Sar Recykling Sp. z o.o.

Opinie o Sar Recykling Sp. z o.o.

Biuro

Po okresie próbnym jestem w stanie wystawić tylko pozytywną opinię. Kasa się zgadza, wypłacana na czas, atmosfera w porządku, duża pomoc reszty załogi w aklimatyzacji. Firma rozwojowa.

@Biuro

Bardzo dziękujemy za komentarz! życzymy owocnego i rozwojowego kolejnego etapu zatrudnienia.

K S

polecam Dobra stawka na sortowni, dobre warunki, BHP pilnowane, Umowa o prace, 2800 na miesiąc wychodzę. W albie przy 4 sobotach tyle mialem. K.

Mateusz

Dziękuję Panie Piotrze za taką opinię. Zgadza się, że niedopuszczalna jest sytuacja w której pracownik przychodzi do pracy po spożyciu alkoholu, tym bardziej "picie" napojów wyskokowych w pracy. Jeżeli chodzi o przepisy BHP to traktujemy je jako Firma bardzo poważnie.

MMTruck

Polecam wszystkim pracowałem ponad rok Praca wzór pensja na czas z dodatkami wychodziło zawsze 350 i więcej dniówka za granica, Auta nowe, dobra organizacja. 4-5 dni pracy. Odszedłem ale polecam i złego słowa nie powiem. do zobaczenia na trasie chłopy.

MMTruck

jeżeli uważasz ze 8000 zł na rękę za 5 dni w nowej scani to kpina to daj proszę namiar do firmy gdzie jeździsz, skoro latacie najnowszymi teslami pracujecie 4 dni w tygodniu zarabiasz 20 tyś brutto i 6 godzien dziennie chętnie się przyjmę i to pewnie nie tylko ja

MekaniT

Bardzo dobre zarobki pracuje ponad 2 lata, wzór BHP, pensje na czas, narzędzie wszystko nowe, mechanik 3500 - 4500 powinien zarobić z tego co wiem. ale musi się znać trochę na autach i na spawaniu to może nawet więcej. Bardzo dobrze traktują ludzi polecam.

Na początku roku linkedin podsunął mi ofertę pracy na stanowisku sortowacze surowców wtórnych, nie aplikowałem wtedy ale teraz trochę się pozmieniało i chętnie bym to zrobił. Może orientujecie się kiedy mniej więcej będa przyjęcia? Z tego co kojarzę oferowali umowę o prace i nie wymagali doświadczenia. O zarobkach raczej nic nie było, przyblizycie je?

@Sar recycling Nowy wpis

Witam czy są u was w firmie przyjęcia na stanowisko sortowacza, mam 4 letnie doświadczenie. Pozdrawiam Kasia

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sar Recykling Sp. z o.o.?

Mariusz

Wrzucili do sieci info że szukają elektryka utrzymania ruchu z uprawnieniami SEP do 1KV i umiejętnością czytania schematów elektrycznych. Z tego co napisali to też trzeba być dyspozycyjnym i mieć praco jazdy. Częste są wyjazdy poza firmę i dodatkowe godziny? Ktoś wie?

Nowy wpis

@Mariusz

Dzień dobry, dyspozycyjność wiąże się z faktem, iż praca jest zmianowa oraz w razie awarii produkcji dojazd do zakładu Firma posiada nieruchomości na śląsku i praca może wyglądać w systemie 3/2 lub 2/3, tzn. 3 dni na zakładzie 2 dni na nieruchomościach. Nie jest jednak to standardowy tydzień pracy, tylko w razie potrzeby.

Pracownik Biurowy

Czytając te wypowiedzi nie wiem skąd takie złe zdanie jest o firmie.Ja byłam na rozmowie o pracę,która przebiegała w bardzo dobrej i miłej atmosferze.Panie rekruterki i szef bardzo w porządku.Rozmowa przebiegła na dobrym poziomie.Miałam ostatnio kilka spotkań rekrutacyjnych które nie odbywały się w tak fajnej atmosferze.Więc nie ma się czego obawiac

Pytania standardowe jak na rozmowie o pracę

Młody1920

Witam serdecznie czy są moze jakieś przyjecia do firmy SAR na stanowisko sortowacz złożylem CV , jestem gotowy podjąć prace od zaraz.

@Młody1920

Dziękujemy za złożenie CV, odezwiemy się do Pana w momencie rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Młody1920
@Sar Recykling Sp. z o.o.

A tak +/- nie wiadomo kiedy będą jakieś rekrutacje?

Po rozmowie z Panem Tomaszem na stanowisko kierowca zrezygnowałem natychmiast z pracy w tej firmie zarobki jakie przedstawil i wymagania odpowiedzialnosci to jakiś żart. W ogóle zastanawiam się kto normalny tam pracuje.......

Olga
@Kandydat

Ej, ale nie trzymaj tej informacji dla siebie, chętnie się dowiem ile zaproponowali ;) Zaoszczędziłbyś na pewno czasu jeśli okazałoby się, że stawka faktycznie jest tak niska. A z tą odpowiedzialnością to zazwyczaj jednak jakaś jest, co cię tam zdziwiło?

Młody 1920

Witam serdecznie czy są w tej chwili jakieś przyjęcia do pracy w firmie SAR RECYKLING na stanowisko sortowacz?

@Młody 1920

Proszę o złożenie dokumentów aplikacyjnych w biurze lub na hali.

Młody1920

Witam jak na dzień dzisiejszy wyglada z przyjeciem do pracy na stanowisko lini produkcji , i na ile zmian jest praca bo niektórzy mowią 2 zmiany niektorzy 3 ?

@Młody1920

Jak wcześniej szukali tu kogoś na stanowisko sortowacza to były dwie zmiany. Ale teraz nie widziałem żeby były jakieś aktualne oferty na produkcje. Pytałeś jakiś czas temu i ciekawy jestem czy udało ci się dostać do pracy?

Aktualność
Drogi Użytkowniku portalu GOWORK.PL

Korzystając z dobrodziejstw komunikacji chcielibyśmy powitać Cię na naszym oficjalnym profilu.

Przejęliśmy kontrolę nad tym miejscem, by mieć kontakt z Tobą i móc jak najszybciej odpowiadać na zadawane nam pytania.

Zachęcamy do żywej dyskusji o naszej firmie. Dziękujemy za opinie na nasz temat. Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno te pozytywne, jak i te negatywne.  Jesteśmy otwarci na każdy wpis i konstruktywną krytykę.

Swoboda wypowiedzi ma jednak swoje granice. Zaznaczamy w tym miejscu, iż nie dopuścimy do sytuacji, w której zostaniemy bezpodstawnie oskarżeni lub wprost obrażeni. Walczymy z hejtem i komentarze, które skalują dobre imię naszej firmy, naszych Pracowników, które są niezgodne z prawem i regulaminem tego portalu będą niezwłocznie usuwane przez administratora.

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi i jednocześnie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko poprzez portal GOWORK.PL
Biuro

@Biuro

Szymon

Szukam pracy wiadomo coś czy na produkcji potrzebują kogoś i jaki system zmianowy ?

@Szymon

Zapraszam na zakład z dokumentem CV. Porozmawiamy o wszystkim na miejscu.

@Szymon

Panie Szymonie, proces rekrutacji jest otwarty, zapraszamy do składania CV w siedzibie naszej firmy.

Rekruter

Powiedzcie jak wygląda praca operatora ladowarki w firmie polecacie bo szukam pracy

@Rekruter

Nie polecam bo operator robi wszystko nawet w koszu zasypiam szkło odegrania jak się zatyka i zamiast hale

Mateusz

Szanowny Panie podający się za rekrutera i pracownika :) Każdy komentarz dodawany musi zostać zaakceptowany przez administratora. Nie ma takiej praktycznej możliwości, aby w przeciągu 5 minut administrator strony gowork zaakceptował komentarz, a następnie kolejna osoba w taki krótkim czasie odpisała. Jeżeli już tak bardzo chce Pan dodawać niepochlebne opinie o firmie to należało by się bardziej przyłożyć do kamuflowania, że pisze Pan za kilka osób :) Pozdrawiam serdecznie! P.S. Jestem Pana ogromnym fanem, bo to nie pierwsze komentarze pod różnymi nazwami użytkowników. Czekam na kolejne opinie w Pana wykonaniu :)

Mateusz

Od ponad miesiąca pracujemy na trzy zmiany, wiec potrzebujemy więcej osób do pracy dlatego jest nabór na większość stanowisk.

Kierowca C e

Panowie polecacie firmę Sar recykling ? Poprawiło się tam bo słyszałem że tam są szopki

K S

Stella
@K S

A co robicie dokładnie na sortowni? Czy kobieta może też tam pracować?

@Stella

Aktualnie w firmie na stanowisku Sortowacz pracują 3 kobiety. Praca polega na sortowaniu szkła. Mamy aktualnie otwartą rekrutację, zapraszam do wysłania cv za pośrednictwem olx. (usunięte przez administratora)

Zbigniew
@Mateusz

A stawki dla kobiet i mężczyzn są te same czy się jakoś różnią?

@Zbigniew

Panie Zbigniewie stawki są identyczne.

Automotiv

Witam serdecznie jak wygląda praca mechanika?

Ona

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Siemianowicach. Niestety, szkoda tylko mojego czasu. Brak poszanowania do ludzi, spóźnienie ponad 20 minut. Firma recyklingowa a na starcie prosty test drukowany na 2 kartkach (po co marnować papier jak mozna wydrukować na 1). Może sie czepiam ale później było jeszcze gorzej. Na wstępie Pani mówi, że mają bardzo dużo osób na stanowisko biurowe, które jak się okazało mało miało z tym wspólnego a drugie pytanie jakie otrzymałam to "czy ma Pani dzieci". Wynika to albo z braku odpowiedniego wykształcenia osoby rekrutującej albo braku etyki w tej firmie. Takie pytanie jest zabronione etycznie i niedopuszczalne. Widać, że osoby zajmujące się rekrutacja mają niewielkie pojęcie o sposobie rozmawiania z przyszłymi pracownikami.

Misiu

Z krążących historii nic się nie zgadza. Na razie oceniam Firmę pozytywnie.

Tajemniczy lolek

Nie rozumiem tych dziwnych wywodów typu próby wątrobowe i cała reszta badziewia które tu wypisują byli pracownicy. Byle rozpętać gówno-burzę. Jeśli komuś się nie podoba to po co tu siedzi lub siedział. Człowiekowi nikt nigdy nie dogodzi. Pozdrawiam serdecznie :) tych którzy pracowali a teraz płaczą na lewo i prawo bo siedzą w jakiś(usunięte przez administratora) firmach i zapewne z chęcią by wrócili.

Maja
@Tajemniczy lolek

Ludzie lubią narzekać, nie wiesz o tym? A są też takie jednostki że gdzie nie pójdą to narzekają. Taka mentalność, co poradzić :D

Nowy - obecny
@Maja

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Pracuje od niedawna, kasa jest taka jak na rozmowie o pracę, ekipa jest super.

Afera kegowa
@Tajemniczy lolek

Nie chodzi o robienie (usunięte przez administratora) burzy tylko o to żeby ostrzec kierowców zainteresowanych tą firmą. Chyba po to jest ta strona, żeby wyrazić swoją opinię.

Katarzyna
@MMTruck

Od czego zależało to czy będą to 4 czy 5 dni roboty? Można było się jakoś wcześniej uwinąć z obowiązkami i mieć dzień wolny czy jak to wychodziło?

Dariusz

To znaczy, że trzeba było siedzieć po godzinach mimo, że nie było wyjazdów? Miałeś za to normalnie płacone, czy za nadgodziny stawka była wyższa?

Xyz

Oczywiście gdybys dostał starego zloma też byś narzekał więc kup sobie moze swoje auto takie jakie Ci sie podiba i jezdzij !

jacek
@Dariusz

Normalnie płacili.

mądrala

nikomu sie nie opłaca robić za grosze, to wiadomo.

Maja
@mądrala

No tak, ale kwestia "groszy" to też pojęcie względne, jeden będzie narzekał a inny będzie szczęśliwy z takiego zarobku, a na pewno się taki w końcu trafi :)

Dariusz

To słabo. Dają ci stawkę na dzień i mogą cię wykorzystywać na maksa. Czemu brakowało przy wypłacie? Coś w księgowości źle wyliczyli, czy specjalnie mniej ci płacili?

@jacek

Normalnie to znaczy ile. Bo z opinii widzę, ze nie każdemu odpowiadał wypłata. Ty zawsze miałeś dokładnie tyle ile zarobiłeś, czy też musiałeś się prosić o swoje?

Kordian
@Dariusz

Jak nie płacą dużo to wiadomo, że wypłata nie odpowiada.

@Katarzyna

Nie jeździsz nie zarabiasz, raz się uwinąłem w 4 raz w 5. trasa na 2500-3200 tygodniowo, od ciebie to zależy. jak trzeba w sobotę zjechac to pełna stawka za sobotę. miesięcznie 7500-8500 zawsze było dla jednych dużo dla jednych mało. Scania bardzo dobrze wyposażona 450. Serwisowane, opony zawsze Nowki jak trzeba, nigdy nie lane.

Ona

Większej bzdury nie słyszałam ! Co jak co ale pensje zawsze na czas ! I takie jakie się należały . Kogoś poniosła chęć zemsty .

Zostaw merytoryczną opinię o Sar Recykling Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sar Recykling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sar Recykling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sar Recykling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sar Recykling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sar Recykling Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sar Recykling Sp. z o.o.