zachodzą w biurze, które to uniemożliwiają? Są spotkania międzydziałowe?

Czy po rozmowie w GLC Accounting Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Ijo

Jestem pracownikiem GLC i jest to pierwsza firma, w której widzę się za 10 lat. Mam za sobą 12-letnie doświadczenie w branży i z ręką na sercu muszę przyznać, że poleciłabym ją każdemu księgowemu, który chce się rozwijać, pracować w przyjaznej atmosferze i nie czuć wypalenia zawodowego

@Ijo

Brzmi to naprawdę bardzo w porządku. Ciekawa jestem tylko co tu takiego wpływa na to, że nie będzie można odczuć tego wspomnianego wypalenia?

Ijo
@Olga

Dla mnie osobiście bardzo mocnym atutem jest fakt, że mamy dosłownie za ścianą dział prawny i audyt. Jeżeli masz z czymś problem zawsze znajdzie się osoba, która Ci pomoże. W ogóle firma mocno stawia na współpracę i dzielenie się wiedzą. Na koniec dnia po prostu nie zostajesz sam z kłopotem.

XYZ

Glc prowadzi rekrutacje na stanowisko asystenta w dziale księgowości w Warszawie. Jakieś opinie? Jak atmosfera pracy? Czy dostosowują się do planu studenta?

Na jakie benefity można liczyć w GLC Accounting Sp. z o.o.?

Hej, też zainteresowało mnie to ogłoszenie na młodszą księgową. Mam pytanie, jak wygląda możliwość awansu w firmie? Piszą, że stawiają na rozwój, ale ciekawi mnie ile trwa droga od młodszej księgowe do samodzielnej księgowej u nich :) Rozumiem, że wiązałaby się z tym podwyżka? No i jak jesteśmy już przy kasie to jakie zarobki na start?

@Karolina

Karolino, dziękujemy za Twoje pytanie. Owszem, stawiamy na rozwój i to bardzo indywidualna sprawa. Mamy określone zakresy umiejętność i obowiązków na każde ze stanowisk. Tempo awansu zależy więc najbardziej od samego kandydata ;) zawsze cieszymy się kiedy nasi pracownicy chcą rozwijać się razem z nami. Oczywiście awans wiąże się z również z awansem finansowym. Zapraszamy Cię na rozmowę - na wszystkie pytania odpowiemy.

Zainteresowana

Witam, czy na stanowisku młodsza księgowa jest możliwość całkowitej pracy zdalnej ?

@Zainteresowana

Możliwość pracy zdalnej dotyczy osób, które są w stanie samodzielnie oraz efektywnie pracować w sposób zdalny, po poznaniu naszych procedur, struktury oraz stosowanego oprogramowania. Zazwyczaj jest to nie wcześniej niż po okresie próbnym. Wszystko zależy od szybkości wdrożenia osoby na dane stanowisko pracy.

Magdalena

Czy księgowa 50+ z doświadczeniem w biurze rachunkowym ma szansę na zatrudnienie? Czy stawiacie raczej na młodsze osoby?

@Magdalena

A coś kiedykolwiek podczas ich działalności wskazywało na to, że różnicowaliby ludzi ze względu na tego typu cechy jeśli o zatrudnienie chodzi? Pewnie wszystko zależy od doświadczenia i stanowiska, na które się aplikuje? Bez niego na jakie obecnie opcje pracy ma się tutaj szanse?

Magdalena
@Olga

Gdzieś mi się przewinęło, jak pisali o młodym zespole, stąd moje pytanie

@Magdalena

Aha no dobra. Jakby nie patrzeć, młody zespół może być pojęciem względnym? Może chodziło o to, że młody duchem lub coś z innowacjami? Stosują tutaj nowoczesne rozwiązania?

Czy na stanowisko asystentka w dziale księgowym jest wymagana wiedza czy można się wszystkiego nauczyć w pracy?

Abc

Czy Konsultanci ds. wdrożeń mają możliwość pracy zdalnej?

Ola

Dzień dobry. Może ktoś napisać jak przebiega rekrutacja w GLC? Nigdzie niestety nie ma takich informacji.

Magda
@Ola

Olu, rekrutacja w GLC to rozmowa oraz w niektórych przypadkach sprawdzenie umiejętności. Wszystko przebiega w miłej atmosferze, bo w GLC pracują sami fajni ludzie :) zapraszamy!

Aktualność
Raz w roku jedziemy razem gdzieś w Polkę, by budować jeszcze głębsze relacje. Bardzo lubimy te wyjazdy. W tym roku byliśmy w Racławicach, biegaliśmy po lesie i trochę w błocie, rozwiązywaliśmy zagadki, poszukiwaliśmy wskazówek. Wszystko nam sprzyjało. Atmosfera była świetna, pogoda słoneczna. Zwycięska drużyna była tylko jedna, GRATULACJE!, ale dla wszystkich największą nagrodą był wspólny czas!

Po 3 godzinach podchodów, wyskoczyliśmy z dresów, wskoczyliśmy w stroje wieczorowe i...tańczyliśmy do rana. Śpiewaliśmy, rozmawialiśmy i duuuuużo się śmialiśmy.

Niczego więcej tutaj nie napiszemy, ponieważ ustaliliśmy wspólnie, że wyjazdy firmowe są naszą firmową tajemnicą:) Ten film jest z tego wyjazdu pamiątką. Tyle chcemy Wam pokazać. Zobaczcie co robiliśmy 23 września, kiedy zamknęliśmy biuro i pojechaliśmy lepiej się poznać :)

VIDEO oglądaj tutaj:

A! najważniejsze! Cel wyjazdu ZREALIZOWANY! #team #bettertogether #teambuilding

Czy w GLC Accounting Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

K.

Tak, są . Medicover/multisport/mybenfit. Jest też ZFŚS - którego sporo firm nie ma, bo funkcjonuje głównie w państwowych instytucjach.A to zawsze jakieś dodatkowe świadczenia. Sa też owocowe poniedziałki, a w środy soki. Zdarzają się też drobne upominki okolicznościowe np. na Dzień księgowego, pierwszy dzień wiosny czy jesieni albo dzień czekolady :)

Czy rotacja pracowników w GLC Accounting Sp. z o.o. na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 15 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Magda Skóra

Częstotliwość pojawiających się ogłoszeń jest związana z rozwojem firmy. Pozyskujemy nowych klientów, w związku z czym zwiększa się zapotrzebowanie na ludzi w zespołach. Pracujemy w trybie delegowanych zespołów do obsługi wskazanych klientów. Mamy pracowników, którzy są z nami 15, 10, 7 i 5 lat i pięknie rozwijają się ich kariery. :) zapraszamy!

Dorota
@Magda Skóra

Wow aż 15 lat, to super? A można aplikować nie tylko gdy są ogłoszenie ale tez bardziej spontanicznie? Czy ludzie przypadkowo trafiają do tych delegowanych zespołów, czy specjalnie dobierane są?

W GLC dzisiaj trochę po amerykańsku…zrobiliśmy sobie EGGHUNT! 300 jajek
i króliczków ukryło się w naszych biurach! Dla tych, którzy zebrali najwięcej czekały nagrody!

Oto ekipa zwycięzców z GLC Katowice!

Dziękujemy za zaufanie!
Miło nam poinformować, że jesteśmy 30-stą kancelarią doradztwa podatkowego w Polsce w rankingu dużych kancelarii.

Zmotywowani, ruszamy dalej!

She

Pracuję kilka lat i polecam firmę jako pracodawcę. Zespół zgrany i mocny merytorycznie. Zawsze jest z kim rzeczowo podyskutować na problematyczne tematy. Dla mnie to bardzo duży plus w porównaniu z poprzednimi biurami rachunkowymi. Dla osób nie znających języka - firma zapewnia lekcje angielskiego, więc w tym zakresie jest też wsparcie :) szkolenia wewnętrzne są regularnie.

@She

Miło nam! Cieszymy się She, że dobrze Ci z nami! :)

Nati

Duza rotacja. Owszem benefity sa jak w wiekszosci wiekszych zakladow.

@Nati

Sporo osób jest ze stażem w spółce >3 lat, kilkanaście osób ze stażem >5 lat, kilka >10lat. W części zespołu rotacja jest, wiele zależy od tego na jakich klientów trafisz. Niektórzy faktycznie potrafią człowieka wykończyć.

@Nati

Wiele osób pracuje u nas kilka lub nawet kilkanaście lat. Dla sporej części że do tanga trzeba dwojga ;) Pojawiające się problemy zawsze staramy się rozwiązać wspólnie. Menadżerowie oraz mentorzy służą wsparciem.

Zostaw merytoryczną opinię o GLC Accounting Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w GLC Accounting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GLC Accounting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLC Accounting Sp. z o.o.?

GLC Accounting Sp. z o.o.