Abp Poland Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Abp Poland Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Recepcjonistka w Abp Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Nietuźnkowy Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie , (usunięte przez administratora) jest lepiej traktowane niż człowiek , współpracownicy się odnoszą epitetami a jak zwrócisz uwage to cię wyleją na zbity pysk , u nich Asertywność to agresja , prace trzeba wykonać jak najszybcjiej i dokładnie najlepiej w 5 minut 3 naraz, nie wolno mieć telefonów , ale każdy ma , tylko jakiesteś nowy to ci potrafią wypomnieć że " nie wolno mieć telefonów " pisząc w tym samym czasie smsa , każą robić jakieś leciutkie rzeczy a później pretesje że nie pomagasz , przy ganianiu (usunięte przez administratora)

Misia Nowy wpis
@Nietuźnkowy

Opinia niezależna od stanowiska? widzę po prostu, że jest oferta ja produkcje oraz na UR, czy atmosfera może się różnić w zależności od działu? Zastanawia mnie to, że w sekcji „to oferujemy” na UR jest wpisana przyjazna atmosfera w środowisku pracy a na produkcji już nie. Czemu?

Mari

Jest ogłoszenie dla specjalisty ds. logistyki. Obiecują konkurencyjne wynagrodzenie, czy ktoś z czytających pracuje może w dziale i potwierdza? Jakieś benefity są poza posiłkami regeneracyjnymi? Np. paczki z wyrobami na święta? ;)

KakaoweOko

norma dzienna akordu jest tak wygórowana, że przez 12h nie jesteś w stanie tego zrobić. Ogólnie traktowanie pracownika tragedia i w tej firmie nie jest akord ośmiogodzinny tylko jest zmuszanie do nadgodzin.. i za nadgodziny płacą 17 zł netto + akord ogólnie tragedia firma

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Abp Poland Sp. z o.o..
Wyzwolony

Firma (usunięte przez administratora),wyzysk,dyskryminacja,(usunięte przez administratora)nie ludzkie traktowanie,drakońskie warunki pracy,biorąc pod uwagę ilość pracy jaką trzeba wykonać i czas spędzony na firmie zarobki to ochłap,obracają milionami a ludziom płacą grosze,szkoda zdrowia i nerwów,Zarząd z Irlandii powinni z zamknąć w psychiatryku,Abp to fabryki mięsa,w (usunięte przez administratora) mają ludzi,nie podoba się to nikt na siłę nie trzyma to jest sztandarowe powiedzenie na tej firmie.(usunięte przez administratora)

Miki

(usunięte przez administratora). Owszem zarobisz robiąc dłużej ale nie kosztem zdrowia. Jesteś Nin stop tzw pod okiem wielkiego brata. Masakra. Wyzyskiwacze ludzi.

Natalia

Oglądam te ogłoszenia i nie rozumiem, dlaczego w przypadku recepcjonistki firma nie podaje, co oferuje wybranej osobie na tym stanowisku. Jeśli chodzi np. o behapowca, to przynajmniej ma "umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie". Tym bardziej, że od kandydatek wymagana jest znajomość angielskiego! Ktoś wie, jakie są zarobki i dodatki dla recepcjonistki?

ggggg
@Natalia

zarząd anglojęzyczny ;) recepcja hmmm szybka mozlwiosćawansu do ksiegowosci bez zadnych umiejętnosci i wiedzy :) mozna sie rozwijać

Maria

Gdzie są lepsze warunki, produkcja czy magazyn? Widzimy z chłopakiem, że prowadzona jest rekrutacja tu i tu. Gdzie polecacie uderzyć? Czy zarobki są podobne? Gdzie jest lepsza atmosfera? ;) Czytam że pracujecie nawet po 10 godzin. To się liczy jako nadgodziny płatne czy może do odbioru na jakiś dzień wolny?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Pracownik Fizyczny w firmie Abp Poland Sp. z o.o.?

Cygan

Mówisz o Polakach ? 10 może :) bo na oczy przejrzeli a firmie zostali obcokrajowcy :)

@Cygan

10 osób? a na ile w sumie i co z pozostałymi stanowiskami, bo to do fizycznych teraz odpisujesz? czy różnice narodowościowe na cokolwiek tutaj wpływają czy organizacja pracy pozostaje bez zmian?

Cygan
@Anna

Każda narodowość była i jest. No i będzie. Polacy zrezygnowali bo psychicznie też ciężko tam wytrzymać. Dogadasz się z każdym? Kiedyś byli Polacy. Od początku tej ,,firmy" mówimy. Ekipa była zgrana, ogarnięta i współpracowali razem. Robisz z kimś (usunięte przez administratora) lat po minimum 10 godzin czasami to znasz ich dobrze, szanujesz i gracie razem. A teraz? Jeden wielki bałagan

To tylko ja :)

Cześć. Życzę wszystkim w tą noc sylwestrową dużo zdrowia szczęścia i radości :) No i może wytrwałości w tej firmie :) pisze to również do pewnego grona biura i kierowników :) yyy kierowników tzn J i W :) nie mówie o tym 3 bo szkoda słów ???? Temu trzeciemu życzę też w sumie czegoś.. żeby zmądrzał. Żeby nauczył się szacunku do pracowników, żeby niebył taki fałszywy jak jest. A i niech się nauczy patrzeć pracownikowi w oczy :)

anonim1

Ta firma jest nic nie wart. Mają gdzieś ludzi. Nie sprawiedliwość zarówno na uboju produkcji i w biurze. Róbcie tak dalej a nikt nie będzie chciał tu pracować Inflacja jest a o pracownikach i ich wydatkach nie myślicie

Xxx
@anonim1

Dokladbie. Tylko chyba niestety nikogo to nie obchodzi masz tylko (usunięte przez administratora) bo to jest najważniejsze

@Xxx

Poważnie do dziś zero reakcji na inflację? Bo jakby nie patrzeć od lutego to podskoczyła "nieco". ;p

!!
@Anna

Bardzo ciekawe bo z tego co słyszałem to nic pracownicy nie dostali inflacyjnego. No ale że ktoś dostał to mnie wcale nie dziwi w końcu są ludzi i ludziska. Niesprawiedliwość górą

@!!

A niee, ja nie deklarowałam, że ktoś dostał, nie zrozumieliśmy się. ;) Chyba, że do dziś zaszła jakaś zmiana odnośnie tych podwyżek?

Jakie ząrobki na uboju?Po ile godzin się pracuje i ile sztuk srednio bijecie dziennie.Szukam pracy i jestem zinteresowany,mój staż to7 lat pracy na uboju

Maja

Ale jaka wina? O co chodzi?

Bartosz

Nowi pracownicy nie przywiązują się do pracy w jednej firmie i stąd taka rotacja!!

@Bartosz

Rotacja wynika z tego że pieniądze śmieszne,ludzi traktują jak śmiecie,atmosfera w pracy zła,cytuje słowa menegera"jak się nie podoba to nie pracuj,nikt na siłe nie trzyma" (usunięte przez administratora) po 9 10 godzin,liczy się tylko zysk,z czystym sumieniem nie polecam

@Anonim

A to akurat przykry cytat przywołujesz. :( Serio tak do was mówią tutaj? A w zespole jak się do siebie odzywacie?

An
@Anonim

Same fakty

Psiapsi

Napiszę tylko masakra. Fałszywi są wszyscy nie wspomnę o niebieskich kaskach.

ten nie ważny i cichy

ta firma jest śmiechu warta. Jedna wielka niesprawiedliwość. Nie ważne ile robisz i jak bardzo się starsza i tak zawsze będzie za mało i też nie wspominając o ludziach którzy tylko czekają aż popełnisz jakiś mały błąd aby go ci wytknąć i wszystkim dookoła powiedzieć aby cię upokorzyć. A jeżeli chodzi o zarobki pss... tak samo zero sprawiedliwości. Jak nie włazisz w dupy i jesteś neutralny, nie kablujesz, nie robisz awantur i siedzisz cicho to tak jakbyś nie istniał. W tej firmie również się nie idzie rozwijać, mają to gdzieś. I to też prawda że kierownictwo jest fałszywe, też najchętniej zrzucą na ciebie swoją winę aby wyjść z sytuacji czysto. A niektórzy na rozmowie kwalifikacyjnej zakładają fałszywe maski, wydają się na początku spoko i obiecują ci wszystko rozwój kariery, wsparcie, wysłuchanie cię a tak naprawdę nic z tych rzeczy nie ma miejsca. Każdy tutaj myśli tylko o sobie i o tym jak sobie kieszenie zapchać. Nie dziwię się że ludzie tam nie chcą pracować !!!

Xxx
@ten nie ważny i cichy

Absolutna racja coraz więcej ludzi odchodzi po prostu uciekają bo mają dość tego co się dzieje

!!
@Xxx

Też się zgadzam

Księgowy

ABP Poland Sp. z o.o. piąty sezon (czytaj każdego roku) poszukuje Głównego księgowego. Co tam się dzieje, że każdego roku księgowy/a zostawia firmę. Przecież warunki finansowe proponowali znośne. Jeżeli firma jest przyzwoita organizacyjnie i finansowo to nikt nie rzuca pracy. NIE POLECAM !!!

Jpierd

Firma firma ale kierownicy zero nic nie wiedza sami nie wiedza co maja ze soba zrobic a ludzi chca ustawiac nic kompletne zero nie dosc ze falszywi jak pies np. (usunięte przez administratora) lepiej nic nie gadac przy jej obecnosci bo Cie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) jeszcze bardziej niz jestes zero szacunu dla swich (usunięte przez administratora) lize innym I obgadac Tylko umie nic wiecej

Szymon

Rzeczywiście jest tak, że relacje z kierownikami nie należą do najlepszych? Skoro poruszyliście temat atmosfery, to dodatkowo chciałbym dowiedzieć się, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Proszę o informację, jak to w rzeczywistości wygląda.

Sialalalala
@Szymon

Szymon Ale pomoc i wsparcie w jakim sensie?

Szymon
@Sialalalala

W sensie pierwszych dni po zatrudnieniu. Chciałem zweryfikować, czy z każdym pytaniem i problemem można śmiało zwrócić się do osób, które dłużej pracują w firmie Abp Poland. Czy teraz już rozumiesz sens mojego pytania?

Sialalalala
@Szymon

Możesz się zgłosić do kierownictwa. Oczywiście. Ale są zbyt fałszywi :) Bardziej pomoże Ci pracownik zwykły niż oni. pracownikowi bardziej możesz zaufać. Uwierz mi.

Bożena
@Sialalalala

Dla pewności spytam - piszesz o relacjach z przełożonymi z Pniew tak? Czy z innych oddziałów Abp? Daj znać!

Jarek
@Szymon

Jak w każdym abp wszędzie to samo

Praca wygląda tak wchodzisz masz (usunięte przez administratora) najlepiej jak by się nie chciało korzystać z ubikacji, naostrzyc noża bo kogo to obchodzi że masz tępy. Na przerwę jak ci pozwolą wyjść i najlepiej żebyś wrócił na czas. Później już z górki jak skończysz to wyjdziesz i ci na to pozwolą. Nie ważne że masz dom rodzinę i życie prywatne tam masz przyjść i (usunięte przez administratora) tak długo jak ci będą kazać i lepiej się nie odzywać bo jesteś bez pracy

Czy zdarzają się nadgodziny w Abp Poland Sp. z o.o.?

Szary

Nadgodziny to standard...

@Szary

Płatne chociaż są? Bo jak nie to ...

Juki
@Paweł

Wiadomo, że płatne

Pracownik były Nowy wpis

Nie. Zwykły pracownik Mają swoich ludzi ulubionych i tym pozwalają zostać i też tylko tym podwyżki dawają Polakowi absolutnie nie!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Abp Poland Sp. z o.o. - Pniewy

• Jak się pracuje w Abp Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abp Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abp Poland Sp. z o.o.?

Abp Poland Sp. z o.o.