Sar Recykling Sp. z o.o.

Opinie o Sar Recykling Sp. z o.o.

W mieście Siemianowice Śląskie były ciekawe oferty pracy na Mechanik Automatyki Przemysłowej. Co powiecie o zarobkach w firmie Sar Recykling Sp. z o.o.?

MekaniT

Bardzo dobre zarobki pracuje ponad 2 lata, wzór BHP, pensje na czas, narzędzie wszystko nowe, mechanik 3500 - 4500 powinien zarobić z tego co wiem. ale musi się znać trochę na autach i na spawaniu to może nawet więcej. Bardzo dobrze traktują ludzi polecam.

Mateusz - Kierownik Zakładu

Wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności, doswiadczenia i chęci do pracy. Jeżeli pracownik zgadza sie na przedstawiona ofertę pracy to znaczy, że te mizerne zarobki były dla niego akceptowalne. Szkoda tylko, ze w internecie każdy jest odwazny być anonimowy, a krzty odwagi nie ma się podpisać własnym imieniem.

Xxxxx

(usunięte przez administratora) Omijać szeroko, szefostwo to jedno wielkie nieporozumienie dają pisma do podpisania kierowcą żeby swoje (usunięte przez administratora)chronić.

Dariusz
@Xxxxx

O jakie pisma chodzi? Wytłumaczysz? Są jakieś kary naliczane, czy co? Bo myślałem o robocie a teraz to mnie trochę przestraszyłeś.

Były

Siedmiu kierowców w jeden tydzień odchodzi ? No to fajna ta firma hehe

Dariusz
@Były

Serio, aż siedmiu odeszło? Ze względu na pensje, czy atmosfera była konfliktowa? Napiszesz o co konkretnie chodziło?

Zbigniew

Wow, poważnie już połowa załogi poleciała? Sami się zwolnili czy jak? Czemu tak się stało?

Pracownik Biurowy

Czytając te wypowiedzi nie wiem skąd takie złe zdanie jest o firmie.Ja byłam na rozmowie o pracę,która przebiegała w bardzo dobrej i miłej atmosferze.Panie rekruterki i szef bardzo w porządku.Rozmowa przebiegła na dobrym poziomie.Miałam ostatnio kilka spotkań rekrutacyjnych które nie odbywały się w tak fajnej atmosferze.Więc nie ma się czego obawiac

Pytania standardowe jak na rozmowie o pracę

Kierowca

Super firma zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne premie miesięczne wczasy pod gruszą i Flaps

Były

Podobno kierowcy tam mają teraz 315 zł ha ha stawka głodowa, Teraz płacą po 350 zł prawie wszędzie

Aneta

Strachliwego? Niby co to jest? … Aż nie wiem co powiedzieć :D Tak strasznie tam jest?? Ciekawe czemu... :D

Oferty pracy skierowane są do wszystkich osób, zarówno poszukujących zatrudnienia jak i obecnie pracujących (szukających nowego, "lepszego" miejsca zatrudnienia). Kontakty z byłymi pracownikami pozostają w bazie danych firmy. Dlaczego więc nie proponować pracy osobie sprawdzonej, która opuściła firmę ze względu na nieporozumienia interpersonalne wewnątrz samej załogi kierowców? nie ma w tym nic "kiepskiego" Szanowny Panie...

Driver

Zero szacunku dla pracownika ma robić to co oni chcą inaczej jest niewdzięczny , głupi i tego typu historię . To firma powinna mieć wdzięczność bo to my zarabiamy pieniądze !!!! Ryzykując nie raz ani dwa i wy wiecie o czym mowa ....nikt głupi nie jest i wie co wozi ....

BylemFerd

Bardzo dobra kasa na sortowni - 2600-2900 na rękę przy standard godzinach, BHP bardzo przestrzegają, monitorowany teren całość, chlanie w pracy nie przechodzi, na bani tysz mnie pogonili z dniówka, kierownik nohal młody o wszystko się czepia goni cały czas i boi ze Kumu reka urwia. Ale kasa dobra. kible czyste i prysznice fajnie umyć się można. elegancko

O.n.a

Rozmowa kwalifikacyjna to porażka . Omijać szerokim łukiem . Pytania przekraczające wszelkie granice . Że też jeszcze nikt z nimi do sądu nie poszedł.

@O.n.a

Podczas przeprowadzanych rozmów żaden z kandydatów nie zgłosił by któreś z pytań przekroczyło jakąś z granic, bo też ciężko określić o przekroczenie jakiej może chodzić. Dodam że nasza firma przeprowadza rekrutację na kilka stanowisk pracy, wiele rozmów jest prowadzonych przez kierowników naszych działów, a pytania przez nich zadawane dobrane adekwatnie do potrzebnych informacji na dane stanowisko. Pomimo wszystko, jeżeli jednak ktoś po powrocie do domu stwierdził że któreś z pytań uraziło jego godność - przepraszamy.

Xxxx

(usunięte przez administratora) Totalne (usunięte przez administratora) ....pracownika traktuje się jak psa do tresury

Praca w biurze- jak atmosfera, obowiązki i płaca? Opłaca sie czy odpuścić ??

Była pracownica

Przepracowalam w firmie ponad 2 lata jeżeli chodzi o szkolenia jak najbardziej firma inwestuje w pracownika i daje mu.mozliwosc rozwoju bardzo duzy plus !Atmosfera między pracownikami ok,pensje na czas , A cała reszta kwestia ustaleń i wyznaczenia granic . Obie stroby musza coś ustalić i tego się trzymać , roznica pogladow czy wyobrażen kwestia umowna zawsze mozna pojsc w innym kierunku. Traktuje pracę w tej firmie jako pozytywne doświadczenie nie powiem że łatwe bo zaczynałam od zera ale otrzymałam bardzo duża pomoc od pracowników (tu ukłon w stronę kierowcow) i duża wyrozumiałość ze strony wspolpracownikow :))Pozdrawiam

Kierowca
@Była pracownica

Ukłon w Twoja stronę koleżanko S.... ????nie raz widzieliśmy łzy w Twoich oczach czy złość.... Zawsze dla każdego miałaś dobre słowo i witałaś uśmiechem.....zawsze można było. Liczyć na pomoc nawet w czasie w którym go nie miałaś Postawiłaś wysoko poprzeczkę swojej zastępczymi, firma straciła dużo oddając takiego pracownika. Z firmą niechxemiec nic do czynienia z Twoja osoba tak, mam nadzieję że jeszcze spotkamy się na drodze zawodowej. Odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu... Firma porażka.... 80zl to prawda tyle wynosi urlop w tej firmie

Clint Westwood

Praca w biurze ciekawa, dająca perspektywy i w świetnej atmosferze.

Katarzyna
@Clint Westwood

Jakie perspektywy daje praca w Sar Recyklingu? Ja jestem właśnie ciekawa, czy można tutaj liczyć na rozwój osobisty oraz zawodowy. Czy dla pracowników pracodawca organizuje szkolenia? Jeśli tak, to jakie? :)

Chyba biura pomyliłeś....

Dominika

Jakie perspektywy.... O czym Ty mówisz? Omijać z daleka

@Clint Westwood

Pani 'Monika i Dominika' których imiona ładnie się rymują dodały komentarze 7 minut po sobie, może nie byłoby to podejrzane, gdyby nie to że w biurze nie pracowała żadna Dominika. Jeżeli ktoś ma problemy i potrzebuje się wyżyć w internecie, zalecam zająć się własnym rozwojem niż z nieznanego bliżej powodu psuć komuś opinię. Pozdrawiam.

Olek

Szkoda czasu dla tej "firmy".... Obiecali wynagrodzenie w innej kwocie a wypłata śmieszna .... Odradzam!!!!! Ponadto zerowe warunki BHP.

2,5 lata przepracowane jak ktoś ma chęci do roboty to jak najbardziej polecam, wypłata na czas.

marekk
@Andrzej

A znałeś może kogoś kto tam w transporcie robił, jak ze sprzętem?

@Andrzej

Żaden kierowca nie przepracował tam 2,5 roku. Jeżeli się mylę to mnie popraw ;)

@Andrzej

Kto przepracował w tej firmie 2,5 roku?

Makłowicz
@Andrzej

Żaden kierowca nie przepracował w tej firmie 2,5 roku.

Afera kegowa

Najszczane było kilka razy, koledzy kierowcy zadbali żeby chłopakowi nie brakło wody w trasie ;)

J

Zwolnić musiałam się z powodów osobistych. Napiszę tak ludzie w pracy super, atmosfera bardzo pozytywna. Praca na wadze fajna- wszystko jest do wyuczenia. Mi pracowało się bardzo fajnie i choć nie długo ale byłam bardzo zadowolona.

Katarzyna
@J

To świetnie, że w firmie jest dobra atmosfera, to przekłada się na efektywność pracowników. Wspomniałaś, że wszystko jest do wyuczenia. Rozumiem więc, że osoby bez doświadczenia także mają szansę na pracę w Sar Recykling i mogą liczyć na wstępne szkolenie. Zgadza się?

J
@Katarzyna

To pytanie bardziej kierowane do prezesa firmy nie do mnie.

X

Praca na wadze jak wygląda? Jacy ludzie? Dużo pracy? Jaka pensja?

@X

I jak? Wiadomo coś o pracy na wadze? Też jestem ciekawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Sar Recykling Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sar Recykling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sar Recykling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sar Recykling Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sar Recykling Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sar Recykling Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sar Recykling Sp. z o.o.