Abp Poland Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Abp Poland Sp. z o.o.

anonim1

Ta firma jest nic nie wart. Mają gdzieś ludzi. Nie sprawiedliwość zarówno na uboju produkcji i w biurze. Róbcie tak dalej a nikt nie będzie chciał tu pracować Inflacja jest a o pracownikach i ich wydatkach nie myślicie

Xxx
@anonim1

Dokladbie. Tylko chyba niestety nikogo to nie obchodzi masz tylko (usunięte przez administratora) bo to jest najważniejsze

Anna Nowy wpis
@Xxx

Poważnie do dziś zero reakcji na inflację? Bo jakby nie patrzeć od lutego to podskoczyła "nieco". ;p

Psiapsi Nowy wpis

Napiszę tylko masakra. Fałszywi są wszyscy nie wspomnę o niebieskich kaskach.

Pytanie Nowy wpis

Jaki dress code obowiązuje w Abp Poland Sp. z o.o.?

ten nie ważny i cichy

ta firma jest śmiechu warta. Jedna wielka niesprawiedliwość. Nie ważne ile robisz i jak bardzo się starsza i tak zawsze będzie za mało i też nie wspominając o ludziach którzy tylko czekają aż popełnisz jakiś mały błąd aby go ci wytknąć i wszystkim dookoła powiedzieć aby cię upokorzyć. A jeżeli chodzi o zarobki pss... tak samo zero sprawiedliwości. Jak nie włazisz w dupy i jesteś neutralny, nie kablujesz, nie robisz awantur i siedzisz cicho to tak jakbyś nie istniał. W tej firmie również się nie idzie rozwijać, mają to gdzieś. I to też prawda że kierownictwo jest fałszywe, też najchętniej zrzucą na ciebie swoją winę aby wyjść z sytuacji czysto. A niektórzy na rozmowie kwalifikacyjnej zakładają fałszywe maski, wydają się na początku spoko i obiecują ci wszystko rozwój kariery, wsparcie, wysłuchanie cię a tak naprawdę nic z tych rzeczy nie ma miejsca. Każdy tutaj myśli tylko o sobie i o tym jak sobie kieszenie zapchać. Nie dziwię się że ludzie tam nie chcą pracować !!!

Xxx
@ten nie ważny i cichy

Absolutna racja coraz więcej ludzi odchodzi po prostu uciekają bo mają dość tego co się dzieje

!! Nowy wpis
@Xxx

Też się zgadzam

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abp Poland Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik w Dziale Utrzymania Ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Księgowy
Kandydat

ABP Poland Sp. z o.o. piąty sezon (czytaj każdego roku) poszukuje Głównego księgowego. Co tam się dzieje, że każdego roku księgowy/a zostawia firmę. Przecież warunki finansowe proponowali znośne. Jeżeli firma jest przyzwoita organizacyjnie i finansowo to nikt nie rzuca pracy. NIE POLECAM !!!

Jpierd

Firma firma ale kierownicy zero nic nie wiedza sami nie wiedza co maja ze soba zrobic a ludzi chca ustawiac nic kompletne zero nie dosc ze falszywi jak pies np. (usunięte przez administratora) lepiej nic nie gadac przy jej obecnosci bo Cie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) jeszcze bardziej niz jestes zero szacunu dla swich (usunięte przez administratora) lize innym I obgadac Tylko umie nic wiecej

Szymon

Rzeczywiście jest tak, że relacje z kierownikami nie należą do najlepszych? Skoro poruszyliście temat atmosfery, to dodatkowo chciałbym dowiedzieć się, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Proszę o informację, jak to w rzeczywistości wygląda.

Sialalalala
@Szymon

Szymon Ale pomoc i wsparcie w jakim sensie?

Szymon
@Sialalalala

W sensie pierwszych dni po zatrudnieniu. Chciałem zweryfikować, czy z każdym pytaniem i problemem można śmiało zwrócić się do osób, które dłużej pracują w firmie Abp Poland. Czy teraz już rozumiesz sens mojego pytania?

Sialalalala
@Szymon

Możesz się zgłosić do kierownictwa. Oczywiście. Ale są zbyt fałszywi :) Bardziej pomoże Ci pracownik zwykły niż oni. pracownikowi bardziej możesz zaufać. Uwierz mi.

Bożena
@Sialalalala

Dla pewności spytam - piszesz o relacjach z przełożonymi z Pniew tak? Czy z innych oddziałów Abp? Daj znać!

Jarek
@Szymon

Jak w każdym abp wszędzie to samo

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Abp Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Praca wygląda tak wchodzisz masz (usunięte przez administratora) najlepiej jak by się nie chciało korzystać z ubikacji, naostrzyc noża bo kogo to obchodzi że masz tępy. Na przerwę jak ci pozwolą wyjść i najlepiej żebyś wrócił na czas. Później już z górki jak skończysz to wyjdziesz i ci na to pozwolą. Nie ważne że masz dom rodzinę i życie prywatne tam masz przyjść i (usunięte przez administratora) tak długo jak ci będą kazać i lepiej się nie odzywać bo jesteś bez pracy

Czy zdarzają się nadgodziny w Abp Poland Sp. z o.o.?

Szary
@Pytanie

Nadgodziny to standard...

Paweł
@Szary

Płatne chociaż są? Bo jak nie to ...

Juki
@Paweł

Wiadomo, że płatne

Daj buzi

Siemanko :) Co myślicie o tej firmie? :) bo ja nic dobrego. Jako pracownik z jakimś tam stażem uważam że firma bardzo się zmieniła... Kiedyś były czasy . Stara ekipa, każdy ze sobą trzymał. Teraz to kilka osób sprzeda nawet za uśmiech kierownika. ???? I robią co chcą bo wiedzą że kierownicy nic nie zrobią.. Praca jest ciężka i każdy to powie. Zrozumienia ze strony firmy/ kierownictwa brak. Szacunku do pracownika? Jak (usunięte przez administratora) To znaczy BRAK. Słyszeliście o powiedzeniu że każdy kij ma dwa końce? Albo że trafi kosa na kamień? To teraz 2 z 3 kierowników choruje. Tzn 1 na bank a drugi no nie wiem czy symuluje czy faktycznie jest coś nie tak. Może los się odwrócił? Szkoda że nie w biurze. ;) Tak wiem że jestem (usunięte przez administratora) :) kocham to. Firma zaczęła przyjmować ludzi z różnych krajów. Jedni pracują inni w kulki lecą ale krzyczeć na nich nie można. Ale na Polaka jaaaaa. Jeden z pracowników poszedł do biura ze skargą że jeden z uzbekistańczyków groził mu nożem. Fakt no zrobiłbym to samo i poszedł. A co na to biuro? Olewka. (usunięte przez administratora)ś. Proszę iść do ......jednego z kierowników. Poważnie? (usunięte przez administratora) Barana w ścianę i do domu lepiej idźcie. MAM NADZIEJE ŻE WY JAKO BIURO TO CZYTACIE!!!! ZACZNIECIE SZANOWAĆ LUDZI? TYCH KTÓRZY ROBIĄ NA WAS? NA WASZE CIEPŁE POSADY!!! bo ludzie mają rodziny, dzieci, zobowiązania, własne sprawy!! Ale co tam dla was. Przecież mówiliście kiedyś, że za bramą kolejki stoją ludzi do pracy. Teraz stoją ale żeby was pozwać raczej. Macie zaślepki na oczach już!!! Tylko kasa kasa kasa. To się liczy nie? :) Normalnie ku... kocham was. Tfuuu

ja

@zaraz emeryt a powiesz coś o tym czy nadgodziny są tu normalnie płatne?

Zaraz emeryt
 Rekomendacja
@ja

Wychodzi jakieś 10 zł plus te sztuki z akordu... Dla nas to jest śmiech w..... Najgorsze jest to że my pracownicy nie wiemy na którą godzinę idziemy do pracy. O której skończymy. Na którą godzinę idziemy np w czwartek dowiesz się w środę po pracy.

Anonim
@ja

Nadgodziny to grosze, najlepiej wychodzi się gdy bierze się urlop ;) a co do godziny to potwierdzam, zależy od stanowiska czy idziesz w nocy czy w południe ale nigdy nic nie wiadomo więc nic nie zaplanujesz

Ewelina
@Anonim

Pracujecie w Abp, co dobrze się składa, bo pilnie potrzebuję informacji na temat tego pracodawcy. Dowiedziałam się przypadkiem, że własnie chcą tam zatrudnić IT Managera. Wiecie może, jaki jest, oczywiście mniej więcej, zakres obowiązków osoby, która obejmuje to stanowisko?

Nicko
@Ewelina

Firma aktualnie bez IT Managera jak i szeregowego informatyka. Więc aplikuj

It
@Nicko

Wcale mnie to nie dziwi

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Abp Poland Sp. z o.o. na stanowisko Kadrowa? Pojawiło się 15 maja na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Klient
Klient

Firma skupująca bydło od (usunięte przez administratora) Niejaki (usunięte przez administratora)bierze od rolników bydło, twierdzac, że rzeźnia płaci za bydło (mamy dużo swiadkow, którzy to potwierdza) a rolnik nie dostaje w ogóle pieniedzy, ani z rzeźni, ani od Miękusa. Nie polecam!!! Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o kontakt meil: ewelinaleonek88@wp.pl celem zgłoszenia grupowego pozwu.

Igor

Jakie destynacje maja kierowcy?

Ciach ciach

Praca jest ciężka. Ale jeśli chcesz zarobić no to trzeba chapać. Dają zarobić. I to niemało. Praca praca ale.... Jest jeden kierownik. Podam imiona zasad rodo nienaruszam. Michał jest dla ludzi. Pomoże Ci. Pogada. Jest dla firmy ale i dla ludzi. Zna się na robocie. Dla ludzi i to jest wazne. Szacun Michał. Był Andrzej. Jest schorowany ale jest fachowcem. Oby wrócił w nasze szeregi. Wszyscy pracownicy życzą Ci zdrowia kierownik jak to czytasz może. Jest też następny kierownik.(usunięte przez administratora) czy jak kto woli. MATKO BOSKA... Człowiek chce się znać ale sie nie udaje... Jeździ po pracownikach jak po (usunięte przez administratora). Dla niego pracownik to tylko numer na kasku.. jedzie po Tobie jak chce bo ma niebieski kask. I może sobie pozwolić.. oby firma przejrzała na oczy. Będę się o to modlił. A wraz ze mną cała firma ABP Pniewy.

Bartosz

Nowi pracownicy nie przywiązują się do pracy w jednej firmie i stąd taka rotacja!!

Jak teraz jest z pracą u pracodawcy jakim jest Abp Poland Sp. z o.o. w mieście Pniewy? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na pracę u nich.

@Administrator

Generalnie nie polecam pracy w tej firmie na dłużej, praca tylko na chwile, ludzi maja za kompletne dno a sami nie są lepsi. Praca w biurze raczej ok, ale tez słyszę ze mało płacą, księgowość za 2tys robią, informatycy siedzą chyba po 24h, a produkcja jak roboty, ale za to kasa większa jak w biurze.

Kamila
@Pracownik

Czy nadal jesteś pracownikiem Abp Poland. Pytam, ponieważ nie wynika to jednoznacznie z Twojej wypowiedzi. Napisałeś, że nie polecasz długofalowej współpracy z tym pracodawcą. Czy w takim razie można współpracę z nim potraktować jako dobry pierwszy krok w karierze zawodowej? Zachęcam Cię do pozostawienia kilku słów na ten temat.

M.
@Administrator

Dzień dobry, ja byłem pracownikiem tejże firmy, pracowałem ok 2 lat w dziale specjalistów, szczerze to w ogłoszeniach na pracuj.pl i to co przedstawiają na rozmowie kwalifikacyjnej mija się rzeczywistością. Sądząc po obecnych ogłoszeniach spora tam jest rotacja na stanowiskach wyższego szczebla.

Zostaw merytoryczną opinię o Abp Poland Sp. z o.o. - Pniewy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Abp Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abp Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abp Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Abp Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Abp Poland Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abp Poland Sp. z o.o.