Sar Recykling Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sar Recykling Sp. z o.o.

Gonzo
Klient

Słyszałem od kumpla że tam wszýscy odchodzą i z hali i operatorzy ,mechanicy ,kierowcy. Kiedyś tam było w miarę A teraz podobno masakra

@Gonzo

To dobrze słyszałeś bo to jest prawda wszyscy odchodzą bo kierownik czysty gamon tylko potrafi donosìc w sumie brygadzisci też jedno (usunięte przez administratora)

@Gonzo

Świadczy to o firmie skoro nabór jest na każde stanowisko totalna porażka

@Albert

Od ponad miesiąca pracujemy na trzy zmiany, wiec potrzebujemy więcej osób do pracy dlatego jest nabór na większość stanowisk.

@Albert

Panie Albercie proszę o podanie konkretnego przykładu donoszenia, bardzo mnie to ciekawi. Jeżeli chodzi o sytuacje w których pracownik przychodzi do pracy w stanie nietrzeźwości i twierdzi, ze mając nawet 1 promil alkoholu w wydychanym i mówi, ze jest w stanie pracować i nic się nie stanie to z taka osobą jestem zmuszony natychmiastowo rozwiązać umowę. Tak samo tutaj się ma jeżeli pracownik w rażący sposób łamie przepisy BHP, które mogą zagrażać życiu i zdrowiu jego oraz osób trzecich. Jestem odpowiedzialny za osoby pracujące na zakładzie i wole dmuchać na zimne. Pozdrawiam Panie Albercie. P.S. Proszę nie bać się wyrażania opinii w internecie swoim prawdziwym imieniem, jeżeli opinia przedstawiona jest w sposób konstruktywny i zasadny to jest pole do popisu do wprowadzenia zmian :)

Pyter Nowy wpis
@Gonzo

Porażka czysty wyzysk totalne beznadzieje na stanowiskach kierujących zarówno hali jak i transportu

C E kierowca Nowy wpis
Kandydat

Witam serdecznie szukam pracy jako kierowca i widzę że to duża firma z nowym taborem i stałą robotą . Tylko słyszałem że są przewodnicy i naganiacze w śród kierowców z którymi lepiej dobrze żyć , bo jak się nie dostosujesz i nie będziesz się śmiał w tedy gdy wszyscy się śmieją to nie będziesz tolerowany . Może ktoś cos powiedzieć o pracy na wywrotce w tej firmie ...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Sar Recykling Sp. z o.o.?

Kierowca Nowy wpis

Pracuje w firmie i nie polecam znajdę coś innego i się zawijam

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Sar Recykling Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracowników wykończeniowych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
K S

polecam Dobra stawka na sortowni, dobre warunki, BHP pilnowane, Umowa o prace, 2800 na miesiąc wychodzę. W albie przy 4 sobotach tyle mialem. K.

Stella
@K S

A co robicie dokładnie na sortowni? Czy kobieta może też tam pracować?

@Stella

Aktualnie w firmie na stanowisku Sortowacz pracują 3 kobiety. Praca polega na sortowaniu szkła. Mamy aktualnie otwartą rekrutację, zapraszam do wysłania cv za pośrednictwem olx. (usunięte przez administratora)

Zbigniew
@Mateusz

A stawki dla kobiet i mężczyzn są te same czy się jakoś różnią?

@Zbigniew

Panie Zbigniewie stawki są identyczne.

Piotr
@K S

Takie dobre warunki że pracownicy chodzą pijani a kierownik ino tony widzi nic więcej

Raflik
@Stella

Kobiety są wykorzystywane na sortowni nie polecam

Mateusz

Jeżeli orientuje się Pan Raflik w stawkach proponowanych dla nowych pracowników, zarówno kobiet jak i mężczyzn i uważa, że stawki dla kobiet są niższe to znaczy, że nigdy Pan u nas nie pracował, ani pewnie nawet na rozmowie nie był :)

@Piotr

Dziękuję Panie Piotrze za taką opinię. Zgadza się, że niedopuszczalna jest sytuacja w której pracownik przychodzi do pracy po spożyciu alkoholu, tym bardziej "picie" napojów wyskokowych w pracy. Jeżeli chodzi o przepisy BHP to traktujemy je jako Firma bardzo poważnie.

Sortowacz
@Stella

Jak się kobiety szczurów nie boją to mogą pracować smród i ubóstwo i kierownik który pojęcia niema o niczym nawet klucza nie umie trzymac w ręce o wszystko pyta a ino goni i podkreca potencjometr bo tony ważne

Kierowca C e
Kandydat

Panowie polecacie firmę Sar recykling ? Poprawiło się tam bo słyszałem że tam są szopki

Kierowca
@Kierowca C e

Nic się nie poprawiło dalej żołnierz ciemnotę wciska i jeżdżą kierowcy pod złymi kodami jeden wielki wałek nie, polecam

Były

Kolego kierowcok daj sobie spokuj z ta firmą, na początek robisz badania wątrobowe bo jesteś dla nich alkocholikem. Potem gonia cie po wysypiskach. Wypłaty tną. Jeszcze bym Ci coś napisał ale dam sobie spokuj . Powodzenia

Automotiv

Witam serdecznie jak wygląda praca mechanika?

Ona
Kandydat

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Siemianowicach. Niestety, szkoda tylko mojego czasu. Brak poszanowania do ludzi, spóźnienie ponad 20 minut. Firma recyklingowa a na starcie prosty test drukowany na 2 kartkach (po co marnować papier jak mozna wydrukować na 1). Może sie czepiam ale później było jeszcze gorzej. Na wstępie Pani mówi, że mają bardzo dużo osób na stanowisko biurowe, które jak się okazało mało miało z tym wspólnego a drugie pytanie jakie otrzymałam to "czy ma Pani dzieci". Wynika to albo z braku odpowiedniego wykształcenia osoby rekrutującej albo braku etyki w tej firmie. Takie pytanie jest zabronione etycznie i niedopuszczalne. Widać, że osoby zajmujące się rekrutacja mają niewielkie pojęcie o sposobie rozmawiania z przyszłymi pracownikami.

W Sar Recykling Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Mechanik. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Misiu

Z krążących historii nic się nie zgadza. Na razie oceniam Firmę pozytywnie.

W Sar Recykling Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Tajemniczy lolek

Nie rozumiem tych dziwnych wywodów typu próby wątrobowe i cała reszta badziewia które tu wypisują byli pracownicy. Byle rozpętać gówno-burzę. Jeśli komuś się nie podoba to po co tu siedzi lub siedział. Człowiekowi nikt nigdy nie dogodzi. Pozdrawiam serdecznie :) tych którzy pracowali a teraz płaczą na lewo i prawo bo siedzą w jakiś(usunięte przez administratora) firmach i zapewne z chęcią by wrócili.

Maja
@Tajemniczy lolek

Ludzie lubią narzekać, nie wiesz o tym? A są też takie jednostki że gdzie nie pójdą to narzekają. Taka mentalność, co poradzić :D

Nowy - obecny
@Maja

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Pracuje od niedawna, kasa jest taka jak na rozmowie o pracę, ekipa jest super.

@Tajemniczy lolek

Nie chodzi o robienie (usunięte przez administratora) burzy tylko o to żeby ostrzec kierowców zainteresowanych tą firmą. Chyba po to jest ta strona, żeby wyrazić swoją opinię.

MMTruck

Polecam wszystkim pracowałem ponad rok Praca wzór pensja na czas z dodatkami wychodziło zawsze 350 i więcej dniówka za granica, Auta nowe, dobra organizacja. 4-5 dni pracy. Odszedłem ale polecam i złego słowa nie powiem. do zobaczenia na trasie chłopy.

Katarzyna
@MMTruck

Od czego zależało to czy będą to 4 czy 5 dni roboty? Można było się jakoś wcześniej uwinąć z obowiązkami i mieć dzień wolny czy jak to wychodziło?

@Katarzyna

Nigdy nie kończyło się w czwartek albo o normalnej godzinie w piątek. Zawsze spedytor znalazł coś do roboty jak wróciło się w czwartek lub piątek do południa. Przeważnie było to wywożenie (usunięte przez administratora) z bazy na wysypisko i na sam koniec umycie zestawu na weekend.

Xxxx
@MMTruck

Auta nowe ale w malych kabinach i bardzo ubogiej wersji, chyba nie jeździłeś nigdy czymś normalnym więc zastanów się co piszesz chyba premie dostałeś za tą opinie. Co do pensji to zato co się wozi to jest kpina robią z was idiotów i to się nie zmieni w tej firmie.

@Xxxx

To znaczy, że wypłaty nie są za wysokie. Przynajmniej tak wnioskuje z tego co piszesz. Dasz znać ile konkretnie się zarabia?

nick
@Dariusz

pewnie że nie wysokie. gdzie teraz dobrze płaca? wszędzie słabo.

@nick

No nie wszędzie. Ja raczej szukam takiego miejsca gdzie jednak można dobrze zarobić. Można ciężko pracować ale żeby wypłata była na poziomie, bo robić za grosze się nie opłaca.

@Afera kegowa

To znaczy, że trzeba było siedzieć po godzinach mimo, że nie było wyjazdów? Miałeś za to normalnie płacone, czy za nadgodziny stawka była wyższa?

Xyz
@Xxxx

Oczywiście gdybys dostał starego zloma też byś narzekał więc kup sobie moze swoje auto takie jakie Ci sie podiba i jezdzij !

@Dariusz

Zawsze znaleźli coś do roboty, przeważnie jazda na wysypisko. Stawka za taką dniowke max 200zł. Żadne nadgodziny nie były wypłacane, czasami trzeba było się upominać o swoje bo zdarzało się że brakuje przy wypłacie.

jacek

Normalnie płacili.

mądrala
@Dariusz

nikomu sie nie opłaca robić za grosze, to wiadomo.

Maja
@mądrala

No tak, ale kwestia "groszy" to też pojęcie względne, jeden będzie narzekał a inny będzie szczęśliwy z takiego zarobku, a na pewno się taki w końcu trafi :)

@Afera kegowa

To słabo. Dają ci stawkę na dzień i mogą cię wykorzystywać na maksa. Czemu brakowało przy wypłacie? Coś w księgowości źle wyliczyli, czy specjalnie mniej ci płacili?

@jacek

Normalnie to znaczy ile. Bo z opinii widzę, ze nie każdemu odpowiadał wypłata. Ty zawsze miałeś dokładnie tyle ile zarobiłeś, czy też musiałeś się prosić o swoje?

Xxl
@MMTruck

To dla czego się zwolniłeś jak było tak dobrze za (usunięte przez administratora) To mozesz potrzymac a nie robić nie wprowadzaj kierowców w błąd a tym co jezdzili z Adrianem na ryby to gratuluje

Tam płaca jak chcą.

Kordian
@Dariusz

Jak nie płacą dużo to wiadomo, że wypłata nie odpowiada.

@Katarzyna

Nie jeździsz nie zarabiasz, raz się uwinąłem w 4 raz w 5. trasa na 2500-3200 tygodniowo, od ciebie to zależy. jak trzeba w sobotę zjechac to pełna stawka za sobotę. miesięcznie 7500-8500 zawsze było dla jednych dużo dla jednych mało. Scania bardzo dobrze wyposażona 450. Serwisowane, opony zawsze Nowki jak trzeba, nigdy nie lane.

Ona
@Afera kegowa

Większej bzdury nie słyszałam ! Co jak co ale pensje zawsze na czas ! I takie jakie się należały . Kogoś poniosła chęć zemsty .

@Xxxx

jeżeli uważasz ze 8000 zł na rękę za 5 dni w nowej scani to kpina to daj proszę namiar do firmy gdzie jeździsz, skoro latacie najnowszymi teslami pracujecie 4 dni w tygodniu zarabiasz 20 tyś brutto i 6 godzien dziennie chętnie się przyjmę i to pewnie nie tylko ja

W mieście Siemianowice Śląskie były ciekawe oferty pracy na Mechanik Automatyki Przemysłowej. Co powiecie o zarobkach w firmie Sar Recykling Sp. z o.o.?

Franek
@Administrator

Zarobki mizerne czas nieograniczony praca mechanika nie tylko na zakładzie a nawet w domu u Prezesa nie polecam Totalny wyzysk tak samo w biurze firma rodzinna i przyjacielska (Świadkowie Jehowy) Nie polecam Pozdrawiam Franek

MekaniT
@Administrator

Bardzo dobre zarobki pracuje ponad 2 lata, wzór BHP, pensje na czas, narzędzie wszystko nowe, mechanik 3500 - 4500 powinien zarobić z tego co wiem. ale musi się znać trochę na autach i na spawaniu to może nawet więcej. Bardzo dobrze traktują ludzi polecam.

Mateusz - Kierownik Zakładu
@Franek

Wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności, doswiadczenia i chęci do pracy. Jeżeli pracownik zgadza sie na przedstawiona ofertę pracy to znaczy, że te mizerne zarobki były dla niego akceptowalne. Szkoda tylko, ze w internecie każdy jest odwazny być anonimowy, a krzty odwagi nie ma się podpisać własnym imieniem.

W Siemianowice Śląskie Sar Recykling Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Biurowy. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Firma Sar Recykling Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Elektromechanik. Warto składać swoje CV?

W Lubliniec Sar Recykling Sp. z o.o. szuka pracownika na stanowisko Kierowca Kat. C+E. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Były

Dostaną chłopaki od Nowego roku dokument do podpisu odpowiedzialność za mienie. Ci co nie podpiszą to ich wywala. Wojskowy już tam szykuje niespodzianki do nowych umów.

Roko

Czas chyba też odejść, jak nic nie podniosą od października to bajo. Za ta robota to coś muszą podnieść tym bardziej że inne firmy już mają grubo ponad 300 zl

Xxxx
@Roko

Teraz wam dołożą bo mają nóż na gardle a jak znajdą kierowców to puzniej was wymienią na nowe wojko.

Tomi
@Roko

Podniosą chyba kilometrówki żeby zarobić na stojące naczepy

Jolanta
@Tomi

I co, podnieśli?

Jolanta
@Roko

Pewnie odszedłeś, coś tak czuję :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sar Recykling Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sar Recykling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sar Recykling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sar Recykling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Sar Recykling Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Sar Recykling Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sar Recykling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sar Recykling Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sar Recykling Sp. z o.o.